Opinie o Auchan Zory w Żory

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Auchan Zory. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auchan Zory o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Zory w Żory

Upadłość

Upadłość tak dużego sklepu jak Auchan jest kwestią miesięcy. Nic się nie opłaca, przebudowy,brak wyboru powoli niszczą tak duży sklep z potencjałem. Brak wody Żywiec,marki własne,zwolnienia. Oszczędności. Ochrona i monitoring powinni już dawno być spier**leni ze stanowiska w trybie natychmiastowym i to prędko. (usunięte przez administratora) idą jak po swoje a im się nawet niechce sprawdzić nagrania śmiech na sali. Typ zamaskowany kradnie hulajnogę i odjeżdża drugim wyjściem ,gdzie brak ochrony bo po co trzeba oszczędzać. Nikt nie reaguje i tak oto oszczędność -2200zł. Tytanic właśnie pękł na dwie części i opada na samo (usunięte przez administratora)

Hmmm...
@Upadłość

Upadłość Ten wpis ma posłużyć komuś dalej, skoro sprzedajesz info ze sklepu? Mam rozumieć ze o swoich porażkach też tu napiszesz! No bo pewnie bywały i bywają .

Pikuś
@Upadłość

To jest pikuś przy tym co się stało w MM w Rybniku! Dwa tygodnie temu z niedzieli na poniedziałek ,,biedni klienci" obsłużyli się sami dosłownie! Skok na 1mln zł. Oszczędności, gdzie nagrania z monitoringu, alarm ,ochrona na urlopie?!

Pupil w Auchan

Proszę mi tu nie narzekać, a zrobić coś pozytywnego drodzy pracownicy. Konkurs dla pracowników : Twój zwierzak w Auchan z okazji urodzin 25lat. Wyślij zdjęcie swojego pupila,oddaj głos,wygrywaj. Najwięcej lajków wygrywasz .

Stop szczepionce

Auchan chce szczepić swoich pracowników! Zła sytuacja a na szczepionkę mają?! Pewnie wersją Rosyjską. Ciekawe czy szczepionka będzie obowiązkowa,co jeżeli ktoś niechce ? Zmuszą,zastraszą zwolnieniem.

Sok z buraka

Dziękuję Pani za interwencję . Już jest dostępna woda Żywiec w Auchan. Żona pije tylko tą wodę. Wybór musi być,tak duży hipermarket.

Brałeś udział w rekrutacji do Auchan Zory. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żory
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Mechanik utrzymania ruchu
Żory
Instanta Sp. z o.o.
Covid 20 STOP szczepionce

Akcja STOP szczepionce ! Nie i (usunięte przez administratora) Ściema i duży biznes.Ludzie pomyślcie w kilka miesięcy szczepionkę wynaleźli uhm jasne. Przy stole wigilijnym 5 osób,a w Auchan ile wejdzie.Jeden na drugim, bo w Auchan można bo bezobjawowo. Ukraińcy najgorsi klienci! Nikt nic nie kontroluje, samowola,róbta co chceta. Pytanie czym zajmuje się monitoring na tym sklepie?!

Niewidomy monitoring
@Covid 20 STOP szczepionce

Na pewno nie tym co trzeba! Pilnują pracowników i czy klienci mają maseczki! Po tym co się ostatnio dzieje to raczej śpią. Ciekawe czy woda w toalecie się dalej leje Pani Niagara? ,,Oszczędności" najważniejsze i przebudowy.

Niagara

Niby taka bieda w Auchan, trzeba zaciskać pasa a w toalecie od dwóch tygodni woda się leje jak z wodospadu (przecieka spłuczka). Zgłaszane ale nikt nie reaguje. Ile to kubików zmarnowane?! Dzieci w Afryce umierają z pragnienia,a tu takie marnotrawstwo. Za te pieniążki już by była premia.

Sprzedawca

Ciężkie jest życie sprzedawcy. Wszystko ogarnąć,dostawy,mnóstwo klientów to jeszcze klient dzwoni 6razy na jednej zmianie-pijany albo piątej klepki brak. Jedna rozmowa 30min.trwała. Na drugi dzień przyjechał i na dzień dobry rabat.Dostał 50zł i mnie wyśmiał z dyrektorem chciał negocjować śmiechu warte. Wszystko trwało 1h ,aż mnie głowa rozbolała. Sam poprosił o pomoc w załadunku do samochodu,monitoring ma jak zwykle problem. Usłyszałem tekst od ochrony : ,,masz uważać na siebie co robisz".Człowieku jeśli to czytasz i jesteś taki mądry,rusz się i sam pomóż klientowi.To nie jest w moim obowiązku,ale ja nieodmówię pomocy klientowi bo to popsuło by wizerunek sklepu.Kiedyś klient za pomoc dał mi 10zł,ja nie chciałem ale już problem bo przyjąłem korzyść materialną w wysokości 10zł.Obserwują pracownika a kradzieży nie chcą widzieć,albo tego jak klienci rozpakowują wszelkiego rodzaju sprzęty i zostawiają po sobie syf.

Stop Chamstwu
@Sprzedawca

Pilnują pracownika,a Ukraińcy ,,obsługują" się sami i to dosłownie. Pobranie towaru poza kasami! Ochrona i monitoring widzą tylko to co chcą .

Rozczarowana

Auchan Żory upada?! Jako klientka jestem rozczarowana brak wody Żywiec od bardzo dawna. Produkty co chwilę w innym miejscu,po co ??? Co chwilę coś zmieniają,czy robią to na złość nam klientom. Przy tak dużej powierzchni odechciewa się robić tu zakupy. Działy z elektroniką wyglądają jakby miały zaraz zniknąć,brak wyboru- bieda! Polecam odwiedzić sklepy konkurencyjne. Szkoda czasu,pieniędzy i paliwa! Już tu nie przyjadę, wybieram Biedronkę na miejscu. Przykład zrobiłam zakupy za 220zł i w tym 52zł rabatu,a w Auchan bardzo drogo. Jedynie dział z kwiatami zrobił na mnie wrażenie.

Gieroj

Ten Auchan to jeden wielkie nieporozumienie. Dzisiaj po południu przyszedłem na zakupy to jie ukrywam że byłem bardzo rozczarowany bardzo słabą obsługa pracowników z działu ciuchy. Ludzi mnóstwo zdaje sobie sprawę że to jie wina sklepu jednakże bardzo słabe przygotowane dzialy(tam gdzie mąki cukier itp.). Chociaż dzisiaj to jeszcze nic przed świętami to się działo specjalnie przyszedłem na rano na zakupy z myślą że będzie łatwiejsza dostępność do towaru a tu znowu rozczarowanie. Puste półki, pracownicy chodzą jak poparzeni próbując wykaldac towar a moja słynna para pracownikow(taki starszy z dużym wąsem oraz dość otyły) chodzą po środku tu coś podniosą i z powrotem w stronę telewizorów i nie wiedzą co ze sobą zrobić a jak zapytasz o pomoc to wielkie oburzenie i sami również nie pomogą tylko chodzą do pracowników i im każą jakby sami nie mogli zrobić. Jestem stałym klientem ale to co się działo w tym roku w grudniu to jakiś obłęd

Czarna szprycha
@Gieroj

Obłęd to był wczoraj 30.12 korek zaczynał się od stacji benzynowej,parking pełny.W sklepie przejść się nie dało obok kas,jeden na drugim. Gdzie te restrykcje,gdzie ta korona? Proponuję Sylwestra w Auchan,a wspólne powitanie na parkingu przed sklepem.Odpalanie fajerwerków,poczęstunek szampanem,życzenia,przytulasy,całusy. Żadnych obostrzeń,zabawa do białego rana. Zapraszamy wszystkich impreza dziś po 18-ej,sklep czynny .Bo jak to tak zamykać,klienci nie mają co z sobą zrobić.Wszędzie te restrykcje to do Auchan. Auchan strefą wolną od covid. Na wiosnę 160 zarażonych na całą Polskę i w kolejkach stali,określoną ilość klientów wpuszczali a teraz wolna amerykanka. Ludzie mają kasy i wiecznie nienaża*ci! Dopiero co święta były a znowu pełne wózki pchają. Ten z wąsem to dziadek mróz,a przy kości w czerwonym to przecież sam Mikołaj.Więc jak mogą pracować ?! To statyści,jest też i śnieżynka blond szprycha w szpilach.Oni do roboty mają swoich pomocników-pracowników. Przebudowy to jest to co Mikołaj kocha najbardziej.To taka gra znajdź to sam. Żebyś chodził cały dzień,szukał aż znajdziesz. Poczuł tą magię,kupił więcej. To że się wk*rwiasz,no cóż pomyśl nachodzisz się schudniesz nabierzesz apetytu i kupisz więcej same pozytywy.

Zuzanna
@Czarna szprycha

Rozumiem, że możesz być z tego powodu zły - wiadomo, każdy chce czuć się bezpiecznie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Wydaję mi się jednak, że z takimi uwagami powinieneś udać się bezpośrednio do Kierownika Auchana. Czy tak właśnie zrobiłeś?

Czarna szprycha
@Zuzanna

Po pierwsze jestem kobietą,a zwracasz się do mnie jak do faceta?! Po drugie kierownictwo ma to gdzieś,wiadomo liczy się kasa.

Klient NoName

W Wigilię się działo,mnóstwo ludzi skromna obsługa( 2 osoby)przy kasie,akurat byłem obsługiwany i na dodatek świadkiem jak dwie Panie przybiegły z POK i sponiewierały (krzyki) sprzedawcę za nic ! (usunięte przez administratora) Blondyna krzyczała :,, co wy tu puszczacie? Niepanujecie nad tym,niesłyszycie,wyłączcie to.MASAKRA z choinki się urwała,biedny sprzedawca i bezczelne babsko! Dawno z takim cyrkiem w sklepie się nie spotkałem.

Pracownica

Bony stażowe -???????????? dostaniesz tylko jeśli nie przekroczysz 30 dni L4 w całym roku kalendarzowym. To nic że w okresie największej pandemi Covid 19 tyrałaś jak wół gdzie inni pracownicy siedzieli na opiekach i L4 przez okres 3 lub 4 miesiące a nawet i dłużej. Niestety miałam pecha i zachorowałam - łącznie 34 dni w jednym ciągu ( przez cały rok ) i - niestety bardzo im przykro - ale bony się nie należą ????????????

Euzebiusz
@Pracownica

150$ nie,150€ nie,150zł:)

Euzebiusz

Stało się 6.12 do ,,roboty" dziękujemy ci prezydencie Andziej! Szkoda że tydzień nie ma 8dni też by się poszło.Mnóstwo klientów, brak dystansu jeden na drugim. Wszyscy ci którzy chcieli żeby wszystkie niedziele były czynne sami powinni iść do pracy.

Klientka

Dziś 6.11 byłam na zakupach i znowu pozmieniane! Jaki to ma cel się pytam? Odnaleźć się niemożna,winni są ci na wysokich stołkach. Czy wam się naprawdę nudzi?! Ja jestem bardzo niezadowolona i myślę że nie tylko ja.Klienci są wściekli,opamiętajcie się tam na górze. Chyba przestanę robić zakupy w Auchan,taka powieżchnia i tracić czas na szukanie.

Gwarancja

W ubiegłą sobotę kupowałam telewizor dla ojca,byłam zainteresowana przedłużeniem gwarancji.Sprzedawca profesjonalnie wytłumaczył warianty ( pokazał tabelę),wszystko szybko i sprawnie. Mają tam kasę ,ale odparł że ze względu na wirusa płatność w punkcie obsługi i nawet zaprowadził mnie do punktu oney. Od tego momentu byłam źle obsłużony,siedziała tam Pani w okularach i Pan.Dwie osoby a niepotrafiły szybko załatwić sprawy.Pani stwierdziła że telewizor najpierw musi zostać skasowany razem z gwarancją a dopiero później może ją przedłużyć?! Dwa metry od kasy a kazano mi stać w długiej kolejce.Pani w punkcie również nie wiedziała jak ma skasować bo nie ma kodu na gwarancję.Nikt nic nie wie . Obsługa na dziale wzorowa a w oney beznadziejna. Dwie osoby a miałam wrażenie jakby wogóle im nie zależało na sprawnym załatwieniu sprawy.

Ile w auchanie jest działów ?

Pracownica
@Marta

Bardzo dużo.To że pracujesz u siebie to nic,zawsze znajdą Ci dodatkowe zajęcie na innym dziale za co najwyżej ,, dziękuję ".Oszczędności muszą być,podstawa to przebudowy działów które i tak nic nie zmienią! Cena i wybór to się liczy dla klienta,a nie gdzie się coś znajduje. Wizja musi być i kasa za wymyślanie,wszystko się zrobi rękoma pracownika. Klienci już czekają na zmiany i milion pytań gdzie co jest. Jutro otwarcie galerii Wiślanka- będzie stypa w Auchanie:(

Wierny klient

W Auchan dbają o zdrowie klienta,za co są dyskryminowani przez takiego pseudoyotubera irokeza który to nie nosi maseczki.Paraliżuje wszystkie kasy,wzywa policję która to zamiast go tak ukarać żeby mu się odechciało na przyszłość to nie! kasjerka i ochrona ma problem. Paranoja,ale policja to jego znajomi więc wszystko jasne. W Kauflandzie dziś spotkałem podobnego klienta,brak maseczki.Uśmiechnięty,zerową reakcja że strony kasjerka. Nieładnie.

Gość 2020
@Wierny klient

Współczuję tej kasjerke, co one są winne SZACUNEK dla kasjerki ,która takim prymitywną się nie dała !!!!

prac

Czy we wszystkich auchanach norma to senior - chyba nie rozwiedziony – ktory ma pod soba kochanke? Której załatwia premie, „gratisowe” meble z dostawą, sprzet rtv, zakłamuje ocenę podnosząc bilanse, ustawia grafiki pod nią i siebie ze szkodą dla innych pracowników? Wykorzystuje innych pracowników aby dogodzić kochance wysyłając po przekąski – naruszając regulamin zmuszaniem ochrony do otwierania przestrzeni poza godz pracy? Wysyłając pracowników prywatnych autem, żeby odebrali kochankę z lotniska z prywatnej podróży? Wyręczaniem się innymi pracownikami, żeby kochanka nie musiała nic robić? (tylko leżeć i czekać na cesarza...) Czy w innych sklepach też są takie przypadki jak w Bonarce? Tam kolejny już dyrektor nie chce widzieć, akceptuje i kibicuje a w innych jak jest? Czy takie knapiszony i nosale są akceptowane na innych sklepach? I czy komisje np. o mobbing są obiektywne czy stronnicze? Pytam bo podobno Auchan nie zgadza sie z nepotyzmem a senior zwalnia najlepszych pracowników żeby nie miał konkurencji...dział upada ale muzyka dalej gra.... Na których sklepach w Krakowie jest uczciwa kadra? Albo chociaż w Polsce???

Strajk

Dajcie premię za pracę na innych działach!

Shemale

Całkowity zakaz grupowania się,a manager wraz 6 innymi jedzie jednym samochodem do koleżanki z pracy z tortem.Pod blokiem śpiewają ,,sto lat".Żałosne,brak zachowanej odległości,zerowe zagrożenie.Korona na urlopie.Jest wtorek a to była Niedziela. Można. Ktoś doniósł że po skończonej pracy idziemy przebieramy się a dopiero ,,wybijamy". Otóż menagerka dawno przebrana szła na palarnię i dopiero się ,,wybija". Można. Czerwiec podobno powtórka z rozrywki 9nocek,7 dwójkę,4 ranki. L4 z automatu. Trzeci miesiąc z rzędu?!naprawdę?

Mily
@Shemale

Ojjj chyba komus ktos życzeń nie złożył na jego urodziny . Przykre ze swoje frustracje tutaj pisze. Szkoda takich samotnych ludzi. Usmiechnijmy się do tej osoby ????

Shemale
@Mily

Pracuję na przemysłówce tyle czasu,jak obchodziłam 40 urodziny nikt mi życzeń nie złożył. Niejestem samotna,tylko chodzi o bezpieczeństwo. Sami wymagacie,a robicie swoje.

Xyz

Praca w okresie swiatecznym to szalenstwo. Mimo to bardzo mi sie podoba. Aczkolwiek na rozmowie o prace NIKT nie wspomnial ze to praca tylko na okres swiateczny i wraz z koncem roku dostane rozwiazanie umowy. Czlowiek sie stara a zostaje bez niczego. Dla mnie to jakas porazka. Tak sie nie robi!

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Zory - Żory

• Jak się pracuje w Auchan Zory?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Zory tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Zory?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Zory?

Kandydaci do pracy w Auchan Zory napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Zory