Opinie o Smakpol-Catering Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Smakpol-Catering Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Smakpol-Catering Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smakpol-Catering Sp. z o.o. w Elbląg

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Smakpol-Catering Sp. z o.o. na Kucharz? 17 listopada ogłoszenie na InfoPraca.pl.

Inspektor Nowy wpis

Nie polecam firmy jako miejsca do pracy, szefowa do czasu aż pracownik nie zauważy nieprawidłowości jest do rany przyłóż, lecz gdy coś się dzieje szefowa udaje, że nic sie nie dzieje, w zaostrzonej sytuacji potrafi odwrócić kota ogonem. Ponadto to (usunięte przez administratora) Nie płaci należytych wynagrodzeń, nie odprowadza składek, nie daje umów.

Wioleta Nowy wpis

Pracownik obsługi cateringowej w szpitalu był potrzebny jeszcze jakiś czas temu. Praca miała być w systemie dwa dni pracy, po 12 godzin i dwa dni wolnego. I tak to wyglada w praktyce czy siedzi się na nadgodzinach?

Elżunia Nowy wpis

Co za bezczelność, catering nie dość że przyjechał zimny to jeszcze mięso surowe, ogólnie jedzenie słabo doprawione chyba pracują tam ludzie bez smaku lub odgórnie ktoś podyktował takie standardy.. Nie polecam usług tej firmy, stosunek jakości do ceny tam nie funkcjonuje tego się poprostu nie da jeść!!!

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Smakpol-Catering Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OBSŁUGI CATERINGOWEJ bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Haha

Ta firma to jedna wielka pomyłka, właściciele zatrzymali się w czasach (usunięte przez administratora) serwują dania które w tamtym okresie królowały, nie było by w tym nic złego gdyby nie podawali (usunięte przez administratora) na talerzu i jedzenie było po obróbce termicznej a nie surowe mieso i warzywa!!! Płacą marne grosze i taki (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) tam panuje że to nadaje się do Uwaga TVN! A wielki pan szef myśli że złapał pana Boga za nogi bo takie swietnie warunki stwarza pracownikom hahaha. Omijajcie ta firmę szerokim łukiem jeżeli nie chcecie się po chorować, lub jeżeli planujecie do tej mordowni aplikować do pracy to liczcie sie z tym że nie będziecie mieli życia prywatnego!!

Lidia

widziałam ogłoszenie na kucharza. Data rozpoczęcia niby 15 listopad ale jest dostępne, więc to błąd czy dalej szukają? Jeśli opcja dwa proszę o opinię na temat rzeczywistych warunków pracy, co do wynagrodzenia jaki jest górny próg widełek? podobno zaczyna się od 3,5 tys brutto

iwona

Ten lokal powinien być zamknięty przez sanepid oraz częste wizyty PIP-u

Zostaw merytoryczną opinię o Smakpol-Catering Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w Smakpol-Catering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Smakpol-Catering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smakpol-Catering Sp. z o.o.?

Smakpol-Catering Sp. z o.o.
  • Browarna 83
    82-300 Elbląg

Smakpol-Catering Sp. z o.o.