Opinie o Crane NTP Sp. z o.o. w Szczerbice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Crane NTP Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Crane NTP Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Crane NTP Sp. z o.o. w Szczerbice

Na swoim miejscu Nowy wpis

Witajcie profil firmy Crane NTP trochę się zmienił. Nie ma już notorycznych wyjazdów w Polskę na montaże suwnic lub modernizacje. Firma poszła w produkcję suwnic, belek podsuwnicowych oraz nietypowych urządzeń jak wózki transportowe sterowane radiowo, zasilane akumulatorami oraz wciągarki w nowoczesnym wykonaniu ( ale oparte na starej zasadzie działania ) przewidziane na 40- 50 lat pracy i eksploatacji. Dlatego większy czas pracy przewidziany jest na miejscu w celu produkcji urządzeń, a później 2-3 dni wyjazd na montaż w Polskę. W firmie pozostały osoby pracujące od kilku do kilkunastu lat, sam jestem jej pracownikiem, są cięższe i lepsze dni (,, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" ) ale rachunek na koniec miesiąca się zgadza i nigdy nie było z tym problemu. W samym 2023r były 2 podwyżki płac uwzględniające inflację, więc również o czymś to świadczy. Pozdrawiam

Jak się pracuje z ludźmi z Crane NTP Sp. z o.o.?

M3

Nie polecam nawet próbować podjęcia pracy tam. Pracownicy sami robią sobie na złość (atmosfera taka że z rana ręki ci nikt nie poda), narzędzi brak (tarcze, rękawice, okulary, maski spawalnicze, itp..), do tego syf, złodziejstwo i kompletny brak organizacji. Właściciel czasem ma swoje widzi mi sie, ale na ogół jest konkretny i dobrze płaci za dobrą robote. Jednak nie wynagradza to warunków w jakich trzeba pracować i ludzi z jakimi trzeba sie użerać, bo załoga tej firmy to tragedia

M2
@M3

dodam tylko iż teraz moich spawów nikt nie odbiera i nie mówi mi że jest coś źle wykonane

Łucja Nowy wpis
@M3

to co, te podstawowe elementy ochrony jak okulary i maski kupuje sie we wlasnym zakresie, z wlasnej kasy ? przeciez to spore koszty są

Pracownik 8 Nowy wpis
@Łucja

Czy spotkała się Pani z firmą, gdzie podstawowe elementy ochrony osobistej ma sobie zapewnić pracownik we własnym zakresie ? Pierwszą rzeczą po podpisaniu umowy to wyjazd po środki ochrony osobistej. Ten kto pisze, że okulary , maski , rękawice musiał zapewnić sobie sam, miał ewidentnie problem ze zbyt ,, szybkim zużywaniem się tych elementów" i dbaniem o nie.

Ogłoszenie na Projektant do Crane NTP Sp. z o.o. pojawiało się w Praca.gov.pl, polecacie aplikować?

M2

Nie polecam płaci marne 7,5tyś na rękę jak się zwolniłem to mam więcej teraz.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Crane NTP Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Nie pytaj

Szkoda nawet zaczynać rozmowę. Firma zmieniła nazwę bo zrobiła za dużo (usunięte przez administratora) wcześniej. Nowoczesne technologie przemysłowe gawlas bylo wcześniej co nawet na zdjęciach google widać ???? poczytajcie opinie pod tamtą nazwą to się wszystkiego dowiecie

@Nie pytaj

A czy taka zmiana nazwy cokolwiek daje skoro każdy wie, że została zmieniona?

Najwięcej narzekają Ci co nie pracowali nigdzie i myślą że za granie na smartfonie w czasie pracy się płaci. Zawsze najwięcej mają do powiedzenia Ci co najmniej robią. Ja pracuje tam ładnych parę lat i nie narzekam. Właściciel jest człowiekiem z zasadami i nie daje sobie wejść na głowę, jest wymagający i to się niektórym "ściemniaczą" nie podoba. A jeśli komuś nie odpowiada praca zawsze można ją zmienić dziś są lata pracowników nie pracodawców można wybierać ofert jest mnóstwo! Pozdrawiam osoby które się zwolniły i po jakimś czasie wróciły z powrotem do firmy....

Totuś
@pracownik

Toż to pisał sam pracodawca, a chowa się za nickiem pracownik.

Dominika
@Totuś

A skąd to wiesz? Czyżbyś sam był pracownikiem i uważał że nie zgadza się co on pisze? Właśnie mój tata się zastanawiał nad pracą tutaj, więc zbieram info dla niego :)

Iza

Hej, czy firma Crane nadal działa? Jak by nie patrzeć, ostatnie dwa lata były bardzo trudne i nie każdemu biznesowi udało się przetrwać. Dlatego pytam, jak to wygląda w tym przypadku. Napiszecie, czy nadal funkcjonuje?

Nowoczesny Technolog

Ludzie to ten sam (usunięte przez administratora) tylko inna nazwa. Nowoczesne Technologie Wojciech Gawlas. Proponuję zajrzeć na profil powyższej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Crane NTP Sp. z o.o. - Szczerbice

• Jak się pracuje w Crane NTP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Crane NTP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Crane NTP Sp. z o.o.?

Crane NTP Sp. z o.o.
  • Sumińska 3C