Opinie o Astra-Plus Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Astra-Plus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Astra-Plus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astra-Plus Sp. z o.o. w Lublin

Niedoszły klient

Dziwne, ale pod adresem firmy nie ma śladu biura, żadnego szyldu, żadnej tablicy. To jest osiedle domów jednorodzinnych. I pomyśleć, że już miałem zamawiać!

nosik

Radzę nie zamawiać towaru, to firma wydmuszka założona przez wschodnich

Haha

Zamówiłam telewizor, który źle odbierał więc w ramach reklamacji wezwałam serwisanta LG. Serwisant wydał ekspertyzę, że telewizor nie jest oryginalnym produktem i odmówił naprawy. Złożyłam reklamację i na szczęście po kilku dniach przyjechali zabrali telewizor i oddali pieniądze. Ale odradzam zakupy w tym sklepie.

Kamil

Firma (usunięte przez administratora) Sprawdźcie sobie google street view. Firma krzak. Ich adres to ściema. Po drugie żaden DHL nie przyjeżdża tylko kurier obcokrajowiec busem z wypożyczalni dostawczaków. Nie informują że nie mają towaru który się zamówiło. Przywożą inny. Wciskają kit że ok różni się niewiele od zamawianego. Ale ten Telewizor był używany. Źle wsadzony w sam karton oklejony taśma przezroczysta. Żaden zabezpieczenie oryginalne. Kurier stoicki spokój bo dobrze wie że ściemniają.. z babką że "sklepu" rozmawia w obcym języku bo ona też Ukrainka. Żona przyjęła tv ale na szczęście w odpowiednim momencie wróciłem zadzwoniłem do kuriera że ma brać tv i oddać kasę. W ogóle żadnego paragonu faktury nic. Że doślą mailowo. Wybiegłem za nim bo zaczął odjeżdżać, a żona za mną bo zdążyła przeczytać opinie i jeszcze bardziej przyjżeć się TV. Musiał zaparkować. Na szczęście oddał pieniądze i zabrał ten telewizor. Ostrzegam nie dajcie się nabrać.

@Kamil

Słabo to wygląda... Po czym poznałeś, że telewizor był używany oprócz kartonu? Na telewizorze były widoczne jakieś ślady użytkowania?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Astra-Plus Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko SPRZEDAWCA? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
Jacek

A ja polecam sklep jestem bardzo zadowolony - po pierwsze super cena, telewizor nówka, kurier wnosi i domaga się sprawdzenia - wszystko super!

Lesio

Dobrze że złożyłem zamówienie na tv z płatnością przy odbiorze! Po blisko 2 tygodniach czekania zrezygnowałem z zakupu. Ta firma, to typowi (usunięte przez administratora) Już nigdy więcej.

Gabriela
@Lesio

To co, nie przysłali Ci go czy o co chodzi?

Kurde
@Gabriela

Ja zamówiłem tydzień temu i cisza..

Iwona
@Kurde

Serio? I co dalej nic? Ile oni w zasadzie mają czasu na odpowiedź?

Iwona

Tylko pozostaje pytanie na ile są wiarygodne?

Marcin Ch

Witam wszystkich klientów firma rzetelna kontakt dobry, nie widzę żadnych zastrzeżeń towar doszedł na czas. Po opiniach myślałem że już po ptakach z pieniędzmi,widocznie zmieniła się polityka firmy serdecznie polecam

Gabriela
@Marcin Ch

No proszę, to fajnie. A jak z jakością? Wszystko jest ok?

Wojtek

Też miałem z nimi do czynienia i też kłamali co do terminu dostawy.

Dorota
@Wojtek

Tzn co, opóźniła się? Chyba nie zawsze to wynika z celowego działania?

Ursula

Udało mi się kupić w tym sklepie telewizor i soundbar. Dostałem niewielką zniżkę na soundbar. Dziękuję ci za to. Przesyłka została dostarczona bezpłatnie przez kuriera.

Nicholas

Kupiłem w tej firmie duży telewizor, a dostawa opóźniła się o dwa dni. Nie można narzekać na produkt. Używam go od ponad miesiąca.

Julia
@Nicholas

No dwa dni, to w sumie tragedii nie ma. A poinformowali Cię wcześniej o tym?

aascii

UWAGA !!!. (usunięte przez administratora) sprawa zgłoszona do . na policję w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) oraz we właściwym Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej w Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej w Lublinie

ADA

Nie polecam,kupowalem przez allegro,dwa razy telewizor przyszedl uszkodzony.zle opakowany i niezgodnie z regulaminem wysylki DHL, Telewizor z urwanym kartonem,z ta wagá powinien byc na palecie,jak to DHL przyjal do wysylki ? Odeslalem na moj koszt i teraz mam klopot z odzyskaniem pieniedzy,sprzedawca nie odpowiada na zadne monity.

Damian
@ADA

Firma ma sporo niezadowolonych klientów co widać po forum. Warto jednak sprawdzić firmę/sklep w necie po opiniach zanim złoży się zamówienie. A co do Twojego problemu to mam nadzieję że udało się go już rozwiązać?

Wojciech

Termin dostawy opóźnił się o dwa dni ale telewizor jest bez zastrzeżeń. Cena konkurencyjna i towar nowy, fabrycznie zapakowany.

KAROL

Nie polecam złożone zamówienie, przyjeżdża telewizor większy starszy model, kurier tzn pracownik bo transport jest ich widzi że jest coś nie tak niby zakłopotany chłop ale widać było że to nie pierwszyzna, Telewizory w aucie 5 szt. leży na płasko jeden na drugi dwa na stojąco obok oddzielają od karoserii, każde przyspieszenie, hamowanie powoduje przesunięcia o dołkach nie wspomnę. Widzę ze mają kilka pozytywnych opinii, dlatego jak się ktoś zdecyduje na zakup to wyłącznie za pobraniem po sprawdzeniu parametrów, osobiście już nawet na ta stronę nie zajrzę.

Mark

Jestem zadowolona z zakupu, głosniki dobrze sobie radzą, dźwięk rozochodzi się po całym pomieszczeniu. Obraz jest naprawdę znakomity, przyjemnie się ogląda chociaż mamy słoneczny salon. Wart swojej ceny!

@Mark

Jestem zadowolony z zakupu, głosniki dobrze sobie radzą, dźwięk rozochodzi się po całym pomieszczeniu. Obraz jest naprawdę znakomity, przyjemnie się ogląda chociaż mamy słoneczny salon. Wart swojej ceny

@Mark

Wysłanie drugie pomyłkowo, przepraszam.

Sevda

Długo szukałem odpowiedniego telewizora, dużo porównywałem, ale dzięki pomocy doradcy w sklepie internetowym, dałem się przekonać do tego modelu i się nie zawiodłem, cierń, kąty, i wgl kolory są na wysokim poziomie, prosty w obsłudze.

Kam

Ta firma to normalni (usunięte przez administratora) nie wiem z kąt maja towar ale przepuszczam ze z zwrotów. Zamówione 2 telewizory, jeden przestał działać po 2 godzinach a drugi ma wady, tj. Nie chce się zarejestrować pilot magic i nie działa podłączenie do neta przez kabel. Pani przez tel. Powiedziała ze zgłoszone do działu reklamacji i do dnia dzisiejszego cisza.

Co wiecie o firmie Astra-Plus Sp. z o.o. w mieście Lublin? Nadal czekamy na aktualne sprawozdania. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Mario

Ludzie nie kupujcie w tym sklepie! Brak profesjonalizmu aż razi w oczy! Nie wiem jak przez dwa lata ta firma utrzymała się na rynku.

Klient

Sklep próbuje handlować towarem którego nie ma na stanie. Po złożeniu zamówienia zero kontaktu ze towaru nie mają ani kiedy będą mieli. Po telefonie Pani na tyle bezczelna że rozłączyła się w trakcie rozmowy i anulowała zamówienie.

Zostaw merytoryczną opinię o Astra-Plus Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Astra-Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Astra-Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Astra-Plus Sp. z o.o.?

Astra-Plus Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Wertera 18
    20-713 Lublin