Kup i Mieszkaj Sp. z o.o.

Opinie o Kup i Mieszkaj Sp. z o.o.

Pracownik Nowy wpis

Firma zatrudnia nowe osoby i obsługuje coraz więcej projektów. Czuć rozwój i nową energię. Są tu duże możliwości nauki, o ile ktoś takich szuka, bo nic samo nie przychodzi. Pracuje kilka miesięcy, od początku dostałam ogromną ilość wsparcia od zespołu. Nie narzekam na nudę i brak pracy, bo jest co robić, ale stan konta się zgadza. Polecam.

Czy firma Kup i Mieszkaj Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Piotr Jasiński

W zależności od zakresu szkolenia firma finansuje szkolenia w całości lub w części. Ja brałem udział w bezpłatnych warsztatach dotyczących RODO.

Pracownik Nowy wpis

Prowadzone są bezpłatne szkolenia wewnętrzne, sprzedażowe, produktowe i przez deweloperów.

Grażyna Nowy wpis

ktoś tu sugerował większą rotację a nie widzę niczego aktualnego... ustabilizowało się? Szukali parę miesięcy temu managera do marketingu z kontraktem na b2b. Dlaczego nie można na uop? A co z innymi stanowiskami?

@Grażyna

Firma co chwile wprowadza nowe projekty, dlatego prowadzi procesy rekrutacyjne. Osoby z pozytywnym nastawieniem do pracy zostają na dłużej i są zaangażowane.

Czy w Kup i Mieszkaj Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Kate

Jakie szkolenia? Zobacz jaka tam jest rotacja ludzi, ilu rezygnuje. Net.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kup i Mieszkaj Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. digital marketingu ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Kup i Mieszkaj Sp. z o.o.?

Dzień dobry, Kup i Mieszkaj nie pracuje w trybie o jakim mowa w zapytaniu. Pracownicy biura centralnego pracują 5 dni w godz. 9:00-17:00 zaś biura sprzedaży są zazwyczaj czynne 10:00 - 18:00 czy 11:00 - 19:00 oraz zmianowo w soboty. Pozdrawiamy!

Kamila

Z daleka od tego pracodawcy! Szczególnie jeżeli jesteś kobietą. Na początku miły, bo chce złapać dobrych ludzi do pracy, a potem się wyżywa, szczególnie na kobietach. Człowiek ma coś z głową. Uważajcie.

Joanna

Młoda, ale szybko rozwijająca się firma. Coraz więcej słychać o niej na rynku. Bardzo kompetentny zespół. Polecam!

Miały być nowe projekty, a tu cisza. Potwierdza się to co pisali poprzednicy. Duże "halo", a konkretów brak. A Pan Zbigniew jakie stanowisko w firmie zajmuje? ;-) (dyrektor, kierownik czy specjalista) ?

@Marcin

Szanowny Panie, branża deweloperska wymaga czasem cierpliwości. Nie mamy wpływu np. na prędkość wydawania decyzji administracyjnych warunkujących postępy nowych projektów. Firma Kup i Mieszkaj ma wielu współpracowników, a Pan Zbigniew jest właśnie jednym z nich. Dziękujemy za komentarz i zapraszamy do śledzenia naszych aktualności na https://kupimieszkaj.pl/.

Zbigniew

Bardzo dobry pracodawca to i nie szuka zbyt często nowych pracowników ale generalnie polecam pracę.

@Zbigniew

Panie Zbigniewie, serdecznie dziękujemy za Pana opinię. Z wyrazami szacunku, Zespół Kup i Mieszkaj

Michalina

Byłam zainteresowana pracą. Rozmawiałam z Panią, która potem zniknęła z tej firmy. Zero kontaktu... trochę mało profesjonalne. Widzę dość dużą rotację i słaba decyzyjność wśród kierownictwa.

@Michalina

Szanowna Pani, opisana sytuacja nie była możliwa, ponieważ w naszej firmie nie ma pani, która prowadzi rekrutacje. W razie pytań zapraszamy do kontaktu: marketing (at) kupimieszkaj.pl.

Michalina
@Piotr

Pani miała na imię Marta lub Martyna i proszę mi nie wmawiać, że nie miało to miejsca. Po co mi kontakt do Państwa marketingu? ;-). Znalazłam pracę w poważnej firmie.

@Michalina

Szanowna Pani, oczywiście gdy podaje Pani więcej szczegółów sytuacja jest jaśniejsza. Rekrutacje w naszej firmie prowadzą zespoły zadaniowe, Pani Marta współprowadziła rekrutacje związane z siłami sprzedaży. Uprzejmie informuję, że rozpatrując wiele aplikacji zdarza się, że nie uda się odpowiedzieć wszystkim Kandydatom, za co przepraszamy. Adres mailowy podajemy każdemu, kto chciałby uzyskać szczegółowe stanowisko firmy dot. poruszanych na profilu zapytań. Gratulujemy pozyskania satysfakcjonującej pracy i życzymy powodzenia w życiu zawodowym!

Aaaaaa
@Michalina

Miałam taką samą sytuację. Na rozmowie był ktoś inny, a kiedy przyszłam do pracy ta Pani już nie pracowala.

Ann

Dużo szumu,(usunięte przez administratora) A gdzie są mieszkania i projekty do sprzedaży, skoro to taka perspektywiczną firma?

@Ann

Szanowna Pani, uprzejmie informujemy, że najbliższy nowy projekt deweloperski Kup i Mieszkaj obejmie do prowadzenia już w przyszłym miesiącu. Zapraszamy do lektury informacji na ten temat i dalszego śledzenia aktualności: https://kupimieszkaj.pl/kup-i-mieszkaj-obsluzy-nowy-projekt-deweloperski/ Pozdrawiamy!

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Kup i Mieszkaj Sp. z o.o.?

Firma skupia się na systematycznym rozwoju i wzmacnianiu kadr. Jednym z elementów jest otwartość na ekspertów rynku nieruchomości spoza Kup i Mieszkaj.

Czy pracownicy w Kup i Mieszkaj Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Jak najbardziej! :) Firma bardzo szybko się rozrasta, zarówno poziomo (ilość osób w zespołach) jak i pionowo (struktura). Niemniej mamy b.dobrą komunikację, przekazujemy sobie zadania, uwagi i współpracujemy. Życzliwa, koleżeńska atmosfera. Polecam!

Pracownicy się raczej nie znają. Tylko Ci pracujący w jednym biurze, ale raczej stwarza się atmosferę kablowanie niż współpracy

Większość pracowników pracuje w jednym biurze, a handlowcy odwiedzają je raz w tygodniu, więc to lekko nietrafiona opinia ;). Przyznam, że pracując od 7 miesięcy nie mam problemu ze współpracą i poznaniem pracowników. Myślę, że to kwestia indywidualna :).

Pracuje dla Kup i Mieszkaj od kilku miesięcy, firma jest perspektywiczna. Płaci na czas i nawet w trakcie pandemii nie zmniejszyła wynagrodzeń. Polecam Dużo się dzieje, zespół się powiększa.

Ja prezes

Żadnych szkoleń, żadnych benefitow, kasa słaba, a jeszcze ciągle słyszysz ile to prezes na Ciebie nie wydaje. Nie polecam

Judyta
@Ja prezes

Ciekawe, bo ja powiedziałabym dokładnie odwrotnie. Dostałam szansę na dokwalifikowanie. A szef sam zaproponował podwyżkę po pierwszym etapie współpracy. Polecam Kup i Mieszkaj, bardzo perspektywiczna firma.

Lana
@Ja prezes

Szkolenia to kwestia organizacji, ja i cały mój team poświęcamy 4 h w każdy piątek na szkolenie. Koledzy z zespołu sami przesyłają, wybierają kursy, tematy do doszkolenia i do tej pory nie było z tym problemu.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Szybko, sprawnie, 2 spotkania i podpisana umowa

Pablo

Byłem kiedyś handlowcem na jednej z inwestycji. Fajne prowizje, miło wspominam.

Barbara

Kup i Mieszkaj to dobry pracodawca. Zgrany, kompetentny zespół. Dobrze położone biuro. Warunki finansowe OK. Wszystkie narzędzia pracy z górnej półki. Jestem zadowolona.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Kup i Mieszkaj Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Jarosław

A tak realnie, to ile tych nadgodzin miesięcznie trzeba zrobić?

nick

Dobry przedstawiciel jest w stanie naprawde szeroko rozwinąć skrzydła w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kup i Mieszkaj Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kup i Mieszkaj Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kup i Mieszkaj Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kup i Mieszkaj Sp. z o.o.?

Kup i Mieszkaj Sp. z o.o.