Opinie o Omnibiznes Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Omnibiznes Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Omnibiznes Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omnibiznes Sp. z o.o. w Piaseczno

Aleksander Nowy wpis

Jestem spod Piaseczna i fajnie, jakby ktoś wyjaśnił, ile firm mieści się pod adresem - Kineskopowa 1? Pytam, gdyż portal adresowy wskazuje, że tam mieści się Omnibiznes Sp. z o.o., zajmując się oprogramowaniem komputerowym. Ale jest też ogłoszenie na SQL / BI Developer za 7 000–10 000 zł brutto / m-c sprzed 9 miesięcy do firmy iTechnologie Sp. z o.o. mieszczącej się również przy ul. Kineskopowej 1. Dlatego pytam, czy to zbieg okoliczności, czy zmiana nazwy firmy i zakresu działania? Tu same opinie, z których wyłania się zupełnie inny obraz prowadzonej działalności, niż IT. A patrzę za pracą, jako programista i to najlepiej w Piasecznie.

Krystyna Nowy wpis

Dużo sprzecznych opinii na temat firmy - jedni piszą że jest okej i można się dogadać, a inni, że jednak komunikacja z właścicielem jest bardzo trudna. Czy ktoś ma może nieco więcej info na ten temat? Płatność wypłaty, kontakt - jak to wygląda?

Paweł Nowy wpis
@Krystyna

Mnie (usunięte przez administratora) nie rozliczył się za przejazdy na ok 3.000 zł może dlatego że jeździłem na swoim aucie i było to inne miasto Przypuszczam że jeśli auto jest od niego to jest ok bo w razie czego zawsze zostaje samochód ale zawsze był z nim kontakt utrudniony wszystko załatwiał przez pracownika nigdy on osobiście ....dla mnie (usunięte przez administratora) prędzej czy później go odwiedzę.....radzę uważać Pozdr pawel

Patryk Nowy wpis

Polecam. Bardzo dobra i rzetelna firma. Dobrze się z nimi współpracuje

Paweł Figas

Przestrzegam przed firmą uberMedia z Piaseczna właściciel Marcin B. Złe rozliczenia brak kontaktu brak wpłaty na konto za dwa tygodnie zwykła świnia która wyjebuje kierowców którzy za pestki (usunięte przez administratora) Uważajcie na tego typa ja już zgłosiłem gdzie trzeba bo ile się chamowi prosić można.....prowadzi jeszcze firmę Eco sun solutions radzę uważać!!! Paweł Figas

Aleksandra
@Paweł Figas

To chyba dość dyspozycyjny czasowo musi być skoro dwie firmy jednocześnie prowadzi... A to zgłoszenie to dokąd poszło? Bo jak tak patrzę po wpisach to już wcześniej negatywy wlatywały, to wtedy nikt jeszcze niczego nie zgłaszał?

Marcin Bachanek
@Paweł Figas

Trochę się Paweł pomyliło bo Marcin Bachanek nie jest właścicielem firmy nawet nie pracuje tam. Proponuję sie najpierw doinformować potem obrażać i wyzywać ludzi bez podstawnie

@Marcin Bachanek

Nie (usunięte przez administratora)jesteś zwykłym (usunięte przez administratora) i bzdur nie pisz jestem bardzo dobrze poinformowany a te twoje numery to już nie jeden poznał i nie jeden na ciebie ma różne (usunięte przez administratora) Zresztą nie długo się zobaczymy Do zobaczenia Paweł Figas

@Aleksandra

Zgłoszone Uber bolt ale oni mają to gdzieś ....zgłosiłem na policję Pozdr

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ubermedia Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
Arek

Polecam. Bardzo dobra i rzetelna firma jakich mało

Maria
@Arek

Często korzystasz w ich usług czy był to tylko jeden raz?

Kabu

Nie polecam firmy UBERMEDIA. Właściciel to cwaniak i oszust. Zapomnijcie o zwrocie kaucji za auto gdy zakończycie współpracę. Opowiadania nie stworzone rzeczy ,że zapomniał zrobić przelew, że już wyszedł i jutro będą pieniądze na koncie itp. OMIJAJCIE UBERMEDIA szerokim łukiem jeżeli nie chcecie być oszukani.

Mieczysław
@Kabu

Fajnie że się tym dzielisz. Tej kaucji to ile było? W sumie masz opcje żeby to jakoś jeszcze rozwiązać?

Bart

Polecam. Można się dogadać. Jeśli jest się dobrym pracownikiem, to firma potrafi to docenić.

PRAWNIK

Proszę o nie obrażać ludzi i pisania nie prawdy nic takiego niema miejsca a wobec osób będą wyciągane konsekwencje prawne

KRZYSZTOF68@POCZTA.ONET.EU

Zlodziejska firma..uwazajcie na Marcina Bachanek to kretacz.zlodziej okrada swoich klijentow OSTregam przed wynajenciem samochodu,urzad Skarbowy,ZUs zostaĺ poinformowany

Bandzi
@KRZYSZTOF68@POCZTA.ONET.EU

Panie Krzysztofie proszę uzasadnić w jaki sposób firma a szczególnie Marcin Bachanek pana (usunięte przez administratora).

Mati
@Bandzi

Pewnie klasycznie, w jego stylu xD obiecał coś innego było coś innego, doliczył coś do rozliczenia i powiedział że tak ma byc

Kierowca ubera

Meeega nie polecam wynajmu od nich aut na ubiera, Marcin B który ogarnia ten temat to osoba z zaburzeniami psychicznymi. Rozliczenia się nie zgadzają,nadci

Lolek
@Kierowca ubera

Zgadzam się. Kumpel mnie wciągnął w to i razem opuściliśmy w tym samym czasie to (usunięte przez administratora) Człowiek (usunięte przez administratora) ale na nich nie na siebie

Brener
@Kierowca ubera

A prosze powiedzieć co w rozliczeniach sie nie zgadza i czemu Marcin B ma jakieś zaburzenia

Kierowca
@Brener

Co się nie zgadza ? Ustalenia z tym czlowiekiem. Czemu ma zaburzenia psychiczne ? Jadę do niego z Łodzi do Warszawy z autem które nie ma przeglądu , wyszło to dopiero przy kolizji. On mówi że uwzględni to w rozliczeniu a dodaje mi 100 zł do kaucji :D i się dziwi że biznes nie idzie. I to windykowanie pseudo należności bez poszanowania prawa i rodo.

Brener
@Kierowca

Dziwne ze pracowałeś na Uber jak auto nie ma przeglądu. System wywala od razu. Dziwne tez jest ze podczas kolizji auto bez przeglądu i nie zostało zabrane na parking laweta tylko dalej jechałeś

Kierowca ubera
@Brener

Uber miał aktualny przegląd dodany, poprzedni kierowca który jeździł tym autem miał wypadek i uszkodził auto co skutkowało koniecznoscia ponownego zrobienia przeglądu, auto zostało naprawione ale przegląd nie został zrobiony.

Zostaw merytoryczną opinię o Omnibiznes Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Omnibiznes Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Omnibiznes Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omnibiznes Sp. z o.o.?

Omnibiznes Sp. z o.o.
  • Kineskopowa 1