Opinie o A&E Clothing Polska Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie A&E Clothing Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie A&E Clothing Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A&E Clothing Polska Sp. z o.o. w Lublin

Ktoś

Praca w sobie ok- jak każda. Normy kosmiczne, traktowanie paskudne. Atmosfera do (usunięte przez administratora) a nawet gorzej. Wypłata minimum A premie tak skąpe ze żal wspominać. Warto dodać że lokalizacja dramat dla kogoś kto nie ma swojego samochodu. Także zapraszamy

Obecny pracownik

Pracuje w tej firmie prawie dwa lata i nie zgodzę się z żadna z tych opinii . Praca jest na akord wiec normalne jest ze są ustalone jakieś normy , w dodatku nie są aż tak kosmiczne skoro są pracownicy którzy robią dużo więcej . Stawka jest godzinowa , plus dwie premie , uznaniowa i frekwencyjna , w dodatku jeśli wyrabiasz więcej niż norma premia uznaniowa jest podwójna . W zakładzie pracuje sporo osób wiec naturalne jest ze są zgrzyty między pracownikami . Co do Pauliny to musiał to napisać były pracownik który zalazł jej za skore , ja i reszta pracowników jakoś się z nią dogadujemy bez żadnych dziwnych ekscesów . W życiu nie miałam tak bezstresowej pracy , jeśli ktoś ceni sobie spokój i swoją przestrzeń to jak najbardziej się odnajdzie . Można się w tej pracy wyciszyć . Największym atutem jest to ze nikt Ci nad glowa nie stoi a kierowniczki często widzisz tylko na dzień dobry i do widzenia . Ja jestem zachwycona ta praca !!!

Ada

Tu nie chodzi o zbędne urządzenia wiadomo mamy swoje zycie czasem można używać ale nie non stop wiadomo to praca nie kolonia. Ale z szacunkiem do pracownika niech innych traktują tak samo. A biedne młode dziewczyny są zwalniane za takie akcje,a ta co pracuje rok ma prawo używać? No przepraszam ale to chyba coś tu nie gra????????‍♀️ dodam że informacje chodza ze to one się zwalniają, a tak naparwde są wyrzucane.

Zaskoczyło mnie zapytanie z kiedyś o prace zdalna. :D choć przyznam, że na mój rejon ciężko mimo wszystko o ofertę, nawet biurowa a sam po Olsztynie zatrudnienia od wakacji będę szukał na dorobienie. Czy możecie polecić to cale sortowanie na sezon wakacyjny? Na jakiej zasadzie mnie przyjmą?

Dziewczynka Nowy wpis

I właśnie ztym się zgodzę. Tam to śmiech na sali .. za marne pieniądze szkoda zdrowia dla takich ludzi. Potem kłania się psycholog bo tyle nie wyparzonych dzieci tam ????????‍♀️

Dziewczynka Nowy wpis

Zdecydowanie zgodzę się z toba .. za marne pieniądze potem musisz mieć psychologa z takimi ludźmi tam siedziec. Tam nie ma atmosfery ludzkiej. Nie wyparzone dzieci.

Ile płacicie panstwo za kwatery w firmie? Bo widzę w ogłoszeniu na operatora wózka widłowego bocznego, że jest możliwość wzięcia za opłatą kwatery, ale nic o cenie. A chcę wiedzieć, czy to się może opłacac w ogóle.

Dziewczynka

Sama w sobie praca byłaby okey. Kiedy idziesz na rozmowę kszdy z uśmiechem zaprasza do współpracy.. jednak kiedy podpiszesz umowę idziesz do pracy to drugi dzień ze łzami w oczach atmosfera totalnie nie ludzka. Traktowanie okropne, nie pytając ludzi co i jak działa w rej firmie wiesz już na 3dzien o każdej osobie jaki lubi kolor koszulki???? plotki, dogadywanie,kosa między kobietami. 'Szefowa Paulina' nie nadaje się na stanowisko takiego magazynu. Może sklepu kierowniczka okey ale tam totalnie sobie nie radzi. Kiedy dostajesz wypowiedzenie nie potrafi określić powodu. Nigdy nie pracowałam w takiej zakłamanej firmie w Polsce.

MCZ
@Dziewczynka

Pracuje w tej firmie praktycznie od początku.Nie zgadzam się z ta wypowiedzią totalnie .Atmosferę w pracy mamy absolutnie na luzie każdy się dobrze zna i jesteśmy jak rodzina co do normy każdy wie co ma robić i ile robic nie jest to tajemnica.Kierowniczka Paulina jest najlepsza kierowniczka jaka miałam przez mój staż pracy 15 lat nigdy nie miałam tak tolerancyjnej kierowniczki noe da się jej nie lubić nie ma sobie nic do zarzucenia .Może ktoś pisząc te straszne komentarze pracował w pracach gdzie ciagle korzystał z tel i chodził notorycznie na zwolnienia to wtedy się krytykuje szefa ?czy może warto soe zastanowić dlaczego się dostało te wypowiedzenie?moze dlatego ze pracuje się pół roku i 5 miesięcy sie jest na zwolnieniu wtedy Szef jest zły ?moze nie robi się normy bo ciagle jest się na tel .?Ja uwielbiam tam prace i uwielbiam ludzi z którymi pracuje i oczywiście kierowniczkę Paulinę jak i całe Szefuncio:) polecam najbardziej :)

@MCZ

A może by tak się dowiadywać niż oskarżać. Nie sądzę że wyrozumiała bo znam opinie dziewczyny nie jednej która tam pracowała a to komentarz opinia moja osobista .. jeżeli pytajcie ja dlaczego dostalam wypowiedzenie odpowiedz była nie konkretna tak woec No nie zachowuje się tak szefowa.strona jest dostępna dla każdego moja opinia jest taka a jie inna ty mzoesz być siostra kuzynki ciotka której dostała 'staz' tak więc dlatego jak rodzina jestes..ale nie zgodzę się ze zgrana paczka vhyba tylko 8 dziewczyn tak to zgrana obgadywania ???? joł

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie A&E Clothing Polska Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko MAGAZYNIER / ORDER PICKER (RÓWNIEŻ DLA PAR) powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Leszno

Krzysztof
@Obecny pracownik

Nowi pracownicy również mają szansę otrzymać premię frekwencyjną i uznaniową? Zauważyłem, że stawka godzina to 23-25 zł brutto i początkowo zlecenie, a sama praca stojąca. Tak to jest przynajmniej podane w tym anonsie co go teraz wystawiono z pracą przy sortowaniu odzieży używanej. Możesz napisać, kiedy da się dostać UoP i ile jest przerwy? Mam też nadzieję, że nie jest problemem przysiąść sobie, jak nogi ścierpną od stania w miejscu?

@Krzysztof

Pierwsza umowa jest na zlecenie i trwa 3 miesiące . Kolejna jest umowa o prace i dopiero wtedy pracownik uzyskuje prawo do premii . Co do ,, przysiąść ,, to nie ma takiej możliwości , siedząc tej pracy nie da się wykonywać . Przerwy są dwie jedna 15 minut , druga 30 minut , nie ma opcji wyskoczenie sobie w trakcie pracy na przysłowiowego papieroska .

Krystyna
@Obecny pracownik

Hejka, a jak wysoka jest ta premia? Jak ona jest naliczana? Chodzi mi, czy ona działa uznaniowo, czy jest stały wzór liczenia premii?

@Krzysztof

O tak ... usiadziesz????chyba na posadzce na której walają się kłęby kurzu bo nikt nie odkurza, a chyba nie trzeba tłumaczyć co dzieje się jak sypią się brudne zakurzone łachy z góry. I nie liczyłbym na to ze usiądziesz bo masz od tego przerwę. Za odebranie telefonu się przypier... a co dopiero ze usiadłeś bo nogi bolą

ADA
@Ktoś

Usiąść haha dobre sobie ledwo na przerwie wyrobisz usiąść na kiblu :) telefon ? Ty nie masz prawa zerknąć na godzinę a co o odebraniu nie wspomnę jak laski gadają na słuchawkach godzinami lub odbierają telefon za kolumna gdzie wisi kamera. Zakłamani ludzie i cała ta firma śmiech na sali 'Paulina'? Brak slow (usunięte przez administratora)bez wychowania,pyskata do osób starszych uważająca ze jest panią i królowa.. żenujące zachowanie z jej ekipa zgranych atomówek :)

@ADA

Sam ten telefon jest jakiś niezbędny w trakcie pracy czy jednak wcale nie musisz go używać? Jak tak to czytam to zastanawiam się czy po prostu to nie tak, że zbędne narzędzia w trakcie pracy są eliminowane co by człowieka nie rozpraszać. Nowy pracownik może pytać o argument w takiej sprawie?

Ada

Odnośnie tego stwierdzenia, że ciężko tu z uzasadnieniem gdy dostanie się wypowiedzenie czy to też dlatego, że to mimo wszystko praca na zleceniu? taka ofertę z teraz przynajmniej wdziałam na składanie ubrań podkreślają już w samym tytule ze sortownia jest nowoczesna, zainwestowano w coś?

Dziewczynka

Z szacunkiem do drugiej osoby mimo to przy rozwiązywaniu umowy wypadałoby określić dlaczego tak się stało a nie inaczej. Inwestycja tam powinna być w osobę sprzątająca jest (usunięte przez administratora) mimo że to wciąż magazyn. Z szacunkiem do samej siebie jako kobieta nie polecam. Psychicznie normalna kobieta tam dlugo nie wytrzyma. Wiem że ludzie pracujący tam dluzej musieli zastanowić się 5x czy z nimi cos jest nie tak a jednak okazuje się że z tymi ludźmi którzy tam pracują jest coś nie tak.Tak wprost nie chcą dac ludziom zarobić tylko swoim koleżankom taka prawda.

Mali

Jak tam z tymi kosmicznymi normami? Nowy rok już minął, nikt opinii nie pisze a ja pracy szukam. gdzie teraz ogłoszenia wystawiacie? Przy tych normach można liczyć na jakieś dobre szkolenie? Zawsze chciałam spróbować w odzieży

Teresa

Ktoś wspominał, że nie szukają ludzi do pracy za granicę. A tutaj są jakieś oferty pracy do siedziby? Oby na umowę o pracę, muszę to podkreślić, bo inne propozycje mnie nie interesują, jak tu jest z tym tematem?

Pracownik A&E
@Teresa

Firma ma jedyną siedzibę w Olsztynie (Tomaszkowo) i tylko tam są ogłoszenia do pracy. Ktoś wpisał jako nick nazwę firmy i w nieuczciwy sposob próbuje pozyskać przeciwników do firmy „krzak”. Na gowork nie są aktywni, to taki portal do wylewania pomyj ????

Krystyna
@Pracownik A&E

Aha, czyli praca stacjonarna tylko w Olsztynie? A praca zdalna wchodzi w grę? Zatrudniają na home office?

@Krystyna

Praca polega na sortowaniu odzieży wiec zdalnie nie do wykonania .

A&E Clothing Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik Produkcji w Mill / Holandia. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

Firma nie poszukuje żadnych pracowników za granice

Dusia

Hej, czy ktoś pracował w tej firmie i może powiedzieć jak wygląda tam praca?

Max
@Dusia

Tragedia, normy kosmiczne nieodpowiednie osoby na stanowiskach, nie polecam

Stewen
@Max

Max chodzi o Tomaszkowo pod Olsztynem a najlepszy jest przyglupi niby kierownik krzysiek i jeszcze lepsza niby kierowniczka paulina masakra

@Dusia

Zupełnie inna stawka w ogłoszeniu a inna w rzeczywistości - na umowie (minimalna), transport na to zadupie musimy opłacać sobie sami mimo zapewnień, że firma zorganizuje transport. 30 minut niepłatnej, obowiązkowej przerwy. 8 godzin ciągłego stania w miejscu, kosmiczne limity. Trzeba mocno uważać na to co i komu się mówi, atmosfera w pracy jest tragiczna. W firmie (usunięte przez administratora) brak osoby sprzątającej. Omijaj ten (usunięte przez administratora) szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o A&E Clothing Polska Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w A&E Clothing Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A&E Clothing Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A&E Clothing Polska Sp. z o.o.?

A&E Clothing Polska Sp. z o.o.
  • Pogodna 36
    20-337 Lublin

A&E Clothing Polska Sp. z o.o.