Contec Kromiss Sp. z o.o.
counter
1 4 9 5 1
Absolwent Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.
Kandydat

Jak z zamówieniami po pandemii? Warto aplikować do działu projektowego? Jak atmosfera w biurowcu?

Tak2Nie2
Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Co powiecie na temat jakości pracy Zakrzewskiego ?

Tak2Nie5
Ryszard Nowy wpis

Czy w związku z pandemią zmieniło się coś w firmie?

TakNie
Mowią o mnie kierownik

Roboty dalej nie ma, kasa niby z premią a nie starcza do 1-go. Nędza zawitała wraz z nowym właścicielem. Nie ma się co dziwić przecież firmy z grupy trak tec też mają liche opinie i wykorzystują ludzi dociskając śrubę do końca. I tu będzie kłopot bo jak zmusić lenia do pracy? W biurach każdy udaje zaangażowanie w niczym, ale kręci się koło roboty więc robi :) Robi ale dyrektora! Tylko on jest zaślepiony bo widzi tylko kamery, a tam dopieo jest nowy styl opierdallaczy.

Tak8Nie
Jeremiasz
@Mowią o mnie kierownik

Za chwile będą zwolnienia i to duże bo nie ma zleceń! tragikomedia z tą firmą Tracteckową. Nie wiem co wy tu jeszcze robicie? bo ja się wynoszę, traktowanie bydła jest lepsze niż rządy Arkadiusza psydlo Dyrektora który patrzy tylko w kamery i chepie. A za te pieniądze nie można porzeżyć. Dyscypliny mu się zachciewa? za 2000 tysiące? A roboty jak nie ma tak nie ma i nie będzie bo przetargi się same nie wygrają. Żegnam!

Tak4Nie
Jurek
@Mowią o mnie kierownik

Kierownik goni wszystkich opierdalaczy i tych stylowych i tych bez stylizacji ale oni nie zarobią na opierdalaczy w biurze! A jak to w biurze wszyscy grubo ściemniają bo korona wirus, to się musi udać.

Tak1Nie
Leszek Nowy wpis
@Jurek

Kierownicy produkcyjni są największymi leniami opierdalalaczami w firmie. Gdyby nie mistrzowie co tak ostro cisną robotę, żadne zamówienie w terminie by nie wyjechało.

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jasiu

Firma ma problem wystartować z produkcją a będzie to jeszcze trudniejsze aby startnąć z kadrą nieudaczników którzy zostali! A zostali starzy ludzie z fabloku i nieudacznicy których nigdzie nie przyjmą. Fachowcy już poszli bo kto będzie zarabiał za spawacza 2500 pln? chyba że właściciela olśnie i da podwyżki! Ale kiedy?

Tak1Nie4
Jacek

To jest Kromiss w nowej odsłonie!

TakNie3

Zostaw merytoryczną opinię o Contec Kromiss Sp. z o.o. - Chrzanów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Contec Kromiss Sp. z o.o.