counter
4 4 12 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Solidpak Sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis

Czy rozmowa rekrutacyjna w Solidpak Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Edyta Nowy wpis
Kandydat
@Pytanie

Raczej w niemieckim szukają właśnie Handlowca na Niemcy. Podstawa na umowie o pracę plus premia od sprzedaży.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Ewa
@Pytanie

Pensja zawsze 10na koncie. Pracuje w tej firmie już 3lata. Nie narzekam.(usunięte przez administratora)

Karola Nowy wpis
@Pytanie

Umowa o pracę na 3 miesiące próbne później na czas nieokreślony lub określony np. rok

POKER FACE

Jestem w szoku, że jeszcze ta firma funkcjonuje. Szuka ciągle nowych źródeł transportu aby zadłużyć się jak najwięcej i robić to samo na kolejnych nieświadomych ludziach, Firma nie wypłacalna. Ostrzegam przed tymi złodziejami bez skrupułów. Solidpak - Jeśli to czytacie to ciekawa jestem jak czujecie się wracając do domu, do rodziny, do dzieci. Czy w ogóle macie sumienie. Odpowiedz jest jedna - nie. Jesteście solidni ale w (usunięte przez administratora) ludzi.

Ewa
@POKER FACE

Proszę o kontakt w sprawie pod numerem telefonu podanym na stronie Solidpak. Sprawdzimy i wyjaśnimy sprawę natychmiast. Pozdrawiam Ewa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

tiatao

Parę osób wyleciało i już widać poprawę, oby tak dalej

Użytkownicy czekają na odpowiedź 448 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Solidpak Sp. z o.o.?

Transportowiec

Nie polecam firmy , są problemy z płatnosciami . Przestrzegam firmy transportowe , mam kilka faktur nie opłaconych , pomimo pism , wezwań do zapłaty nie ma osoby chętnej do zapłaty.

Witam! Ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat firmy Solidpak Sp. z o.o. w mieście Brzeźnica, bo nie wiemy co u nich słuchać. Czekamy na newsy od pracujących.

Zostaw merytoryczną opinię o Solidpak Sp. z o.o. - Brzeźnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

4/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad