Opinie o Jarosław Piotr Rdzeniewski Firma Handlowo-Usługowa w Pieniężno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jarosław Piotr Rdzeniewski Firma Handlowo-Usługowa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Jarosław Piotr Rdzeniewski Firma Handlowo-Usługowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Piotr Rdzeniewski Firma Handlowo-Usługowa w Pieniężno

Katarzyna

mam doświadczenie w handlu w sklepie. orientujecie się czy będą jakieś zatrudnienia? chciałabym dorobić na wakacjach :)

@Katarzyna

Tutaj dorobisz sie garba! Byl taki Kwazimodo, do dzis sie chowa w wiezy z dzwonem

Beata

Tak często trzeba się tu schylać? Nie dbają o ergonomię pracy? :(

Droga po podwyzke bywa wyboista. Mi siadly kolana :-(

Beata

A to słabo. :/ Ej wy tu głównie spożywką handlujecie? Bo ktoś jeszcze niedawno tak jakby dziwnie się do tego odniósł, jakby negował.

Halina
@Beata

Wlasnie, tez cos mi tu nie pasuje! Tez chce wiedziec o co chodzi?

Ciekawski
@Beata

A Ty jak zabiegasz o podwyzke?

@Ciekawski

Mam kilka wariantow. Wszystko zalezy od preferencji szefa I wielkosci podwyzki. Za dobra kase ide na calosc, ale nigdy nie zlapalam kontuzji. Moze robiles to zle?

@Beata

Przepraszam bardzo ale dlaczego Ty się właśnie pode mnie podszywasz? Co to za maniery, jak już to dopisz sobie może numerek do nicku a nie ludzi w błąd teraz będziesz wprowadzać?

@Beata

A moze to ty podszywasz sie podemnie? Byc moze podszywamy sie pod siebie u ktorejs z nas sie to udaje a drugiej nie? Wiec ktora poszla po podwyzke a ktora dopiero idzie? Tyle pytan, jedna osoba I zadnej odpowiedzi... zwariowalam

@Beata

Dobra, bo to chore się zaczyna robić.xd Zresztą wiadomo, która co pisze, bo wizę, że polskich znaków nie używasz. ;) To wracając do tematu podwyżki, jak często można się tu o nią ubiegać?

@Beata

Beata, proponuje terapie badz odwyk. Obserwuje twoje wpisy I mam wrazenie ze masz rozdwojenie jazni badz naduzywasz narkotykow. Potrzebujesz pomocy?

@Boleslaw Prus

Pomoc może później, na razie potrzebuję rzetelnych info na temat pracy tutaj. Pomożesz?

@Beata

W sumie czego nie? Opowiedzilalas jak zabiegasz o podwyzke i ppszlas na calosc. Forma konkret I tyle w temacie

Renata
@Boleslaw Prus

A czy jakoś "normalnie" można tutaj zabiegać o podwyżke? Na przykład jak ktoś ma długi staż pracy albo się mocno angażuje w prace?

@Renata

Jak masz dlugi to podwyzka by sie przydala. Zawsze mozesz pojsc zbierac butelki badz makulature. Zawsze to lepsze od method Beaty

@Boleslaw Prus

A która z moich metod tak Ci się nie podoba?

@Beata

To ze idziesz na calosc. Co zrobisz jak zlapiesz kontuzje, badz nie chciana ciaza? Nie wspomne o chorobach wenerycznych

@Boleslaw Prus

Ale po co od razu w domniemaniach przechodzić w takie skrajności?

Ty mi odpowiedz.

Beata Nowy wpis
@Boleslaw Prus

Nie rozumiem skąd mogłabym znać odpowiedź skoro to Ty z taką insynuacją wychodzisz? I zaczynam się w ogóle zastanawiać czy cokolwiek tutaj w praktyce się do firmy odnosi

Boleslaw Prus Nowy wpis
@Beata

Gdzie dostaje sie podwyzki? W firmach wlasnie. Czy ty czasem nie cpasz?

Beata Nowy wpis
@Boleslaw Prus

Ok to może inaczej, tak dla podsumowania już tej dziwnej rozmowy. Czy można tutaj śmiało liczyć na podwyżkę? Są tylko te cykliczne a jeśli tak to jakie mniej więcej wysokości?

Boleslaw Prus Nowy wpis
@Beata

Co do wysokosci to jakies 165cm. A ty ile masz wzrostu?

U kiciusia

Handel artykułami spożywczymi

Handlarz
@U kiciusia

U kiciusia handlujecie zupelnie czyms innym. Ty rozpustna, ortodoksyjna tranzwestytko z poekla rodem

U kiciusia

Handel artykułami spożywczymi

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Piotr Rdzeniewski Firma Handlowo-Usługowa - Pieniężno

Jarosław Piotr Rdzeniewski Firma Handlowo-Usługowa