Opinie o Q-Pex Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Q-Pex Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Q-Pex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów komunalnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Q-Pex Sp. z o.o. w Szczecin

Interesuje mnie kariera na stanowisku Kierowca. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie Q-Pex Sp. z o.o.?

Andrzej Nowy wpis
@Administrator

Witam. Unikaj tej firmy! Jak zaszwe na początku wszystko ładnie pięknie, a co do wypłaty. Porażka firma! Kręcą grają na czas i tak każdy pracownik jest dam wydymany! W każdej kwestii!! Sprzęt dramat.! Pytanie o płyn do spryskiwaczy "wody nalej" auta brudne. Przy dobrej ulewie jest darmowa myjnia! Porażka firma!

Andrzej Nowy wpis
@Andrzej

Firma Pex Szczecin pomorska!

Zostaw merytoryczną opinię o Q-Pex Sp. z o.o. - Szczecin

Firma Q-Pex Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO, Szczecin - Październik 2021

Czy pracujesz w firmie Q-Pex Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Q-Pex Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pocztowa 30 lok. 8C
    70-360 Szczecin
  • NIP: 8513243367 REGON: 384841644 KRS: 0000813351

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Q-Pex Sp. z o.o.