Opinie o Kubota S.A. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kubota S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kubota S.A. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kubota S.A. w Łódź

Totalnie szczerze – dobre miejsce pracy. Nigdy wcześniej nie miałam tak dokładnie zorganizowanego onboardingu, potem też wszystko gładko i przyjemnie. Fajna ekipa, elastyczne podejście do godzin pracy, duże uporządkowanie tematów (a z tym ciężko gdziekolwiek) przy sporej swobodzie. Z ciekawszych benefitów, mamy możliwość skorzystania z pakietu medycznego dla piesków i kotków. Wcześniej nigdy się z tym nie spotkałam, a przydało mi się.

xyz Nowy wpis

Czy firma posiada auta służbowe dla działu sprzedaży?

Ewelina Nowy wpis
@xyz

Aktualnie Kubota nie posiada aut służbowych.

Paulina Nowy wpis

Z całą pewnością mogę polecić to miejsce pracy osobom które lubią samodzielność i decyzyjność. Kreatywnych i ceniących sobie transparentność i dobrą komunikację : ) Zaczynając od procesu rekrutacyjnego: jeden z najlepszych w jakich uczestniczyłam. Bardzo dobra komunikacja związana z całym procesem, terminowości, przyjemna atmosfera podczas rozmów (która mocno oddawała całą kulturę organizacji) i jeden z najważniejszych punktów dla mnie: feedback po każdym etapie rozmowy (co niestety nie jest jeszcze standardem we wszystkich firmach), dzięki czemu kandydat wie w jakim momencie się znajduje i nie musi się domyślać co dalej : ) Etap onboardingowy również bardzo przyjemny i obejmujący wiedzę z każdego działu w firmie. Niezależnie od stanowiska myślę, że taka wiedza jest warta przyswojenia w trakcie poznawania organizacji, tak aby zrozumieć ją jak najlepiej i cały biznes: ) Na ogromny plus w trakcie pracy są jasno określone cele roczne dla każdego pracownika, które nie tylko motywują, ale są też świetną okazją do zaproponowania swoich własnych, które wpłyną na rozwijanie własnych kompetencji i zainteresowań. Co dla mnie bardzo ważne, cała kadra menedżerska jest bardzo otwarta na nowe pomysły i oddolne inicjatywy co dla mnie samej jest ogromną motywacją. Kultura organizacji jest jedną z rzeczy na jaką również zwracam uwagę i bardzo jest dla mnie ważne, czy to co wybrzmiało podczas rozmowy kwalifikacyjnej ma przełożenie na to co dzieje się wewnątrz firmy. I mogę przyznać, że w firmie Kubota wszystko co podkreślane jest przez zarząd podczas rozmów, można odczuć podczas pracy. Cały zespół jest otwarty, świetnie zgrany i bardzo chętny do pomocy (co było dla mnie ważne w trakcie moich pierwszych dni pracy i pewnie jest ważne dla każdego : ))

Marta Nowy wpis

W Kubota S.A. poszukiwana jest osoba na stanowisko Project Manager. Byłeś jednym z kandydatów zaproszonych na rozmowę? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Kubota S.A. na stanowisko Projektant / Projektantka mody? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Boomi Integration Specialist
Equinix Poland Sp. z o.o.
Ciekawa

Jak firma podchodzi do kobiet jako matek małego dziecka? Czy jest to jakis "problem", i podczas rekrutacji mogę zostać skreślona?

Ola
@Ciekawa

Absolutnie nie, w Kubocie pracuje wiele osób wychowujących dzieci i nie jest to żadna przeszkoda. Pracodawca umożliwia również elastyczny czas pracy, który w przypadku rodziców może być pewnym ułatwieniem.

Aleksandra

Kilka miesięcy temu dołączyłam do zespołu Kuboty i chciałabym podzielić się swoją opinią nt. pracy w tej firmie. Od samego początku w Kubocie czuć rodzinną, luźną i ciepłą atmosferę. Sama rekrutacja przebiegła bardzo przyjemnie, na każdym etapie byłam na bieżąco informowana odnośnie dalszych działań. Proces onboardingu z pewnością był najbardziej przemyślanym, w jakim uczestniczyłam, w żadnej poprzedniej firmie nie poczułam się tak zaopiekowana oraz nie spotkałam się z tak dobrą organizacją wszelkich działań onboardingowych. Od 1 dnia otrzymałam wszystkie potrzebne narzędzia do pracy (co rzadko się zdarza ????) oraz miałam rozpisany plan na kilka miesięcy do przodu. Biuro jest bardzo nowoczesne, ślicznie urządzone i wyposażone w wiele udogodnień dla pracowników – no i mamy przepyszną kawkę. Coś co w Kubocie podoba mi się najbardziej to kultura organizacyjna, którą przestrzega każdy pracownik. Dzięki czemu pracuje się tutaj naprawdę bardzo dobrze. Mam wrażenie, że każdy tutaj przychodzi z radością, bo wie, że może czuć się swobodnie jak w domu.???? Spotkałam tutaj niesamowitych profesjonalistów, którzy totalnie wymiatają w swoich dziedzinach, a przy tym są pomocnymi, wspierającymi i bardzo ciepłymi osobami. Kubota daje również bardzo dużo możliwości rozwoju dla wszystkich pracowników, niezależnie od ich szczebla. Organizują wiele szkoleń tematycznych, jest możliwość nauki języka obcego oraz dostęp do platformy z wszelkimi kursami. Mamy też szereg benefitów, możliwość pracy zdalnej oraz pet friendly biuro. Czuć, że firma wspiera pracowników na każdym kroku. Naprawdę tutaj się chce pracować!

Bardzo dobrze wspominam cały proces rekrutacyjny, który przebiegł w swobodnej atmosferze - nawet mimo braku ostatecznej propozycji współpracy. Dziewczyny na bieżąco informowały o kolejnych krokach, wszystko ⎻ włącznie z warunkami zatrudnienia odpowiadającymi standardom rynkowym ⎻ od początku było transparentne, jasne i szło bardzo sprawnie. Dużą wagę ekipa Kuboty przywiązuje do kultury swojej organizacji. Wszystkie pytania, poruszane kwestie i proste zadanie do wykonania były na miejscu. Zwieńczeniem był mail z informacją zwrotną, co bardzo doceniam. Jedna z przyjemniejszych rekrutacji, w jakich miałam okazję brać udział. Polecam próbować swoich sił :)

Czy w Kubota S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ewelina

Tak, w Kubocie Zarząd i managerowie bardzo szybko reagują na wszelkie kwestie wymagające udoskonalenia, poprawy oraz na pojawiające się potrzeby pracowników.

Matt

Od jakiegoś czasu, dość regularnie, w odstępie miesiąca, pojawiają się podobne w swej admiracji dla firmy opinie dotyczące warunków pracy. Może to kwestia nieufności, ale kto mi wyjaśni, na ile są one zgodne z rzeczywistością? Mam oko do szczegółów, blisko dwuletnie doświadczenie w branży i nie przepadam za schematami. Jaka więc szansa, że byłbym, jako kandydat brany pod uwagę na stanowisko Marketing Senior Specialist? Widziałem, że wymaga się min. 2-letniego doświadczenia, proponując od 6 do 9 tyś zł netto w zależności od umowy. Z tym, że wyklucza się UoP.

Ewelina
@Matt

Obecnie współpraca z Kubotą jest możliwa tylko na zasadach B2B. Myślę, że warto przesłać swoje CV do osób zajmujących się rekrutacją. Nawet, rekrutacja na konkretne stanowisko nie jest aktualnie prowadzona, CV kandydatów są przyjmowane przez firmę i analizowane. Odnosząc się do pytania o inne opinie, które pojawiają się w profilu – są zgodne z prawdą. W Kubocie pracuje się naprawdę dobrze ;)

Wiktoria

W firmie Kubota pracuję od dłuższego czasu i muszę przyznać, że jest to jedno z lepszych miejsc pracy. Cieszę się, że należę do zespołu i mogę stale obserwować rozwój firmy. Atmosfera jaką tworzą ludzie oraz pomoc, którą niosą jest nieoceniona. Dzięki temu praca zawsze mija w błyskawicznym tempie. Firma oferuje liczne benefity, pracę zdalną, atrakcyjne zniżki na cały asortyment, ale również znajdzie się tutaj miejsce dla czworonogów. Serdecznie polecam tego pracodawcę.

Klaudia

Kubota to miejsce pracy godne polecenia dla osób z pasją, kreatywnych i wychodzących poza schematy. Jestem związana z firmą od prawie roku i śmiało mogę powiedzieć że jest to miejsce bardzo przyjazne szeroko pojętemu rozwojowi. W firmie panuje przyjazna atmosfera co sprawia że od razu lepiej się pracuje. Warto wspomnieć o częstej pracy zespołowej, w której każdy wykazuje się biegłością w swojej dziedzinie. Choćby już od czasu rekrutacji poczułam pełen profesjonalizm związany z tym procesem, od momentu pierwszego kontaktu do finalnego powitania w firmie przez cały zespół. Proces wdrożenia przebiegł bardzo szybko, sprawnie i przyjemnie. Z czystym sumieniem mogę polecić Kubotę jako inspirujące i ciekawe miejsce pracy dla pasjonatów i osób chcących się rozwijać zawodowo.

Radek

Jestem częścią zespołu Kuboty dość krótko, ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że do tej pory w żadnym miejscu pracy nie czułem tak dobrej energii i nie spotkałem tak świetnych ludzi (to uczucie towarzyszyło mi już od momentu rozmów rekrutacyjnych). Jestem z natury czepialski i praktycznie zawsze w pracy było tak, że trafiałem na kogoś, komu mógłbym wytknąć to czy tamto, ale tutaj zupełnie nie mogę się do nikogo i niczego doczepić. Ba, dodam jeszcze, że o ile początkowo cieszyłem się, że będę pracował zdalnie, ze sporadycznymi przyjazdami do biura, to teraz bardzo żałuję, że nie mogę pojawiać się tam częściej (niestety, logistyka przejazdów kolejowych robi swoje). Jestem bardzo podekscytowany tym, w jakie miejsce uda się dojść z taką ekipą :) Nie mogę nie wspomnieć też kilku słów o procesie wdrożenia w strukturę firmy i w moje obowiązki. W moich wcześniejszych miejscach pracy bywało z tym różnie i dzięki temu wiem, jak istotny jest właściwy onboarding (najgorzej jest, gdy go nie ma). Tutaj należą się duże słowa uznania dla całego zespołu, który w tym początkowym okresie był bardzo pomocny i chętnie odpowiadał na wszystkie pytania. Dodatkowo przeszedłem dużo szkoleń, które pokazywały, jak pracuje się w Kubocie, jakich używa się narzędzi i jaka jest kultura organizacyjna. Wszystko to sprawiło, że już od samego początku nie tylko nie czułem się obcy, a wręcz przeciwnie - identyfikowałem się jako pełnoprawny członek zespołu.

Witam, Czy obecnie poszukiwany jest pracownik do Biura obsługi klienta?

Hubert

Z firmą związany jestem od dłuższego czasu, w związku z czym miałem możliwość obserwowania jej dynamicznego rozwoju w różnych płaszczyznach. Poza korzyściami płynącymi z benefitów edukacyjnych, zdrowotnych, sportowych itp., na uwagę w szczególności zasługuję pozytywna atmosfera panująca w zespole. Dzięki przyjaznej relacji pomiędzy pracownikami praca jest bardzo owocna i jednocześnie sprawia frajdę, a rozwój osobisty staje się wypadkową dobrze przebiegającej współpracy międzystanowiskowej. Pracodawcę oceniam bez zarzutu i polecam wszystkim, którzy poza wynagrodzeniem chcieliby również mieć fajne wspomnienia.

Maja

Pragnę wyrazić moją niezwykle pozytywną opinię na temat pracy w firmie Kubota. Przez ostatnie miesiące miałam niesamowitą przyjemność bycia częścią tego zespołu, i mogę śmiało powiedzieć, że jest to jedno z najlepszych doświadczeń zawodowych, jakie miałam. Firma Kubota zapewnia doskonałe warunki pracy, które sprzyjają rozwijaniu umiejętności i kreatywności. Zarząd i kierownictwo są nie tylko profesjonalni, ale także są zawsze gotowi pomóc i wspierać swoich pracowników. Atmosfera w firmie jest naprawdę wyjątkowa - pełna pozytywnej energii, współpracy i wzajemnego szacunku. Dzięki temu praca staje się przyjemnością, a każdy dzień w biurze przynosi satysfakcję i radość. Warto również wspomnieć o wysokim poziomie profesjonalizmu i zaangażowaniu całego zespołu. Każdy pracownik jest odpowiedzialny za swoje zadania, ale jednocześnie jest otwarty na współpracę i gotowy do dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem. Firma Kubota również dba o rozwój swoich pracowników poprzez różnorodne szkolenia. Dzięki temu, mam możliwość ciągłego doskonalenia się i podnoszenia swoich umiejętności. Niezwykle doceniam także wartości, jakimi firma Kubota się kieruje, takie jak zrównoważony rozwój, etyka pracy i troska o społeczność nie tylko lokalną. To dodatkowo wzmacnia moje przekonanie, że pracuję w miejscu, które dba nie tylko o swój sukces, ale także o dobro innych. Podsumowując, praca w firmie Kubota jest dla mnie nie tylko źródłem stabilności finansowej, ale również satysfakcji i spełnienia zawodowego. Jestem ogromnie wdzięczna za możliwość bycia częścią tego zespołu i gorąco polecam firmę Kubota jako pracodawcę dla każdego, kto poszukuje miejsca pracy, gdzie talent i pasja są cenione, a atmosfera pracy jest inspirująca i pełna wsparcia.

Gosia

Pracuję w tej firmie już ponad 2 lata i mogę szczerze powiedzieć, że takiego miejsca pracy życzę każdemu. Wiele pozytywnych benefitów takich jak m.in.: elastyczne godziny pracy, opieka medyczna, imprezy integracyjne, owocowe dni. Biuro nowoczesne do którego chce się przychodzić :) Jednak najcenniejszym zasobem są ludzie. Kultura organizacyjna jest naprawdę pozytywna, a ludzie są przyjaźni i pomocni. Jeśli szukasz możliwości w rozwoju swojej kariery, zaufania oraz wolnej ręki w wykonywaniu zadań przy jednoczesnym zachowaniu stabilności zatrudnienia….to jest to odpowiednie miejsce :)

Danuta
@Gosia

Biuro nowoczesne w kontekście wizualnym czy również wyposażenie zwłaszcza technologiczne odgrywa w nim dużą rolę? Czy na stronie firmowej są oferty pracy? Chciałam teraz na nią wejść ale wyskakuje mi wiadomość z jakimś błędem. Jako osoba bez doświadczenia na jaka pracę mogę liczyć w te wakacje?

Kuba

Jako pracownik, doceniam zaangażowanie w rozwój i szkolenia pracowników. Firma inwestuje w nasz rozwój zawodowy, co pozwala nam na rozwijanie naszych umiejętności i umożliwia awanse na wyższe stanowiska w firmie. Dodatkowo Kubota oferuje benefity pracownicze takie jak: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki pracownicze, elastyczne godziny pracy. Oprócz tego, nasza firma zawsze kieruje się zasadami etycznymi i jest zaangażowana w działania społeczne. Jestem dumny z faktu, że reprezentuję firmę, która działa w sposób odpowiedzialny i zwraca uwagę na problemy społeczne. W firmie panuje atmosfera wzajemnego szacunku i zrozumienia, a wszyscy pracownicy są zawsze gotowi do pomocy i wsparcia. Zespół jest zgrany i pełen entuzjazmu, dzięki czemu jakość pracy i pozytywne relacje między pracownikami są na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy pracownicy są bardzo profesjonalni i zdeterminowani. Uważam, że nasza firma to doskonałe miejsce do pracy!

Ergo

3x nie. Nie za tą stawkę za te obowiązki i umowę zlecenie. Nie za ciągle nadgodziny w sezonie. Nie za współpracę z ludźmi po znajomości którzy zawsze mają racje a ich błędy nie są rozliczane albo wcale nie wychodzą dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o Kubota S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Kubota S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kubota S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kubota S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kubota S.A.?

Kandydaci do pracy w Kubota S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kubota S.A.
  • Traktorowa 128/14