Baueffect Sp.z.o.o sp.k.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Baueffect Sp.z.o.o sp.k.

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście do pracy w firmie Baueffect Sp.z.o.o sp.k.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Hydraulik są korzystne?

Ann

Jakie macie doświadczenia z pracy w tej firmie?? Jakie zarobki?? Jaka atmosfera??

Ola
@Ann

Pracowałam tam ponad rok i polecam, atmosfera i ludzie super, firma robi ambitne projekty i podejmuje się trudnych zleceń, wymagania nie są niskie, tempo spore ale wynagrodzenie jest na czas a atmosfera jest i współpracownicy super!

Pracownik Nowy wpis
@Ann

Zarobki wysokie ale przede wszystkim adekwatne do zaangażowania!

Czy Baueffect Sp.z.o.o sp.k. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Krzysztof Nowy wpis

Większość pracowników ma umowy o pracę, rzadko umowy zlecenia- zależnie od stanowiska- zazwyczaj jest to kwestia do ustalenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Norbi

Bardzo dobra firma, pracowałem prawie dwa lata i dalej bym pracował gdyby nie problemy ze zdrowiem. Miła atmosfera w pracy, doskonale planowanie robót, wysokie wynagrodzenie i co najważniejsze w tych czasach pieniądze na czas. Gorąco polecam

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. rozliczeń w firmie Baueffect Sp.z.o.o sp.k. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Nox

Bardzo polecam firmę Baueffect. Profesjonalne podejście.

RR

Polecam, dobry kontakt z pracodawcą, terminowe wynagrodzenia, jasny system motywacyjny, uczciwość i rzetelność rzadko spotykane w branży.

Zostaw merytoryczną opinię o Baueffect Sp.z.o.o sp.k. - Świnoujście

• Jak się pracuje w Baueffect Sp.z.o.o sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Baueffect Sp.z.o.o sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Baueffect Sp.z.o.o sp.k.