Opinie o Simply Care Company Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Simply Care Company Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Simply Care Company Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Simply Care Company Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

ooo, właśnie znalazłam zlecenie. wspomniano, że możliwa jest tutaj premia w wysokości 100 euro. co trzeba zrobić, aby mieć możliwość jej otrzymania? orientujecie się, jak to w tej firmie jest? ;p z góry dziękuję za informacje

Kod Nowy wpis

Wysłali mnie na sztele na dwa miesiące rodzina od progu kazała mi wracać do Polski za przejazd zapłacili dwie połowy dniuwki i nic po za tym nie dostałam nic innego chociaż ja nie zerwałam umowę tylko rodzina . Należała mi się wypłata za całą umowę . Ale firma zamietla sprawe pod dywan więcej kasy dla nich

Lena

Dlaczego nie ma opinii od opiekunek?

@Lena

Nie wiem Ja we spoloracuje od dawna z tą firmą Zlecenia jak wszędzie są różne wyplata na czas Nigdy nie było problemu z pieniążkami Jak trafiłam na minę nie było dyskusji Nie zostawili samej Załatwili przejazd opłacili Nigdy nie miałam z nimi problemów Są panie mile Można as się zawsze z nimi dogadac

@Marzena

No to ja mam całkiem inne doświadczenia. Wszystko ładnie pięknie aż dojedziesz na miejsce. Zadufane Panie które w żadnym stopniu nie rozumieją ciężko pracujących opiekunek.

@Jola

Pytanie czemu oceny negatywne nie są widoczne na profilu? Co to za zretelny portal na który wchodzimy aby ostrzec inne opiekunki przed pewnymi rzeczami a opinie są usuwane. A oceny nie są liczone. Widać jak na dłoni że się boją swoich opinii

aha
@Jola

te firmy rozmnazaja sie przez pączkowanie, hehe. panie wlascicielki byly kiedys podwladnymi w firmie, ktora juz nie istnieje...

@aha

No tak w sumie racja. I, co? Teraz szukać wiatru w polu? Nie jestem z Gorzowa więc nie podjadę sobie dobiura. Ehhhh

dana
@Jola

W tej firmie kontakt miałam z panią J., miła, sympatyczna - oczywiście do pierwszego problemu jaki zastałam na miejscu pracy. Obiecała zająć się tą sprawą, ... i co? ... telefon umilkł. Zero reakcji i zainteresowania sprawą. Liczy się tylko kasa, a z problemami niech sobie same radzą. Nie polecam firmy, brak kompetencji i zainteresowania wobec problemow opiekunek na stellach.Przykre to ...

Barbara Nowy wpis
@dana

A jak twoja sprawa się potoczyła? Zrezygnowałaś z pracy w firmie? :( Pamiętasz może warunki, jakie zaproponowała ci firma? Coś jeszcze się nie pokryło, oprócz braku pomocy z ich strony? Mama chce tu pracować, każda opinia jest dla mnie na wagę złota :)

dana Nowy wpis
@Barbara

Tak zrezygnowałam z tej firmy. Mam już inną Stellę.

Były kandydat

Nie odbierają telefonów. Próbowałam się zgłosić kilkakrotnie. Raz się uparłam i dwa dni dzwoniłam. Bez rezultatu. Nie wiem po co dają ogłoszenia o wolnych zleceniach skoro żadnego telefonu nie odbierają! O oddzwonieniu też nie ma mowy. To nie wróży dobrej współpracy. Nie polecam.

Ewelina
@Były kandydat

Zrozumiałabym jakby faktycznie raz się zdarzyło nie odebrać ale że cały czas niby? Na pewno właściwy numer wybierałaś? bo to faktycznie trochę zaskakujące no chyba, że jednak mają pełny skład aktualnie?

Jeśli nie odbiorą To oddzwonią Może zły numer telefonu Ja zawsze się dodzwonie

Ewelina
@Marzena

No skoro dajesz tego typu gwarancję... Tu numerów podawać za bardzo nie można ale może podrzucisz chociaż końcówkę, na którą Ty się zawsze kontaktujesz? Tak dla ostatecznej weryfikacji czy faktycznie jest aktualny

Jakieś ktos
@Były kandydat

Tak, kontakt telef.utrudniony do firmy. Nie respektują pracowników. Nie polecam.

@Jakieś ktos

a maila nie ma w ogloszeniu podanego ? moze to jest sposob komunikacji ktory preferuja i odpowiadaja na niego ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko OPIEKA W NIEMCZECH w firmie Simply Care Company Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
logo firmy Specjalista/ka ds. kadr i płac
Bonprix Sp. z o.o.
Magda Magda

Witam. Ja też się dodzwonić nie mogę . Ta firma jeszcze istnieje? Nie widzę aby byli aktywni na FB. Ktoś coś wie?

Barbara

Cześć, podzielicie się swoimi doświadczeniami z pracy w Simply Care Company? :) Mnie interesuje opieka nad osobami starszymi ale w Polsce. Czytałam, że jest też taka możliwość pracy jednak nie widziałam aktualnie żadnych ofert pracy na terenie kraju. Czy wiecie jak często się one pojawiają? I jakie warunki są oferowane (umowa, pensja, grafik)?

@Barbara

Nie wiem jak w Polsce W Niemczech są wypłacalni Nie narzekam

Zostaw merytoryczną opinię o Simply Care Company Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Simply Care Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Simply Care Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Simply Care Company Sp. z o.o.?

Simply Care Company Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Franciszka Walczaka 12A lok. U2
    66-400 Gorzów Wielkopolski
  • NIP: 5993231930 REGON: 380902076 KRS: 0000743029

Simply Care Company Sp. z o.o.