Arkadia Care

Opinie o Arkadia Care

Julia Nowy wpis

Duże nieścisłości. Opis zlecenia przez firmę znacznie się różni z tym co zmienniczka opisuje będąc na zleceniu. ( opiekunka konkretna bez owijania a bawełnę). Problem polega na ty, że stan pacjenta się pogarsza ze względu na ciężką chorobę. Ale przechodzę do punktu najważniejszego miałam zaniżoną stawkę od poprzedniczki co uważam, że nie sprawiedliwe. Gdy zapytałam się o różnicę koordynatorki bardzo grzecznie dlaczego moja praca jest zaniżona na stawce to otrzymałam bardzo niemiły telefon z wysokim tonem, że nie powinno mnie to obchodzić bo to karalne i nie będzie dyskutować ze mną na ten temat. Ewidentny brak szacunku i konkretnych kompetencji do przeprowadzania dialogów i porozumień na poziomie. Po czym dostałam dziwny dokument ( rozwiązania umowy, który niestety nie jest spójny z faktami oraz datami }. Odradzam ta firmę. Dziwne praktyki i nieścisłości . (usunięte przez administratora)Cieszę się, że odeszłam zanim wyjechałam na pierwsze zlecenie pa

Czy pracownicy Arkadia Care mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Mike Nowy wpis

Proces rekrutacji do biura polega tylko na odegraniu scenki (przedstawienie oferty kandydatowi), brak informacji zwrotnej (zapewniali, ze na pewno będzie) jest lekkim brakiem szacunku do kandydata.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Arkadia Care odbywa się w siedzibie firmy?

Marta Gorzów

Stanowczo nie ponieważ nie popieram (usunięte przez administratora) i złodziei dla całej firmy jest najważniejsze żeby im się suma na kacie zgadzała a reszta to zło konieczne zdecydowanie nie nie nie

Iwona
@Marta Gorzów

Tzn., no finanse w firmie ważne są, bo trzeba mieć z czego inwestować w cokolwiek. Co np., jest według Ciebie dla nich takim złem koniecznym?

Aga Zabrze
@Marta Gorzów

Nie zgodzę się z panią opinia ponieważ pracuje z tą firmą już drugi rok i wypłaty są zawsze 10 a 12 nikt nie potrąca za busa firma mi busa załatwia nic nie płacę i nie mam z mojej pensji nic potrącona.ile na umowie tyle na konciepremie i świąteczne i wakacyjne są bo miałam wypłacana. Pozdrawiam pracownikow

Freedom
@Aga Zabrze

Jest płatne zazwyczaj 10tego ale według umowy do 14 więc czasami może być później. Co do wypłaty czasami zdarza się że jest mniej

Grażyna
@Freedom

Co to znaczy, że jest mniej? Co jest tego powodem?

@Grażyna

Dzień dobry, nie zgadzamy się z tą opinią - przelewy są realizowane zgodnie z umową. Można się o tym przekonać samodzielnie, podejmując współpracę z nami. Zachęcamy w tym celu do kontaktu. :)

mimmi
@Arkadia Care

Dzien dobry .Pracowalam w tej firmie i bez zastrzezen z mojej strony. Czasem jest wina po obu stronach,zdaza sie jak w kazdej firmie.Pozdrawiam.

Nicky Jam
@Aga Zabrze

Zdarza się że trzeba się upomnieć

@Nicky Jam

Dzień dobry, przelewy są realizowane zgodnie z umową do 14 dnia każdego miesiąca (choć zazwyczaj wcześniej) za przepracowane dni w miesiącu poprzednim. Ich terminowa realizacja jest dla nas priorytetem. Można się o tym samodzielnie przekonać, podejmując z nami współpracę. Zachęcamy do kontaktu. :)

gość
@Aga Zabrze

Bo busa płaci firmie rodzina i dlatego nie ma Pani potrącane

@gość

Dzień dobry, przejazdy naszych Pracowników organizujemy samodzielnie i cieszymy się z licznych pozytywnych opinii na ten temat. O jakości naszych usług można się osobiście przekonać, podejmując z nami współpracę. Zachęcamy do kontaktu. :)

Nicky Jam
@Arkadia Care

10 zazwyczaj, ale pomyłki się zdarzają co do kwoty wypłaconej, jak jest mniej niż było ustalone za dane zlecenie, to trzeba się upominać. Wszystko się musi zgadzać.

@Nicky Jam

Dzień dobry, realizowanie przelewów zgodnie z terminem oraz stawką zawartą w umowie jest dla nas priorytetem, o czym świadczy ogromne grono zadowolonych Opiekunek oraz Opiekunów, którzy regularnie z nami wyjeżdżają na zlecenia. Można się o tym samodzielnie przekonać, podejmując z nami współpracę. Zachęcamy do kontaktu. :)

Teresa
@Nicky Jam

A czy są wypłacane dodatkowo jakieś premie? Ktoś wspominał, że są na święta a teraz przy tej inflacji każdy grosz się liczy.

@Teresa

Dzień dobry, informacje o premiach wraz z regulaminami są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce "premie" lub ewentualnie pod linkiem: https://arkadiacare.pl/premie

Jan
@Arkadia Care

Czy dalej nie trzeba znać biegle języka, aby móc zostać zatrudnionym?

@Jan

Dzień dobry, jak najbardziej - posiadamy zlecenia z różnymi poziomami języka. Żeby się o tym przekonać, zachęcam do kontaktu z nami. :)

Publia
@Marta Gorzów

Opinia jest zgodna ze stanem faktycznym. Agencja nie jest rzetelna. Nigdy nie wiadomo, ile w rzeczywistości zarobi się za przepracowany okres czasu

@Arkadia Care

A kogo teraz szukacie do pracy? Przecież w ciemno nie wyślę CV, na pierwsze lepsze stanowisko, a tutaj nic nie widzę, żebyście szukali ludzi.

@Marta

Dzień dobry. Aby znaleźć dopasowane zlecenie zachęcamy do kontaktu z nami. :)

Halina
@Arkadia Care

Czy zakwaterowanie Państwo organizują czy trzeba samemu sobie znaleźć mieszkanie? Jak jest z dojazdami do pracy?

@Halina

Dzień dobry. Zakwaterowanie ma miejsce w domach podopiecznych - dla Opiekunki najczęściej jest przygotowany oddzielny pokój lub osobne piętro. Jeżeli chodzi o organizację dojazdu na miejsce zlecenia, zajmuje się tym nasz Dział Transportu. Jeżeli jest pani zainteresowana dopasowanym zleceniem, zachęcamy do kontaktu z nami. :)

Kaśka

A ja miałam opory przed wyjazdem i sądziłam, że w czasie pandemii jest to niemożliwe. Podpowiedzcie jak teraz załatwić pracę?

@Kaśka

Kazda firma,do ktorej sie zglosisz,przyjmie cie,choćbyś umiala tylko dwa slowa po niemiecku.Takie braki na rynku.Tak że mozesz sie cenic.I nie musisz brać pierwszel z brzegu oferty.I pytaj,kto placi za podroz,nie bierz zaliczek, pytaj,kto placi za test 48 h przed przekroczeniem granicy, o wszystko doslownie.I poproś o przeslanie tekstu umowy nie w ostatniej chwili a już na pewno nie do nZiemiec.Ptaj o okres wypowiedzenia,jesli trafisz na minę.Jesli odmówią ci tekstu umowy- z tą firma nie jedz,bo moz esz wrocić bez wyplaty,legalnie.Pozdrwiam.

Xxxxx
@Ewa

Mnie wlasnie zaproponowali ....przyslanie umowy do Niemiec! Dziękuję za info _ nie jadę!

xyz xyz

Może warunki i oferty dla opiekunek super, ale warunki dla pracowników biurowych strasznie słabe - szczególnie jak na ofertę dla osób z językiem niemieckim (które w innych firmach są nieporównywalnie lepsze).

@xyz xyz

Czy oni mają coś wspolnego z Interkadrą? Nazywali sie przedtem inaczej? Jestem juz sporo lat "na rynku " a o nich nie slyszlam?

Beti 77
@Ewa

Nie polecam tej agencji, (usunięte przez administratora) i nie wypłacają żadnych premii letnio- jesiennych, naciągają tylko opiekunki i jeśli nie przepracowało się pełnego miesiąca zostają potrącone koszta podróży, ja byłam na Stelli w Monachium gdzie moja podopieczna miała opiekunkę prawna która non stop według własnego widzimisię zmieniała panie z różnych krajów miała opiekunki, że mnie ponoć nie była zadowolona bo coś jej nie pasowało i agencja powiadomiła mnie ze musze zjechać do Polski, miałam mieć zapłacone za 2 tyg. pobytu następnie (usunięte przez administratora) ze mnie telefonicznie powiadomili ze zapłacone dostanę cała kwotę a (usunięte przez administratora) dostali od Familli zapłacone za mój pobyt całość a mi odtrąciła Arkadia 100 euro za koszta podróży!

@Beti 77

Opinia opublikowana przez Panią mija się z prawdą. Wypłacamy wszystkie premie, zarówno sezonowe, jak i stałe. Wyjątkiem są sytuacje, w których warunki umowy lub zasady przyznawania premii zostały przez Opiekunkę/Opiekuna złamane. Opiekunowie są o tym wcześniej informowani i mają do tych dokumentów dostęp.

Dorota
@Beti 77

Jesli u aktorki,to tez tam bylam.Jednego dnia opiekunka prawna zaproponowala mi 500e gratyfikacji,jesli zostane dluzej...nastepnego dnia firma zadzwonila,ze opiekunka prawna skarzy sie,ze jest brudno.Tam bya sprzataczka! z pieskiem! Nie wiem,kto klamal...ale zjechalam. Oczywiscie potracono mi z pensji... wiec zwrocilam sie do niem.koordynatora+ wyplacil ta kwote i zapewnil dojazd taxi do Busa ZOB Bahnhof...

kasia90

witam chciałabym się dowiedzieć w jakich terminach są wypłacane wynagrodzenia za zlecenie

@kasia90

Dzień dobry. Przelewy z naszej strony wychodzą do 14 dnia każdego miesiąca.

PLAKU
@Arkadia Care

Może i płacicie do połowy miesiąca, ale szukacie, gdzie by to jakiegoś opiekuna oszukać na kilkadziesiąt euro. Pracowałem u was, mam b. Dobre referencje, rodzina byla b. Zadowolona i mimo wszystko ucieliscie kilkadziesiąt euro,ale że nie jestem z pierwszej łapanki, oddaliście wszystko co do centa. Ja straciłem szacunek dla was, a wy straciliście naprawdę dobrego opiekuna. Więc mówcie prawdę-tak, potrzebujemy opiekunów, ale rżniemy ich na kasiure. Jeśli chcecie wrócić do tej sytuacji, to zapraszam.

@PLAKU

Szanowny Panie. Nie kojarzę sytuacji, którą Pan opisuje, ale wnioskuję, że skoro pieniądze zostały zwrócone, to z pewnością był to zwykły błąd. W Arkadia Care pracują tylko ludzie i błędy się zdarzają. Na szczęście rzadko i są natychmiastowo naprawiane. Przypisywanie nam próby (usunięte przez administratora) na podstawie jednej sytuacji jest z Pana strony nadinterpretacją. Dokładamy wszelkich starań, żeby czuli się Państwo dobrze w naszej firmie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu wyjaśnienia sytuacji.

Ruda

Witam czy ktoś mi powie jak dolaczyc do klubu Arkadia i gdzie można sprawdzić czy zostało się pszyjetym

@Ruda

Dzień dobry. Wystarczy przesłać do nas formularz zgłoszeniowy: https://arkadiacare.pl/klub-arkadia-care. Pod linkiem dostępny jest też regulamin klubu :)

Zyta

Polecam serdecznie wszystkim tą firmę. Mój opiekin pan Łukasz człowiek dusza. Pomaga mi we wszystkich sprawach dotyczących podopiecznego. Pieniądze zawsze na czas

Dorota
@Zyta

Super, że tak pozytywnie wypowiadasz się na temat firmy i tego pana. A ile wynosi wypłata? Jest dla Ciebie satysfakcjonująca?

Marluk

Polecam pracę w firmie. Opieka koordynatorek, wypłata na czas, zwrot kosztów podróży.

@Marluk

Spoko, a praca jest ciężka fizycznie? Jakimi osobami najczęściej się opiekujecie w jakim stanie? I jak jest z zakwaterowaniem

Goralka

Nie polecam zlecenia nie pokrywają się z rzeczywistością Jak problem na zleceniu to koordynatorki traktują opiekunkę jak smiecia

Jolka
@Goralka

Też mnie to spotkało. Przed wyjazdem firma zgadza się nawet na to, że będę mogła zamówić przejazd z na własną rękę. Niestety jak już byłam na zleceniu, to niestety nie dość, że nie odbierali ode mnie telefonów, to nawet nie odpowiadali na smsy, kiedy miałam ważne dla mnie pytania.

Magdalena

Firma godna polecenia koordynatorzy kompetentni ..Współpraca z firmą układa się na tyle dobrze ze poraz kolejny podpisałam z nimi umowę wynagrodzenie na czas wszystkie sprawy weryfikowane na czas

Krystyna

Zdecydowanie nie polecam.Jestem na zleceniu od ,sprawdzonego,pośrednika.Pokoj mam z adoptowanej do tego części piwnicy: stechlizna,zaduch.Wyjezdzam wcześniej niż to w umowie , w nagrodę muszę sama opłacić koszty przejazdu.Otrzymane wynagrodzenie to 60% pobieranej od rodziny opłaty.Pacjentowi ,podobno ,trzeba podać rękę przy wstawaniu,a ja go transferuje z łóżka.

jolanta

Polecam, dobry kontakt z koordynatorem wyplata pieniedzy na czas

Nowa

Umowa z tą firmą jest nie do przyjęcia dostałam wczoraj dziwny okres rozliczeniowy,zła organizacja podróży opiekunka jak trafi na minę musi tam być miesiąc inaczej jej nie zapłaci firma i nie zwróci za podróż no i przymus reklamowania firmy

@Nowa

Możesz sokladnirj,co jest w umowie nie tak? Jakieś kary poza pijaństwem? astrzegają sobie np.niewyplacenie pensji w czesci lub csalości,jeśli sie"nie spodobasz"?CO znaczy-reklamować firmę?Odpisz,proszę,bo dostalam od nich ofertę,niezbyt aktrakcyjną.Przy mojej znajomości niemieckiego nie mam problemu ze znalwzieniem ofert.

Beti77
@Nowa

Zgadza się, agencja to (usunięte przez administratora) jak ktoś nie przepracuje pełnego miesiąca to nie dostanie zapłacone. Ja tak miałam nie ze swojej winy trafiłam na minę w Monachium gdzie moja podopieczna miała opiekunkę prawna i okazało się że non stop zmieniała opiekunki według własnego widzimisię i się

Jolanta

Jestem zadowolona z firmy Arkadia Care.

Brygida Lenart

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą, stały kontakt z koordynatorem, szybka reakcja na wszelkie niedogodności, pieniążki są na czas... Polecam

Katarzyna-opiekunka

Polecam pracę w tej firmie. Współpracę z firmą oceniam bardzo dobrze. Wynagrodzenie wypłacane jest w terminie. Koordynatorzy interesują się, jak przebiega podróż do Niemiec i podróż powrotna do Polski oraz jak wygląda sytuacja podopiecznego i opiekunki w Niemczech..

Betreuer
@Katarzyna-opiekunka

To prawda. Ludzie w Firmie pomomocni i mili. Ale, czy otrzymała Pani Rozliczenie podatkowe, Pit-11. Czy sprawdziła Pani firmę pod kątem odprowadzania składek, rozliczania się z Zusem? Warunki które oferuje Arkadia Care, mogą zadawalać Emerytów i Rencistów, chcących dorobić.

Cezary opiekun

Najlepsza firma, z którą wyjeżdżałem. Bardzo dobry kontakt z koordynatorem, pozdrawiam Panią Małgosię. Składki jak trzeba, ja za pełne zlecenie (3 miesiące) otrzymałem bardzo dobre składki (dostałem PIT, stąd wiem). Jest ubezpieczenie, plus prywatna polisa, można iść śmiało do lekarza, koordynatorzy przejmują potem wszystkie formalności. Fajne premie, zlecenia też ok, jak się zaczyna coś dziać niedobrego, szybka rekcja. Na alarmowym zawsze ktoś osiągalny, nie ważne czy weekend, święto czy środek tygodnia w nocy. Polecam. Jeden mały minusik, to potrącenie tego 4 euro przy przelewie, ale da się z tym żyć, bo premie dobre :)

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadia Care - Kraków

• Jak się pracuje w Arkadia Care?

Zobacz opinie na temat firmy Arkadia Care tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arkadia Care?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arkadia Care?

Kandydaci do pracy w Arkadia Care napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arkadia Care