TaxCoach sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TaxCoach sp. z o.o.

Czy można liczyć w TaxCoach sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Na ten moment TaxCoach zapewnia: - dodatkowe prywatne ubezpieczenie, - słodycze, - świeże owoce, - dobrą kawę - regularne spotkania integracyjne. Aczkolwiek benefity są stale dodawane w ramach przywilejów pracowniczych. Pozdrawiamy i zapraszamy do aplikowania.

Pp
@TaxCoach sp. z o.o.

Na swojej stronie macie info że oferujecie również kartę Multisport. Czy w takim razie jest to kłamstwo ??

@Pp

Dzień dobry, Dziękuję za komentarz. Pakiet multisport został wdrożony w naszej firmie niecałe 2 miesiące temu. Wkrótce poprawimy profil na GoWork.pl dodając o tym informacje. Pozdrawiamy, TaxCoach

Czy w TaxCoach sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Księgowy umożliwia pracę zdalną? Chcę aplikować na ogłoszenie z 5 kwietnia na GoWork.pl.

Dzień dobry, Współpracujemy z pracownikami i kontrahentami zarówno stacjonarnie jak i zdalnie. Zachęcam do przesłania CV. Pozdrawiam, TaxCoach

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku młodszej księgowej lub księgowej? Jest możliwość awansu?

@Kandydat

Dzień dobry, Na wstępie pragniemy podziękować za zainteresowanie naszą ofertą. Jeżeli chodzi o kwestie wynagrodzenia, jest one zależne od zakresu obowiązków oraz posiadanych kompetencji. W przypadku księgowej i zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę dla NIEstudenta, są to progi rozpoczynające się od minimum 3000 zł netto w górę. Zachęcamy do uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym. Gwarantujemy, że do każdego kandydatka mam indywidualne podejście. Pozdrawiamy, Zarząd TaxCoach :-)

@TaxCoach sp. z o.o.

Zatrudniacie osoby bez doświadczenia ale z kierunkowym wykształceniem? Jeśli tak - to zdarzało się że nie wytrzymały i odpadły po okresie próbnym?

@Kandydat

Dzien dobry, Dziekujemy za podtrzymanie rozmowy. Zatrudniamy zarowno osoby z doswiadczeniem jak i te na poczatkowej drodze w karierze zawodowej. Zalezy nam na stalej kadrze i dlugoterminowych relacjach. Zachecamy do aplikowania to zdradzimy wiecej szczegolow.

Kacper

(usunięte przez administratora) Poziom rozmowy daje dużo do myślenia. Po czymś takim co człowiek usłyszy już na tym etapie strach brnąć w dalszą rekrutację bo nie wiadomo czy ten (usunięte przez administratora)sposób bycia to styl funkcjonowania firmy czy też nie. Rektuter jest słabą wizytówką tej firmy. No niestety ale trzeba to przyznać.

@Kacper

Dzień dobry, Uprzejmie dziękujemy za Pana opinię. Nasz zespół rekrutacyjny dokłada wszelkich starań, aby poziom rekrutacji był możliwie jak najwyższy. Przykro nam jeśli odniósł Pan niemiłe wrażenia podczas rozmowy rekrutacyjnej. Życzymy Panu samych sukcesów i znalezienia miejsca które będzie Panu w pełni odpowiadać :-) Pozdrawiamy, TaxCoach

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie TaxCoach sp. z o.o. na stanowisko Księgowy/ Księgowa? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Aneta

Mam pytanie - czy firma TaxCoach w ogóle zatrudnia? Te same ogłoszenia wiszą na GO WORK od kilku miesięcy. Nie chce się wierzyć, że przez tak długi czas nie znaleźliście Państwo idealnych kandydatów do pracy. Mam wrażenia, że ogłoszenia służą tylko do zbierania danych kontaktowych... Przyznam, że jest to frustrujące dla osób od dłuższego czasu szukających pracy.

@Aneta

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy z P. opinię. Odpowiadając na P. pytanie - firma TaxCoach cały czas zatrudnia. W tym roku nasz zespół powiększył się trzykrotnie. Jak słusznie P. zauważyła nasze ogłoszenia są przedłużane i podbijane. Wynika to z bardzo dynamicznego rozwoju oraz jest związane ze starannym doborem kadrowym. Bardzo nam przykro jeśli nie przeszła Pani etapu selekcji CV. Jeśli Pani zależy na współpracy z naszą firma, to zachęcamy do dalszego aplikowania w późniejszym termineminie. Pozdrawiam serdecznie, TaxCoach

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie TaxCoach sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 14 września i zastanawiam się nad złożeniem CV.

Umowa o pracę zawierana jest początkowo na 3 miesięczny okres próbny. Po 3 miesiącach istnieje możliwość podpisania umowy o pracę na rok lub na czas nieokreślony. Pozdrawiam,

Czy w firmie TaxCoach jest jakaś ścieżka kariery? Jak tam się pracuje?

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie pracą w firmie TaxCoach. W firmie jest ścieżka kariery oraz budżet na szkolenia. Oprócz tego zespół TaxCoach wspierają: doradca podatkowy, coach ds. procesowych i organizacyjnych, główna księgowa i zewnętrzna firma wykonująca szkolenia z podatków i rachunkowości oraz office manager. Godziny pracy są elastyczne (w przedziałach 7-18) w trybie pracy ośmiogodzinnym. Członkowie zespołu samodzielnie wybierają na którą godzinę bardziej im odpowiada przychodzić do pracy. Ścieżka kariery podzielona jest na 3 działy: księgowość, kadry i płace, obsługa VAT dla firm klientów zagranicznych. W ramach struktury organizacyjnej można wyróżnić stanowiska: Asystent podatkowy/księgowy/kadrowy Młodszy spec. ds. księgowości/kadr/podatków Spec. ds. księgowości/kadr/podatków Starszy spec. ds. księgowości/kadr/podatków Główna księgowa Dyrektor ds. podatkowych Z perspektywy firmy dbamy o atmosferę i starannie dobieramy nowych członków zespołu, aby pasowali do naszego stylu komunikacji podzielając nasze cele biznesowe. Zespół jest ze sobą zgrany i pomocny wobec siebie - czasem wychodzi po pracy na spotkania integracyjne. Zarząd dba, o regularne wyjścia integracyjne finansowane ze środków firmowych zapewniając budżet na 1 do 2 spotkań firmowych w roku. Aby dowiedzieć się jak się u nas pracuje - zapraszamy w ramach drzwi otwartych na pierwsze spotkanie rekrutacyjne. Będzie można zaobserwować atmosferę oraz poznać nasz zespół. Pozdrawiamy, TaxCoach

@TaxCoach sp. z o.o.

Dzień dobry kiedy przewidują Państwo drzwi otwarte?

Dzień dobry, Dziękuję za zainteresowanie naszą firmą oraz powyższą wiadomość. W roku 2020 nie przewidujemy drzwi otwartych. Pragnę jednak zaznaczyć, że nabór kandydatów w szerokim spektrum stanowisk cały czas trwa. Jeśli są Państwo zainteresowani poznaniem naszej firmy od środka, zachęcamy do składania aplikacji przez GoWork. Podczas rekrutacji odpowiemy Państwu na wszelkie pytania. Życzę wszystkiego dobrego i samych sukcesów! Zarząd TaxCoach :-)

Są możliwości rozwijania kariery w TaxCoach? Są możliwości awansu?

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę TaxCoach sp. z o.o. dla pracy jako Księgowy są dla was satysfakcjonujące?

Pracuję w TaxCoach dwa lata. Fajna atmosfera, można sie sporo nauczyć. Zależy kto czego szuka, dla mnie ok. Kasa również.

Stella

Szkoda, że nikt z pracowników nie podzielił się opinią o pracy oraz atmosferze w firmie.

@Stella

Dzień dobry, Bardzo nam miło, że zainteresowała się Pani ofertą współpracy oraz atmosferą w TaxCoach. Niestety mamy jeszcze stosunkowo mały zespół, więc ilość opinii jest ograniczona z uwagi na rozmiar spółki. Zależy nam aby współpraca odbywała się w oparciu o przyjazne relacje z troską o wspólne interesy jak i interesy naszych klientów. Obecnie organizujemy mocny zespół w celu realizacji kluczowych założeń misji dla której spółka TaxCoach została powołana. W związku z pandemią, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo pracujemy do odwołania w trybie home office. Po ustaniu ograniczeń związanych z COVID-19 bardzo chętnie zaprosimy Panią do naszego biura na kawę w celu przeprowadzenia rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiamy, Zespół TaxCoach :-)

Ada

Duże ciśnienie na jakość i wyniki. Na plus atmosfera w zespole.

@Ada

Uprzejmie dziękujemy za opinię! Robimy wszystko, aby zapewnić jak najlepsze warunki pracy. TaxCoach to ludzie i ich sukcesy. Dlatego ważne jest pełne zaangażowanie nas wszystkich. :-)

Zostaw merytoryczną opinię o TaxCoach sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w TaxCoach sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TaxCoach sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

TaxCoach sp. z o.o.