Eco Term Solutions Sp. z o.o.

Opinie o Eco Term Solutions Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Eco Sun Solutions Sp. z o.o. dla pracy jako Asystent / Asystentka są dla was satysfakcjonujące?

Nowy wpis

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 533 966 966 w godzinach 8-16, Ewentualnie prosimy o kontakt na adres info@ecosunsolutions.pl

Magdalena Nowy wpis

A długo już czekasz, pierwsza taka sytuacja ci się z nimi zdarzyła? Dziwne, że nawet cie nie przekierują do księgowości, przecież tam największa szansa że by coś wiedzieli pewnie :/

Poprosimy o kontakt na adres serwis@ecosunsolutions.pl, bezzwłocznie zajmiemy się Pani sprawą.

Niestety bez żadnych danych ciężko nam tutaj się odnieść do zgłoszenia.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Eco Sun Solutions Sp. z o.o..
klient

bardzo ciężko się dodzwonić do firmy. Jest to praktycznie nie mozliwe

@klient

prosimy o informację czy dzwoni Pan/i pod numer 533 966 966, ewentualnie prosimy o maila na adres info@ecosunsolutions.pl z informacją z jakiego numeru Pani dzwoni. Zweryfikujemy tą sytuację

Łucja

Nie widzę tutaj żadnych komentarzy od pracowników :( Może dla odmiany ktoś z pracujących osób się wypowie? Szukają teraz Specjalisty ds. controllingu. Widełki podane w ogłoszeniu to 5-8 tyś, wiecie czy to 8 tyś to realna stawka? Jeśli ktoś ma doświadczenie? Może jakieś rady dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej?

Damian

Jak to nie dostałeś umowy? Pracowałeś bez żadnych papierów i odprowadzanych skałdek? Inni pracownicy też bez umowy czy tylko ty tak miałeś?

Krystian

Cześć, czy ktoś ze starszych pracowników mógłby w paru zdaniach opowiedz coś o firmie? Jestem kandydatem i chciałbym się dowiedzieć na co mogę się przygotować.

Jacek
@Krystian

Praca zdecydowanie polecam ze względu na terminowe płatności oraz pracę w bardzo dobrej atmosferze. Współpracownicy, na których nie można narzekać, każdy się dogaduje a dzięki temu, czas w pracy leci dużo szybciej.

Maciek
@Krystian

Praca w dobrym zespole, raczej nie było sytuacji, żeby ktoś narzekał.

Jarek
@Krystian

Skorzystanie z waszych usług i jestem bardzo zadowolony. Wszystko w największym porządku. Ekipa sprawnie wszystko zamontowała. Świetna współpraca! Tak trzymajcie!

Jakub
@Krystian

Zgadzam się z chłopakami. W porządku praca.

Wiktoria
@Jakub

A jak z wynagrodzeniem? Też jest w porządku? Można liczyć na premie?

xxzx
@Jacek

jeśli chcesz wciskać ludziom kit to polecam rozwiniesz skrzydłą

Mirosław

Całość instalacji bezawaryjna, a co najważniejsze płacimy tylko stałe opłaty i nic dodatkowego nas nie obchodzi. Super sprawa. Polecam.

@Mirosław

Co to są te stałe opłaty?

Wszystko jak należy, profesjonalne podejście do klienta a cały montaż przebiegł bardzo sprawnie.

@Paweł

Mam pytanko, czy pompa sprawdza się w okresie zimowym?

Szymon Klient

Dziś zakończył się montaż w moim rodzinnym domu. Wszystko przebiegało sprawnie i profesjonalnie. Firma nawet zaproponowała mi dodatkowe zródło Ciepła na czas trwania montażu. Ekipa wyrobiła się w niecałe 2 dni. Dziękujemy tez handlowcowi Przemkowi :)

Maria

Tylko za to czy za wynagrodzenie też, płacił ci ogółem? Jeśli były jakieś większe problemy z zapłatą należności, to daj znać.

Jarek

Bardzo rzetelna firma

@Jarek

A podasz więcej szczegółów? Bo ja tu widzę opinię, że podobno dużo tu na siłę wciskają. :/

Daniela
@Elżbieta

Witaj Elżbieta. Jesteś klientem tej firmy? Kupiłaś u nich pompę ciepła?

@Daniela

Nie. ;) A czemu pytasz, przymierzasz się do kupna?

Elżbieta

A za jaką usługę i ile jak już? Może jakieś konkrety ?

Z czystym sumieniem polecam

@Piotr

A możesz dodatkowo z czystym sumieniem opisać jak wykonanie wyglądało?

Iwa

Witam, jak pracuje się w tej firmie?

Szymon

Świetni fachowcy.

Agnieszka
@Szymon

jakieś dowody, argumenty na to? :)

Kuba

Osobiście polecam. Wszystko zostało dobrze i terminowo wykonane.

Tomasz
@Kuba

Dzięki za wpis, a jesteś zadowolony z efektów? Co dokładnie było robione? Pod względem finansowym także polecasz? :D

Mariusz

Od samego początku kontakt z firmą był bardzo dobry. Cały montaż został szybko wykonana, co bardzo mnie ucieszyło, ponieważ na tym najbardziej mi zależało.

Dominika
@Mariusz

A co ma Pan na myśli mówiąc "szybko"? Ile to dni? :)

Agnieszka
@Dominika

Ile dni ? Cały czas zadaje sobie to pytanie.... Montaż umówiony na 14.04 przełożony na 19.04.2022 19.04 ekipa montażowa pojawiła się ok 12.30 ( miała pracować od samego rana ) po czym otrzymałam informację, że dokończenie prac odbędzie się jutro. Niestety jutro czyli dzisiaj nikt się nie pojawił !!

@Agnieszka

Co Ty opowiadasz, słabo z ich strony. :( Ale chyba już wszystko ogarnięte, bo jest już czerwiec.xd Kiedy dokładnie skończyli?

Igor

Super współpraca! Podczas instalacji wszystko poszło sprawnie!

Kamil

Dawno nie spotkałem się z takim oddanym zespołem pracowników i w ogóle mnie nie dziwi, że tak dobrze o was mówią wokół.

Łucja
@Kamil

A wiesz może czy w takim razie pracownicy są jakoś wynagradzani? :D Premie itp?

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Term Solutions Sp. z o.o. - Stara Iwiczna

• Jak się pracuje w Eco Term Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Term Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Term Solutions Sp. z o.o.?

Eco Term Solutions Sp. z o.o.