Opinie o Upfield Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Upfield Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Upfield Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Upfield Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Szczecin

Aplikuje na PH rejon Szczecin. Czy może ktoś powiedzieć ile dziennie punktów, jak z wypłatą, jakie narzędzia i atmosfera ?

Delmik
@Szczecin

Napiszę na temat samej pracy. Plany i zadania są ambitne ale jednocześnie realne do zrealizowania. Tempo pracy jest spore więc monotoni tu nie ma. Marka produktów rozpoznawalna przez każdego. Atmosfera w zespole, do którego aplikujesz jest naprawdę świetna, ludzie są zmotywowani do pracy i co miesiąc walczą o realizację planów zarówno tych indywidualnych jak i zespołowych. Nikt nie odpuszcza sobie i każdy walczy, żeby na koniec miesiąca mieć jak najlepszy wynik. Jeśli ktoś myśli o ściemnianiu i o tym co zrobić by się nie narobić to długo tu nie popracuje. Będziesz pracował uczciwie i sumiennie - nikt się nie będzie czepiać, jak będziesz odwalał lewiznę - to szybko wylecisz. Jeśli zastanawiasz się nad opiniami o pani M. to powiem tak: pisali je Ci, którzy w ogóle przemęczać się nie chcieli w pracy. Jeśli lubisz pracować i pokażesz to swoim zaangażowaniem to z panią M. będzie Ci się rewelacyjnie współpracować i będziesz chętnie wstawał do roboty. Ja tak mam :) - resztę dowiesz się na rekrutacji :)

Poszukujący pracy

Trafiłem tu tylko dlatego, że szukam pracy i chciałem się dowiedzieć nieco więcej na temat Upfield. Po komentarzach nie wiem co myśleć. Ktoś pisze o spóźnionej premii czy też niewyplaconej i spotyka się z pretensjami ludzi, którzy też pewnie na owe pieniądze czekają. Ktoś wspomina o jednej blondi, która troszkę przesadziła z alkoholem i nie zachowywała się przyzwoicie a tutaj ruszył tłum dziewczyn jakby to ich dotyczyła ta wypowiedź. Jeśli nie mam nic na sumieniu to raczej czytam i tyle w temacie. I nikt tutaj nie wrzuca wszystkich do jednego worka. Przykre to jak dorośli ludzie potrafią zachować się w internecie.

M
@Poszukujący pracy

Fakt, zrobiła się dziecinada ze strony byłych pracowników jak i nowych. Ci co pracują w firmie od początku nigdy nie robili takich rzeczy. Ja jestem w szoku, bo premia na czas, warunki pracy ok, RKS ok, wymienili Nam auta na nowe żeby poprawić komfort pracy. Dostalismy premie siedząc w domu przez prawie 3 miesiące.. Więc o czym my tu gadamy. Może i dziewczyny się rzuciły, bo każdy wie jak było, a ktoś ewidentnie jest niedoceniony i próbuje się tutaj wybić. Jestem w firmie od dwóch lat i też nie pozwolę na hejt wobec kolegów i koleżanek z pracy. Niech ktoś się naprawdę zastanowi co robi hejt !

Pytający
@Poszukujący pracy

Witajcie. Mam pytanie odnośnie warunków jako PH. Jakie wynagrodzenie, auto służbowe, socjal ?

Mógłby ktoś powiedzieć coś więcej o pracy PH na Gorzów ?

Phhh
@Nowy

Poczytaj sobie opinie na dole i zastanów czy się chcesz w to pchać. Jeżeli podoba Ci się praca w ciągłym stresie to polecam. Ciągła presja i pretensje w szczególności w tym regionie.

JI

Dzień dobry. Dlaczego firma nie stosuje się do przepisów? Zgodnie z wymogami unijnymi każdy produkt spożywczy, którego zawartość może być narażona na użycie, uszkodzenie lub zniszczenie musi być zabezpieczony folią lub trwałym zamknięciem. Zakupiłam Delmę i co widzę po zdjęciu wieczka, że przed jego zakupem każdy klient w sklepie może sobie użyć części produktu, napluć do niego lub włożyć brudnego palucha i odłożyć na półkę. Serki, jogurty, napoje, inne masła, kremy, maseczki, produkty kosmetyczne są zabezpieczane ale Dalma nie. Myślę, że Delma w ramach podnoszonych co chwila cen, zadba o bezpieczeństwo wprowadzanego produktu do sprzedaży. Pozdrawiam.

Dorka
@JI

Cześć Hmm, nie wszystkie produkty mają folie zabezpieczające. Masło na przykład nie ma nic poza papierem, który śmiało odwiniesz i zawiniesz odkładając na półkę. Pytanie, czy ludzie tak robią? Ja nie i ufam, że inni też - po co? :) Pozdrawiam

@Dorka

W sumie racja ;)

Tak jak juz ktos napisał to premia jest na koncie, dofinansowanie do wakacji tez. W ogole śmieszą mnie te cale opinie starych i niby nowych pracowników. Grabki Wam kiedys zabrali w piaskownicy, ze aż tutaj musicie się wyżyć? Mi się dobrze tutaj pracuje i nie mam żadnych zastrzeżeń. Tylko nie jeździjcie tak z Nami po sklepach, bo to stresujące :D

Jedna z blondynek

Moze sie przedstawisz? Z mila checia zapraszam do siebie w teren pokaże Ci jak sie pracuje bo najwidoczniej masz dużo czasu i wolisz opier.. ludzia tyłek w necie Podejmij wyzwanie a przekonamy sie kto jakie ma umiejętność Pozdrawiam

ABC

Jak macie odwagę pisać o blondynce, to miejcie odwagę się podpisać. Na pewno do Was zadzwoni i pewnie chętnie posłucha o swoim życiu. Jestem w tej firmie od początku i mimo, że ze starej ekipy były ewenementy, tak w tej już jest zapaść społeczna (no nie wszyscy). Pozdrawiam 40% blondynek z firmy :D P.S Nadal mam popcorn ;)

Najlepsze jest to, że firma wie kto wypisuje te wszystkie bzdury i kto jest wtyczką. Mam nadzieje, że to już jest TEN moment do ogarnięcia tych oszczerstw. Pisząc o kimkolwiek, dotyczyło to nie tylko tych osób, a całego Upfield. Bo opinia zawsze idzie na CAŁĄ firmę. Od nowych po górę. Szykuję już popcorn, bo zapowiada się ekscytujące widowisko. P.S Nie szperajcie przy IP bo sąsiedzi bez neta zostaną Aaa i jeszcze jedno. Jeśli ktoś chce poznać prawdziwe info, to śmiało możecie pytać PH na sklepach, bo większość z Was i tak z branży. Szerokości !

Jaa

Ja również mam nadzieje, że wszystkie tematy ulegną rozwiązaniu i w końcu, przestaną być mieszane w to wszystko osoby, które są i były pokrzywdzone, zarówno ze strony przełożonych jak i odwrotnie. Pozdrawiam wszystkich tych, którym niepotrzebnie jest przypisywane piętno, bo i tacy jeszcze w Upfield pracują.

????????????

Ale jaja, człowieku choć Cię nie znam to już Cię szanuję. Wiesz dlaczego tak się dzieje? Bo najbardziej odpowiedzialne i mądre kobiety, a zwłaszcza SZANUJĄCE się po prostu odeszły. Firma (usunięte przez administratora) jak widzisz, PATOLOGIA się szerzy na całego. A tak do wiadomości co niektórych osób, nawet przez myśl nikomu nie przeszło żeby tam wracać!!!! Nikt mnie nie będzie wrzucał do jednego worka z patologią.

Bee

Ale jak, przecież przełożony to samo robił ????

Brr

To ładnie się działo : )

Tez tam byłem
@Bee

Nie ma takiej opcji aby każdy jeden przełożony to samo robił!!!

@Bee

Proszę o konkrety - nie zauważyłam nic z wymienionych sytuacji podczas konferencji. A uwierz mi że jestem bardzo wyczulona na tym punkcie! Zapraszam do rozmowy f2f lub telefonicznie. Pozdrawiam RKS poludniowy wschod.

Wstyd
@Tez tam byłem

Nie napisałem, że każdy. Nie wymienię osób z imion ponieważ jest ochrona danych, ale te osoby wiedzą.

Kawa
@????????????

Proponuje zająć się sprzedażą kawy ;) bo targety na bio organic arabica wysokie a efektów brak :)

!!!!

Jakieś konkrety??

@????????????

Ten wpis jest bardzo nie ładny i mam nadzieje że dowiem sie co to zakompleksiona była pracownica. Najpierw popatrz w lustro później zastanów się czy masz prawo w ogóle się odzywac i obrażać innych

Unikać

Osoby piszące o jednej z kierowniczek mają sporo racji. Dużo pretensji, nie potrzebne zamieszanie i stres. Pracowałem szybko uciekam.

@Unikać

Nic lepszego nie mogłeś zrobić . Chyba na rynku wszyscy już wiedzą jak jest . Bydgoszcz Toruń i w sumie na lewo od Trójmiasta bez obsługi od marca .... ale nieee to nie wina RKS którego decyzje przynoszą wymierne straty. To wina braku odpowiednich handlowców na rynku.

Obserwator
@111

Jak masz jakieś info to je najpierw sprawdź. Na Słupsku, Toruniu i Bydgoszczy jest PH

@Obserwator

Tak tak ,są :) i niestety maj dużo sprzątania po tych niby takich świetnych poprzednikach :(

No
@11222

I w końcu mamy normalną atmosferę, bo nikt nie mąci !!! A region współpracuje:)

@Obserwator

@obserwator jestem w stałym kontakcie z rynkiem . Nie mówię że nie ma . Jak długo nie było ??? jak długo będzie ??:)

@No

@No..Błagam przestań ... właśnie kolejna osoba odchodzi z Twojego regionu w środę . Kosztujesz. Toniesz .

Kornel

Dalej uważacie że jest mało szkoleń ?

Kiepsko

Nie polecam tej firmy. W zasadzie szkoleń nie ma. Szkola osoby, które ledwo zaczynaja prace i same dobrze się nie orientują.(usunięte przez administratora)

Lolo
@Kiepsko

Potwierdzam żadnego szkolenia wstępnego dostałem furę i w drogę. W poprzednich firmach przynamniej kilka dni szkoleń tu nic. Jestem trochę zdziwiony

@Lolo

Dzień dobry, jakie konkretnie szkolenia Państwo mają na myśli? Pozdrawiam

Seb
@RKS

W innych firmach jest odpowiedni onboarding. Tzw- szkolenie od podstaw z produktów, celu firmy-strategii, technik sprzedażowych, zasad panujących w firmie etc. Tutaj nie było nic. Dostajemy auto i w drogę - radźcie sobie. To nie jest wina RKS tylko kogoś wyżej. Nie wiem jeszcze jak to będzie wyglądało bo dopiero zaczynam swoją przygodę w tej firmie. Na ta chwile mogę stwierdzić, ze jest tu bałagan. Zobaczymy jak z realizacją premii.... jak będzie tak tragicznie - uciekam.

lolo
@RKS

Dzień Dobry trochę mnie dziwi to pytanie, z poprzednich firm pamietam szkolenia wyjazdowe bądź na miejscu kilkudniowe na wdrożenie. W upfield to nie funkcjonuje rozumiem.? Mam się nauczyć wszystkiego sam w terenie.? Dobrze ja dam rade ale nie spotkałem się jeszcze z tak niezorganizowaną firmą a jak to mówią pierwsze wrażenie zostaje Pozdrawiam

Lala
@lolo

Skoro nie odpowiada Ci forma pracy i to jak wygląda firma to proponuję "uciekać" zamiast blokować wakat innym chętnym na Twoje miejsce. Z tego co wiem nowi PH chwalą sobie Upfield i nikt jeszcze nie narzekał. Zawsze możesz wszystkie uwagi przekazać swojemu RDS. A jeśli jesteś słaby to niestety nawet szkolenia Ci nie pomogą ;)

@lolo

Bardzo wazna kwestia jaka porusze to jest COVID19 - szkolenia w takiej formie o jakiej Pan/Pani pisze w dobie pandemii sa niemozliwe...ale jestem pewna ze po skonczonym okresie panujacego wirusa wroci normalny tryb szkoleniowy. Pozdrawiam

Phh
@Lala

Teksty niczym z podstawówki tym się może pochwalić kierownictwo w Upfield. Jak jesteś dobry to nie idziesz do tej firmy bo musiałbyś szkolić swojego kierownika. Szkoda czasu.

@Lala

@Lala to chyba Pani wyszkolona RDS M. . Przeczytaj parę postów wyżej ludzie będą uciekać. Z tego co ja kojarzę to po tym jak połowa Twojego zespołu wyraźnie zaznaczyła że nie będzie pracować w firmie z Tobą, to łatwo policzyć wymierne efekty Twojego zarządzania ( 5 miesięczne odprawy dla kilku osób..rekrutacja i szkolenie nowych osób (a przepraszam tu kosztów brak) korzyści niepoliczalne utracone.....itd To będą dzisiątki jeśli nie setki tysięcy PLN . Druga sprawa jak wieść niesie to wśród osób które zostały zatrudnione przez panią M. jedna już też zrezygnowała . Idąc więc Twoim tokiem myślenia szkolenia pani M nie pomogą są wręcz bez sensu. Proponuję zwolnić wakat:) M.

Sonia

Hej. Aplikuje na PH Upfield na Przasnysz. Jakich mogę spodziewać się pieniędzy ? Jakie dają auto ? Można korzystać prywatnie ?

Uciekinier

Praca ok ludzie ,i kadra pracownicza bossy byle ręce i nogi miały spokój, a ty sie nie liczysz zero szacunku do czlowieka tam sie nie liczy że dobrze pracujesz tam ludzi potrzebują co byle nie mieli swojego zdania i do tego idzie sie choroby nabawic przy produkcji spożywczej ludzie zero higieny osobistej ..

Zapytanie

A może ktoś napisać o pracy na produkcji margaryny? Tzn przez agencję bo inaczej nie zatrudniają. Czy pieniądze takie same jak na Liptonie? Bo jak mi pani wyskoczyła na Liptonie ze stawką godzinową 14,50 + 1,50 dodatku za frekwencję + dodatek za pracę zmianową to o co chodzi tej firmie... To w tamtym roku zarabiałem najniższa krajowa czyli 14,70 + różne dodatki za pracę zmianową, czy premie frekwencyjne, premia uznaniowa, premia magazynowa. Gdy od stycznia 2020 najniższa krajowa stawka wynosi 17 zł brutto za godzinę.... nawet nie chodzi o premie ale o podstawową stawkę......

K

Nie polecam współpracy z tą firmą, bardzo dużo stresu za bardzo średnie pieniądze, zakresy odpowiedzialności z kosmosu, odpowiadasz za wszystko a pensja na kierownicza nie wygląda...

zainteresowany

Ostatnio byłem na rozmowie na stanowisko PH ds sieci. Może ktoś napisać jak wygląda praca na tym stanowisku,podstawa,premia,auto,ile wizyt?Szczerze mówiąc jak czytam te komentarze to słabo to wygląda.Dajcie proszę jakieś konkrety.

@zainteresowany

@zainteresowany. Nikt nie Ci nie odpowie na to pytanie . Stanowisko jest tworzone. Wcześniej MT obsługiwali inni PH . Po zmianach myślę że będzie jak w TT nierealna liczba odwiedzin plus wielki teren, absurdalne zadania jak na MT. Do tego tak naprawdę pytanie kto ma być Twoim kierownikiem. Jeśli kolejna osoba ze znanej firmy alkoholowej to nie polecam. Poczytaj ich forum, te same osoby przechodzą tutaj razem ze swoim wyobrażeniem o zarządzaniu. Jeden wielki chaos. Nowy zarządzający o wielki strateg siedzi od sierpnia w swoim gabineciku i 7 miesiąc myśli jak wydać kasę która mu spadła z nieba Poprzedni był be bo nie dawał rady nalewać z pustego.Konkretnych decyzji brak a nad zespołem kompletnie nie panuje Zadania spycha na szczeble niżej aż na końcu okazuje się żę PH jest w tej firmie od wszystkiego. Ma wykonywać swoją pracę bezbłędnie, pracę innych bezbłędnie np RKS, nie ma prawa mówić o problemach tym bardziej o setkach błędów popełnianych przez innych zwłaszcza RKS. .Nie napiszę jakie praktyki są stosowane do egzekwowania bo i tak usuną. . Prawdą jest to że prawie cała północ Polski jest bez PH którzy sami się zwolnili. Nic dodać nic ująć. Nie polecam

zainteresowany
@111

Dzięki za info. Wygląda to mało konkretnie.Dużo starych PH tu pracuje jeszcze czy same świeżaki już ?

@zainteresowany

Z ph 90% narybek i rotacja nie ustaje, targety z kosmosu chyba żeś pan czarodziej..

TyranozurRex

Byłem na rozmowie biedna firma, mało profesjonalna rozmowa, wieje bieda na kilometr.

ciekawy
@TyranozurRex

To się rozpisałeś.Możesz trochę ten temat przybliżyć?

@TyranozurRex

Potwierdzam, firma biedna w cholerę, nawet ich na recepcję nie stać. Do tego wiem, że ilość pracy nijak się ma do pensji, wieczne nadgodziny i mobbing też się zdarza.

Wiecie czy Upfield Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

K

Laptop, telefon, monitory, hub usbc itd. wszystko jest

mlody

To prawd że fabryki wstrzymały częściowo produkcję, i za chwilę będziemy mieć mocno ograniczony asortyment?

Zostaw merytoryczną opinię o Upfield Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Upfield Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Upfield Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Upfield Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Upfield Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Upfield Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Upfield Polska Sp. z o.o.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 134
    02-305 Warszawa

Upfield Polska Sp. z o.o.