Opinie o Astra-Plus Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Astra-Plus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Astra-Plus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astra-Plus Sp. z o.o. w Lublin

Szukałem po Lublinie zatrudnienia w kompletacji a tu taka po wejściu o jakichś scamach mi piszecie. Pracuje się na stałej podstawie w razie czego? Zastanawiam się czy zmniejszająca się liczba zamówień wpływa na stawkę

Dzień dobry, może Pani napisać wiecej szczegółów o zgłoszeniu? Bo zostało to szybko usunięte. Pozdrawiam

A w jaki sposób próbowaliście się kontaktować z firmą? Widziałam, że ktoś wspominał, że kontakt z firmą był ale tylko do dnia dostawy, później się urwał. Oni jakąś infolinie mają? Do jakiegoś pracownika się dzwoni czy bezpośrednio do właściciela?

Tak czytam te ostatnie opinie i zastanawiam się jakie podejście do pracy maja sami pracownicy? Jaka występuje ogólna atmosfera przy takim podejściu ze strony klienta? czym teraz tak w sumie się tu zajmujecie?

Faktycznie wejdzie tu jakieś zawiadomienie? Wecie czy to prawda? Zastanawiam się co z pracownikami w takiej sytuacji? mogą mieć jakieś większe kłopoty czy to raczej jednak ich bezpośrednio nie będzie dotyczyło?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Astra-Plus Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko SPRZEDAWCA? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Ciekawa

O wiec sklep dalej działa? ktoś już wcześniej tez się tym interesował a raczej chyba pracą? czy widniały gdzieś jakieś sygnały odnośnie naborów? chłopak na magazynie pracy szuka a tutaj o takim pisali. Tylko czy tam w ogóle jest miejsce i czy warto by się pracą interesował?

Tak dla jasności to tutaj w ogóle ktokolwiek pracuje? Z przypadku tu jestem bo Lublin właśnie przeglądam a cos ruch się zrobił, tylko z tego co czytam to nie pracownicy go wygenerowali w postach. Myślałem w ogóle ze to JDG jakieś ale widać, że spółka jednak. W wizytówce google ktoś pisał o tym, że „zabrali” TV do naprawy. To tu jakiś serwis jest lub był?

Anetka

Hejka, ta firma dalej jednak działa? Cos tu pisali o tym, że jest zamknięta na stale a widzę teraz niedawna opinie od klienta, czyli zamówienie zostało złożone? Ktoś pisał przy tym o zgłoszeniach na policje i teraz zastanawiam się czy pracownicy tez mogą mieć przez to jakieś problemy?

Lidia

Przestrzegam i ostrzegam wielkimi literami! (usunięte przez administratora) Kupiliśmy tv do firmy, po 2 dniach zorientowaliśmy się po opiniach, że firma to scam i jedno wielkie oszustwo! Niestety nie dało się już "cofnąć" blika poprzez reklamację w banku. Poczatkowo kontakt telefoniczny moze nie był płynny, ale był. Było to jedynie zwodzenie i gra na czas. W dniu dostawy kontakt urwał się całkowicie. Brak pieniędzy, brak TV oraz brak kontaktu! Sprawa zgłoszona na policję i do prokuratury! Zgłaszajcie ich, żeby zkoanczyć ten chory proceder.

Ktoś tu sugerował jakiś czas temu kłopoty wśród osób zatrudnionych, czy faktycznie jakieś występowały? Widzę zainteresowanie związane ze sprawami klientów i tym czy zostały już rozwiązane, w dodatku ktoś pisał o jakimś zamknięciu na stale. Jeśli tak to z czego wynika ten ruch na forum? kiedy doszło do jakiejś ostatniej transakcji?

Anna.

Witam, niestety nie przeczytałam opinii przed zakupem telewizora i chciałam zaoszczędzić 500 zł :/ niestety ani kasy ani kontaktu :( Może jakiś pozew grupowy ? Gdzie to zgłosić? Dlaczego firma nadal funkcjonuje! I jeszcze w dodatku nic kompletnie nikt z tym nie robi ?

@Anna.

Witam, jak zakończyła się Pani sprawa z sprzedawcą?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Astra-Plus Sp. z o.o. na stanowisko Sprzedawca?

Ja w googlach widziałem informację o zamknięciu na stałe. Chodziło o jakieś przeniesienie? Ktoś pytał wcześniej o pracowników i jak tak czytam te opinie od klientów to się zastawiam czy osoby zatrudnione mogą mieć jakieś kłopoty przez te opisywane sytuacje?

****

zakupiony w marcu tv nie dotarł i pieniądze nie wróciły na konto,ale z ustaleń wiem ,że Panem zajęła się skarbówka -jest nadzieja na odzyskanie pieniędzy

XYZ
@****

To on sam ' pracował ' czy ludzi też jakichś zatrudniał? Bo skoro klienci mają takie problemy to aż żal pracowników, jeżeli w ogóle jacyś pracują. No chyba, że pracownicy dostają wypłaty na czas itp - ktoś wie?

Mati

Też znalazłem w tym sklepie fajny TV - zamiast 16 tys. kosztuje w tym sklepie 12 tys. zł. Fajna okazja. Zadzwoniłem, telefon od razu odebrali.. jak sobie przejrzałem informacje o nich: strona www: sklepztv.pl Aktualnie zgodnie z stroną właściciel TOTER Sp. z o. o. oraz właściciele tej spółki odpowiednio TSAPUK OLENA i BIELOV VLADYSLAV. Tel. 888042299 Spółka istnieje od 08.03.2023r. Niestety o stronie jest sporo negatywnych komentarzy i opinii o oszustwie. Więc zacząłem szukać KRS (https://ekrs.ms.gov.pl/), archiwalne strony (http://web.archive.org/). We wrześniu 2021 i 18 kwietnia 2023 na stronie www właściciel był podany inny - Astra-Plus sp. z o. o. numery telefonów też inne (każdy może sobie już sprawdzić w archiwach stron www). No i ta spółka ma już znacznie więcej negatywnych opinii. Co mogę zasugerować.. jeżeli zakupiliście na tej stronie tv i nie działa poprawnie to najlepiej wysyłać na gwarancję bezpośrednio do producenta - może jakimś cudem tą przyjmą. I kupować tylko za pobraniem i dokładnie oglądać TV czy wszystko z nim w porządku. Czytając opinie podejrzewam, że to może być jakiś towar ze zwrotów albo bardzo dobre podróbki. Ogólnie loteria.. jak sobie przeliczyłem, że mam możliwość 20% taniej kupić tv i szansa 20% wyrzucenia hajsu w błoto to w sumie cena się zgadza. Więc jak to mówią - kto nie ryzykuje ten nie pije szampana (tylko radzę sobie odłożyć najpierw na tego szampana żeby chociaż sam szampan pozostał ;) Ja chyba jednak kupię tv za 16 tys.

Czy firma Astra-Plus Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

andrzej

Od tej Firmy z daleka i jak najdalej ja zakupiłem Telewizor SAMSUNG QE 50" zepsuty i kontakt się urwał , Pofatygowałem się do Firmy w Lublinie, przy dwóch adresach firma krzak. Pod jednym adresem Pani skierowała mnie na komisariat Policji . Uczyniłem to ale w swoim Mieście sprawa została przyjęta jako (usunięte przez administratora) Firma nadal chce (usunięte przez administratora)

Sławek

(usunięte przez administratora) Kupiłem TV, po czym okazało się, że tego modelu nie ma w magazynie i nie wiadomo kiedy będzie. Zrezygnowałem z zamówienia i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zwrotu pieniędzy. Ustawowe 14 dni już dawno minęło a sprzedawca nie udziela żadnych wyjaśnień. Sprawa zgłoszona na policję oraz do rzecznika praw UOKiK. Ostrzegam przed tym sprzedawcą.

@Sławek

Ten sam temat dotyczył mojej osoby. Pytanie jak to możliwe, że strona nadal funkcjonuje i nabijają ludzi...

Sławek
@Klient

Piszesz, że dotyczył. To znaczy że podali pieniądze? Jak tak to ile czekałeś?

Klient

Przestrzegam przed jakimikolwiek transakcjami z tą pseudofirmą. Brak kontaktu telefonicznego, nie odpowiadają na maile, brak zwrotu pieniędzy. Ludzie nie powtarzajcie błędu nie płaćcie za nic z góry! Mam nadzieję, Policja i UOKIK już działają.

XYZ

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) I ZŁODZIEJSTWO !!! 14.03.2023 Zamówiłem u nich TV 65" ( zam. nr 404502, to dla właściciela złodzieja, gdyby czytał, żeby mógł sobie sprawdzić). Okazało się, że nie mają go na stanie, bo na drugi dzień zadzwonił jakiś pajac z propozycją zamiany na inny model i że przywiozą go swoim transportem. Odmówiłem i poprosiłem o zwrot gotówki. Zamówienie zostało anulowane. Do dnia dzisiejszego, a minęło już 1,5 miesiąca, nie zwrócili pieniędzy. Nie odbierają żadnych tel., nie odpisują na maile. Sprawę zgłosiłem do prokuratury.

Maria

20 marca zapłaciłam za telewizor i do dzisiaj nie dotarł. Nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. W firmie telefonu nikt nie odbiera i brak odpowiedzi na maila. To po prostu (usunięte przez administratora)

Zbyszek
@Maria

Podobna sytuacja jest u mnie kupiłem i zapłaciłem 22.03 a telewizora brak ani żadnego kontaktu to są jacyś (usunięte przez administratora) po świętach sprawa na policji

Kostek
@Zbyszek

Tak samo ,idę na Policije po świętach, nie Zrobili zwroty pieniędz

Wojtek
@Zbyszek

Niestety Policja nie działa. Każą wnosić pozew cywilny o zwrot zaliczki lub zapłaty.

@Maria

Kupione 09.04.23 i brak kontaktu telefony nie odpowiadają, miał ktoś kontakt z nimi? Czy oni się zwinęli czy dalej działają i naciągają?

@Kostek

Mega ostrzegam!!!! Niestety jestem w podobnej sytuacji. Piszę @ dzwonie i nic. Już 3 tygodnie czekam na pieniądze. Obawiam się , że jakiś grubszy temat. Będę wnosił pozew cywilny.

Rafał
@Klient

Ja jestem w podobnej sytuacji. Oddałem telewizor a pieniędzy nie mogę odzyskać. Nikt nie odbiera i nie odpowiada na maile. Czy w obecnej sytuacji słusznym byłoby złożenie pozwu zbiorowego. Może Urząd Ochrony Konsumenta zasugeruje taką drogę rozwiązania problemu.

gut

telewizor zamówiłem dwa tygodnie temu mija tydzien dzwonie a pan mowi ze wysłany i do dzis telewizoram nie ma takze nie polecam .skandaliczna obsługa mam nadzieje ze lada chwila zamknie ten sklep przy takim podejsciu do klienta.pozdrawiam

Wojtek
@gut

Miałem podobne przygody ale w efekcie dostałem zapakowany fabrycznie telewizor po bardzo dobrej cenie. Logistyka to ich słaby punkt.

Iwona
@Wojtek

wiadomo z czego wynika ta słabość w logistyce, o której piszesz? widziałam w innej opinii, że stawiają tu na własny transport, wiadomo dlaczego? nie próbowali nikomu nigdy tego zlecić? ktoś zna szczegóły organizacyjne od środka?

JACEK
@Iwona

bo sprzedaja fake sprzet! i nie nadaja statusu przesylki jednemu wysla innemu ukradna kase i nigdy sie nie pojawia , juz rozumiesZ? logistytka to podstawa, tylko ze ta logistyka to jakas (usunięte przez administratora)

Iwona
@JACEK

a takiego określenia to nie znałam jeszcze jeśli o logistyce mowa. czyli działu odpowiedzialnego za logistykę to nie mają? a jakie wszystkie inne w takim razie? jaką strukturę może mieć ta firma?

Maja
@gut

Mi pr,yszedl inny model w opakowaniu modelu który zamawiałam. Piszę dzwonię i be, odzewu. Skandal

Zostaw merytoryczną opinię o Astra-Plus Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Astra-Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Astra-Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Astra-Plus Sp. z o.o.?

Astra-Plus Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Wertera 18
    20-713 Lublin