Ibra Producent Odzieży Sportowej Marcin Goździołko

Lublin

Opinie o Ibra Producent Odzieży Sportowej Marcin Goździołko

kuz

Ibra to znany producent odzieży, nawet w ich strojach grają koszykarki Tauron Basket Ligi Pszczółka AZS UMCS Lublin, a także reprezentantki Polski Lacrosse. to odziez wytrzymała i w dobrej cenie.

Firma jest ok.

Polecam,fajna obsługa,dobry sprzęt.

no coż...każdy ma swoje zdanie, ja osobiscie nie spotkałem się z takim brakie profesjpnalizmu... NIE POLECAM

KLIENT

Firma jest jak najbardziej profesjonalna i serdecznie polecam.Trafiłem tam z polecenia i jako klient wrócę tam napewno.

Najpierw piszesz, że pracowAŁEŚ, a potem podpisujesz się jako Dominika... dobrze,że takich firm jest mało na rynku...:)

Zostaw opinię o Ibra Producent Odzieży Sportowej Marcin Goździołko - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ibra Producent Odzieży Sportowej Marcin Goździołko