Stylus Sp. z o.o.
counter
2 9 35 5 1

Przeciez oni zawsze byli cha...i ,nie raz sie słyszlo z biura ,' a niech (usunięte przez administratora); Wzieli sobie taka menager swojego pokroju ,bluzgi ,to norma ,a niby tacy po studia ,kulturalni .Menager zaklamana ,podjudzajaca ,nastawiajaca ludzi przeciwko sobie ,to ona wprowadza taki zament w tej firmie .Kierowniczka ,ta mlodsza ,musi niezle donosic ,skoro praktyczie nic nir robi ,a ma jeszxze stanowisko.Szkoda ludzi /

Tak39Nie1

polecam wszystko ok

Tak2Nie42

Czym Stylus Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

TakNie12
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Stylus Sp. z o.o.?

TakNie4
Kandydat

Tak12Nie
hahhaha Nowy wpis

a to nie bylo obowiazkiem kierownika zeby zglosic takie zachowanie? zeby o tym poinformowac przelozonych i chronic pracownikow za ktorych byla odpowiedzialna? a moze chodzilo o przesylanie tego innym osobom co chyba tez w roli kierownika nie jest? ogolnie powiem krotko - hala sie bardzo cieszy ze jej juz nie ma!

Tak8Nie31
Kandydat

pracownik Nowy wpis

a wiec to o ten dom i samochod chodzi najbardziej? zenada typowo buraczana. na swoje nie umie zapracowac ale komus do portfela bedzie zagladal.(usunięte przez administratora)

Tak5Nie31
Klient

Manager z przypadku

Od kliku lat słyszę o tej firmie... Wielu byłych i obecnych pracowników korzystało z moich usług. W momencie kiedy została zatrudniona Pani Menager nie wiem po co... bo zamiast firmę rozbudować to niedługo ja zamkną z chukiem. Na co licze ponieważ wielu pracowników przez kolejne lata będzie miało depresję jaki i również traumę. To co ta bezwzględna kobieta robi nie mieści mi się w głowie !!! Jaki trzeba być człowiekiem, żeby swoich pracowników tak upodlic i zniszczyć ?! A to tylko dzieki ich ciężkiej i ponad siły pracy szefostwo i ta owa Kobieta maja prace i pieniądze. Bo cala trójka co widać to mali ludzie, którzy pastwia się na ludźmi co nie maja wyjscia i gdzieś musza pracować. Mam nadzieję ze kiedyś zapłacicie za to jaki los zgtowalicie ludzia którzy dla Was pracowali i pracują ( niestety).zgłasza Pani Menager, która z przypadku dostala ta prace, zapłaci duża karę i cenę nie tylko finansowa jak i prawna za (usunięte przez administratora)i pastwienie się na wspolpracowniakach. Liczę że PIP i odpowiednie do tego ograny wezmę się za to firmę i zamkną ja z chukiem!!!!

Tak44Nie1
Plisy

Napisał ten którego żona się bała . Nigdy nigdzie z nami nie mogła wyjść bo mówiła ze mąż nie pozwala . Zawsze zawoził i odbierał z pracy żeby przypadkiem nigdzie nie zobaczyła z trasy . Nigdy na żadne piwo czy kawę nie mogła iść . A na plisach wielu ludzi jej nie lubiło i wielu przez nią odeszło . Także pisz człowieku prawdę

Tak5Nie34
Nie lubiliśmy Agnieszki !

Chyba jednak nie rozumiecie . Kto mieczem wojuje od miecza ginie ! Niech żona publicznie opowie co zrobiła koleżankom na plisach , niech opowie jak gnębiła krojcze które odeszły i jako powód podały właśnie ja i mogą to poświadczyć gdzie będzie trzeba ! Niech opowie publicznie jak terroryzowała swoją zastępczynie wydzierala się na nią przy pracownikach a później udawała ze się nic nie stało ! Chyba zapomniała jak wiele ludzi miało do niej pretensje jak zadzierała nosa . Nigdy nie umiała rozmawiać szczerze tylko wszystko za plecami załatwiała i nic w twarz . Twoja żona nie była dobrym kierownikiem dobrym pracownikiem i dobrym człowiekiem / koleżanka a ty smiesz oczerniać innych ! Połowa hali się cieszy ze jej już nie ma wiec spójrzcie w lustro !

Tak10Nie33
Nie lubilismy Agnieszki! Nowy wpis

To jak poproszę wszystkich pracowników w całej firmie którzy uważają o niej jak ja i napiszą to tutaj to przyjmiesz tą informację do siebie? I Agnieszka ją przyjmie? Nie tylko ze byla nielubiona, ale ze nie macie prawa oczerniac innych gdzie ona byla wlasnie ta najgorsza dla ludzi osoba. Nie jest moim celem dyskusja z toba tylko pokazanie innym ktorzy nie znaja sytuacji jak nieprawdziwe sa informacje ktore napisales. Napisales czy napisaliscie bo juz sie mozna pogubic. Zona teraz nie ma jezyka i zaslania sie mezem o ktorym opowiadala straszne historie. Weszliscie w publiczne pranie brudow nie zdajac sobie chyba sprawy z tego ze to jest zawsze obusieczna bron. Nie musze pisac imienia zeby szczegolami udowodnic jak zaklamana jest Twoja zona i jak wiele zlego wielu osobom zrobila. O tobie tez kilka szczegolow moge napisac ale to juz z relacji zony :) A ze ustalilismy jak wyzej do szczerych nie nalezala no to moze tak naprawde fajny z ciebie gosc !

Tak8Nie35

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tak39Nie1
 Problem
@pracownik

Cieszę się że nie miałam urojeń, jak wmawiała mi to pani manager. Po tych ostatnich opiniach widzę że się nie mylilam. Tylko szkoda mi kontaktu z dziewczynami które tak ciężko pracują.(usunięte przez administratora)

Tak36Nie2
Ulalala
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Szkoda pracowników,tych co są i tych co odeszli od Stylusa kto mądrzejszy zrobił to w czas, uważam że te kobiety sterujące powinny się zbadać czy nie cierpią na dwubiegunowość, mówią coś a później same sobie zaprzeczają?WTF?cwaniary z chorymi ambicjami...nie polecam tam pracy!(usunięte przez administratora) Warunki,brud, smród,jedzie kryminałem!

Tak21Nie

Czym Stylus Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

TakNie12
@Pytanie

Absolutnie niczym nie zachęcają ,nawet kasy za nadgodziny nie wypłacają ,tylko są do odebrania ,a i z tym jest wielki problem ,nie wspomnę o tym ,że (usunięte przez administratora) bo odbierasz jedną godzinę za jedną nadgodzinę , a zdaje się jedna nadgodzina ,to jest ,1,5 godziny ...

Tak16Nie
@Malwina

(usunięte przez administratora).Zdaje się że art.81 kp mówi jasno ,że za jedną nadgodzinę firma powinna oddać 1,5 godziny pracownikowi ,a w firmie Stylus oddaje się jedną godzinę za jedną nadgodzinę ,czy to jest uczciwe ? Raczej nie

Tak32Nie
Dużo nas :)
@Pytanie

Czym zachęcają ?- niczym. Jakie mają dodatki ?heheh pakiet terroru kończący się depresją.(usunięte przez administratora)Chociaż nie powinien, bo nie ma tu ani grama kłamstwa to wszystko prawda byłych i obecnych pracowników firmy. Książkę można napisać o firmie Stylus, jej właścicielach, pani niby menager, kierowniczkach począwszy od tych kompetentnych i szanowanych, a skończywszy na tych nie różniących się niczym od kapo w obozie. O traktowaniu pracowników wykonujących pracę niczym niewolniczą, bez żadnych zasad i reguł zgodnych z kodeksem pracy. Wyzyskiem ludzi, nieokazywaniem szacunku, ograniczeniem praw pracownika, a nawet nie boję się tego napisać praw człowieka. Nadużyciami ze strony przełożonych, braku przykładu, brak uczciwości nie tylko wobec pracowników, ale samych siebie oraz wszelkich organów związanych z prowadzeniem działalności oraz zatrudnieniu pracowników. Ktoś porównuje Stylus do firmy Amazon oooo nie, nie Amazon jest firmą, która zatrudnia ludzi nie zwierzęta nie trafione porównanie. Pracownicy z Ukrainy wykorzystywani w pełnym tego słowa znaczeniu. Jak długo w firmie tak ślepo, bez kontroli na pełnych gazie będzie rządzić wszystkim znana pani menager. Perfidna, wyrafinowana, pozbawiona człowieczeństwa nie szanująca ludzi i ich ciężkiej pracy, a jednocześnie nie mająca pojęcia o zasadach, współpracy i atmosferze w zakładzie pracy. Podjudzająca, wywołująca niepotrzebne zakłamane sytuacje, których następstwem jest kogucia atmosfera między pracownikami. Bezczelna, bezlitosna wręcz ironizująca i drwiąca z różnych spraw z którymi zwracają się do niej pracownicy. Większość pracowników tych byłych i tych obecnych zadaje sobie pytanie (dot. właścicieli ): GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT ? Czy Wy tego nie widzicie? nie chcecie widzieć, tak jest wygodnie ? Warto by przyjrzeć się owej pani menager, pani kierownik jednej i drugiej i kilku innym pracownikom co wyprawiają jak postępują jak napędzają ten depresyjny program. A było tak poprawnie, prawie zgodnie z kodeksem:) po prostu tak PO LUDZKU. Rządza pieniądza nade wszystko SMUTNE.

Tak59Nie
Sara
@Dużo nas :)

Chłopakom kasa się zgadza i jest ok.Kierowniczki z gastronoma powinny pracować na stołówce tam gdzie ich miejsce, pomyliły stanowiska,nie rozumiem jak ludzie mogą dawać się podsłuchiwać, przecież już była z tym afera, podsłuchy i kamerki!! Może popcorn? A ukraina się piętami po (usunięte przez administratora) klepie tak im się podoba!! Panowie szefowie! Obudźcie się!

Tak22Nie
Malwina

Praca w tej firmie to najgorszy czas w moim życiu. Ciągły stres, nerwy i użeranie się z niesamowicie nieludzka i bezduszna menager. Najlepsza decyzją w życiu było odejście z tamtąd. Wykorzystywanie pracowników, zmuszanie do nadgodzin i zero szacunku do człowieka. (usunięte przez administratora) Odradzam wszystkim prace w tej firmie!!!! Chyba, że ktoś ma stalowe nerwy bo na jakiekolwiek porozumienie w jakiejkolwiek kwestii nie ma co liczyć! Pomówienia bezpodstawne oskarżenia kamery i ciągła obserwacja.

Tak47Nie1
Simonsimon

Szefostwo umywa ręce,za to kierowniczka zachowuje się jakby była właścicielem firmy i chyba sama w to wierzy, szefostwo potrzebuje pionków do gry a one latają jak wariatki,szkoda ludzi bo gdyby nie oni to firma by nie istniała, dziwię się że ludzie dają sobą pomiatać..(usunięte przez administratora)

Tak25Nie

m82li7zka

Czy bluzgi przez Panią Malwinę nie wiem nie słyszałem ale z resztą zgodzę się w 100%

Tak5Nie5
Stary

Mój kolega tam jeszcze pracuje i też sie skarży na tą babę dzis niby sie na niego darła i zmusza ich do pracowania po 12 godzin codziennie

Tak10Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 214 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Stylus Sp. z o.o.?

Tak1Nie10
m82li7zka

Praca w tej firmie sama w sobie nie jest zła nie jest ciężka ale kierownictwo w tej firmie całkowicie do wymiany piszę tu o Przecławiu a dlaczego do wymiany? Otóż pani manager z początku miła osoba z dnia na dzień staje się po prostu wredną s*** brygadzistka nie lepsza, początkowo mowa o możliwości nadgodzin później wręcz nakaz zostawania na nadgodziny jak i w soboty nie wspomnę o świętach, wykorzystywanie osób niepełnosprawnych którzy według prawa powinni być inaczej traktowani no ale nie są. Kolejna sprawa 90% załogi to Ukraina którą kierownicy sobie podporządkowują i wykorzystują najbardziej jak się da. Płaca minimalna niestety a roboty jest tak dużo że aż dziw że tak mało płacą ale to ponoć właściciele są dobrymi cwaniakami. Do tego dochodzi brak szkoleń BHP i PPOŻ oraz pracodawca zapomina zgłosić pracownika do ZUS z czego też później są problemy głównie dla pracowników, dziwię się że ludzie tam pracujący jeszcze z tym nic nie zrobili powinni się wziąć i poważnie przedstawić zarzuty pracodawcy chociaż by przez sąd no ale się boją, tak reprezętujący firmę kierownicy potrafią zastraszyć pracowników szkoda bo praca była by fajna, lekka i przyjemna ale z takim kierownictwem się nie da dodam jeszcze że pracownicy z Ukrainy są traktowani wręcz tragicznie pod względem prawnym a oni się jeszcze cieszą no cóż dojdzie pewnie do tego że będą tam pracować sami Ukraińcy i Polskie kierownictwo

Tak41Nie
FIRK LO

Monotonna, ciężka praca za psie pieniądze (najniższa krajowa). Atmosfera fatalna, zmuszanie do nadgodzin (praca 7 dni w tygodniu, najchętniej po 10-12 h). Ciągłe uwagi od nadzorujących, brak odpowiednich warunków do odpoczynku, a praca jest stojąca. W tych ciężkich czasach wiele osób zdecyduje się na ta prace, ale dla mnie to straszne, że ktokolwiek godzi się na takie warunki. Ciągła obserwacja, zwracanie uwagi za byle co, dzwonki obwieszczające przerywy niczym w szkole dla dzieci a nie pracowników, do których pracodawca powinien mieć minimum zaufania I SZACUNKU. To chyba największy problem firmy Stylus - brak szacunku dla pracowników. Mam nadzieję, że do kadry kierowniczej karma powróci i sami będą zmuszeni pracować w tak okropnych warunkach. Odradzam pracę w tej firmie.

Tak50Nie
prnik

drugi amazon, wyzysk za psie pieniądze ! . Normy kosmiczne ! . Patologia z ukrainy co chwile zawyża norme, pracują jak roboty, głupie polaczki biora przykład i też jełopy windują w górę. Stanie na nogach 8h. 90% pracowników to ukraińcy. Oto cała prawa o tym (usunięte przez administratora) A Szefostwo z góry cymbały, myślą że to co narzucą ktoś ich słucha. Rotacja niesamowita. Hala niedaleko granicy.

Tak19Nie1

polecam wszystko ok

Tak2Nie42
Mikołaj
@:)

Piszesz to jako pracownik czy klient? Jestem ciekaw dlaczego tak pozytywnie oceniasz firmę Stylus, możesz powiedzieć mi coś więcej na ten temat? Liczę na więcej szczegółów z Twojej strony, daj znać!

Tak19Nie
Marcin

@Anonimowo ale czy te godziny są więcej płatne ? Chodzi mi o nadgodziny.

@Marcin

Oczywiscie ze sa więcej platne,o tym napisalem.

Kit

Ktoś coś na temat pracy na Przecławiu? Jakie obowiązki? I jak z wynagrodzeniem?

@Kit

Pracowalam w Stylusie troche czasu,powiem szczerze praca nie jest ciężka,płacą najniższą krajową(dodatkowo płatne nadgodziny oraz soboty) praca jest specyficzna jest to praca na produkcji.Trzeba wyrabiać norme(za co tez jest dodatkowo platna 'premia') nie wrocilabym tam,duzo ludzi z Ukrainy,wiec nawet nie ma z kim porozmawiac,nie mowiac juz o wyrobieniu przez nich norm. kierowniczka niby taka mila na rozmowie,okazuje sie bardzo wredna osoba. Grozenie ludziom,ze jesli zle cos zrobia zabierze im urlopy.Przerwy co 2 godziny,ogłasza je dźwiek dzwonka (niczym w obozie koncentracyjnym) Myśle,ze poprostu trzeba isc sprobowac. Kazdy ma inne podejscie,kazdy jest inny. Probujcie. Ja osobiscie bym juz nie poszla.dla mnie masakra

Tak26Nie
Iii
@Anonimowo

Prawda co mówisz i to porażka.

Tak4Nie
Iii
@Iii

Niestety lekko taśma produkcyjna skladajaca sie z ludzi,no nie jest to praca marzeń,sa ludzi ktorzy by sie tam sprawdzili,ale ro nie dla mnie,8 godzin na nogach w mwga duzym upale,zero jakiejs fajneh atmosfery. Ciesze sie ze tam nie pracuje.

Tak8Nie
Anonimowo

Forma Stylus równie dobrze mogłaby nazywać się Amazon. Różnica jest taka, że w Amazonie sam pracownik ustala, czy chce pracować w nadgodzinach, w Stylusie nadgodziny są obowiązkowe, bo jak sama Pani menadżer mówi "taki charakter firmy". Przełożonych nie obchodzi to, czy możesz zostać, czy chcesz zostać i dłużej pracować niż ustawowe 8 godz. Jak nie chcesz pracować w nadgodzinach, to kierownictwo straszy pracownika utratą premii, albo zwolnieniem, dlatego tam jest tak duża rotacja, bywało tak, że w ciągu 2 miesięcy zmieniło się ok 40procent załogi, masa pracowników z Ukrainy, którzy już na samym początku są lepiej traktowani, bo pracują minimum 10 godzin dziennie.Pani menadżer, młoda osoba, typ karierowiczki, dla której nie liczy się człowiek, tylko kasa, nie szanuje pracowników, a wręcz potrafi się pracownika wysmiać. Płaca podstawowa nie zbyt duża, trochę powyżej najniższej, dlatego pracownicy z Ukrainy wyprscowuja dużą liczne nadgodzin. Jeśli ktoś myśli, o pracy 8 godzinnej, to niech sobie tą pracę wybije z głowy, jeśli ktoś myśli o podwyżce, również, generalnie nie polecam pracy w tej firmie ze względu na kierownictwo i niezbyt dużą place, no chyba, że ktoś lubi pracę w korpo, bo polityka tej firmy w stosunku do pracownika właśnie taka jest

Tak24Nie
Andrzej

Praca spoko, ale ludzie którzy tam pracują już nie. Kierownictwo dziwne, nie trzyma się niczego a na pewno nie regulaminu. Pełno Ukraińców którzy są stawiano na pierwszym miejscu. Zarobki niestety najniższe.

Tak4Nie
Zainteresowana

Hej jak wygląda praca na Przeclawiu na produkcji jakie zarobki

TakNie3

Zostaw merytoryczną opinię o Stylus Sp. z o.o. - Szczecin