Opinie o Instal Projekt Hvac Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Instal Projekt Hvac Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Instal Projekt Hvac Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instal Projekt Hvac Sp. z o.o. w Sosnowiec

Administrator Nowy wpis

W Instal Projekt Hvac Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Serwisant klimatyzacji. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Alex Nowy wpis

cześć, jak wygląda kwestia doświadczenia odnośnie przyjęcia się jako monter / serwisant? W ofercie nie jest to wprost sprecyzowane a tutaj ktoś deklarował u siebie nawet 5 lat w zawodzie, zastanawiam się czy trudno jest się dostać i jak ewentualnie płacą. Podacie widełki?

Czy poziom wynagrodzeń w Instal Projekt Hvac Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 28 kwietnia.

Marek Nowy wpis

Ja pracuję tutaj okoł 5 lat i jestem zadowolony, ale nie wiem ile chcesz zarobić

Piotrek

Firma jest w porządku, właściciel jest rozsądny i zawsze można się z nim dogadać. Nie wiem po co tej hejt ze strony osoby która niewątpliwie wiele się w firmie nauczyła. Przykro czytać te bzdury.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Instal Projekt Hvac Sp. z o.o. na stanowisko Projektant / Projektantka instalacji sanitarnych bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Pracuję w tej firmie kilka lat i uważam że wszystko się zgadza, kasa, godziny pracy. Dużo osób próbowało czegoś innego i po jakimś czasie wracają, więc wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Amanda

Jak te powroty w praktyce wyglądają? Wracasz sobie na te same warunki, na których odszedłeś czy jak? Zastanawia mnie co tak naprawdę można sobie wypracować i po jakim czasie. Dla przykładu przywileje? Lub lepsze stawki?

Darek

Prawda o firmie instal-projekt jest taka,za kilka miesięcy nie miałem zapłacone za nadgodziny.Pseudo właściciel Cieślik powiedział że nie zapłaci i dał mi wypowiedzenie ,po ponad dwóch latach sądzenia wygrałem z dziadem w Sądzie Pracy.Teraz przyszło mi wyliczenie od biegłego i Cieślik ma mi zapłacić 6200zł+za 4 lata odsetek ,a taki był mądry (usunięte przez administratora).Uważajcie na tą firmę i pseudo właściciela Cieślika .

Pracowałem tu kilka lat i nie mam żadnych zastrzeżeń, nadgodzin praktycznie nie ma, a jeśli są jest za to dodatkowa kasa, pracuje dłużej kto chce. Polecam, praca na miejscu i do godziny 15. Samochód służbowy mieliśmy do dyspozycji wiec odpadają koszty paliwa na dojazd do pracy

Maniek

Pracowałem w tej formie przed wyjazdem do Norwegii.Ta firma to totalne dno ,zawsze kasa się nie zgadzała.Co to za przydybusy Cieślika piszą takie komentarze,a prawda jest taka że firma instal -projekt (usunięte przez administratora) ludzi na kasę.Dlatego jest kilka spraw w Sądzie Pracy.

Jarek

Pracowałem w tej firmie przed wyjazdem do Niemiec jako elektryk, wszytko jak należy, kasa, godziny. Praca dla ludzi ambitnych, którzy chcą się nauczyć czegoś nowego

Prawda jest taka firma instal -projekt jest nieuczciwa, właściciel Cieślik nie wypłaca wszystkich pieniędzy,zawsze (usunięte przez administratora) na godzinach,atmosfera w pracy jest bardzo zła,sam się zwalniam z tej śmiesznej firmy.

Serwisant

Polecam prace w serwisie, miła atmosfera i człowiek się nie narobi, samochód służbowy do dyspozycji, przyzwoite pieniądze, nie ma nadgodzin, soboty wolne. Polecam

Maciek

Pracowałem w tej firmie 5 lat, wynagrodzenie na czas, dużo można się nauczyć i każdy ma elektronarzędzia akumulatorowe do pracy. Praca na miejscu.

Lechu

Pracowałem w tej firmie totalna żenada,odradzam prace w Instal-projekt.Właściciel Cieślik nie wypłaca wszystkich pieniędzy !!!

Wielki Bu

Uważajcie na tą firmę i właściciela Cieślika, (usunięte przez administratora) na pieniądze i na przepracowane godziny. Odradzam tu prace, olewacie tą śmieszną firmę.

@Wielki Bu

No dobra, to ile tych zaległych pieniędzy w sumie jest?

Wielki Bu
@Irena

Cieślik jako właściciel pseudo firmy instal -projekt,siedzi mi kasę i to niemałą.Nie tylko mnie zrobił na pieniądze,ale wielu pracowników co niektórzy sądzą się z nim w Sądzie Pracy.Pamiętacie jak był kierownikiem w Kompleks-montaż tam też nie wpisywał przepracowanych godzin.Cieślik to (usunięte przez administratora) i kawał (usunięte przez administratora) .

@Wielki Bu

Serio sądy są już uruchomione? Jeśli to prawda to raczej niektóre rozprawy są skończone, wiadomo jaki efekt w takim razie by był?

Krzysztof

Uważajcie na tą firmę,właściciel Dariusz Cieślik (usunięte przez administratora) na pieniądzach oraz na przepracowanych godzinach.Odradzam tu pracę.Firme Instal-projekt oceniam na zero.

@Krzysztof

A coś więcej? Jak konkretnie w Twoim przypadku z tym było?

Grzegorz

Firma Instal - Projekt to najgorsza firma w której pracowałem, totalne dno odradzam tu prace. Pseudo właściciel Cieślik (usunięte przez administratora) na pieniądze. Firme oceniem na zero.

Darek

Pracowałem w tej pseudo firmie jako monter instalacji. Po dwóch latach wygrałem sprawę w Sądzie Pracy z tą firmą. Nie polecam tu pracy, wł(usunięte przez administratora) Omijajcie dużym łukiem tą beznadziejną firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Instal Projekt Hvac Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Instal Projekt Hvac Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instal Projekt Hvac Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instal Projekt Hvac Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instal Projekt Hvac Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Plonów 20
    41-214 Sosnowiec

Instal Projekt Hvac Sp. z o.o.