Opinie o ZONE LOGISTICS Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ZONE LOGISTICS Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie ZONE LOGISTICS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZONE LOGISTICS Sp. z o.o. w Warszawa

Marcin Nowy wpis

Kompetentny spedytor, km zgodnie z zapewnieniami, zdecydowanie mogę polecić innym firmom transportowym, z pozdrowieniami dla Pana Damiana :)

Damian Nowy wpis
@Marcin

A co, z poprzednimi miałeś jakieś akcje co do km? Opowiesz coś więcej? :D

Marcin Nowy wpis
@Damian

Panie Damianie, sporadycznie pracowaliśmy również z innymi spedytorami i poziom taki sam, więc możemy z całą pewnością polecić

Stol

Przesłałem wycenę z konkretną datą i zapotrzebowaniem, po pól godziny miałem rozwiązanie które było dla mnie korzystne i skorzystałem z ich oferty. Transport był szybki i w czasie, kierowca bardzo miły i uczynny. Wszystko się udało.

Łucja Nowy wpis
@Stol

Faktycznie szybko działają skoro po 30 minutach zostaje wszystko ogarnięte. Raczej siedzieli w gotowości. ;) Tak naprawdę to jak na nich wpadłeś, ktoś Ci ich polecił?

Godni polecenia

Polecam

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w ZONE LOGISTICS Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Hurtownia

Wycenili transport z Niemiec do Polski, obecnie wykonujemy tą relacje regularnie. Polecam

@Hurtownia

Na ile mniej więcej wycenili to wszystko? Brali już poprawkę na nagłą zmianę cen paliw czy raczej w trakcie się dogadujecie jeśli o to chodzi?

Hurtownia
@Łucja

Szczegółów dotyczących cen oczywiście tutaj nie będziemy umieszczać, natomiast co do cen paliw to każdy obecnie ma to uwadze, że nastąpił jej wzrost i jest to ujęte w wycenie.

@Hurtownia

Rozumiem, a w jakiej skali zostało to tak naprawdę ujęte? Tak, żeby pokryć każdy koszt i firma tego kompletnie nie odczuła, czy tylko uwzględniono częściowo na odklepanie pewnej części, żeby również ceną nikogo nie zniechęcić? Bo ogólnie chyba w każdym przedsiębiorstwie wszystko podrożało, prawda? U kontrahentów stąd również?

Artur

Polecam

Piotrek Piotrowski

Rewelacyjna współpraca, szczerze polecam !

Alicja Jaworska

W sumie ok. Transport zrealizowany pomyślnie.

Iwona Laśkiewicz

Zamówiony transport dotarł na miejsce w komplecie. Dziękuję

Marek Skrzeczyński

Szybko, tanio, profesjonalnie!

Tadeusz Krupiński

Mega pozytyw! płatność przed czasem... oby więcej takich Firm. Polecam!

Anatol Web

Polecam, sprawdzona i rzetelna firma.

Najlepsi Spedytorzy w mieście

Stefan

Jest ok

Profesjonalny przewoźnik

Łucja

Widzę, że wisi u nich oferta na młodszego spedytora. Opinie tutaj naprawdę zdają się być bardzo pozytywne, więc mógłby ktoś potwierdzić czy na tym stanowisku aktualnie też tak fajnie się pracuje? Jaka ogólnie jest atmosfera i czy praca sama w sobie jest ciekawa? Warto pomyśleć o zatrudnieniu?

Spedytor
@Łucja

Praca bazuje na obsłudze klienta i budowaniu relacji, więc wymaga dyscypliny i regularności. Pracują tu młode osoby, więc atmosfera jest luźna. Można wysłać CV i umówić się na rozmowę ;)

Patrycja

Stale obsługują relacje z Niemiec do Polski. Polecamy!

@Patrycja

Do teraz? Mimo sytuacji na świecie? A nie ma żadnych komplikacji teraz jeśli chodzi o transport? Bo te podwyżki cen paliw zabijają chyba...

Spedytor
@Łucja

Tak, transport działa mimo podwyżek cen paliw. Produkty, które są dystrybuowane dla użytku publicznego, prywatnego muszą pozostać w ciągłym łańcuchu dostaw niezależnie od sytuacji. Pracy nie brakuje ;)

Albert

Przewoźnik godny polecenia

Dori

Godni zaufania

Magda

Wykonują dobrą robotę

Zostaw merytoryczną opinię o ZONE LOGISTICS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ZONE LOGISTICS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZONE LOGISTICS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZONE LOGISTICS Sp. z o.o.?

ZONE LOGISTICS Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 39 ocen.

ZONE LOGISTICS Sp. z o.o.