Opinie o BP Stacja Paliw w Pruszcz Gdański Jana Kasprowicza 1

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie BP Stacja Paliw. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BP Stacja Paliw o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BP Stacja Paliw w Pruszcz Gdański Jana Kasprowicza 1

Czy w BP Stacja Paliw zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Grzegorz

Nie, na stacjach własnych zatrudniamy tylko na umowę o pracę. Pierwsza umowa o pracę jest podpisywana na 33 miesiące a kolejna umowa już na czas nieokreślony. Nie mamy umów na okres próbny.

Katarzyna
@Grzegorz

Czyli od samego początku jest umowa o pracę? Nie ma na wstępie żadnego zlecenia?

@Katarzyna

Nie. Tylko umowa o pracę.

Zofia Nowy wpis
@Grzegorz

W takim razie musi być jakiś okres wypowiedzenia, prawda? Miesiąc? Bo co jak ktoś nagle się nie sprawdzi, czy to nie ryzykowne na tak długi okres podpisywać umowę z automatu?

@Zofia

Umowę o pracę można rozwiązać w każdym momencie jej trwania. Jeżeli złożymy wypowiedzenie w przeciągu sześciu miesięcy od podpisania umowy o pracę to okres wypowiedzenia wynosi dwa tygodnie. Jeżeli złożymy wypowiedzenie po sześciu miesiącach od podpisania umowy o pracę to okres wypowiedzenia zmienia się na jeden miesiąc. To wszystko jest zapisane w prawie pracy.

@Grzegorz

Wiadomo, widzę jesteś oblatany w prawie pracy. A jak tu jest z poziomem wypłat? Można dobrze zarobić? Pochwal się jakie są widełki.

@Grzegorz

Widełki płacowe są zamieszczone przy każdym naszym ogłoszeniu o pracę.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z BP Stacja Paliw? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Grzegorz

Powodów jest wiele np. po skończonych studiach idą do pracy związanej z kierunkiem nauki, znalezienie innej lepszej pracy, zmiana miejsca zamieszkania itp. W 95% jest to decyzja pracownika.

Paulina
@Grzegorz

A czy pracownicy właśnie po skończeniu mogą awansować z szeregowego pracownika stacji na lepsze stanowisko administracyjne czy choćby w centrali firmy?

Prywatne

Dnia 26 sierpnia 2021 zmiana nocna bardzo nie miła obsługa dla swojej wygody czekali z przerwą dobową do 00:20 gdzie już dawno system wydrukował raporty dobowe chodzili tylko po stacji i udawali że coś robią.

P.

Zdecydowanie odradzam pracę w tym miejscu. Ciągle zmieniany grafik na ostatnią chwilę. Toksyczna atmosfera. Konfliktowy zespół, a raczej jego brak. Brak szacunku do pracowników. Tylko wymagania, a od siebie nic. Bp jako stacja sama w sobie jest jak najbardziej przyjazna pod klienta. Paliwo też bardzo dobrej jakości. Towar na sklepie i jedzonko też polecam. Bardzo żal mi ludzi, którzy tam pracują jeszcze. To tyle, jako klient polecam, jako pracownik NIE.

Tak
@P.

Trudno hahah a reszta co ?? Nic nie widzi !!!! Może czas się zrelaksować przed pracą i pracować a nie plotkować :)

@Tak

To się tyczy każdego o to to

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy pracownik ochrony- Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański
Seris Konsalnet Holding S.A.
TG

Bardzo miła obsługa. Pyszna kawa i świeżutkie kanapki. Paliwo ????????????

Zostaw merytoryczną opinię o BP Stacja Paliw - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w BP Stacja Paliw?

Zobacz opinie na temat firmy BP Stacja Paliw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BP Stacja Paliw?

Kandydaci do pracy w BP Stacja Paliw napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BP Stacja Paliw