Opinie o Fair Advice Business & Trainings Marcin Borzymowski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fair Advice Business & Trainings Marcin Borzymowski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fair Advice Business & Trainings Marcin Borzymowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fair Advice Business & Trainings Marcin Borzymowski w Warszawa

Gość Nowy wpis

Nie mam słów ma to (usunięte przez administratora), teraz się widzę wzięli za szkolenia. Temat przewodni ,jak wydym*ć ludzi na kilkadziesiąt milionów’ no powiem wam ze jak więcej takich jak oni wyszkolą będziemy mieli problem.

xyz Nowy wpis

@Damian a to masz potwierdzone info z tą piramidą?

gość Nowy wpis
@xyz

Tak info jest potwierdzone, ci ludzie piszą prawdę

Damian Nowy wpis

Uwaga Osoby ukrywające się za firmą Business Advice Sp. Z o.o., pod adresem Adama Mickiewicza 62, 01-650 Warszawa są odpowiedzialne za piramidę finansową Great Private Equity, podejrzaną o (usunięte przez administratora) 1200 inwestorów o wartości 60 milionów złotych. W trakcie dochodzenia w prokuraturze, KNF, CBA. Adres oskarżenia prowadzącego sprawę Sprawę prowadzi pani prokurator Aneta Uszyńska, tel.: +48 222 17 35 20, sygn. akt. PO II 131.2019, ul. Chocimska 28,00-791 Warszawa Osobami odpowiedzialnymi są: Paweł W. pełni funkcję Prezesa Zarządu Great Private Equity Sp. z o. o. Marcin S. pełni funkcję Członka Zarządu Great Private Equity Sp. z o. o. Jarosław K. V-ce prezes Great Private Equity Sp. z o. o. Szymon F. pełni funkcję Dyrektora Biura w Poznaniu Great Private Equity Sp. z o. o. Waldemar C. pełni funkcje Dyrektora Biura w Rzeszówie Great Private Equity Sp. z o. o. Wszystkie te osoby można znaleźć w związku z firmą Business Advice Sp. Z o.o. Więcej informacji na stronie Facebook (usunięte przez administratora) przez Great Private” https://www.facebook.com/Oszukani-przez-Great-Private-102509984456784/

Damian

Odpowiedzialni za piramidę finansową Great Private Equity. w trakcie dochodzenia w prokuraturze, KNF, CBA.

Firma Fair Advice Business & Trainings Marcin Borzymowski w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kierownik zakładu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Łoś

Otwórzcie drzwi, jelenie idą

Przemysław

Czy spółka Buisness Advice, zamierza wzorem innych spółek z grupy Great kupować weksle inwestycyjne wyemitowane przez Great Private Equity sp. z o. o. ?

Cieloch

Dlaczego znikają komentarze? Taka fajna nowa spółka prezesa i jego przydupasa. Panowie wstydzicie się przeszłości? Sukcesów biznesie? A może ilość oszukanych osób was zaskoczyła? Może ilość przekrętów jest wielka i niemożliwa do oszacowania? Fajnie będziemy obserwować wasz nowy biznes, życzymy powodzenia. Może zarobić 60 milionów i oddajcie innym.

Przemysław

Witam, do poniższej treści dotyczącej komunikatu zarządu GPE, nie zamierzam się odnosić, chociaż dotyczy mnie w wielu kwestiach, aby nie dawać pożywki tym "gnidom", po prostu zweryfikuje to w rzeczywistości, a nie w internecie. Mój wpis dotyczy zupełnie innej kwestii. W dniu wczorajszym miałem okazje być w Rzeszowie w sprawach prywatnych. Będąc na miejscu skusiłem się aby sprawdzić internetowe doniesienia dotyczące otwarcia przez założycieli piramidy finansowej z grupy "Great" nowej działalności pod nazwą Kancelaria prawna Buisness Advice sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Mickiewicza 62. Okazało się, że faktycznie przy ul. Tulipanowej 5 w Rzeszowie mieści się w samodzielnym budynku przy kościele spółka Buisness Advice. Zwykły dom, w fajnej okolicy, przyjął mnie młody mężczyzna, potwierdził, że mieści się tam spółka Buisness Advice i że mogę spotkać dyrektora tegoż tworu Pana Waldemara Czenczka. Niestety o 14.00 nie było Pana Czenczka w pracy (Myślę, że nadzorujący z Warszawy wyciągną konsekwencje). Wiem, że mają Państwo utrudniony dostęp do kierownictwa Greata, nie wiedzą Państwo co zrobić w zaistniałej sytuacji, śledzą Państwa strony GPE, w oczekiwaniu na komunikaty zarządu, brak jest jakichkolwiek odpowiedzi, wskazówek i dla obligatariuszy jak i dla doradców. Wobec powyższego z uwagi na likwidacje biur oraz nie odbieranie telefonów, myślę, że zupełnie przez nie uwagę nie podano jeszcze na stronach GPE komunikatu o otwarciu nowego biura do kontaktu w Rzeszowie. Napiszę jeszcze raz adres z uwagi na ważny interes społeczny: Rzeszów ul. Tulipanowa 5, tam znajdziecie drodzy obligatariusze, doradcy i klienci spółki widma z Dubaju byłego dyrektora spółki Greata, który chyba ma kontakt z centralą w Warszawie. Gdyby jednak nie chcieli by się Państwo tam pofatygować lub nie mieli czasu, a stary numer Pana Dyrektora z Rzeszowa nie odpowiadał podam Państwu nowy. Ten numer to 721 307 448. Z pewnością uzyskają tam Państwo informacje dotyczące spółki Great, obligacji, gdzie je złożyć, kiedy nastąpi wypłata, dlaczego są opóźnienia wszak chyba teraz nie będzie Pan Dyrektor kłamać, że nie ma kontaktu z centralą w Warszawie i nie wie co się dzieje? Pan Dyrektor nie jest kłamczuszkiem. Podobny problem mają obligatariusze grupy Great oraz klienci nieistniejącej spółki widmo z Dubaju w miejscowości Kraków. Tam również miejscowy dyrektor oddziału Great jak i wiceprezes zarządu spółki GPE Pan Jarosław Kulczyński twierdził, że od momentu kiedy mu zamknęli biuro w Krakowie, nie ma kompletnie kontaktu ani wiedzy co się dzieje w spółkach z grupy Great. Chyba tak do końca nie jest, ponieważ od 3 grudnia 2019 r. Pan Viceprezes Great prowadzi nabór dla kandydatów na pracowników do spółki kancelarii Buisness Advice, nowego tworu założycieli piramidy finansowej Great. No, takie małe kłamstewko no ale z pewnością nie zamierzone, nie odbieranie telefonów, nie oddzwanianie, brak informacji dla byłych klientów oraz doradców, oszczędne dysponowanie prawdą z pewnością było spowodowane świętami oraz otwarciem nowego biura na ul. Aliny 20 w Krakowie. Aby pomóc obligatariuszom z Krakowa oraz doradcom i ułatwić kontakt napiszę jeszcze raz adres pod którym mogą uzyskać wszelkie informacje ich interesujące dotyczące wypłat z obligacji, odsetek, kwot głównych, wypłat z nieistniejących spółek z Dubaju, Kraków ul. Aliny 20. Oczywiście w trosce o klientów i doradców gdyby jak słyszałem był utrudniony kontakt telefoniczny podaję Państwu namiary na nowy numer Pana viceprezesa. Nowy numer to 572503094. Pod tym numerem uzyskają Państwo wszelkie informacje które Państwa interesują. Chyba Pan viceprezes nie będzie teraz mówił, że nie ma kontaktu z centralą? Oczywiście pozwoliłem sobie sprawdzić ten numer, potwierdzam odbiera pan Viceprezes, nawet miałem przyjemność z nim pod wskazanym numerem porozmawiać. Rozmowa była bardzo miła i serdeczna, spytałem się dlaczego dalej (usunięte przez administratora) ludzi , Pan viceprezes bardzo kurtuazyjnie i zdecydowanie podziękował mi za rozmowę, rozłączając się. Myślę, że Państwo możecie mieć więcej szczęścia i uzyskać odpowiedzi na nurtujące was pytania. Panie viceprezesie, na pewno Pan nie ma kontaktu z centralą?

@Przemysław

Na koniec mamy jeszcze byłego dyrektora z Poznania Pana Szymona, oczywiście gdyby Państwo chcieli pracować dla nowej Kancelarii twórców piramidy finansowej "Great" to proszę bardzo, jest taka możliwość, nabór trwa, naprawdę warunki są bardzo atrakcyjne, komputery, rejestracja po okresie próbnym, benefity, samochody cuda wianki, naprawdę polecam. Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z tak atrakcyjnej oferty? Trzeba zadzwonić do Pana Szymona, dyrektora oddziału poznańskiego pod nowe numery telefonów bo prawdopodobnie stary się zdezaktualizował ale ja Państwu podam te numery, 609499978 oraz 721307487, myślę, że tam otrzymacie państwo odpowiedzi na wiele pytań które zadacie jak i dowiecie się ile da wam możliwość pracy w nowej spółce twórców piramidy finansowej "Great". Powyższe dane, adresy, numery telefonów podałem do publicznej wiadomości gdyż wiem, że mają Państwo problemy z kontaktem z kimkolwiek z osób decyzyjnych z grupy Great, a jak myślę, mają Państwo dużo pytań do tych osób. Oczywiście jak pewnie Państwo zauważyli to wyjątkowy zbieg okoliczności, że te same osoby które były dyrektorami w grupie Great oddziałów w tych miastach, znów piastują te zaszczytne funkcje w nowym tworze założycieli piramidy finansowej z grupy "Great". Tylko w tym małym zakresie, który opisałem Państwo powyżej, możecie zobaczyć ile warte są słowa zarządu GPE oraz tych dyrektorów, ile kłamstw, oszustw, obłudy stoi za tym wszystkim. Swoją drogą zastanawiam się czym kierują się Ci dyrektorzy, że są z tymi oszustami i dla nich działają, pracują, legitymizują te chore pomysły. No ale nie mnie to oceniać. Bardzo się cieszę, że mogłem się z Państwem podzielić nowymi informacjami, mam nadzieję, że dzięki temu wpisowi będziecie mieć Państwo zdecydowanie lepszy kontakt z pracownikami GPE, będziecie mogli dowiedzieć się z pierwszej ręki co, gdzie, kiedy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Fair Advice Business & Trainings Marcin Borzymowski - Warszawa

Fair Advice Business & Trainings Marcin Borzymowski
  • Lasek Brzozowy 18 lok. 20