Opinie o ID ENERGY POLAND Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ID ENERGY POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ID ENERGY POLAND Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ID ENERGY POLAND Sp. z o.o. w Warszawa

Cytrynka

Elastyczne godziny pracy biura, jednak raczej brak możliwości pracy zdalnej. Nakład pracy ogromny, ambitne projekty, napięte terminy - jak to w developerce, specyficzna branża ale da sie odnalezc Szefostwo dosyć nowoczesne podejście, mało czuc hierarchie i trochę rozmyty podział obowiązków co ma swoje plusy i minusy. Nie wyjasniono mi czym kto sie zajmuje i wlasciwie po kilku miesiacach dalej nie wiem co tu właściwie robi 80% zespołu. Niektórzy mam wrażenie żyją z pogawędek w kuchni. W biurze dobra atmosfera, mozna pozartowac ale tez popracowac w spokoju. Płaca w zależności od tego co wynegocjujesz, troche mniej niz oczekiwlane ale podwyżki ponoć się zdarzają wiec zobaczymy.

@Cytrynka

Podwyzek dobrych nie ma wiec mnie tez juz w tej firmie nie ma :)

AAA Nowy wpis

Teraz szukają nowego pracownika i chodzi o posadę specjalisty ds HR. Jak oni tam napisali, że praca jest od zaraz, no to ile czasu minie od odpowiedzi do pierwszego dnia pracy? To jest kwestia dni, czy tygodni? Dajcie znać, bo nie wiem czy cv opłaca się wysyłać.

Takie tam Nowy wpis

Szefostwo chce, abyś był jego podwładnym za wszelką cenę nawet jak masz swoje zdanie. Dużo osób się zna z poprzednich firm. Pan Hector, konsjerż (kewin sam w nowym jorku) chce nad wszystkim panować. Chcieli cały dział projektowy przenizać do Gdańska. W tamtym roku zatrudnili gościa zwlekali z podpisaniem umowy po dwóch dniach pracy nie podpisali umowy z nim bo chciał dorabiać czasem farmy projektując czy nie chciał się do Gdańska przenieść.

Mońka Nowy wpis

Szukam pracy i interesuje mnie asystentka ds. controllingu. W tym ogłoszeniu firma oferuje umowę zlecenie. To oznacza, że pracuje się na tej umowie cały okres zatrudnienia, czy to jest tylko umowa na start, a po jakimś czasie próbnym można dostać umowę o pracę?

Cytrynka Nowy wpis
@Cytrynka

Podwyzek dobrych nie ma wiec mnie tez juz w tej firmie nie ma :)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w ID ENERGY POLAND Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Wojciech

Z ostatniej opinii o pracy, wnoszę, że raczej na plus? Sporo ogłoszeń wrzucili ostatnio do sieci. W jednym, dotyczącym inżyniera budowy podano nawet zakres zarobków, a mianowicie od 4500 do 7000 zł brutto. Z benefitów zainteresowała mnie możliwość uzyskania uprawnień budowlanych, dofinansowanie dojazdów do pracy i spotkania integracyjne. Może więc dowiem się co nieco o samej rekrutacji, ile ona czasu zajmuje i co z nakładem pracy, jest tego tyle, że mogą się pojawiać nadgodziny?

d.w.
@Wojciech

4.5-7.0k to wiecej zarabiaja ukraincy co ukladaja panele na budowie rekrutowalem do nich - stawki sa zalosne

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w ID ENERGY POLAND Sp. z o.o.?

Zaprosili mnie na rozmowę rekrutacyjną, wyszło okej, po czym wysłali mi list intencyjny z datą, wyjaśniłme im że date rozpoczęcia zawarcia współpracy musimy zmienić. Odpowiedzieli że okej, poczekają. Miesiąc czasu się nie odzywają, nie odbierają telefonów, ja niewiem czy jestem u nich czy nie. Zero odpowiedzialności.

@Gość

Czy firma wysyła ten list intencyjny to wysyłają poczta, tak fizycznie? Czy wysyłają mailowo plik? I czy to jest tak, że kandydat ma to podpisać i odesłać czy jak, jak to działa tutaj?

PR
@Gość

Jestem ciekawa czy list został przekazany z firmy Energy Services czy ze spółki NEBO Solar, która jest we wścisłej współpracy z ESP

Mm

Uczestniczyłam w rekrutacji. Dramat. Rekrutowała mnie blondynka i ciemnowłosy wysoki mężczyzna. Wnioskuję,że pracownicy. Zadaniem kobiety było chyba tylko ocenianie przyszłego pracownika. Ewidentnie Pani nie podobał się mój wgląd, moje ubranie czy makijaż, ponieważ przez całą rozmowę milczała i tylko mi się przyglądała siedząc z boku i nieprzyjazna miną. Sama była ubrana dosyć wyzywająco jak na elegancki styl biura,ale nie mi to oceniać. Mężczyzna za to zadawał pytania odnośnie mojego życia prywatnego co moim zdaniem nie powinno mieć miejsca,bo przyszłam szukać pracy ,a nie psychologa. Rozmowa rekrutacyjna tak naprawdę była pogawędka o moim życiu, ponieważ o nic konkretnego nie pytał. Żenada. Odradzam wszystkim.

Xxx
@Mm

A jak tym dwóm wyznaczonym przez firmę osobom szło z odpowiadaniem na Twoje pytania? Jakie to było stanowisko, jakie zadanie by Cię czekały i jakie wynagrodzenie mieli do zaproponowania?

Mania

Specjalista ds. CCTV jakie ma godziny pracy? Czy bez przerwy trzeba patrzeć w kamery czy coś jeszcze się robi? Nawiązuje do oferty, którą widziałam kiedyś i aktualnie szukam pracy…

Servesa

Premia jest uznaniowa więc zarząd uznał że w tym roku jej nie ma

Dorota Zajączkowska

Ile mam jeszcze czekać na podwykonawców waszej firmy o podłączenie pompy ciepła? Od dwóch miesięcy czekam i żadnego kontaktu. Jeżeli z wami nie można się dogadać w tej kwestii to proszę o kontakt telefoniczny z podwykonawcą w waszej firmie. Dzięki Bogu mamy październik i ani wody ciepłej ani ogrzewania w domu nie ma.

Dominika
@Dorota Zajączkowska

Szanowna Pani Doroto, niestety pomyliła Pani firmy, ponieważ nie zajmujemy się podłączaniem pomp ciepła a budową farm fotowoltaicznych.

Zostaw merytoryczną opinię o ID ENERGY POLAND Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ID ENERGY POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ID ENERGY POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ID ENERGY POLAND Sp. z o.o.?

ID ENERGY POLAND Sp. z o.o.