Opinie o Addfirst Sp. z o.o. w Szczecin-ustowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Addfirst Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Addfirst Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Addfirst Sp. z o.o. w Szczecin-ustowo

Niezadowolony klient Nowy wpis

Brak kontaktu, nie zrealizowano zamówienia na 400 PLN. Na stronie wellsamed.pl widnieje informacja, że reorganizacja magazynu, ale to chyba taki wybieg, aby ludzie za późno się zorientowali.

Jerzy Nowy wpis
@Niezadowolony klient

I co, da się gdzieś zgłosić taką sprawę?

czop Nowy wpis
@Jerzy

Niby gdzie to zrobisz

ja Nowy wpis

Niestety część zamówionego towaru nigdy nie dotarła a pieniądze nie zostały zwrócone. Minął już miesiąc od czasu kiedy powinienem otrzymać zwrot środków. Brak kontaktu, brak pieniędzy. Zgłaszam na policję.

Gaba

Brak odpowiedzi, opłacone zamówienie za ponad 200zł, sprawę kieruje dalej

Gra
@Gaba

(usunięte przez administratora) !!!!!!Towar zamówiony i opłacony na ok.120 zł.Zero kontaktu z firmą,telefon nie odpowiada,a zamówionego towaru nie ma. PODEJMUJĘ KOLEJNE KROKI-policja i Federacja konsumentów!!!

Iwona
@Gra

Nieciekawe to, dwie osoby w krótkim czasie piszą że kasa wplacone i brak zamowienia. Nie swiadczy to dobrze o firmie.. Co sie tam dzieje ? jakis pracownik moze sie wypowiedzeic o co chodzi ?

Bożena
@Gaba

a to ile ty czekasz że chcesz sprawę przekazać gdzieś dalej?

Gaba
@Bożena

Czekam ok.połtora miesiaca i nic......

Klient

Zostałam (usunięte przez administratora) na kwotę ponad 400 złotych. Czekam na kupione produkty ponad miesiąc. Brak kontaktu, brak zwrotu pieniędzy. Sprawa zgłoszona na Policję.

Małgorzata
@Klient

a to w jaki sposób próbowałeś się kontaktować?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Addfirst Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Laura

Czy ktoś będzie składał zawiadomienie na policję w związku z wyłudzaniem??może zrobimy cos zbiorowo ?? Zamówiłam pasty to jakieś marne 55 zł ale dla zasady

Laura
@Laura

Ja też zamówiłam na kwotę 29,98 zł 25 listopada i do dnia dzisiejszego nie mam nic. Nie odbierają telefonu i nie odpisują na e-maila. Pozdrawiam

Eugeniusz
@Laura

U mnie to samo zamówiłem towar i oprócz potwierdzenia ani słuchu ani widu. Telefonów nie odbierają i na e-maile nie odpisują. Wydaje mi się, że to firma naciągacz-oszust.

Aga
@Laura

Chętnie się dołączę do zbiorowego zgłoszenia sprawy na policję. Też zostałam (usunięte przez administratora) przez ten sklep

daro

UWAGA !!!! (usunięte przez administratora) !!!! NIE KUPUJCIE !!! na towar czekam już prawie miesiąc !!! ZERO KONTAKTU TELEFONICZNEGO I MEILOWEGO !!!, sprawa w toku..... zgłoszona do organów scigania !!!! PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH !!! sprawdzajcie i czytajcie komentarze kupujących !! mam nadzieje że te (usunięte przez administratora) !!!!! w końcu się skończą

Stan

Addfirst Sp. z o.o. 70-001 Ustowo, Ustowo 18K Tytuł: Zamówienie nr 81377 Czy mam szanse otrzymać towar?

Stan
@Stan

Ja też zamówiłam na kwotę 29,98 zł i nie mam nic. Nie odbierają telefonu i nie odpisują na e-maila. Zamówienie nr 82641

Michal

Zamówienie złożone 07.11.2021, oprócz maila potwierdzającego zamówienie brak informacji o wysyłce. Kontakt ze sklepem zerowy, nikt nie odpowiada ani na maile ani telefon. Sprawę trzeba chyba zgłosić na Policję celem odzyskania środków.

DJJ

Masakra, tez zamówiłam, zapłaciłam i cisza.

Tomasz

Tak jak większość tutaj, zamówienie złożone, opłacone, maile potwierdzające zamówienie oraz wpłatę i na tym podróż się kończy. Brak odpowiedzi tak na telefon jak i na maila.

Ola

Brak odpowiedzi od sprzedaży. Minął jakiś czas od zakupu i nadal brak odpowiedzi. Nie polecam!

Bella

Towar zamówiony 10 dni temu, płacony, telefonu nikt nie odbiera, na maile brak odpowiedzi. Proszę uwazac na ten sklep.

Klient

Taka sama sytuacja, zostało złożone zamówienie, opłacone, nie ma towaru i nie ma kontaktu

Jerzy Z.

Ja się także nabrałem. Złożyłem zamówienie i opłaciłem z góry. Minęło 6 dni, a o wysyłce ani słowa. Telefon nie odpowiada, na maila też nie ma odpowiedzi. Wygląda na to, że to jakaś nieuczciwa firma. Zamierzam powiadomić organy ścigania.

Zbigniew.W

Nie polecam tego sklepu.Prawdopodobnie zostałem (usunięte przez administratora) na kwotę 161 złotych.Czekam na realizację opłaconego zamówienia 10 dni.Brak kontaktu ze sklepem .

Klient nabity w butelkę

Potwierdzam poniższe opinie - kupiłem końcówki do szczoteczki sonicznej. po 10 dniach brak przesyłki, na maile i telefony nikt nie odbiera, nikt nie reaguje. Wysłany mail o odstąpieniu od umowy i wyznaczony czas na zwrot wpłaty. Jeżeli nie będzie zwrotu sprawę skieruję na Policję o wyłudzeniu pieniędzy i KAŻDEMU z Państwa proponuję to zrobić aby przerwać tą przestępczą działalność tej pseudo- firemki nastawioną na jeden cel, (usunięte przez administratora) i wyłudzenia!!! Kandydatom do pracy w tej firmie radzę się zastanowić czy chcecie być ciągani po sądach?

No niestety i ja nie przeczytałam "świeżych" informacji, bowiem jakiś spory czas temu zrobiłam zakupy w tej firmie i nie było problemu. Dzisiaj zamówienie na pastę do zębów złożone dn.20/10/20r. bez odpowiedzi. Telefon kontaktowy nie odpowiada, na wiadomość na czacie zero reakcji.... towar zamówiłam za pobraniem ( taką mam ogólną zasadę) więc nie straciłam pieniędzy...ale to marna pociecha jak człowieka tak się traktuje.

Klientka

Ze sklepem nie ma kontaktu. Brak odpowiedzi na maile, brak numeru telefonu, pod który można zadzwonić, czat na stronie chyba tylko dla ozdoby, bo wiecznie offline. Czuję się (usunięte przez administratora), towaru brak i nie mogę się nawet dowiedzieć, kiedy zostanie dostarczony (i czy w ogóle...). Żenujący poziom obsługi klienta.

Jg

Za przesyłkę zapłaciłem zgóry stu kurier mówi ze trzeba zapłacicni polecam

wodzirej

Nie polecam tej firmy, to firma kpina. Nie polecam i życzę tego by ludzie czytali to przed zakupami u tych pseudo handlowcami. Z trzytupem od radzam!

AW
@wodzirej

Niestety nie przeczytałem i teraz żałuję. Proszę o info czy coś się zmieniło?

Zostaw merytoryczną opinię o Addfirst Sp. z o.o. - Szczecin-ustowo

Addfirst Sp. z o.o.