Opinie o Metropea Projekt Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Metropea Projekt Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Metropea Projekt Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metropea Projekt Sp. z o.o. w Kraków

Jaki jest styl zarządzania w Metropea Projekt Sp. z o.o.?

Loki Nowy wpis

Quatsch von einem enttäuschten Kunden. Metropea wurde verkauft im Dez. 2022.

MC Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Über 20 Familien suchen Kuper und Wrona!!!! Ich habe gewonnen und warte auf mein Geld vom Metropea

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Metropea Projekt Sp. z o.o. na architekt? 9 lutego ogłoszenie na Lento.pl.

Lamda

Dlaczego ludzie tacy jak ty muszą pisać takie bzdury? Wszyscy otrzymaliśmy wynagrodzenie na czas

Muratino Nowy wpis
@Lamda

A gdzie pracowales ze dostales wynagrodzenie? U Kupera w Biurze

Roman

Wer kann denn Aufenthaltsort von Herr Andree Kuper und Frau Monika Wrona von Metropea nennen die beiden werden von der Stattanwalt schaft in Deutschland gesucht. Wegen Wirtschaftskriminalität.

Roman

Nein die verstecken sich dieses Büro exestiert nicht mehr telefonisch nicht erreichbar

AKS

Jesteśmy zadowoleni z tej współpracy. Faktury były płacone w terminie. Musieliśmy naprawić nasze błędy i otrzymaliśmy na to odpowiedni termin.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Metropea Projekt Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
do tego @wanda

Każdy, kto musi się chować za nazwą taką jak @wanda, zamiast podać swoje prawdziwe imię i nazwisko, jest tchórzem i facetem bez kręgosłupa.Wanda to prawdopodobnie mężczyzna (były policjant), który dziś chce zrobić swoje piętno w ten prymitywny sposób. Gdyby ten były policjant wykonał swoją pracę zgodnie z umową i wykonał jakość wymaganą przez prawo, praca ta mogłaby zostać opłacona. Niestety, ich praca nie spełniała żadnych standardów technicznych. niestety nie wiedzieliśmy (przy zawarciu umowy), że przy naszym stole nie ma specjalisty budowlanego, ale były policjant.Panie Wanda, powinien pan zostać przy pracy, której się nauczył. I nie baw się w specjalistę od budowy

Wanda

Mało piszecie teraz o pracy w Metropea Projekt - czym spowodowane jest Wasze milczenie? Czy w związku z pandemią w jakiś sposób zmieniło się podejście tego pracodawcy do pracowników? Dajcie znać!

Pan czarny
@Wanda

Nie ma zo dopizzanja To kriminalna Firma

Czy w Metropea Projekt Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Jacek

To jest firma problemow

Magda

Szukam czegoś na stałe. Czy pracownicy są tam z dużym stażem?

Jacek
@Magda

Panni zostaw to to nie firma Hahary

METROPEA PROJEKT sp.zo.o

Szanowny Panie Michalsky, jesteśmy bardzo zainteresowani długoterminowymi, opartymi na partnerstwie relacjami biznesowymi z wyspecjalizowanymi handlowcami. Niestety, świadczone przez nie usługi nie spełniały naszych wysokich standardów jakościowych, bardzo tego żałujemy. Życzymy im dalszych sukcesów w ich handlu. Sehr geehrter Herr Michalsky, wir sind sehr an partnerschaftlichen und langjährigen Geschäftsbeziehungen mit Fachhandwerkern interressiert. Leider haben die von ihnen erbrachten Leistungen nicht unseren hohen Qualitätsstandards entsprochen, dies bedauern wir sehr. Wir wünschen ihnen weiterhin viel Erfolg bei der Ausübung ihres Handwerks.

Symulant

Spółka co nie płaci za pracę podwykonawcy ale bierze pieniądze za ich pracę od inwestora, takie firmy należy omijać na kilometr, chyba że masz chęć robić im prezenty.

German
@Symulant

Hmmm, ale tak pięknie obiecują....

Zostaw merytoryczną opinię o Metropea Projekt Sp. z o.o. - Kraków

Metropea Projekt Sp. z o.o.
  • Celna 13 lok. 8
    30-507 Kraków

Metropea Projekt Sp. z o.o.