Opinie o Acco Rent Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Acco Rent Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Acco Rent Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Acco Rent Sp. z o.o. w Sopot

Podwykonawca Nowy wpis

Pan Krzysztof mily, uprzejmy, zartobliwy, ale zaliczek materialowych nie wyplaca i co gorsza nie płaci podwykonawcom za wykonane usługi budowlane. Wodzi za nos, obiecuje cuda na kiju, a to ze juz siada i wysyla, a to, ze zaplaci za tydzien w piatek, a to ze czeka jeszcze 2dni na kase... Firma prosporuje, dotrudnia pracownikow, zmienia biura, a placa podwykonawcy. Wszystkich czytajacych przestrzegam, tym bardziej, ze nie jesteśmy jedyni.

Administrator Nowy wpis

Firma Acco Rent Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Pośrednik. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

Marek Szaderski Nowy wpis

Polecam firmę Acco Rent, oddaliśmy mieszkanie pod ich zarządzanie. Jesteśmy z żoną pod wrażeniem, podejściem oraz zaangażowaniem w sprawę.

Piotr Nowy wpis

Wynajmuję mieszkanie od miesiąca. Wszystko jak powinno. Świetne warunki współpracy. Polecam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Acco Rent Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Patryk

Chciałbym wszystkich przestrzec przed tym biurem a najbardziej przed właścicielem Panem Krzysztofem, który jest największym oszustem jakiego poznałem przez całe swoje życie. Przy zdawaniu mieszkania kaucja miała się pojawić na moim koncie 2 dni po oddaniu mieszkania. Pan Krzysztof nie miał żadnych uwag co do mieszkania i kaucja miała być oddana bez problemowo. Minął tydzień dzwonię do Pana krzysztofa co się dzieję, że nie dostałem kaucji, odpowiedział mi, że jutro wyślę. Po kolejnym tygodniu dzwonię ponownie i słyszę, że podobno w mieszkaniu po DWÓCH TYGODNIACH wyszły jakieś "zepsucia" gdzie przy odbiorze na pewno nie było takich zepsuć i powiedział że musi wysłać protokół ze szkodami. Czekam dalej na zwrot kaucji już czwarty tydzien. Wysłałem wezwanie do zapłaty i Pan krzysztof zadzwonił do mnie o co chodzi z tym wezwaniem i po 4 tygodniach poinformował o nowej szkodzie która wyszła. Sprawa zostanie skierowana do sądu. Chciałbym ostrzec wszystkich którzy chcą wynająć mieszkanie z ACCO RENT przed oszustami.

Sneptyk
@Patryk

Cześć mozna wiedzieć jak sprawa sie zakończyła? Mam podobny problem

Danuta

Czytam tu różne opinie klientów o Acco Rent, a tymczasem sama szukam odpowiedzi na inny problem. Firma poszukuje agentów nieruchomości z doświadczeniem - ogłoszenie: https://accorent.com/kariera/ Jednak jest to raczej forma współpracy ze stosowną prowizją. Czy wiadomo komuś o ofertach pracy na etacie w Acco? Jeśli tak, proszę o odzew.

Robert

Witam. Od września współpracuję z firma ACCO RENT - wynajmuję mieszkanie za ich pośrednictwem. Na razie jestem bardzo zadowolony i miło zaskoczony ich zaangażowaniem w swoją sprawę. Serdecznie polecam

Ilona
@Robert

Bardzo dziękuję, że napisałeś, co sądzisz o firmie Acco Rent i opisałeś swoje doświadczenia jako klient. Powiedziałeś, że wynajmujesz mieszkanie za ich pośrednictwem, w związku z czym chciałabym dopytać o kilka kwestii. Możesz powiedzieć, jak oceniasz wysokość czynszu? Uważasz, że ceny są konkurencyjne dla Twojej okolicy?

Wiktor

Witam, Chciałem się podzielić swoją opinia na temat firmy ACCO RENT. Miałem okazję z nimi współpracować. Wynajmowałem mieszkanie w okresie 9 miesięcy przez firmę ACCO RENT, i przez wszystkie 9 miesięcy miałem wsparcie techniczne i 0 prowizji po stronie biura. Jestem zadowolony ze współpracy z nimi jak i z wynajmowanego przeze mnie mieszkania. Serdecznie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Acco Rent Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w Acco Rent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Acco Rent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Acco Rent Sp. z o.o.?

Acco Rent Sp. z o.o.
  • Gen. Kazimierza Pułaskiego 7 lok. C