Opinie o Lodrom Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lodrom Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Lodrom Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lodrom Sp. z o.o. w Kraków

Warga

to są Zydzi, nie idźcie tam bo zrobią z was mace. wiecie co to maca? taki chlebek. nie polecam praca ciężka lepiej sobie na materacu poleżeć, szklaneczka rurka albo parasolka. TA FIRMA TO ZŁO Z LONDYNU

@Misio

I co? Nie udało ci się odzyskać zaległych pieniędzy? Wobec pracowników też były problemy z zapłatą? Teraz w tej nowej firmie podobny schemat że nie płacą? Wiesz może?

Proacowałam przez 15 miesiecy nad projektami dla brytyjczyków. Dwa duze obiekty ktore powstaną w chinach. Wyzwanie dla BIM menadzera. Polecam

Artur
@Karolina

Te opowiesci pisał jakis szaleniec. Lodrom nie projektowal nigdy nic poza lokalny podwórkiem . Schizofrenia i rozdwojenie osobowosci pozwalaja na takie fantazje o projektach poza Polską. Jesli pracowaliście w Lodrom to rozumiecie to szaleństwo i fantazje wlasciciela. No i nie płaci podwykonawcom.

Warga

Agata
@Warga

Co ty piszesz o jakiejś firmie z Londynu. To krakowscy architekci podszywający się pod nie wiadomo co.. Kilka razy już zmieniali nazwę firmy. Poprzednie upadły. Teraz nazywają się Lodrom. Za rok pewnie zwiną firmę i nazywać się będą inaczej... Velodrom? Hipodrom? Adlers? Albo Kinnapson. Wymyślają absurdalne nazwy, udają innych ludzi. Znajomi opowiadali mi o koszmarze pracy w tej firmie. Rozmowa z szefem przez czat, system kropek w rozmowie na czacie.... zakaz wyjścia z pracy, kary za spóźnienie o 5 minut, cisza w pracy.... Itd.

@Warga

Nie przesadzaj ze z Londynu. Wlasciciele sa polakami i robia w konia polakow. Nie placa polakom. Londyn to bzdura wymyslona w glowie wlasciciela. Nie maja nic wspolnego z Londynem. Maja biuro tylko w Krakowie. Wszystko co pisza o biurze w Londynie TO FIKCJA, ALBO SPECYFICZNA CHOROBA.

Wiesiek
@Warga

Zalozyli obecnie kolejna spolke za 5 tysiecy. Lodrom architekci sp zoo. Spolka tych samych ludzi. Metody te same.

Barbara
@Agata

Co było powodem upadłości? Ja chyba czegoś nie rozumiem, jak to zakaz wyjścia z pracy, taka kara ? O jakich karach mowa?

Misio Nowy wpis
@Barbara

Powodem zmiany spółki (likwidacji starej spółki) - są niewypłacone należności dla podwykonawców. Jestem jednym z tych podwykonawców

@Misio

Czy ostatnie rekrutacje były faktycznie prowadzone jakoś w kwietniu? Taki postu tu widzę a w intrenecie pustka. Szukałam zatrudnienia jako projektantka z tym, że tu cos pisali o projektowaniu w zakresie jedynie lokalnego podwórka. Było tak? a do dziś czy mogło się to jakkolwiek zmienić? I czy ktokolwiek dołączył do zespołu?

Lodrom Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Kraków. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Artur Nowy wpis
@Karolina

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Architekt w firmie Lodrom Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Na jakie wsparcie w Lodrom Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Barbara

Kobiety moga liczyc na brak pensji za kilka miesiecy i brak mozliwosci odzyskania zalwflefo wynagrodzwnia

Marzena
@Barbara

Naprawdę? Ty nie dostałaś wynagrodzenia? Kilka miesięcy czyli ile dokładnie i jak tłumaczą tą sytuację?

Jacek Bojanowski

byłem na dniu próbnym i zależy mi na kontynułowaniu rozwoju z lodromem szczególnie w aspekcie projektów europejskich. czy ktoś z byłych pracowników może podpowiedzieć jakie są preferencje zarzadu względem nowych pracowników. czyli jakich błędów unikać : )

Pawel
@Jacek Bojanowski

O jakich europejskich projektach klamiesz? To lokalna firma ktora oszukuje i nie placi podwykonawcin i pracownikom. Zmieniaja tylko spółki zeby utrudnić pracę sądom. Nigdy nie robili zadnych europejskich projektow :)))

waldek

DOSKONAŁA ATMOSFERA ZESPOŁU. CIEKAWE MIEDZYNARODOWE PROJEKTY

Wiktoria
@waldek

To fajnie. A czy firma organizuje wam jakieś integracje? No i czy zarobki tez swoją na dobrym poziomie? Podasz jakieś aktualne widełki?

lolek
@Wiktoria

jedyna imprezę integracyjną to możesz mieć podczas 30 minutowej przerwy, ale i tak nie możesz zbyt głośno mówić i się śmiać musi być cisza, poziom zarobków to zależy czy chcesz mieć składki czy nie...

Jak dużo osób pracuje w Lodrom Sp. z o.o.?

PAWEŁ

około 341 osób

Wiktoria
@PAWEŁ

Jak firma sobie radzi z taką dużą ilością osób? Jaki jest system zarządzania? Dużo macie działów? :)

@PAWEŁ

Pracuje tam 4 osoby a jak przestsja im placi toznajda sie inni naiwni

Ewelina
@Bartosz

To w końcu ponad 300 czy ze 4, bo to trochę rozbieżność?

xxxx

ROBERT

dostałem umowę zlecenie z brytyjskiej spółki. czy ktoś wcześniej otrzymał taką umowę?

@ROBERT

Taka umowa jest po to zeby utrudnic ci proces sadowy o zalegle wynagrodzenie.

karolina

Niedawno zakończyłam pracę w Lodrom. Dla osób ceniących sobie pewne miejsce pracy, dobrą atmosferę i spokój psychiczny - nie polecam. Szef zmienia zdanie - zatrudnił mnie, po kilku tygodniach zwolnił, bo podobno nie ma żadnego ekwiwalentu w postaci wykonanej pracy (do tego musiałam się kilka razy upomnieć o to, żeby mi zapłacił). Po miesiącu zatrudnił mnie z powrotem (wtedy moja praca nagle się do czegoś nadawała). Po trzech miesiącach zostałam zwolniona. Z dnia na dzień. O zwolnieniu nie potrafił powiedzieć mi sam, osobiście, ani nawet telefonicznie, dowiedziałam się za pomocą maila od Sekretarki, która jest bardzo w porządku, ale moim zdaniem to szef powinien mnie poinformować. Maila dostałam pod koniec dwutygodniowego okresu, przez który nie mogłam przychodzić do pracy, ponieważ poszłam na dwa średnio duże wesela. (Jak najbardziej to rozumiem w obecnych czasach, ale powiedziałam, że idę na wesela dużo wcześniej, a zakaz przyjścia do pracy dostałam w ostatniej chwili). Pracy zdalnej nie ma. Wielokrotnie słyszałam różne niemiłe komentarze w moją stronę, często poniżej jakiegokolwiek poziomu. Również słyszałam, jak wyraża się w podobny sposób do innych pracowników i do osób, z którymi rozmawia przez telefon, czasem krzyczy. Taki ma styl bycia, wszystko musi być tak, jak on chce. Praca od 8 do 16.30, przerwa od 13.30 do 14.10, jeśli w innych godzinach, to jednorazowo i z pozwoleniem. Zaletą jest to, że praktycznie nie ma nadgodzin. Kolejny plus to ciekawa praca - projekty wykonywane są w Revicie, z wykorzystaniem całej technologii BIM (nie tylko rysunki w Revicie - więc praca rozwijająca pod tym kątem, natomiast bardzo odtwórcza - nie dla tych, którzy potrzebują spełniać się kreatywnie). Duże, ładne biuro w centrum Krakowa. Wewnątrz panuje jednak sterylny porządek - na biurku po dniu pracy nie można zostawić nic, mimo tego, że rano będzie się nad tym pracować, w kuchni jedzenie zostawiamy tylko na jednej półeczce, na wierzchu niczego nie można położyć, lodówki nie ma - bo będziemy tam zostawiać przeterminwane jedzenie. Wychodząc do toalety należy zgasić lampkę, zasunąć krzesełko i wyłączyć monitor. I bardzo wiele innych, moim zdaniem bezsensownych zasad. Spóźnienia nie są tolerowane (o 8.00 trzeba już siedzieć przy włączonym komputerze, a nie wchodzić do biura). Atmosfera bardzo ponura, jest cisza, nie gra muzyka, nie można się odzywać - komunikacja tylko i wyłącznie za pomocą czatu, ewentualnie spotkania na "odprawy" w konferencyjnym, które zajmują dużo czasu i nie zawsze są konieczne. Na czacie trzeba zaznaczać wyjścia na przerwy i powroty. Jak przyszłam do pracy, to większość osób pracowała tam poniżej roku, rotacja jest ogromna, co nie jest przypadkowe. Ludzie są w porządku, natomiast w ogóle nie są ze sobą zżyci, niewiele o sobie wiedzą, nie mają okazji, żeby porozmawiać, co uważam za skutek atmosfery pracy. Co ciekawe, gdy szef był na urlopie, atmosfera wyglądała dużo lepiej, kontakt ze współpracownikami był naturalny, a ilość wykonywanej pracy była standardowa, czyli wszelka psychiczna "motywacja", bo tak nazywał niemiłe teksty wobec pracowników była niepotrzebna. Co ciekawe, często słyszałam - ja nie jestem Twoim szefem. Pytam więc - to kim jesteś? I nie dostałam odpowiedzi. Tak jak i ta, dużo kwestii było niejasnych, niedopowiedzianych, mimo, że twierdzi, że jest konkretnym człowiekiem. O umowie o pracę można zapomnieć, z resztą sam powiedział - kiedyś mieliśmy tutaj takiego na umowie o pracę i nie mogliśmy się go pozbyć. Kontrakt, umowa o dzieło i do tego zlecenie na drugą firmę, praca na czarno, która też była mi proponowana i wszelkie inne kombinacje - jak najbardziej. A wisienką na torcie jest to, że może raz przez kilka miesięcy mojej pracy może raz czy dwa dostałam przelew na czas.

ANNA
@karolina

Masz rację oni myślą że człowiek tylko żeby żyły sobie wypruć. ja na wesele też czasem lubię pójść a tu nic tylko prosić a może pozwolą

Konstanty

MASZ RACJĘ UMWA O PRACE POWINNA BYĆ OBLIGATORYJNA

lool

a ja tak bardzo lubię disco polo i nie mogłem słuchać Zenka

Wuj

A ty jaką miałaś umowę?

Ogrodnik
@karolina

A ja lubię wisienki na torcie

Lis
@karolina

A nie jest tak że byli pracownicy zawsze to narzekają?

@Lis

Nie, zauważ, ze ja nie tworze nic opiniotwórczego - po prostu mówię, jak jest. Moja opinia jest neutralna. Wymieniam wady i tez nieliczne zalety pracy, zachowania szefa. Nie tworze epitetów i nie oceniam. Każdy sam może ocenić, czy takie coś mu pasuje, czy jednak woli prace, w której się pewnie czuje, ma spokojna atmosferę i jest pewny, ze nie zostanie zwolniony z dnia na dzień. Pozdrawiam :)

@Wuj

Ja miałam kontrakt firma - firma

pytanie
@karolina

witam. mam pytanie odnośnie zarobków w tej firmie, konkretnie interesuję mnie stanowisko kierownika do spraw administracyjnych? nie koniecznie potrzebuję konkrety, tak mniej więcej. pozdrawiam serdecznie

oooo
@pytanie

w przedziale 7-8

Zenek
@karolina

Jak czytam taka opinie to widzę że firma Lodrom to poniżanie i (usunięte przez administratora) Smutek że takie firmy są na rynku.

@Zenek

jaką kwotę można otrzymać miesięcznie?

xxx
@ROBERT

nie pchaj sie w to. szkoda czasu i zdrowia

@xxx

Tak. Nie pchaj sie do takiej firmy. Szkoda zycia.

Czy Lodrom Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

MOZNA SIE SPODZIEWAC TEGO CZEGO ŻĄDASZ

Antoni
@ROBERT

Robert, powiedz mi CZEMU TAK KRZYCZYSZ? Chyba Ci się caps włączył przypadkowo, smutna sprawa. :< A co do umowy - mówisz, że nie kręcą nosem jak chce się od razu umowę o pracę?

Tak
@Antoni

Nie powinni kręcić :D

jowita

dobre zarobki do 10 000 ale mało czasu wolnego, brak kawy podczas przerw trzeba samemu mleko kupować , za duża dyscyplina , w końcu jak już wykorzystają człowieka to z niego rezygnują

Jaceks
@jowita

Te 10 000 to zarabiałaś w hrywnach? 10 000 hrywien w to moge uwierzy i w betonowa cisze....

jowita
@Jaceks

umowa b2b

Jak długo czekaliście na odzew z Lodrom Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

@@@LOLOLO

ja czekam i czekem

Anna Podsiadło

Obecnie ukończyłam czwarty rok studiów na PK wydział architektury, czytając opinie w tym serwisie wahałam się czy złożyć swoją aplikację. Nie mając innych propozycji podjęłam się pracy w Lodrom. Po dwóch miesiącach zdecydowała się ostrzec przed podejmowaniem decyzji pod wpływem zamieszczanych wypowiedzi na forach internetowych. Atmosfera w Lodrom jest dla osób zaangażowanych w prace wyjątkowo sprzyjająca. Brak nerwowości we wzajemnych relacjach. Skupienie podczas wykonywanych czynności, nie rozpraszane skoczną muzyką innych pracowników. Szacunek i poszanowanie indywidualności. Tolerancja dla błędów. Uff. Musiałam to napisać gdyż opinia Karoliny jest w sprzeczności z tym co tu spotkałam, a czego się obawiałam podczas składania aplikacji. Doradzam wszystkim dystans do tego co spotykamy na forach internetowych. Życzę wszystkim tego co znalazłam w Lodrom rozpoczynając moja pierwszą prace.

@Anna Podsiadło

Ania - bardzo miło mi to czytać i cieszę się, że Ci się podoba. Na swoje usprawiedliwienie dodam to, że mój komentarz nie jest właściwie opinią, tylko opisem faktów, piszę, jak było, żadnej z tych historii sobie nie wymyśliłam. A poza tym dobrze wiedzieć, że wobec Ciebie, a może wobec innych już też - wygląda to inaczej. Powodzenia!

JACK 96

Je suis d'accord avec l'opinion précédente...bonne ambiance, horaires et révélation de l'emplacement ! Quant au salaire je vais écrire brièvement...si vous travaillez honnêtement vous gagnerez et vous serez heureux, si vous voulez gagner et donner le minimum vous ne devez probablement pas y compter avec n'importe quel employeur. C'est logique et juste .... vous pouvez toujours parler au patron. Contrat, quelqu'un a déjà écrit plus tôt dépend de ce que vous avez besoin...... je recommande !!!

Geoffrey

I'm impressed by their ability to scale and bring high-quality individuals into development processes and teams. CEO, Geoffrey Brafield Inc

Ryszard Bugajski

Dzień dobry, chciałabym polecić firmę Lodorm, w której pracuję już od 6 lat. Jestem bardzo zadowolony z współpracy z nimi przy zagranicznych projektach.

brat łapa

życie nigdy nie było łatwiejsze

Atus
@brat łapa

Zycie nigdy nie bylo latwe dla osob z zaburzeniami osobowosci

MAREK KOndratowicz

Cześć Karolina, dobrze że zaangażowała się w informacje o firmie. Wydaje się że pisałaś pod wpływem emocji.: ) po zwolnieniu. Obiektywnie jest oczywiście reżim czasu pracy i pewne normy zachowań, lecz wiele z tego co opisałaś nie występuje, lub spotkało tylko Ciebie. Być może że nie miałaś wcześniej doświadczenia w pracy z zorganizowanymi zespołami w których zawsze obowiązują zasady współpracy, które są odmienne od tych z którymi mamy do czynienia poza środowiskiem zawodowym. Ceniliśmy twój dobry nastrój każdego dnia, lecz zbyt pochopnie podjęłaś się trudnych wyzwań, które wymagały doświadczenia. Życzę powodzenia Marek Kondratowicz

Jak tam z awansem, jest taka możliwość ?

Zostaw merytoryczną opinię o Lodrom Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Lodrom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lodrom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lodrom Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 9 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lodrom Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Długa 56 lok. 1
    31-146 Kraków