Opinie o Domy z perlitu (System 3E - Dom 3E S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dom 3E S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dom 3E S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom 3E S.A. w Warszawa

Xyz

Czy to prawda że pracownicy są mobbingowani? Mieliście takie doświadczenia?

@Xyz

Pracuje w tej firmie od roku i nie specjalnie wydaje mi się, zeby ktokolwiek był tu mobbingowany. Nie zawsze jest super sympatycznie ale nie tragedii. Nie pracuje bezpośrednio z zarządem, ale nie widzę tez jakieś wielkiej krzywdy u ludzi, którzy pracują bezposrednio z nimi. Największym plusem tej firmy są jej pracownicy - super sympatyczni ludzie z różnych zespołów.

Kris

Masz takie samo pozytywne zdanie o panu z HR? Albo o grupie betonowej?

@Kris

Nie mam zdania o HRze, bo nie pracuje z tymi osobami bezpośrednio. Cieżko ocenić kogoś po kontakcie w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, onboardingu lub zwykłego „cześć” przy ekspresie w kuchni. Na codzień te osoby wydają się sympatyczne i tyle. Więcej zdania nie mam :) A kto to grupa betonowa ?

heh

jeśli nie wiesz kim jest grupa betonowa, to znaczy że albo tam nie pracujesz albo jesteś wyrzutkiem. Porozmawiaj z kimś na nadgodzinach, na osobności. Na pewno wytłumaczą ci.

byly p
@heh

Pracowalem w tej firmie dluzej niz rok i tez nie mam p ojecia co to jest grupa betonowa

Ilona
@byly p

Czy po roku pracy tutaj czujesz się jak wyrzutek?xd Bo on Ci to zasugerował skoro betonu nie kojarzysz. Ale ten pseudo (usunięte przez administratora) też negujesz?

klient

Jako niedoszły klient mogę powiedzieć tylko tyle, że konkurencyjne firmy mają korzystniejsze oferty budowy domu. Dużo lepsza jakość obsługi klienta, indywidualne podejście. No i inne firmy jak np. DOM PEŁEN ENERGII czy EcoHouse mają siedziby w całej Polsce, a nie tylko w Warszawie. Myślę, że ta firma to niepotrzebny twór stworzony dla zaspokojenia indywidualnych ambicji właściciela.

wypad

Miernej jakości przywódca i jego zausznik w skarpetach, ten z HR to ślizgacz

Kris

W firmie krążą nawet pogłoski, że jedna z tych Pań miała epizod z prezesem podczas wyjazdu na dni otwarte :) niektórzy dla kariery mogą naprawdę wiele

Ilona
@Kris

Z których? Bo akurat zakryło treść. I serio w to wszystko wierzysz? Może to tylko "pogłoski" jak to nazywasz.

@kris
@Ilona

Powiem tak: codziennie ją widzę i też chciałbym ją posunąć :)

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dom 3E S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista/tka ds. ekspansji (rynek hiszpański).
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel

Nie polecam, nie polecam, nie polecam Nie pracowałem w gorszej firmie. Świetny marketing i nic poza tym. Można powiedzieć, że pięknie zapakowany prezent, który w środku jest pusty. Rotacja nie samowita. Ci co zainwestowali w niby super biznes- proszę się obudzić! Zarząd zerwał się z choinki i nie wie co w trawie piszczy. Porażka

Opinia

Jest tak duża rotacja pracowników, że usunęli ze strony przedstawienie pracowników firmy i zostawili sam Zarząd. Wcześniej byli wszyscy no ale... widocznie ciężko nadążyć ze zmienianiem. Jeszcze HR musiałby się wziąć do roboty zamiast obmawiać innych w godzinach pracy.

Obserwator

Opinie na google piszą im pracownicy, dając najwyższe oceny. Ci sami pracownicy, którzy są zmuszani do wyjazdów weekendowych :) jedna wielką SEKTA

Pracuję tu od niedawna i dociera do mnie w jakie (usunięte przez administratora) wszedłem. Wmawiane jest pracownikom, że to wyjątkowe miejsce. Dla mnie i większości to normalna praca, do której przychodzi się by zarabiać pieniądze a nie z jakiejś misji. Niestety zarobki są tu delikatnie mówiąc średnie. To jedna z wielu firm budująca domy jednorodzinne w Polsce, z innym pomysłem na wykonanie ścian ale... Robią z tego obiekt kultu. Nakazują "zakochać się" w tym materiale. To chore... Prezes traktuje ludzi z pogardą. Gość od HR jest śliski i niegodny zaufania. Spora rotacja ludzi na kontraktach B2B, aczkolwiek jest betonowa grupa, której się to podoba i chce tu być. To nie firma budowlana, to słabej jakości korpo z budowlanym tłem.

Niedoszły

Ubiegałem się o stanowisku w tej firmie. Przesyłając CV określiłem swoje oczekiwania finansowe, na pierwszej rozmowie zrobiłem to ponownie. Zostałem zaproszony na kolejne dwie rozmowy, co oznaczało dla mnie, że moje oczekiwania zostały zaakceptowane. Na ostatniej rozmowie jednak z niezwykle aroganckim, niemiłym i zarozumiałym prezesem, okazało się że nie do końca - prawie że wyśmiał kwotę, którą powiedziałem. Następnie wysłano mi wiadomość mailową z ofertą współpracy - oczywiście z dużo niższym wynagrodzeniem. Pytam więc: macie jako firma za dużo czasu? Bo ja nie. Nie dało się powiedzieć na pierwszym spotkaniu, że proponowana przeze mnie kwota jest za wysoka? Mój wniosek jest prosty: pracownicy zarabiają tam mało, w zamian są karmieni tanim coachingiem, że to coś więcej niż praca i że to jedyna firma budująca domy w całej Polsce (to nieprawda!). Więcej szacunku do ludzi, nie jesteście w żaden sposób wyjątkowi. Praca jak praca, firma jak firma - w tym przypadku JanuszKorpoExecutiveMarketingEkoBud.

Widzę już kilka obszernych opinii z perspektywy pracowników i cieszę się, że sama zrezygnowałam z oferty od tej firmy. Do HR dodzwonić się, tragedia. Pan taki milutki na rozmowie, ale chyba to ładna maska, żeby kolejnego naiwnego wciągnąć- przedstawia się jako osoba, która ma nas wprowadzać, ale skontaktowanie się w celu ustalenia jakichkolwiek kwestii jest po prostu niemożliwe. Czekałam miesiąc prawie na feedback- z zaproszeniem do DRUGIEJ rozmowy, a nie końca rekrutacji. Doczekałam się. Pan na spotkaniu hmmm, niby mówi o tym, ze to specyficzna praca, nie dla każdego, żebym poczuła się wyjątkowo? Po czym mówi kompletnie od rzeczy powtarzając ciagle jakieś dziwne coachingowe frazy. Firma nie dla każdego, bo trzeba dużo swojej ingerencji włożyć. Red flag- już widzę nadgodziny, ale mówię okej poczekam zobaczymy. Kolejne oczekiwanie 3 tygodnie, już przyjęłam ofertę w innym miejscu normalnie na umowę o pracę, ale dostaje zaproszenie na ostatni etap. Co za ch.mstwo. Panowie, (właściciele?) mieli taki ubaw ze mnie i mojego nie ukończonego wyższego wykształcenia i usłyszałam tyle niemiłych komentarzy, ze to się w głowie nie mieści. Trzeba pogratulować właścicielowi, ze już skutecznie potrafi odstraszyć przy rekrutacji, wiec współczuje wszystkim, którzy zdecydowali się na prace w tym miejscu.

Kandydatka
@Kandydat

Nie wiem na jakie stanowisko ty aplikowałaś, ja byłam zadowolona z kontaktu, a rekruter poinformował mnie ile czasu zajmie czas oczekiwania na odpowiedź. Co prawda na stanowisko na które aplikowałam wybrali kogoś innego, ale nic złego o firmie nie mogę powiedzieć.

szwagier
@Kandydatka

Jasne, znaleźli na miejsce kogoś innego a Ty weszłaś tutaj napisać im pozytywną opinię. Historia jak z Ukrytej Prawdy. :DD

Kandydatka
@szwagier

@Szwagier zdecydowanie wolę "Dlaczego Ja" ;) Weszłam tylko dlatego, że dostałam alert o aktywności na forum, na którym szukałam informacji przed pierwszą rozmową. I wtedy była tu cisza, nawet jednego komentarza. Ciekawe co się wydarzyło w ciągu tych dwóch miesięcy, ze nagle tu taki wysyp negatywnych komentarzy.

Siema. Chcę zapytać o ocenę w kwestii specyfiki współpracy. Czy atmosfera w miejscu pracy jest odpowiednia ? Czy pracodawca daje dodatkowe benefity? Dziękuje za wskazówki.

PPP

Tak, daje: brak możliwości zjedzenia obiadu w spokoju, pracę do samego wieczora, nakaz wielbienia firmy w social mediach, obowiązek pracy wyjazdowej w weekendy i wymóg dostępności nawet na L4. Oprócz tego możliwość wykupienia multisporta i pakietu opieki medycznej.

Manager

Pracownicy znudzeni pracą zamkniętą w sztywnych ramach, będą czuli się bardzo dobrze. Firma oferuje opiekę medyczną w pakiecie premium, dla każdego, niezależnie od formy umowy, dodatkowo dopłatę 50% do karty MultiSport – również dla wszystkich. DOM 3E jest w trakcie ekspansji na rynki międzynarodowe, co oznacza, że zespół ma możliwość wyjazdów zagranicznych – kilka godzin dni otwartych w zamian za weekend w Hiszpanii, Holandii czy Austrii. Firma poszukuje osób elastycznych, które chętnie zaangażują się w udział w targach, dniach otwartych, szkoleniach oraz wydarzeniach promujących markę, a odbywających się w weekendy. Oczywiście za pracę w weekend jest odbiór dnia wolnego w tygodniu.

@Manager

Może warto dodać, że o weekendowych wyjazdach pracownicy są informowani dopiero po podpisaniu umowy? Ale w sumie po co - mało znaczący szczegół. :) Jak dobrze pamiętam to zdarzało się, że na Wasze dni otwarte jeździły nawet dziewczyny z recepcji - pytanie po co? :) Jasne osoby elastyczne. Bez obowiązków, ambicji, rodziny i przyjaciół - co by 100% czasu poświęcać pracy i odpisywać zarządowi na SMSY po 22. :D

Ja byłem informowany podczas rozmowy o wydarzeniach, które odbywają się w weekendy. Dodatkowo już na rozmowie pani z HR poinformowała mnie, że pracująca sobota jest dla osób chętnych bo przed każdym wydarzeniem powstaje lista ochotników. Jak dla mnie to spoko opcja na uzbieranie sobie większej ilości dni urlopowych bo event w sobotę trwa zaledwie kilka godzin i ma formę pikniku na budowie, a w zamian otrzymuje +1 dzień extra do puli dni urlopowych, więc bilans godzinowy jest na plus.

@635283

Dla „chętnych”. Tak, wyjazdu są miłe widziane. A brak wyjazdów… proszę samemu dokończyć ;) a Pana managera chyba strasznie zabolało jego ogromne ego, skoro jedyne czym potrafi wybronić to jak wygląda tam praca, to dorzucenie multisporta i opieki medycznej dla pracowników. Nazywanie tego nowoczesnym start upem, jest dużym niedopowiedzeniem. Może i firma zaczyna, ale luźna atmosfera występuje tylko w reklamach.

@Anonim

jak widać firma już zaczęła angażować pracowników do postowania nieswoich myśli na kolejnym medium - padlo na GoWork

Ehhh

Niestety, typowa Polska, januszowa firma z ciułaczem na czele. Co do szefa to potwierdzam opinie wyżej. Musiał dużo wycierpieć w dzieciństwie, może go nie lubili albo coś, teraz lubi się odgryźć i powyżywać na innych. W chamski sposób na forum pokazuje swoją wyższość. Umowa? B2B i zlecenie dla większości, chociaż niektórzy maja umowę o prace, co dodatkowo wkurza tych co nie maja i przyczynia się do odejść z pracy, budowanie nierówności na każdym etapie. Ludzie? Poza Działem projektowym, który jest spoko, reszta to istne liceum - obgadywanie, donoszenie, główny człowiek od HR to jakiś żart (ciagle szepcze coś do swoich koleżanek, obrabia (usunięte przez administratora) nic nie robi udając, ze coś robi). Jest kilka fajnych osób, ale tak ogólnie to dramat!

@Ehhh

Pracuje w tej firmie od 5 miesięcy i widzę, że jest wiele plusów oraz minusów codziennej pracy, natomiast bilans jest zdecydowanie na plus. To jedna z niewielu firm które znam, gdzie ludzie są tak po ludzku sympatyczni, uśmiechnięci i pomocni (szczególnie na etapie wdrożenia i pierwszych dni pracy). To co najważniejsze, to jest to firma dla osób, którym się chce - angażować, szukać rozwiązań, być pomocnym i otwartym. Osoby, które szukają spokojnej pracy od-do i oczekują, że ich praca będzie odtwórcza, mogą nie być zadowolone. Dla mnie dynamika i szybkość pracy jest OK, bo lubię widzieć efekty moich działań oraz to jak przekładają się one na biznes. Co do formy umowy - mnie proponowano UoP lub B2B i ze względów opłacalności finansowej wybrałem B2B, natomiast jest to wyłącznie moja preferencja powiązana z innymi obszarami mojej działalności zawodowej.

nie polecam

Nazwanie tej firmy złym miejscem pracy jest sporym niedopowiedzeniem. Przyjście do biura i zobaczenie wypowiedzenia bez ŻADNEGO powodu jest tutaj czymś zupełnie normalnym. Za mojego stażu w ten sposób wyleciało kilka osob. Nawet takich których odejścia nikt się nie spodziewał. Wiele osób odeszło samemu, najczęściej przez przeoraną psychikę. Rotacja jest ogromna. Jesteś specjalistą/ką po studiach? Kierownikiem budowy z kilkuletnim doświadczeniem? Wiesz co robisz? Tutaj nie ma to żadnego znaczenia – w tej firmie liczy się zdanie tylko jednej osoby. Normalnym jest też otworzyć maila i zobaczyć zapytanie o przedstawienie projektu, o którym NIGDY nie było mowy. Pewnej osobie się to przyśniło i koniec. Ma być gotowe na już. Zrobisz projekt, poświęcisz się w pełni żeby wszystko się zgadzało. Co usłyszysz? Najczęściej że nie znasz się na tym co robisz, ewentualnie że wykonana praca jest (usunięte przez administratora) – bo osoba nad tobą, bez żadnej wiedzy w temacie wyobrażała to sobie inaczej. Wcześniejsze komentarze mówią prawdę, często jest problem przysiąść do obiadu. A jak już to zrobisz to czujesz na sobie spojrzenia. ???? W DOM 3E terror jest wszechobecny. Serdecznie nie polecam. A już szczególnie na stanowisko które firma obecnie promuje. „Asystentka prezesa zarządu” – najgorszemu wrogowi bym tego nie życzyła.

Zostaw merytoryczną opinię o Dom 3E S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dom 3E S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dom 3E S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dom 3E S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dom 3E S.A.
3.1/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1
    00-124 Warszawa