Opinie o Budmat Auto Sp. z o.o. w Płock Bielska 67

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Budmat Auto Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Budmat Auto Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budmat Auto Sp. z o.o. w Płock Bielska 67

Jak wygląda ścieżka kariery w Budmat Auto Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Siwy

Witam. Korzystałem z usług serwisu blacharsko lakierniczego, chlopaki zrobili mega robotę. Mniejsza z tym chodzi o to ze przy oględzinach miałem okazję przejść przez wrasztat blacharski. To co zobaczyłem to był dramat...jakiś starszy pan leżał na ziemi plecami na płytkach robiąc coś przy przodzie auta. Z sufitu wisiały jakieś przewody+ dziura w dachu. Byłem w totalnym szoku.

@Siwy

Czego się spodziewać bo komunistycznej firmie która nie inwestuje w rozwój firmy.

Jak w Budmat Auto Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Gosc Nowy wpis

Nie ma żadnych awansow . Jak Ci się nie podoba to powiedza Ci ze możesz sie zwolnic albo na Twoje miejsce są inni. Ten kto po Tobie przyjdzie dostanie więcej po to żeby upokorzyć byłego pracownika. Pracują ludzie którzy nie mają pojecia o niczym. A społeczeństwo daje się nabrać ze oddaje auto w dobre ręce hehe

Gabriela

Na ich stronie widziałam ogłoszenie na sprzedawcę samochodów nowych. Jestem ciekawa czy ma się tutaj jakiś prowizję czy % od sprzedanych aut jako dodatek do pensji?

@Gabriela

Nie żadnych dodatkow robisz za najniższa w umowę wliczone znęcanie psychiczne

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Budmat Auto Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno

Sebastian

Wow, a skąd to wiesz? W sensie - skąd wiadomo, że mają wyższy pensje od was? Sami się tym chwalili? No i pytanie też o "zwykłych" pracowników - ile teraz można tu zarobić?

Myjnia

Uważajcie na ogłoszenie ktore się co chwila pojawia jako pracownik myjni,na rozmowie dyrektor i kadrowa obiecują Ci jedno w rzeczywistości jest zupełnie inaczej,jesteś pozostawiony sam sobie,najniższą krajową plus płacone od twojego utargu który jest nierealny do wyrobienia,(usunięte przez administratora)z czasem pracy,zarobkami,jeden wielki (usunięte przez administratora) a dyrektorzy i reszta pajacy w garniturach nie ma pojęcia o niczym,omijać z daleka...

frau NIKT
@Myjnia

.... 100% racja. Tyle lat pracowałem i jak wypracowałem duży przerób to dyrektor + prezes (2 x totalne zero) obcinali mi wynagrodzenie

@frau NIKT

Znam temat,koledzy mechanicy mówili o dwóch pracownikach którzy pracowali bardzo długo i ich zarząd (usunięte przez administratora) na kasę,zachrzanialiscie i zostaliście oszukani,no cóż taka firma nie wiem czy wiesz ale na myjni został jednen nowy pracownik który jest pozostawiony sam sobie a pan dyrektor tylko chowa głowę w piasek i ukrywa sie po kątach,wpadli ostatnio na pomysł żeby Pan Sławek z myjni obok im mył auta ale jak im krzyknął cenę za usługę to pospadali z krzeseł,dziwią się, że nikt nie chce tam pracować a jak ktoś ma tam pracować skoro jest się oszukiwanym na ciężko zarobione pieniądze.Firma chyba sobie nie radzi finansowo i myśli że za najniższą to się ustawi im kolejka chętnych... P.s na blacharni jest to samo brak chętnych do pracy i też parę osób chce odejść.

Luuuuuzer

Na zebraniach wciąż to samo, bełkot. Rozważania o firmowych strojach toczą się od ……3-4 lat???????????????? Żenada a pracuje tu już naprawdę długo. Kiedyś było zdecydowanie lepiej…… No i ta atmosfera ????????????

Frotka

Czy właściciele wreszcie otworzą oczy? Ile osób musi jeszcze odejść żebyście zobaczyli nieudacznictwo zarządu ???? Czy odejście pracowników nie daje wam do myślenia ???

Dobry Duszek

Wszyscy którzy chcą pracować w tej firmie w przyszłości niech zadadza sobie pytanie czy aby napewno. Skoro na 6 mechaników są trzy węże na powietrze i trzy klucze udarowe które dozywaja agoni. Zarząd zrobił sobie ankietę z której wynika że jest cudowny aby podnieść swoje ego. Skoro 17 procent dla pracownika za naprawdę ciężko pracę bez warunków i narzędzi jest uczciwe to brawo dla zarządu. Pozdrawiam

To prawda ze zwolnili w jednym dniu 6 osób?

@Marek

Tak zwolnili 10 osób żeby firma mogła wziąć pieniądze które Państwo przynawalo dla firm w czasie covid 19 .

Czy w Budmat Auto Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Foka

Tak, jest tak luźna jak guma w stringach .... NIE POLECAM

Aaaa

Dziękujemy za przed wczorajsze zwolnienie z pracy 6 osób (Kryzys nadciąga - takie tłumaczenie) .... Prezesie, Zarzadzie, Pani Kadrowo ..... mogliście to zrobić inaczej ale empatii w Was zero ... NIE MARTWCIE SIĘ WRÓCI TO DO WAS. Nie polecam tej pracy !!!

Max

Słabo płacą (niskie pensje) System motywacyjny jak z NASA Nie polecam

max 22
@Max

to prawda płace smieszne niskie ,zero podwyzek ,ludzie którzy przepracowali 20 lat zarabiaja najnizsza krajowa, nawet jesli zrobisz wyniki i tak obcinaja zabieraja sobie a pracownik dostaje smieszne pare złoty,umowy sa zrobione ze pracowniku sie nic nie nalezy, wczasy pod grusza itd nic sie nie nalezy, za delegacje pieniedzy nie ma, urzad pracy siedzi w kieszeni i nic z tym nie robi łamane sa prawa pracownika i nikt nie zrobi bo ludzie sa bezsilni.

DobryDuszek

Witam wszytkich którzy przecytaja ten krótki opis ale szczery i prawdziwy wszcyscy przedmówcy napisali tez prawde ,absolutnie nie polecam pracy w (usunięte przez administratora), pracownik nie ma zadnych praw ,firma stawia sie kodeksem pracy a sama go nie przestrzega,, .Prezes i dyrekryrektor handlowy to poprostu (usunięte przez administratora) praconików z ciezko zarobionych pieniedzy,za soboty nie jest płacone jak w innych firmach,wolnych zielonych kresek tzw nie mozna odbierac bo firma pozniej obcina z pensji ,zanizaja zarobki specjalnie ,brak mozliwosci wykorzystania urlopów ludzie maja po kilkadziesiat dni urlopu, ogolnie chore sytuacje w firmie a w szcegolnosci brak szacunku do drugiego człowieka.. Jedyne czego mozna sie dorobic w tej firmie to garba od pracy i zrytej psychiki . I rzecz najwazniejsza nie polecam tam nawet jezdzic na zadne usługi ani tym bardziej kupowac nowych aut bo ceny sa zawyzone,auta sprzedaja tylko francje i tym sie szczyca bo na swoj kraj nie porfaia sprzedac . Pozdrawiam i bardzo mocno przestrzegam przed praca ale jesli masz czas kase i chcesz przezyc przygode zycia i poczuc sie jak niewolnik z II wojny swiatowej w obozie i przezyc to co oni to mozesz spróbowac przygody w tej firmie. Pozdrawiam czytajacych.

Lufa

W dzisiejszych czasach (COVID19) pracownicy nie maja dostępu do płyny antybaktryjnego .... o maseczkach nie wspominam .... Zarządowi - Dziękujemy ????????

Balbinka

Była pracownica ..... fajna, rozwijająca się bardzo dynamicznie spółka ..... ale od około 2 -3 lat coś się zaczęło bardzo psuć .... prezes zarządu (KK) chyba traci panowanie nad całym interesem. Odchodzą ludzie, wynagrodzenia to jałmużna a rozmowa z prezesem o $$$ to strata czasu, jego zdanie jest święte i nie da sobie nic przetłumaczyć. NIE POLECAM !!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Budmat Auto Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Budmat Auto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Budmat Auto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budmat Auto Sp. z o.o.?

Budmat Auto Sp. z o.o.

Budmat Auto Sp. z o.o.