BILLI26.05.2020 19:26
Inne
(usunięte przez administratora)
Osoby tam pracujące są niekompetentne a właściciel jest oderwany od rzeczywistości i (usunięte przez administratora)
Opowiem jak to wygląda w tej firmie. Po umówieniu się z pracownikiem co do terminu i co do ceny zostałem skierowany do właściciela aby umówić się na oględziny zanim wpłacę zadatek. Ku mojemu zdziwieniu w dniu w którym miało się odbyć umówione spotkanie zadzwoniłem do szefa 515791626 aby razem z rodziną zobaczyć pojazd. Okazało się, że mimo umówienia i rezerwacji kamper został wynajęty przez jego pracownika, który o niczym nie wiedział. Myślę, że ten kamper już nie istnieje a (usunięte przez administratora) próbuje wyciągać zadatek a potem .... Gdybym wpłacił zadatek to na pewno by mnie przekręcili. Dodatkowo zaniepokoiło mnie, że ten sam pracownik co mnie skierował do szefa w piątek to niby był na urlopie i też nic nie wiedział. (usunięte przez administratora)
i jak myślę to pracownik, który wraca z urlopu to chyba przegląda korespondencję. Uważajcie na tą firmę lub pracodawcę. Ja już wynająłem gdzieś indziej i mam nadzieję, że nikt nie wpadnie w sidła tych ludzi.
Jak coś wiecie na ich nieuczciwość to dzielcie się na forach.
p.s
dodatkowo wczytajcie się w umowę. W przypadku szkody np. z AC cała kaucja przepada, A jeżeli np. wasz następca kolejny użytkownik znajdzie uszkodzenie to wynajmujący może cię za jakąś szkodę obciążyć. Samochód jest z Warszawy a firma jest z Gdańska, popatrzcie w rejestr. Bądźcie czujni w Pandemii