Opinie o Fertisonar Krzysztof Hegenbarth w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fertisonar Krzysztof Hegenbarth. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fertisonar Krzysztof Hegenbarth o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fertisonar Krzysztof Hegenbarth w Bydgoszcz

Spiderman

Firma krzak, z dala od tej firmy. Mobbing potworny, zero szacunku do pracownika - przykładem tego jest księgowa, która potraktuje cię jak ścierę przy każdej możliwej okazji :D.

Weronika Nowy wpis
@Spiderman

Zastanawiam się, czy rzeczywiście masz na myśli mobbing, czyli działania "polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie"? Brak szacunku od mobbingu dzieli bardzo wiele. Daj znać, jak uważasz.

Paula Nowy wpis
@Weronika

Ja również potwierdzam mobing - szczególnie ze strony Pani Doroty i jej brata Pana Grzegorza

Gościu Nowy wpis
@Paula

Praca ok natomiast te wyszukiwanie błędów na siłę bardzo nie na miejscu i te plany...

Radek

Firma zbiera bardzo dobre opinie a przy tym jest bardzo dobrym pracodawcą, polecam pracę.

Spiderman Nowy wpis
@Radek

Gdzie ty widzisz te dobre opinie? xD

Agnes

Mobbing był na porządku dziennym. Poza tym najpierw obiecywali premie by następnie doszukiwać się literówek i niewłaściwej interpunkcji w raportach dziennych i planach i już po premii. A ile bezpłatnych nadgodzin i pracy w weekendy za darmo to nie wspomnę. Wszystko po to by nie być poniżaną przy innych.

Dafi
@Agnes

Mobing tez mi coś nie widziałas jeszcze mobingu w innych firmach. Ten kto nic nie potrafi zawsze będzie narzekał.

MIki
@Agnes

Ja pracowałem w tej firmie 4 miechy nie narzekam pieniądze na czas niespodzianki w postaci premii Ja nie narzekam.Taka wiedzę jaką potrafią sprzedać w żadnej innej firmie i szkole Was tego nie nauczą. Ja Firmę polecam Choć już dawno tam nie pracuje.

Mikołaj
@MIki

Proszę się nie podszywać pod moją osobę. Moja opinia o firmie jest taka sama jak w komentarzach (negatywnych) innych byłych pracowników. Czysta manipulacja :)

ag
@Mikołaj

Wiadomo kto się podszywa... wszystkie pozytywy są od niejakiego GP :)

timmy ga

Praca w tej firmie zapowiadała się bardzo obiecująco, jednak po czasie można dostrzec kilka niejasności. Po pierwsze Pani Księgowa. Brak szacunku do człowieka już na wstępie, chamskie odzywki, mobbing na porządku dziennym. Dorota czasem mogłaby ugryźć się w język w myśl przysłowia "milczenie jest złotem". Ogłoszenie o pracę zamieszczone na olx zawierało inne wynagrodzenie niż obiecywano. Nie była to najniższa krajowa jednak różniła się od kwoty podanej w ogłoszeniu. Było mówione, że po podpisaniu umowy kwota oczywiście będzie wyższa, ta miała być "na start". Samo otoczenie pracy - na najwyższym poziomie. Niestety atmosfera ciężka, głównie przez Księgową. Regularne zamieszania - najpierw robisz jedno, potem okazuje się, że robisz to bez celu albo źle w związku z czym nie otrzymujesz obiecanej premii (a obiecywane był takie kwoty, że można by kupić auto od razu po wypłacie). Właściciel w rzeczywistości właścicielem jest tylko na papierze. Nie ma pojęcia co się dzieje w firmie. Wszyscy wiedzą kto tam rządzi i jaki zamęt wprowadza. O premię trzeba się upomnieć - idziesz do jednej osoby, odsyła Ciebie do drugiej, druga odsyła do właściciela a właściciel jak już wcześniej pisałem, żyje w zupełnie innej rzeczywistości czyt. znowu odsyłają Ciebie do pierwszej osoby). Główna osoba zarządzająca - to trzeba przyznać posiada bardzo bogatą wiedzę - jednak nie potrafi jej uporządkować. Zamęt, zamęt i jeszcze raz zamęt. Nowi pracownicy przewijają się tam non stop. Dobrze, że zatrudnili kogoś kto zaczął to porządkować, bo wcześniej pracowało się charytatywnie np. w weekendy - teraz przynajmniej można odliczyć sobie godziny (chociaż możliwe, że już tam nie pracuje). Produkty które są tam sprzedawane faktycznie są dobre jakościowo i działają. Jednak to jeden z niewielu plusów które można wymienić. Za słaba reklama, rolnicy kupują tak naprawdę "kota w worku". Sam pracownik nie wie co do końca sprzedaje.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Fertisonar Krzysztof Hegenbarth? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Radek

Dorota, podobno siostra tak zwanego właściciela, nie pozwala pracować przerywając zajęcia jakimiś oktrojowanymi przez Nią samą kwestiami regulaminowymi. Skrupulantyzm i złośliwe komentarze, a wszystko po to by udzielać pouczeń i mieć pretekst do niewypłacenia premii.

Esketit
@Radek

Mnie zatrudniono na "próbne" dwa tygodnie. Przede wszystkim wysłano mnie na badania lekarskie w piątek a w poniedziałek miałam podpisanie umowy. Tak, żeby nie płacić za ten piątek, co teraz mnie śmieszy przez łzy jeszcze bardziej, bo nie zapłacili mi w ogóle xD. Na rozmowie jeden zakres obowiązków, a po BHP i stanowiskowym zupełnie inne zadania. Może miałam się wykazać, ale wydaje mi się że dobrze się wywiązywałam i było mówione, że po tych 2 tygodniach zostają wszyscy, jeśli się sprawdzą. Innym też szło dobrze a z większością nie przedłużyli umowy. Z osobami z którymi rozmawiałam, to one też nie otrzymały wynagrodzenia. Ktoś to zgłaszał do inspekcji, ale nic z tego.

ExPracownik
@Radek

Dokładnie tak, Dorotka to niezłe ziółko. Tak dba o wewnętrzne procedury, że zamiast pracować ślęczy się nad biurwokracją a prawo pracy jak leżało, tak leży. Nie przestrzega się żadnych praw pracownika. Jak przychodziła kontrola z urzędu pracy, to w tym dniu zatrudnieni na czarno pracowali z domu, a potem nie chcieli wypłacać kasy bo nie mieli umowy. Tak w kółko.

zuza
@Esketit

Ale blef za krótko pracowałaś Jarek w tej firmie zarabia 5000 tysiecy i nie narzeka Trzeba tylko mieć wiedze.

zuza
@ExPracownik

Od Doroty to się odwalcie odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

Rozalia
@Esketit

Ja pracowałam w TEJ firmie dłuższy czas i nie narzekam pięknie miejsce warunki pracy super nowy sprzęt nowe komórki do dzwonienia Pracodawca na prawdę się stara tylko pozazdrościć .Nowe biuro i pensje nie najniższe, są pracownicy którzy potrafią zarobić. Jak się starasz i masz gadanego i wiedzę na która przeznaczają dużo czasu to naprawdę można w tej firmie wyciągnąć co miesiąc nawet 5000zł miesięcznie.

hehe
@Rozalia

akurat Rozalia to tam nie popracowała hehehehehhe i 5 tez raczej nie wyciagala heh

ALex

Urząd Pracy jest tam co drugi dzień. Pamiętam, jak osoby niezatrudnione formalnie dostawały cynk dzień wcześniej, żeby nie przychodzić do pracy bo jest kontrola następnego dnia. Potem nie dostawali wypłaty, a jak się pytali dlaczego to kazano im pokazać umowę xD. Dziwne bo 3/4 osób z umowami też nie dostaje wynagrodzenia. Wtedy zatrudniają następnych na tej samej zasadzie i urzędy znowu przychodzą. Nawet badania lekarskie i BHP są przed podpisaniem umowy, żeby nie płacić za te dni. Chcecie premii?! Cieszcie się jak po miesiącu dostaniecie wreszcie "własny" pikacz za 25 zł do drzwi i nie musicie brać tych jednorazowych kart dla gości. I możecie sobie w dooooopy wsadzić ile macie wynagrodzenia na umowie, czy to będzie 5k na rękę, czy 10, czy złotówka więcej od minimalnego bo i tak znajdą pretekst, żeby wam nie zapłacić. Wrobią was w wynoszenie danych, współpracę z konkurencją, powiedzą że jakieś tam błędy i opóźnienia w procesie logistycznym przez co firma straciła tyle i tyle i jeszcze ty im dopłacaj, albo następne 3 miesiące za darmo rób. Albo, bo bardziej bezczelne nic nie powiedzą dlaczego nie dostaliście xD.

Olek
@ALex

Co ty możesz wiedzieć większość z was przychodzi odbębnić 1 miesiąc a potem idzie na chorobowe Wami powinien zająć się ZUS i NIK bo to wy pracownicy naciągacie pracodawce aby wam wypłacano za siedzenie w domach i dorabianie w innych firmach.

Niki
@ALex

Pamiętam jak sam się chwaliłeś że bierzesz chorobowe żeby sobie tylko dorobić.

Wieczne narzekania.Ja pracuje w tej firmie od 6miesięcy pieniądze zawsze były pieniądze na czas i miła niespodzianka w postaci premii. Rozumiem pracodawcę że niektórzy pracownicy dostaję kasę 1 dzień po terminie ale to nie ich wina wiem jak działają firmy kurierskie i jak wypłacają pieniądze.

Xander

Właściciel firmy nie jest osobą faktycznie nią zarządzającą. Decydent zasiada na szeregowym stanowisku i to z nim prowadzone są negocjacje płacowe. W związku z tym wysokość wypłat pracowników często mija się z ustaleniami, co jest celowe i intencjonalne. Ku uciesze tej osoby panuje nieformalny zwyczaj nierozliczania się z odchodzącymi, lub zwalnianymi pracownikami lub odwlekania płatności. Nie dotyczy to wszystkich, jednak znacznej grupy osób. Część pracowników i już ex pracowników skarży się na mobbing. Konflikty z urzędami.

Olek
@Xander

Właściciel firmy to osoba która dba o Pracowników w żadnej innej firmie młode dziewczyny bez doświadczenia nie zarabiają 2500zł netto Daje im szanse i materiał do nauki to ich czas i wybór nikt nikogo nie będzie trzymał na siłę.

Liz

Przecież do pracy chodzi się po to, żeby pracować. Zawsze komuś będzie przeszkadzać jak ma zostać po godzinach. A to czy za to płacą to nie wiem, bo sama mam nielimitowany czas pracy. To co mnie wkurza to obrabianie (usunięte przez administratora) ex pracownikom publicznie przy każdej okazji i przedstawianie ich jako negatywne wzorce. Wkurza mnie to bo jak przestanę tam pracować to na mnie też będzie nagonka?

Zostaw merytoryczną opinię o Fertisonar Krzysztof Hegenbarth - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Fertisonar Krzysztof Hegenbarth?

Zobacz opinie na temat firmy Fertisonar Krzysztof Hegenbarth tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fertisonar Krzysztof Hegenbarth
  • Bydgoskich Przemysłowców 6 lok. 102