Opinie o Iam3 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Iam3 Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Iam3 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iam3 Sp. z o.o. w Warszawa

To ci eksperci od podpaleń Nowy wpis

Ile juz domow spłoneło w pożarach przez fotowoltaike Iam3?

Iam3 pożar fotowoltaiki

Pytanie czy bedzie w ogole mozna ubezpoeczyc domy z instalacjami od Iam3 skoro spowodowaly ten wielki pożar? Raczej wątpie:(

Nie ubezpieczysz
@Iam3 pożar fotowoltaiki

Zeby ubezpieczyc dom z fotowoltaika IAM3 musisz szukać po droższych alternatywnych „niestandardowych” firmach ubezpieczeniowych, wszyscy wiedza, ze fotowoltaika IAM3 doprowadziła do pożaru i nieodwracalnej straty nie jednego, a w sumie 6 domow w Polsce.

Werdykt
@Nie ubezpieczysz

Skoro prokuratura ustaliła, że pożar domów spowodowała fotowoltaika od IAM3 to pewnie zaraz beda sprzedawać swoje „rozwiązania” przez inna spółkę.

Henryk Nowy wpis
@Iam3 pożar fotowoltaiki

Instalacja wykonana niepoprawnie, obudowa nieszczelna, elektronika chinska, praca instalatorow wykonana niedbale, nie posprzatali po sobie, uszkodzili fasade i dach. Nic dziwnego ze komus dom sie spalil, jak widac od Iam3 do pożaru droga krotka

Co słychać w firmie Iam3 Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Oczekujemy na aktualne sprawozdania. Może znajdzie się użytkownik, w firmie Iam3 Sp. z o.o., który ma jakieś sprawozdania?

Fatalna firma

Ostroznie z ta firma
@Fatalna firma

Tylko niecenzuralne slowa cisna sie na usta w zeiazku z tym pożarem fotowoltaiki od IAM3, szkoda tych rodzin, ktore w jednej chwili stracily dach nad glowa i dorobek życia. Ile to czlowiek musi sobie rzeczy odmowic zeby odlozyc na dom.

Pożar fotowoltaiki Iam3 Nowy wpis
@Fatalna firma

Pelna zgoda, zrodlem pożaru była awaria przegrzanej aparatury Iam3, tylko jezyk niecenzuralny

Pożar fotowoltaiki Iam3 Nowy wpis

Po co ukrywa sie ustalenia ekspertow o pożarze fotowoltaiki Iam3?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Iam3 Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Edyta

Czy firma nie szuka czasem kogoś do obsługi klienta? Już pracowałam w branży fotowoltaicznej, w biurze właśnie. Znam się na temacie, myślicie że miałabym szansę gdybym wysłała CV? Jak u was z atmosferą? Można liczyć poza tym na dobrą pensję?

Ile domow spłoneło

w pożarze fotowoltaiki IAM3? Myslicie ze pompy ciepła od nich też mogą być niebezpieczne? Mam rodzine i dzieci nie chce żeby im coś sie stało.

Detektyw

Zajmuje sie prowadzeniem spraw pożarów fotowoltaiki. Afera pożaru fotowoltaiki IAM3 pod Warszawa wstrzasnela cala branza. Chcialbym zglebic ten temat, poprosze Panstwa o wszelkie szczegoly jakie pozwola mi dotrzec do ofiar tej tragedii.

Ostroznie z ta firma

Jednak w tych czasach trzeba bardzo uwazac na takie pulapki jak IAM3, powinny zajac sie nimi odpowiednie instytucje. Szkoda poszkodowanych klientow, takiej szkody nie da sie naprawic.

Iam3 latwopalne instalacje fot

Nie polecam nikomu

Beznadziejna firma

Najgorszy mozliwy wybor. Iam3 spowodowala pożar domu i dalej sprzedaje fotowoltaike. Beznadziejni janusze biznesu.

Iam3 podpalacze

No to jak komus dom spalili i nie biora odpowiedzialnosci to wszystko jasne skad te najgorsze opinie

Prokurator ustalil

fotowoltaika IAM3 podpaliła osiedle domów pod Warszawą, afera na całą Polske

Pożar wielka tragedia Iam3

Pożar osiedla na skutek awarii instalacji fotowoltaicznej firmy Iam3 Sp. z o.o. Prokuratura w Piasecznie ustalila jednoznacznie przyczyne pozaru jako awarie instalacji fotowoltaicznej dostarczonej i zamontowanej przez Iam3. Spolka wypiera sie odpowiedzialnosci. Nigdy nie padlo slowo przepraszam. Ucierpialo 5 domow, wielka ludzka tragedia.

Iam3 samozapłon
@Pożar wielka tragedia Iam3

W tym pożarze domu przez noewlasciwy montaz fotowoltaiki Iam3 ucierpiało nie 5, a aż szesc budynkow! Bylo o tym glosno w telewizji

Nie polecam
@Iam3 samozapłon

Odradzam korzystanie z tego ustrojstwa Iam3 nie powinno istnieć w uczciwym świecie

Iam3 samozapłon

Samozapłon fotowoltaiki Iam3 i w konsekwenxji pożar calego osiedla domow to raz wina chinskich elementow ale przede wszystkim niewystarczajacych zabezpieczen wykonanych przez Iam3. Z reszta nazwa swiadczy sama za siebie bo jak rozumiec nazywanie kolejnych spolek numerami 1, 2, 3, …. szkoda ze ktos uczy sie biznesu na krzywdzie ludzkiej. Ten pożar instalacji Im3 to istny skandal

@Iam3 samozapłon

Nie polecam tej firmy poniewaz ich produkt sprowadził zagrożenie życia dla całego osiedla. A kto zapłaci za prace straży pożarnej? Pożar fotowoltaiki od Iam3 gasilło 14 zastępów. Ludzie zostaili w skarpetkach, stracili dorobek życia w pożarze. A Iam3 nie zrobiło nic.

Chinszczyzna

Latwopalna chinszczyzna co innego w papierach co innego zainstalowane u nieswiadomego klienta, a potem wszystko z dymem

Zbigniew
@Chinszczyzna

Odradzam te firme Zla jakosc

@Chinszczyzna

Tak to jest w tym panstwie, prawdziwi przestepcy chodza na wolności

Nie polecam

Firma krzak

Iam3 to dno I warstwa popiołu po pożarze fotowoltaiki

Marko

To kiepsko, nikt nie chce żeby mu sie dom spalił, bo janusze z Iam3 postanowiły przyoszczędzić na bezpieczeństwie.

Malwina

Przeprowadzając się do nowego domu, z mężem podjęliśmy decyzję, że instalację fotowoltaiczną na pewno zamontujemy jednak w późniejszym terminie. Wraz z upływem czasu przekonaliśmy się na własnym „portfelu”, że jest to decyzja, z którą nie należy zbyt długo czekać- rachunki przy 3 osobowej rodzinie sięgały rzędu 350zł/mc. Na firmę IAM3 trafiliśmy z polecenia kilku niezależnych osób. Pan Krzysztof z pełnym zaangażowaniem i pasją wprowadził nas w tajniki całego procesu. Pomógł nam w realizacji wszelkich formalności związanych z instalacją, a także co najważniejsze z dofinansowaniem. Firma bardzo prężnie zrealizowała cały montaż nie pozostawiając po sobie ani śladu oprócz subtelnie wyglądających paneli na dachu. W obecnej sytuacji zminimalizowaliśmy opłaty praktycznie do zera, wykorzystując energię do codziennego użytku a przede wszystkim do klimatyzacji kanałowej rozprowadzającej ciepłe powietrze zimą a zimne latem do wszystkim pomieszczeń. W ten sposób udało nam się znacznie obniżyć także rachunki za gaz a tym samym dobrze spożytkować energię elektryczną.

Bot
@Malwina

Ile placa za takie pozytywne frazesy o firmie?

Iam3 nieodpowiedzialni ludzie

Dokladnie tak ich produkty poprostu sie pala i mozna stracic w pozarze caly dobytek

Zostaw merytoryczną opinię o Iam3 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Iam3 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iam3 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Iam3 Sp. z o.o.
  • Ogórkowa 96