Reprograf-Grafikus S.A.
1 2 6 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 godzin.
 Pytanie

Czy pracownicy Reprograf-Grafikus S.A. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Anonim Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Teoretycznie do przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej nie miałem większych uwag, ale niestety firma totalnie zawiodła w kwestii feedback'u. Pomimo kilkukrotnego (sic!) zapewnienia mnie o tym, że informacja zwrotna dotrze do mnie do końca tygodnia (lub przyszłego) to nie otrzymałem nawet maila z odmową. Jak na firmę aspirującą do miana poważnej, a także zważywszy na ton rozmowy rekrutacyjnej (przypominało to testy predyspozycji - a to przecież jedno z niższych stanowisk) to firma wypadła bardzo słabo. Potwierdza to zresztą opinie krążącą w gronie poligrafów nt. tej firmy. Wydaję się, że stawiają przede wszystkim na minimalne koszty zatrudnienia i adaptowanie laików, które wydaje się być tańsze, aniżeli zatrudnienia osób z doświadczeniem i kwalifikacjami.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
ciekawa Nowy wpis
@Anonim

Dobrze rozumiem, że masz już doświadczenie w branży? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Ja chciałam przejść do nich z konkurencji, ale pomimo małego zainteresowania ofertą (25-50 złożonych aplikacji na pracuj.pl to naprawdę słaby wynik), to nawet nie zadzwonili, dlatego ciekawa jestem, czy szukają właśnie świeżaków, którym wcisną niską stawkę i bajki o pracy, czy rekrutacja była ustawiona i już mają kogoś na to miejsce.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Bar-ba-ria

Omijajcie firmę szerokim łukiem !!! Po połączeniu z Grafikusem jest (usunięte przez administratora) Nie dziwię się że tyle ludzi z Grafikusa wolało odejść z pracy niż przejść do Reprografu. Jest bałagan, prowizorka i nikt nie wie co ma robić. "Menedżerowie" z Reprografu udają że panują nad sytuacją ale to tylko pozory... Więcej nie mogę napisać bo musiałabym podawać nazwiska albo zbyt szczegółówe dane...

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
cross over Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse
@Bar-ba-ria

potwierdzam- ten ... nazywany dyrektorem finansowym to nieporozumienie. nie próbujcie dogadywać się z nim ani umawiać "na słowo". on tu jest tylko dla własnej i tylko własnej kariery. po trupach.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Nick

Rekrutacja to żenada. Zwodzą człowieka przez 2 miesiące, później po prostu przestają się odzywać. Wiem, że poprzedni kandydat sam się wycofał, a kiedy poznałem osobiście dyr.fin. Reporgrafu to już się nie dziwię.... ;)

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Ranking
  1. pracuj.pl 3 013 744
  2. olx.pl 2 878 655
  3. GoWork.pl 2 767 679
  4. linkedin.com 2 492 494
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius

Zostaw opinię o Reprograf-Grafikus S.A. - Warszawa

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Reprograf-Grafikus S.A.