Opinie o Royal Brinkers Polska Spółka z Ogrniczoną Odpowiedzialnością w Szamotuły

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Royal Brinkers Polska Spółka z Ogrniczoną Odpowiedzialnością. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Royal Brinkers Polska Spółka z Ogrniczoną Odpowiedzialnością o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Royal Brinkers Polska Spółka z Ogrniczoną Odpowiedzialnością w Szamotuły

Pawel

Najgorsza firma jaką znam i jaką widziałem szofiery chowają sie między autami jak ich pan jedzie.widzisz kogos z tamtąd to spytaj jak sie pracuje dla takiego (usunięte przez administratora)

Mietek Nowy wpis
@Pawel

Nie polecam wszystkie opinie są kasowane

C E Nowy wpis

Po wyrobieniu sobie opinii o tej firmie zrezygnuję. Taka firma zawsze będzie miała vakaty kierowców.

Aneta Nowy wpis
@C E

Ale sugerujesz się tylko opiniami na tym forum czy coś jeszcze wpłynęło na to, że masz o nich takie zdanie?

Lukas

Zna ktoś firmę brinkers ?? Słyszałem o nich różne opinie Ze szef jest specyficzny ale podobno mają dobre auta i polskich spedytorow

@Lukas

Dobrymi autami jeżdżą niemcy i (usunięte przez administratora) i nowo przyjęty Słowak . Ty też dostaniesz na zachętę na 3 tyg coś w miarę a później merca z małą kabiną w której się nie da mieszkać przez 3 tyg, to oznaką że ciebie nie lubią . W weekendy jesteś ochroniarzem auta bo zjazd na baze mają tylko niemcy i ci co do domu zjeżdżają . 70% ładunków to tak zwane Fix, na terminowa dostawę a po rozladunku 3 godziny pauzy i 11 h pauza poszła się jeb....c . Czasami przekracza czas 15 h pracy bo w 14 godz każą się ładować, bo fix na rano . Jedyne co to wyplata na czas.

Krzysztof
@Lukas

To nie są spedytorzy tylko tłumacze.

Maciek
@Lukas

W tej firmie szef jest bardzo negatywne nastawiony do polskich Kierowców ma ich zanic!! Traktuję kierowców (usunięte przez administratora) pozdrawiam

@Maciek

Nie polecam nie polecam nie polecam tej firmy

@Maciek

Serio, do każdego Polaka taki jest? Jak myślisz skąd wgl typ ma takie nastawienie do nich? Jakiś Polaczek zalazł mu kiedyś za skórę?

Sylwek Nowy wpis
@Piotr

Odradzam

Rojo

Gdzie znaleźć jakiś kontakt do firmy?

@Rojo

Wpisz w google ich nazwę, wyskoczy stronka a tam będzie ich numer. ;) Chyba, że wolisz iść osobiście to adres też podany na luzie jest

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Royal Brinkers Polska Spółka z Ogrniczoną Odpowiedzialnością? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Royal Brinkers Polska Spółka z Ogrniczoną Odpowiedzialnością?

Nie polecam Nie polecam tej Firmy Firma Krzak złe traktowanie jesteś intruzem w tej firmie Masakra Nie Polecam Kasa słaba!!

@Piotr

Napisałeś to tak emocjonalnie, że serio chyba uwierzę, że jest tak jak piszesz. Kasa słaba według Ciebie tzn., ile na łapę w miesiącu Tobie dawali?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Brinkers?

Brak atmosfery pozytywnej omijaj z daleka to jest (usunięte przez administratora) za marne pieniadze

Turek

Firma B ... Kierowcy są źle Traktowani!!!

Nie polecam.(usunięte przez administratora) Wiedzą tylko zastraszeni polscy spedyytorzy, którzy pracują w strachu!!! Na czele z młodą i fałszywą Anną Czu.ek.Co chwilę szukasz faksow po trasie żeby lewiznę przefaksować, którą się wozi żeby mieć papier na wypadek kontroli. Jak teg się nie zrobi to jazda bez papierów. SZOK FIRMA

Nikt nie jest zastraszony... a Ciekwy jestem co Tobie Pani Ania zrobila, ze ja falszywa nazywasz.

@Anonim

Chyba że Daniello to może i nie Zapytaj na parkingu Ci co znają firmę to powiedzą jaka jest atmosfera jak szef postępuje z Polakami jak wyrzuca ich rzeczy i co o kierowcach z Polski mówi Teraz dopiero go przycisnie jak chłopaki pojadą do domu

A robi ? Jeden mówił że zabrała jakiegoś na noc

Neo.pl

1-5) 1

Fakt obiecują wiele ale nic z tego nie wynika

Czy w Royal Brinkers Polska Spółka z Ogrniczoną Odpowiedzialnością możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Tak zawsze zobaczysz tylko część wypłaty.To co obiecuja to fikcja.szkoda nerwow na tych wariatów

Firma masakra nie polecam kierowcy są tam niķm przekonanie tacho nawet po 6 zaladunkow dziennie za marne pieniądze tyle samo można w polsce zarobić za dobrą robotę brinkers to upodlenie czlowieka i jego godności klikajcie z daleka

100%prawda co tydzień po 5 osób przychodzi

Marian

@Były pracownik a Polacy dostają gorsze auta?

Najgorsza firma mała pensja atmosfera okropna

Noh 123

Duży moloch , w aucie śmierdzi papierosami i spać nie idzie za chwile wyjeżdżam i jestem niewyspany. Jeszcze się przemęczenie i kończę z firmą . Firma kreizy

Krzysztof
@Noh 123

Słyszałem że jest system 2 na 1 za 2.000 euro netto

Byly pracownik
@Krzysztof

dostaniesz 2000€ za 4na 1 płacą marnie A wymagania takie jakby płacili po 5000€ nie polecam w tej firmie jesteś białym murzynem Poza tym przy zjeździe na bazę szef wchodzi do kabiny bez twojej wiedzy

Edward
@Byly pracownik

Napisz proszę jak obecnie wygląda sprawa z rekrutacjami dla kierowców, bo nie znalazłem żadnych ogłoszeń w internecie. Czy uprawnienia ADR są wymagane, a grafik pracy jest w miarę elastyczny? Z góry dziękuję za odpowiedź.

NOH 122
@Noh 123

To po co sie meczyc mozna odrazu odejsc po co sobie i innym zycie zatruwac:D

Zostaw merytoryczną opinię o Royal Brinkers Polska Spółka z Ogrniczoną Odpowiedzialnością - Szamotuły

• Jak się pracuje w Royal Brinkers Polska Spółka z Ogrniczoną Odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Royal Brinkers Polska Spółka z Ogrniczoną Odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Royal Brinkers Polska Spółka z Ogrniczoną Odpowiedzialnością?

Royal Brinkers Polska Spółka z Ogrniczoną Odpowiedzialnością
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Bolesława Chrobrego 29
    64-500 Szamotuły