Opinie o Able Solutions Group Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Able Solutions Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Able Solutions Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Able Solutions Group Sp. z o.o. w Kraków

Kachniarz Nowy wpis

Firma nie wypłacalna zostawiająca na lodzie swoich pracowników przy jak najszybszej okazji kiedy pracownik zrobi swoje zadanie. Pan Tomasz Kachniarz to zwykły (usunięte przez administratora) i tyle , mówi nie wiadomo jakie rzeczy a odnośnie wypłaty płaci marne grosze nie polecam

PetryYard

Nie potrzebujesz doświadczenia by dostać się tam do "MARKETINGU". Wystarczy, że jesteś osobą młodą i naiwną. Na początku nikt Ci nic nie powie, CZYM DOKŁADNIE SIĘ FIRMA ZAJMUJE. Jeżeli marzysz o wygodnym stanowisku przy biurku w ogarniętej firmie jako marketingowiec, to nie jest to miejsce dla Ciebie. Tutaj możesz jedynie robić jako Jehowy, który puka do jak największej ilości drzwi i jest tak nachalny, że sam bym mu drzwi zatrzasnął (mi tak wiele osób zrobiło i kazało opuścić posesję). Głównie jest to jak dla mnie akwizycja, która nie niesie za sobą żadnej przyszłości, chyba że cieszy Cię wieczna umowa zlecenie, oraz wypłata w wysokości ok. 1000 zł na miesiąc lub mniej (nie, nie masz tutaj stałej wypłaty, bo od tego uzależnione jest to, na jakich "klientów" trafisz podczas pracy). Pozdrawiam i nie polecam firmy! Omijać jak NAJWIĘKSZYM ŁUKIEM!

Marzena Nowy wpis
@PetryYard

Hej @PetryYard, jakie dokładnie usługi oferowałeś klientom odwiedzając ich domy? Czy ktoś z Twoich kolegów dostał umowę o prace na tym stanowisku?

Agnieszka Nowy wpis

Firma zajmuje się prowadzeniem szkoleń, rekrutacją pracowników oraz pośrednictwem biznesowym. Firma ABLE Solutions Group Sp. z o.o. została nagrodzona certyfikatem Top Firma za profesjonalizm i solidne podejście do biznesu.(usunięte przez administratora)

Marzena Nowy wpis
@Agnieszka

Cześć @Agnieszka, jesteś może aktualnym pracownikiem firmy ABLE? Wygląda na to, że wiesz sporo rzeczy o firmie. Orientujesz się może czy poszukują osób do swojego zespołu? Jak często zatrudniają kogoś nowego?

Zostaw merytoryczną opinię o Able Solutions Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Able Solutions Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Able Solutions Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Able Solutions Group Sp. z o.o.
  • Mrozowa 29 lok. 8
    31-752 Kraków

Able Solutions Group Sp. z o.o.