Nilfisk Polska Sp. zo.o.

Opinie o Nilfisk Polska Sp. zo.o.

Stary

Witam Wszystkich, Firma obecna na rynku od 1999 roku, wiodący producent urządzeń do utrzymania czystości, niestety jak w wielu przypadkach nie dotyczy to rynku polskiego. Obecny zarząd jak i poszczególne komórki maja mgliste lub żadne pojęcie o przedmiocie, którym handlują, wszystko oparte jest na generowaniu zysku na podstawie analiz "słupków w Excelu". W zasadzie większość doświadczonej załogi jest historią, o obecnej (po za nielicznymi wyjątkami) szkoda pisać. Brak jakiejkolwiek stabilności zatrudnienia (po za przyjaciółmi "królika" bądź "judaszami"), pomysły oraz procedury wymyślane wewnątrz są mało efektywne, krótkowzroczne bądź ekonomicznie katastrofalne. Zatrudniając się w firmie obecnie, wskutek prowadzonej polityki trwającego "odstrzału" ludzi doświadczonych trudno będzie się czegokolwiek nauczyć, szybko zdobyć wiedzę i zebrać doświadczenie (nie ma do kogo). Kiedyś w tej firmie panowała bardzo dobra atmosfera, ludzie się wspierali, pomagali sobie nawzajem. Obecnie każdy ciągnie jak mu wygodnie i niewiele z tego wychodzi. SZKODA, BO PRODUKT DOBRY, NIESTETY BEZ ODPOWIEDNIEGO ZAPLECZA!?! Pozdrawiam. Pozdrawiam Wszystkich.

Zostaw opinię o Nilfisk Polska Sp. zo.o. - Pruszków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nilfisk Polska Sp. zo.o.