BVB TECH Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o BVB TECH Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.
 Pytanie

Jak wygląda sprawa grafiku w BVB TECH Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

A
Były pracownik

Prywaciarze jakich wielu. Chwalą się, że chcą żeby ich fachowcy byli godziwie wynagradzani ale zawalają Cię robotą i z perspektywy czasu widzę że płacą śrubki. Mówią, że jest pełna dowolność w formie zatrudnienia ale i tak wpychają umowę b2b a jak ktoś woli etat to krzywo patrzą. Nie polecam jako pracodawcy. Lepiej mi na państwówce. I finansowo, i jeżeli chodzi o wymagania i obciążenie pracą.

Mariusz
Inne
@A

Ja też szukam odpowiedniego balansu w zakresie praca - zarobki. Możesz podać ile płacą i czego za to oczekują?

A
Były pracownik
 Pytanie
@Mariusz

Zarobki w okolicach trzy na rękę jak dla nich pracowałem. Sam przyznasz że nawet te dwa niecałe lata temu to i tak było przeciętne, żeby nie powiedzieć dość kiepskie wynagrodzenie. Poszedłem gdzie indziej i mam dwa razy to, i to w firmie będącej firmą państwową. Czego oczekują? Firma obsługuje różne obiekty. Hotele, centra handlowe i tym podobne. Tylko za diabła nie dowiesz się gdzie masz jechać wcześniej niż dzień przed. Zazwyczaj jest to jeden obiekt na dzień ale nie zawsze. Kiedy skończysz też pozostaje wielką niewiadomą. Weekendy zazwyczaj są wolne ale od poniedziałku do piątku zdarza się że nie zamknie się w ośmiu godzinach. To co jest więcej nie zawsze wyegzekwujesz jako nadgodziny. No i obiekty zazwyczaj są w Poznaniu więc licz się z tym że jak skończysz nawet o tej 16tej to zanim zbierzesz narzędzia, bo tutaj będę szczery ale jeden z szefów nie uważa czasu na sprzątanie za czas pracy i wyjedziesz z obiektu to w domu i tak będziesz 18 lub po bo utkniesz w korkach. Czasami zdarza się praca w godzinach popołudniowych lub popołudniowo-nocnych. Też dowiesz się o tym góra dzień wcześniej więc trudno cokolwiek zaplanować. Delegacje gdzieś dalej były raczej rzadkością ale też się zdarzały. Jeżeli chodzi o to jaki hotel Ci dadzą to nie licz na luksusy. Nie będzie się liczyć Twoja wygoda tylko koszt. No i w takich delegacjach już nie pracujesz 8 godzin na obiekcie tylko więcej. Ogólnie nie polecam tej firmy jako potencjalnego pracodawcy. Jeżeli szukasz balansu to tam go nie znajdziesz. :(

Pracodawca

@A

Od kilku lat wszyscy stali pracownicy naszej firmy działają w oparciu o umowę o prace. Faktem jest, że wymagamy profesjonalizmu i zaangażowania od siebie i wszystkich członków zespołu. Pozdrawiamy serdecznie konkurencje ;) Zawodowców zapraszamy do kontaktu- najlepiej samemu sprawdzić warunki współpracy.

Maldi Nowy wpis
Były pracownik
@A

Zgadzam się z @A. Dwóch nowobogackich Panów którzy się widzą jako ludzie biznesu i myślą że jak cię zatrudnili to mogą wprowadzać własny kodeks pracy a jak ci to nie pasuje to powiedzą że jesteś "nieelastyczny". Jak najdalej od takich firemek.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w BVB TECH Sp. z o.o.?

Pytanie
 Pytanie

Na jakie wsparcie w BVB TECH Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Zdecydowanie tak. Nasza Asystentka Zarządu jest tu świetnym przykładem - urodziła zdrowe bliźnięta, a w pracy była aktywna tak długo, jak ona i lekarz zdecydowali.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma BVB TECH Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista Elektryk. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Raxx
Były pracownik

Procowałem klika miesięcy w BVB TECH- skończyłem bo wraz z żoną przeprowadziłem sie do innego miasta. Robota, jak robota: serwisy montaże. Dobre jest to że mozna się nauczyć naprawdę sporo: przed robotą dostajesz dostęp do dokumentacji i DTR oraz faktycznie jak jesteś dobry to wysyłają na szkolenia. Raczej nie ma długich delegacji a to już plus.

2
Rocky
Były pracownik
@Raxx

Potwierdzam: atmosfera ok, dobre narzędzia, w miarę sensowne godziny pracy. Z szefami idzie się dogadać.

1
Piotr
Inne
@Rocky

To w jakich godzinach się tu pracuje?

Rocky
Pracownik
@Piotr

Generalnie 8.00-16.00. Wiadomo czasami trzeba dopiąć temat i zostać dłużej ale to niezbyt często.

Były pracownik
Były pracownik
@Rocky

Atmosfera ok - no moim zdaniem nie do końca, Dobre narzędzia - tu też bym polemizował ale niech Panu będzie, Sensowne godziny pracy - raczej RÓŻNE godziny pracy, Z szefami idzie się dogadać - zdecydowanie się z Panem nie zgadzam.

Pracodawca

@Piotr

Pracujemy od 8 do 16, sporadycznie pracownicy zostają dłużej, ponieważ niektóre z obiektów, przez nas obsługiwanych, są dostępne np. od godziny 16.

Jack
Kandydat

Nie polecam .Podkładają umowe zlecenie zamiast normalnej umowy . Oczywiście za niższe pieniądze .

Pracodawca

@Jack

Dzień dobry. Jako pracodawca jasno określamy formy i warunki współpracy już na etapie pierwszego spotkania z kandydatem. Nie zdarzyło nam się aby którykolwiek z pracowników miał uwagi co do formy zatrudnienia (zwłaszcza że preferujemy umowę o pracę). Jeżeli chodzi o jakiekolwiek nieścisłości lub niedopowiedzenia to lubimy je wyjaśniać od razu i w sposób jednoznaczny. Przykro nam że nie zdecydował się Pan zgłosić swoich wątpliwości podczas trwania współpracy- otwarta rozmowa jest zawsze najlepsza.

Pytanie
 Pytanie

Jak często w BVB TECH Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 6 lutego na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

BVB TECH
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry Dla każdego pracownika (po okresie próbnym) tworzymy i podpisujemy indywidualny plan rozwoju. Nasi technicy uczestniczą w różnych specjalistycznych szkoleniach branżowych średnio 3-4 raz w roku w zależności od potrzeb i ich rozwoju zawodowego.

Mikołaj
Inne
@BVB TECH

A ile trwa ten okres próbny? Dwa miesiące/trzy?

BVB TECH
Pracownik
@Mikołaj

Standardowy okres próbny to 3 miesiące.

Mario
Pracownik

Pracuje już jakiś czas- robota jak robota ale atmosfera w firmie w porządku. Nie trzeba się prosić jak w niektórych firmach o porządne narzędzia. Generalnie: polecam!

anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

BVB TECH Sp. z o.o.
Pracownik

Jako właściciele nie pozostaje nam nic innego jak ustosunkować się do wypisanego komentarza na temat firmy. Pomimo, że osoba które napisała ten komentarz nie ma dość odwagi by przedstawić się z imienia i nazwiska tak jak jawnie może oczerniać dobre imię firmy BVB TECH sp. z o.o. Doskonale wiemy kto jest autorem komentarza, ale z przyczyn oczywistych nie ujawnimy tej informacji. Odnosząc się to treści komentarza: Jest dwóch właścicieli - na tym prawda się kończy. Zarobki jak w każdej firmie zależą od umiejętności. Pan kryjący się pod pseudonimem „Żelazny Tyłek” niestety nie posiadał doświadczenia ani kwalifikacji jak się okazało podczas współpracy. Na pewno wiedział, jak marnować powierzony materiał i wykonywać daną pracę 2-3 krotnie dłużej, którą i tak finalnie musiał poprawić inny lecz wykwalifikowany pracownik. Dojazdy na obiekty, które w większości znajdują się w Poznaniu nigdy nie były przymusem. Wynikały z prośby ze strony pracownika, aby od razu po skończeniu pracy na obiekcie mógł jechać do domu (np. miał bliżej i nie było konieczności przyjeżdżania po auto firmowe i narzędzia do siedziby). W sytuacji, gdy pracownik dojeżdżał bezpośrednio na obiekt w Poznaniu warunkiem było, że musi mieć przy sobie podręczne narzędzia mieszczące się w standardowej torbie narzędziowej. Sprzęt i narzędzia, którymi dysponujemy są przede wszystkim bezpieczne i sprawne. Każdy pracownik przechodzi szkolenie BHP przed podjęciem pracy – jest to jedna z kluczowych dla Nas wartości „BEZPIECZEŃSTWO”. Nigdy nie naraziliśmy życia ludzkiego i nie gdy tego nie zrobimy. Jeżeli ktoś rozpowszechnia tak fałszywe informacje jak p. „Żelazny Tyłek” to nigdy nie pracował w naszej firmie albo mija się z prawdą. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Osoba zamieszczająca w internecie wpisy oczerniające firmy może podlegać odpowiedzialności na drodze postępowania cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 K.c. oraz postępowania karnego zgodnie z art. 212 K.k.

2
Paweł
Pracownik

co do "żelazny tyłek" - dobrze, że tego ściemniacza już z nami nie ma. Mega problematyczny gość, w każdej firmie wytrzymywał chyba z miesiąc albo dwa. Wszędzie widział problemy. Chyba chciałby by ktoś nad nim stał, trzymał za rączkę i ciągle dziękował i za zrobienie czegokolwiek... Mega ciężki człowiek. Firma spoko, można się w każdej sprawie dogadać. Wysoki poziom kultury osobistej właściciel. A to że sprawdzają jak się coś zrobiło, no sory, ale pracujemy dla poważnych klientów i robimy rzeczy w których przebywają ludzie. Do mnie się nigdy nie czepiają bo poprostu robie to dobrze hehehe

1
Arnold B
Pracownik
 Rekomendacja

Witam. Firma ogólnie ok. Wiadamo jak to jest w serwisie: trzeba robić, czasami fikać niezłe koziołki. Jak się znasz to sobie poradzisz ale to nie plaża. Plusy: kasa na czas, jak jesteś dobry to wysyłają na porządne szkolenia, raczej nie ma delegacji więc wieczorem w domu. Minusy: szef często jeździ z tobą na robotę, mają dużo różnych klientów (dzisiaj robisz czyściutki hotel, jutro jesteś w fabryce betonu).

1
Wiktoria
Inne
@Arnold B

Napisałeś, że w BVB wyróżniający się pracownicy mają szanse na szkolenia dodatkowe, a napiszesz coś więcej na ten temat? Jaka jest tematyka tych szkoleń? Jak możesz, to powiedz jeszcze, czy pracodawca oferuje możliwość awansu - będę bardzo wdzięczna za taką informację.

Arnold B
Pracownik
@Wiktoria

Jak jesteś kumaty to okresie próbnym: uzupełnienie wszystkich świadectw kwalifikacji (SEP) -elektryczne i energetyczne, eksploatacja/pomiary/dozór. Dla elektryków szkolenia z pomiarów i systemów ppoż Dla speców od klimatyzacji: f-gazy, napełniacz butli, szkolenia u producentów.

Tomek
Były pracownik

Pracuje z BVB TECH od 2 lat jako podwykonawca. Generalnie ok. Płatności zawsze w terminie, zakres robót jasny, to co ustalone jest realizowane.

3

Zostaw merytoryczną opinię o BVB TECH Sp. z o.o. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w BVB TECH Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy BVB TECH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w BVB TECH Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BVB TECH Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii