Opinie o TRANSPEED LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TRANSPEED LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TRANSPEED LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRANSPEED LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Kasia M.

Negatywne komentarze poniżej są po prostu pisane przez jakiegoś sfrustrowanego byłego pracownika.Prawda jest taka,ze zawód spedytora jest dość trudnym zawodem bo oprócz chęci trzeba mieć też określone cechy charakteru aby móc się na takim stanowisku odnaleźć.Jak się komus nie chce działać to i efektów nie będzie.Atmosfera w pracy jest ok,mamy fajny, energiczny zespół.Chodzę do pracy z przyjemnością. Jak na razie, jest to jedna z moich najfajniejszych prac.Obrażanie Szefa przez osoby tu piszące jest nie na miejscu.Jest On człowiekiem wymagającym ale uwazam,ze to dobrze,ma wieloletnie doświadczenie i jest bardzo przez Nas-obecnych pracowników szanowany.Jesli tylko komuś chce się pracować,z pewnością zostanie to docenione.Z wypłatą wynagrodzenia również nie ma problemu.

Jatylkopytam Nowy wpis
@Kasia M.

A pracujesz tam nadal? A jeśli nie to dlaczego Cię już tam nie ma?

PS Nowy wpis

Moim zdaniem (usunięte przez administratora)jest człowiekiem uczciwym, sprawiedliwym i wywiązującym się z danego słowa. Sam siebie z resztą tak postrzega i głośno o tym mówi. Wszystko to jednak tylko do czasu, kiedy widzi w tym korzyść. Kiedy natomiast, przykładowo, pracownik chce się zwolnić sytuacja zmienia się o 180 stopni, wszelkie wcześniejsze ustalenia idą w zapomnienie i robi tylko to, co obecnie chce, nie ważne czy sprawiedliwe i uczciwe ani czy pracownik się z tym zgadza. A jak tłumaczy łamanie danego słowa? "tak było wtedy, ale sytuacja się zmieniła"... a skoro każda sytuacja może się zmienić to sami sobie odpowiedzcie na pytanie ile warte jest to, co mówi.(usunięte przez administratora)

pracownik Nowy wpis

szkolenie jest bardzo merytoryczne :) szczególnie w codziennej pracy pomocny jest pan Jacek.

Anna Aleksandra

Od niedawna jestem pracownikiem w firmie(usunięte przez administratora)i bardzo dobrze oceniam zarowno relacje z szefem jak i grupa wspolpracownikow - spedytorow. Szef przywiazuje duza wage do zobowiazan obu stron zawieranej umowy z pracownikiem. Zapewnia warunki do wykonywania pracy spedytora (nielatwej !) ale tez oczekuje wynikow. Jednak stosunek Szefa do pracownika jest bardzo zyczliwy i wynika zarowno z ogromnego doswiadczenia zawodowego, zyciowego, jak i cech charakteru.Zawsze otrzymalam zgode na wnioskowany urlop a w przypadku zwolnienia lekarskiego okazano mi wielka wyrozumialosc a nawet nieoczekiwana zyczliwosc, w postaci ofiarowanego preparatu medycznego, przynoszacego ulge w dolegliwosciach. Rowniez wobec mojej kolezanki, w czasie jej choroby, Szef byl gotowy pomoc, dopytywal o mozliwosc pomocy i oferowal dowiezienie lekow, co w obecnych czasach, kiedy wielu z nas pracuje daleko od domu rodzinnego, jest wielkim darem. Praca w charakterze spedytora jest dla mnie nowym i trudnym wyzwaniem, ale w sytuacji niewiedzy, zawsze moge liczyc na zyczliwa pomoc kolezanek i kolegow. W sytuacji problemowej, kazdy ze wspolpracownikow, na miare swoich doswiadczen i wiedzy oferuje pomoc i rade. Atmosfera w pracy jest bardzo fajna ! (usunięte przez administratora)

Dave
@Anna Aleksandra

Coś wam ta propaganda nie wyszła... widać ze tekst pisany w wordzie bo nawet przerwy w wierszach się wkleiły. Nagle wszyscy są super zadowoleni z firmy i niby randomowe osoby które kiedyś pracowały przypadkiem trafiły na ta stronę. Nie ma problemu, możecie kłamać na zlecenie szefa. Jeżeli ktoś już nie podaje nazwy firmy w ogłoszeniu o prace to znaczy ze wie, ze ma bardzo zła opinie.

BYŁY PRACOWNIK
@Anna Aleksandra

Stawiam, że już cie tam dawno nie ma... Takie komentarze od nowych pracowników są tam normalnością. Po kilku miesiącach rezygnują z pracy bo... jednak było inaczej.

@BYŁY PRACOWNIK

Jeśli ktoś rezygnuje z pracy to z różnych względów,niekoniecznie związanych z pracą. Ktoś ma np za daleki dojazd bo zmienił miejsce zamieszkania.Nasz zespół ma stałych pracowników,Pani(usunięte przez administratora)pracuje nadal i mamy się wszyscy dobrze.Pozdrawiamy.

Leonard.....
@Anna Aleksandra

Nie znam firmy osobiście lecz wyłącznie z opinii pracowników lub też byłych pracowników. Tak ociękającego "wazeliną" i pisanego "na zamówienie " tekstu dawno ( chyba nigdy) nie czytałem. Nawet "wazelina" powinna brzmieć wiarygodnie. No ale to już kwestia umiejętności redagowania tekstów. Takiego tekstu nie "kupiłbym" nawet po wypiciu literka Wyborowej z lodem.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Ewidencja godzin pracy jest przez gadu-gadu. Tak istnieje jeszcze ta aplikacja

Monia

Z rozmowy rekrutacyjnej z p.Prezesem wynika że są tylko umowy zlecenia.

Odpowiedź

Z tego, co sobie przypominam bardzo sztywna. Chodząc do pracy na co dzień nigdy nie wiedziało się, kto dzisiaj "poleci". Czy pracownik z zeszłotygodniowej rekrutacji, z tego tygodniowej, wczorajszej, czy to będzie ktoś z kim już się polubiłeś w pracy, czy też Ty.

Anna Aleksandra
@Odpowiedź

Dzień dobry, witam wszystkich, minął już ponad rok od momentu, w którym podjęłam pracę w firmie (usunięte przez administratora) z o.o. Odwiedzających tą stronę zapewniam, ze atmosfera w pracy jest fajna i sympatyczna a praca bardzo ciekawa ale jak każda, wymagająca zaangażowania, by osiągnąć wyznaczony cel.

Klaudia
@Odpowiedź

Od ponad roku (usunięte przez administratora) i zapewniam że atmosfera w pracy jest bardzo pozytywna i nikt nie jest zwalniany z dnia na dzień.

Wojciech
@Klaudia

Dobrze wiedzieć, że atmosfera pracy w firmie Poztel jest przyjazna i pozytywna. To dobra informacja i mam cichą nadzieję, że dzięki Tobie ustalę jeszcze jedną ważną kwestię. Mianowicie bardzo bym chciał dowiedzieć się, ile aktualnie wynosi podstawa wynagrodzenia dla nowo zatrudnionej osoby? Myślę, że będziesz w stanie Klaudio mi po prostu pomóc.

Aga

Atmosfera jest przyjazna. Jeśli ktoś nie boi się pracy(usunięte przez administratora)odnajdzie. Szkolenie jest praktyczne i codziennie można nauczyć się czegoś innego. Wspólnie omawiamy problemy i wspieramy w trudnych sytuacjach. Szef jest wymagający jak każdy przełożony, ale ma również wielkie serce i jak trzeba komuś pomóc, robi to bardzo chętnie.

Olcia

@OBECNY PRACOWNIK to już nie ma tego problemu ?

Mateusz Naparty

Przepraszam spółkę (usunięte przez administratora) i prezesa zarządu (usunięte przez administratora) za nieprawdziwy komentarz odnoszący się do warunków pracy w spółce(usunięte przez administratora)

OBECNY PRACOWNIK

Nieprawdą jest brak odpowiedzi na wezwania do zapłaty,odpowiedzi są wysyłane mejlowo.Obecnie firma się rozwija,w dziale księgowości została zatrudniona dodatkowa osoba,której zadaniem jest też m.in. pomoc przy temacie płatności- aby było szybko i na czas.

OBECNY PRACOWNIK

Jest taka możliwość.W naszym zespole mamy osobę,która zaczynała od stażu a obecnie jest zatrudniona na stanowisku spedytora.

Poztel ostrzeżenie!!!!!

Gdyby ktoś się zastanawiał czy warto iść do firmy transportowej Poztel: pracodawca nie zapewnia dobrego szkolenia w wykonywanych czynnościach, po prostu masz jednego dnia obserwować jakiegoś spedytora a następnego dnia dają ci laptop i każą zarabiać, jedynie co to mamy pytać jeśli czegoś się nie wie. Atmosfera napięta, codzienne pogadanki dlaczego nie robisz wyników, (usunięte przez administratora)

@Poztel ostrzeżenie!!!!!

Szkoleniem jest właśnie PRAKTYCZNE wprowadzenie nowego Pracownika.Praca ta jest specyficzna,każdy dzień jest inny,nie można opierać się tylko na teorii a Pracownik najlepiej uczy się na wykonywanych przez siebie osobiscie zadaniach.Sposób ten pozwala na obserwację przez osobę zarządzającą prawidłowości wykonywania zadań i wyeliminowanie błędów na bieżąco.

była pracownica

ten mój wpis nie będzie oryginalny. Jak na istniejące standardy powinnam dokopać na maxa. Praca w firmie (usunięte przez administratora) to moja pierwsza w branży. Wcześniej pracowałam w bankowości. W bardzo dobrej atmosferze przepracowałam około dwóch lat. Nauczyłam się zawodu spedytora. W trakcie ciąży mogłam liczyć na specjalne bardzo dobre traktowanie i udogodnienia. Szef jest wymagający ale ma słabość do dzieci nawet nienarodzonych. Dziękuję w takim miejscu p. Prezesowi za to również jak ja w tym czasie się czułam i jak moja ciążą przebiegała. Po porodzie nie wróciłam do (usunięte przez administratora) wyjechałam z Poznania. Pracowałam w kilku spedycjach ale w żadnej nie spotkałam takiej życzliwości. Dziękuję. Magda

On
@była pracownica

Czy wypłata była na czas? Czy gwarantują pensję minimalną?

OBECNY PRACOWNIK

Wypłata jest zawsze na czas,widać,że pisze tutaj ktoś kto w Firmie (usunięte przez administratora) nigdy nie pracował.

old one

A po przeniesieniu siedziby firmy pod nowy adres, pracownicy dalej muszą po godzinach pracy sprzątać biuro ? Nadal jest robiony grafik ?

Bzdura!!! Nie ma żadnego obowiązku sprzątania po godzinach

@Kasia

Nie ma obowiązku sprzątania po godzinach,każdy Pracownik zachowuje porządek na swoim stanowisku pracy,zresztą jest to podyktowane higieną pracy oraz kulturą osobistą.Mamy zgrany oraz pracowity zespół,wyniesienie śmieci z kosza,które zebrały się w ciągu dnia nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Old one

Jak ja tam pracowałem, to wigilia zaczęła się 2h przed końcem pracy, potem te dwie godziny trzeba było odrobić w inny dzień.

Marta.el

Z ciekawości weszłam na opinie o firmie (usunięte przez administratora). Czytając większość komentarzy, nie mogę zostawić tego bez pozostawienia paru słów ode mnie. Ja również tam pracowałam parę miesięcy ale musiałam odejść z przyczyn prywatnych. Na pewno nie z powodu złego traktowania przez Kierowników czy Szefa. Okazywał on mi tak dużo zrozumienia jak jeszcze żaden z przełożonych. Gdy potrzebowałam wolny dzień zawsze go dostałam. Nigdy również nie było mu obojętne jak się czuję w pracy i uważam, że można zawsze liczyć na jego pomoc w każdej kwestii. Starał się, żebym się rozwijała i uczyła każdego dnia poświęcając masę godzin na przeszkalanie. Ma bardzo duże doświadczenie zawodowe oraz życiowe. Nie raz okazał dużą bezinteresowność, pomoc i dobre serce za co jestem mu bardzo wdzięczna. Jeśli chodzi o kwestie zawodowe zdobyłam tam takie doświadczenie , że bez problemu przyjęto mnie do dwóch kolejnych prac dzięki wiedzy jaką tam zdobyłam, a i wypłata u mnie była zawsze na czas;) Tak jak, ktoś napisał wyżej, praca spedytora nie jest dla wszystkich i wymaga szczególnych cech osobowości i charakteru. Polecam wszystkim spróbować samemu podejmować decyzje nie opierając się na wszystkich opiniach nieszczęśliwych ludzi. Być może to były właśnie osoby, którym taki rodzaj pracy nie odpowiada. Pamiętajcie, że do internetu zazwyczaj przychodzą pisać opinie Ci niezadowoleni. Pozdrawiam wszystkich.

old one
@Marta.el

Jasiek

Byłem na rozmowie. Zero szacunku do kandydata i nie słuchanie go.(usunięte przez administratora)Nie polecam!

księgowa

Adamie O. piszesz kompletne bzdury. Prawdą jest, że porzuciłeś pracę. Kasę dostałeś w pełnej wysokości, jakbyś nie porzucił pracy. Zarząd poszedł Ci na rękę, bo w ramach odbywania praktyk z Wyższej Szkoły Bankowej dostałeś ZAŚWIADCZENIE dla uczelni i kasę od nas. I teraz się chwalisz, że porzuciłeś pracę. Firma kasę Ci dała i Zaświadczenie dla uczelni też. Donos możesz złożyć, jeśli to jest standard w Twojej wsi Miechowice Duże. W Poznaniu donosami ludzie się brzydzą. Dotychczas Zarząd nie zawiadomił odpowiednich organów za pomówienie. Nikt nikogo nie nagrywał i nie nagrywa potajemnie. Jesteś kłamcą! Takich jest tu więcej niestety i każdemu odpowiemy, bo NIKT nie jest niewidzialny w necie.

Anna obecny pracownik

W 1984 r. ukończyłam Akademie Ekonomiczną w Poznaniu. Standardem jest w naszej firmie, że pracownik zatrudniany jest na umowę o pracę najpierw na 3 miesieczny okres próbny a następnie na umowę o pracę, na stałe. Ja jestem zatrudniona na umowę o pracę stałą. Bylam nieswiadoma, że taka strona - GoWork istnieje, gdzie rożni ludzie (lub jedna osoba) pisze co jej ślina na język przyniesie. Po przeczytaniu tych wpisów twierdzę, że to nie moze dotyczyc naszej firmy. Codziennie jadąc do pracy jestem przeszczęśliwa, ponieważ spotykam tu ludzi przyjaznych, których odbieram z prawdziwą sympatią. Wykonuję pracę handlowca którą lubię i znam. Na naszej stronie są fotki aktualnych pracowników (nie z internetu), którzy wyrazili zgodę na publikację wizerunku.Jest i moja i np. Diany która dziś wypracowała 200% targetu (target 1600,- euro). Można to zrobić w niecały m-c i to w tym czasie , w okresie pandemii. Oczywiście było to możliwe, bo Diana jest pracowita i lubi swoja prace, a jest to trzeci m-c jej pracy. W drugim miesiacu wypracowała 2300,-eur. Te osoby które chcą pracować a nie dostawać, mogą zarobić całkiem nieźle. Wypracowanie targetu powyżej 1600,-eur uprawnia do premi prowizyjnej, tj. 25%. Bardzo sobie cenię współpracę z Jackiem, moim bezpośrednim przełożonym, za dzielenie się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem. W naszej firmie pracuje juz ponad 10 lat, a od kilku, na stanowisku Dyrektora Operacyjnego. Jestem dumna, że trafiłam do tej firmy, spotykam tu dobrą i ciekawa pracę, uznanie i szacunek ze strony zespołu i przełożonych.

Zostaw merytoryczną opinię o TRANSPEED LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w TRANSPEED LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy TRANSPEED LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRANSPEED LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRANSPEED LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w TRANSPEED LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRANSPEED LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Sielska 17a