Opinie o Roma-Trans Sp. z o.o. w Krzyżowa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Roma-Trans Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Roma-Trans Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roma-Trans Sp. z o.o. w Krzyżowa

Roman

Przestrzegam również spedytorów i dyspozytorów oraz logistyków przed pracą w tej cudownej firmie ponieważ pan Krzysztof ma w zwyczaju po odejściu spedytora/dyspozytora/logistyka bez żadnych skrupułów i zgody korzystać z kontaktów byłego dyspozytora/spedytora czy logistyka pomimo, że wcześniej strasznie narzekał na firmy z którymi współpracował i twierdził, że to nie jest opłacalne a oni wszyscy chcieli go oszukać. Tak postąpił moim przypadku na co mam potwierdzenia w wiadomościach od pana Krzysztofa.

Roman

Widzę, że szefowi zaczynają puszczać nerwy po tym jak próbował zastraszyć wiadomościami mnie i innych teraz poprzez wpisy przez osoby podpisujące się jako Tomek i Damian próbuje wyzwiskami coś ugrać. Ale dzięki podpowiedzi jednego kolegi który bardzo dobrze zna pana Krzysztofa na wszystko co tu napisałem mam potwierdzenie, np. na to że to ja wypowiedziałem panu Krzysztofowi pracę z art. 55 co ten pan podpisał a później wysyłał wiadomości i próbował iść na porozumienie stron na które ja nie wyraziłem zgody i prawie miesiąc minął a ja w dalszym ciągu nie mam świadectwa pracy zgodnego z prawdą. Mam również potwierdzenie na to jak mnie wyzywał od zdrajców ponieważ pracowałem za granicą. A do panów podpisujących się jako Tomek i Damian to podczas jak ja pracowałem w tej firmie to tylko jeden Damian i Jeden Tomek tam pracował jako kierowca i podczas rozmów z nimi inne zdanie mieli na temat firmy.

Damian

Pracuje w tej firmie ponad 2 lata a pracowałem już w kilku aż dziwię się tym ostatnim wpisom czy to ktoś omyłkowo to wpisał czy jakiś nieudacznik w tej firmie pracował coś nawiwijał i krzyczy w nieboglosy bo go ponoć oszukali za lenistwo lub próbę wyłudzenia tego co mu się nie należy.Oby tak dbali o stan aut wszędzie i mieli takie kompetencje to by fora poumieraly. Pracuje w tym zawodzie ponad 10 lat i chyba mój kolega co tu przyszedł jest tego samego zdania oby się coś nie popsulo

@Damian

Damian jak pracujesz w tej firmie tak długo to mnie znasz i wiesz dobrze że tych opinii nikt nie napisał omyłkowo i z tych co te opinie pisali nikt nic nie nawywijał i nie rozumiem dlaczego nazywasz tych ludzi nieudacznikami, zapewniam cię również że ani ja ani Dawid Ani kolega o co się podpisał BB nikt z nas nic nie próbował wyłudzić. I wiesz że wszyscy odeszli przede wszystkim z powodu nie terminowego wypłacania wynagrodzenia. A w ostatnim czasie pracował tam tylko jeden Damian i kilka razy rozmawialiśmy i ten Damian miał całkiem inne zdanie na temat firmy Roma-Trans i pan Krzysztofa.

@Damian

Co tu tak krzyczą te Romany i naciągacze .Otóż otworzono oczy wreszcie na (usunięte przez administratora) i zrobiono porządek z nimi.Pracuje tu już rok czasu mój kolega dłużej i myślę że krzywdy nie mamy.Doszly auta podremontowano te starsze i śmigają a nie komputery głupoty wyświetlają .Jeździłem za granicą 5 lat i różnie to było z awaryjnoscia .Ogólnie jakby co to zapraszam kolegów krzywda was tu nie dopadnie

@Tomek

Panie Tomku nie znasz mnie i nie wiem z jakiego powodu nazywasz mnie naciągaczem czyżby szef kazał, nie było cię jak pan Krzysztof namawiał mnie około roku żebym przyszedł do tej firmy nie było cię przy tym jak w grudniu zeszłego roku przysięgał na Boga że jest już uczciwy i że będzie płacił na czas, na potwierdzenie tego że to on mnie namawiał mam zapisane wiadomości od niego. Od początku jak przyszedłem czyli od marca pan Krzysztof oszukiwał mnie i nie wypłacał wynagrodzenia na czas, nie maił nawet pieniędzy na sprzęt czyli komputer i sprzęt biurowy za większość rzeczy ja płaciłem po czy czekałem ponad miesiąc na zwrot bo pan Krzysztof nie miał. A jak chodzi o prace kierowców od marca do czerwca pracował tam tylko jeden Tomek, któremu przypomnę jak narzekał że nie ma płynu do spryskiwaczy, że nie ma rękawic, żarówek itp. i przypomnę że cały okres jak jeździł ten pan Tomek po marketach to wiecznie maił problemy nie potrafił odczytać grafiku i wiecznie się spóźniał nawet do kilku godzin gdzie wszyscy dawali radę być na czas na co mam potwierdzenia. Więc panie Tomku chyba nie powinieneś nikogo wyzywać w takiej sytuacji.

BB

PORAŻKA Od początku same problemy. Nie sprawne auta, szef zostawia (usunięte przez administratora) i śmietnik w szoferce i nie ma szacunku do pracowników jak i człowieka. Ma niesprawne urządzenie do zczytania karty tacho i gania byś za swoje pieniądze miał zczytać kartę i elegancko podsyła mail z prośbą gdzie za tę usługę przesłać mu fakturę. No i co najgorsze, nie płaci pier***c głupoty że ma ku temu podstawy prawne.. Nie chcę rozmawiać, nie odbiera, ma wyje*** na pracowników. Nie dostałem świadectwa pracy i wychodzi na to że go nie dostanę. Pieniądze zalega za maj i czerwiec. JEŻELI SIĘ SZANUJESZ I NIE CHCESZ POZNAĆ JAK WYGLĄDA (usunięte przez administratora) OD ŚRODKA TO NIE PODEJMUJ SIĘ PRACY W TEJ NIEDORZECZNEJ ABSURDALNEJ FIRMIE! (usunięte przez administratora) i porażka. Życzę powodzenia pozostałym kierowcą walczącym o pieniądze. Starałem się pisać politycznie bo wulgaryzmów na tę ***** nie szczędzę.

Olga
@BB

Aha, czyli od lipca już nie pracujesz? To jest wgl pewność, że wypłaci skoro aktualnym pracownikom podobno zalega?

@BB

Kolego potwierdzam pracowałem przez 4 miesiące jedna wielka porażka również odradzam

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Roma-Trans Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Laminater - Modelarz.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
dd

Firma kogucik ,dno totalne.Osoba która jest właścicielem firmy nie nadaje się kompletnie do zarządzania.Brak szkolenia bhp ,badań lekarskich… Zero szacunku do ludzi ,olewka na wszystko,ciągniki w złym stanie technicznym ,w kabinie chlew.Po wysprzątaniu i doprowadzeniu do użytku auta nie otrzymałem żadnej zapłaty ani za wysiłek ani za środki czystości.Pracowałem cały weekend majowy za który nie dostałem nic ekstra tak jak obiecywano.Wypłata wypłacana w ratach a na koniec (usunięte przez administratora) na kasę.Szkoda tylko pana.R który chciał to jakoś ogarnąć,załatwiał sprawy za właściciela ,starał się rozwinąć firmę i naprawić zła opinie,ale nie było z kim gadać,strata czasu ,sił i nerwów.Nie polecam tej firmy.Świadectwo pracy do tej pory nie dotarło.

@dd

Dawid potwierdzam wszystko co napisałeś że jest prawdą, niestety wszyscy daliśmy się nabrać tej firmie.

Roman

Roma-Trans jedna wielka porażka szef pan Krzysztof znany wszystkim w regionie poprzednia jego firma Vol-Tranz zlicytowana syndyk się nią zajmuje. Jak chodzi o Roma-trans pan Krzysztof wydzwaniał i wypisywał wiadomości do mnie przez prawie rok żebym przyszedł do niego do pracy i pomógł mu prowadzić auta. W marcu tego roku przyszedłem ponieważ zapewniał że jest już w firmie w porządku i ze płaci na czas, lecz nic się nie zmieniło wynagrodzenie w ratach z miesięcznym opóźnieniem za maj nie mam całości wypłaconej za czerwiec nic nie wpłynęło za urlop również oczywiście pan Krzysztof ma na to teorię że to wina wojny że spedycję mu nie płacą itp. Jak 27.06.2022r złożyłem wypowiedzenie panu Krzysztofowi zgodnie z prawda i kodeksem pracy ar.55 to do dziś nie mam świadectwa pracy zgodnego z moim wypowiedzeniem. Pan Krzysztof wysłał jakieś świadectwo za porozumieniem stron którego nie było. Jeśli chodzi o kodeks pracy to w tej firmie nie jest stosowany. Sprzęt jedna wielka porażka np. Tarcze hamulcowe do naczepy z odzysku jedna firma wyrzuciła a tu po trze toczeniu będą dobre tu można by było dużo się rozpisywać. Przestrzegam przed firmą Roma-Trans wszystkich którzy cenią sobie wynagrodzenie na czas w pełni sprawny sprzęt. Więcej informacji oczywiście potwierdzonych ukaże się w krótce.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Roma-Trans Sp. z o.o.?

lukasz

jak najbardziej mozna tu zdobyc umiejetnosci i pojsc wyzej bo tu normalni wlasciciele

JANEK

ZARZADZAJACY FIRMA MAJA POJECIE O PROWADZENIU TAKIGO CZEGOS SA UMIEJETNOSCI I WIEDZA JAK TRZEBA TO I DOSZKOLA

lukasz

pracowalem kiedys z zarzadzajacymi ta firma wyjechalem na pare lat i wrocilem do nich sa to ludzie z ktorymi mozna sie dogadac w wielu kwestiach

Barbara

Hej, może ktoś wypowiedziałby się na temat obecnej atmosfery pracy w Roma-Transie? Jakie są relacje z szefostwem czy z innymi pracownikami? Czy można się dogadać w każdej kwestii?

piotr

Pracuje w tej firmie ladnych pare miesiecy i jestem zadowolony i wielu moich kolegow ze wspolpracy z kadra zarzadzajaca i postepami bo firma sie nie cofa tylko zdobywa nowe kontrakty wbrew oczekiwanim ludzi zlosliwych i nieprzyjaznych ktorych tez tu spotkalem

Wiktoria
@piotr

Bardzo fajnie, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Roma-Trans, może napiszesz coś więcej o warunkach zatrudnienia? Jakie są w Twojej opinii największe plusy pracy w tym miejscu?

@Wiktoria

pracujemy zgodnie z czasem jaki nam pozwala nic na sile .praca z dluzszymi wyjazdami za granice i warunki krajowe naczepy plandeki chlodnie reszta w temacie szybko sie sprawdza

Wiktoria
@piotr

To super. Dobrze wiedzieć, że firma Roma-Trans stwarza swoim pracownikom naprawdę godne warunki pracy. A nie wspominałeś nic odnośnie zarobków. Czy według Ciebie są one adekwatne do ilości pracy, stażu pracy, itp.?

Wiecie czy Roma-Trans Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Piort

mysle ze sie w tym zakresie porozumiecie nie od razu krakow zbudowali

piotr

Pracuje w tej firmie dwa lata jest w miare nic na sile a gdzie indziej to roznie bywa kadra stara sie w tej dobie jak moze najlepiej a mam porownanie bo to 5 firma co pracuje

@piotr

to zglos sie napewno i studentowi cos znajda do pracy

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Roma-Trans Sp. z o.o.?

damian kiero

godziny pracy sa zgodnie z czasem pracy kierowcy

Szymon
@damian kiero

Możesz napisać coś więcej o pracy na stanowisku kierowcy? Chciałbym orientacyjnie dowiedzieć się, jakie zadania ma w ciągu dnia osoba zatrudniona na tym stanowisku.

damian kiero

az to smutkiem paja do jakiego dna doszlo zeby zeby gowork etransport opinie pozwalal na reklame jakis pseudo windykatorw niech sie wezma za uczciwa i ciezka prace szukaja jeleni aby ktos ich utrzymywal

damian kiero

pracuje w tej firmie ponad rok i dziekuje szefostwu ze wyzbyl sie nastepnego geniusza ze wschodu ktory nawet nie potrafi sie wyslowic.Ja tam nie slodze aby wszedzie tak bylo szef kumaty w kazdym stylu a i dobrze zaplaci jak masz wyniki

Dortmund

Chce powiedzieć za tego pracodawca,to jest bardzo wielkiej złodziei,do tego wszystkiego jeszcze gruby,ham,bandyta. Pracowałem u tego dziadka , pojechałem do domu bez kasy,zarobił tylko nerwów ,a nie pienidzy.Z tego co wiedząc on ,i jego baba Jadwiga oszukali dużo ludzi z całej Polski,Ukrainy,innych krajów. Mieszkają oni w Ścinawie ,ulica Ścinawska 20 , jeździ on fiat freemot czarny DW numery.Trohy aut jezdic pod Duńskiej spedycijej NTG GROUP , ciągają chłodni.Szukaja frajerzow na różnych stronach internetowych ,etransport,olx przeważnie.Jeszcze mają firmę Roma-trans,to te samo oszustwo.Bedzemy pisać skargę do pip..

wladek

wg mojej opini i przepracowanego okresu polrocznego nie jest zle chyba ze trafialem tam gdzie nie powinienem pracujemy na krotszych trasach ze zjazdami oraz na dluzszych na naczepach chlodniczych. czesto wracamy do kraju

Zostaw merytoryczną opinię o Roma-Trans Sp. z o.o. - Krzyżowa

• Jak się pracuje w Roma-Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Roma-Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roma-Trans Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Roma-Trans Sp. z o.o.
  • 20A