Opinie o Stander Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Stander Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stander Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stander Sp. z o.o. w Warszawa

Łucja Nowy wpis

Zastanawiam się jak teraz zarabia telemarketer, bo mam ofertę ale w zasadzie z podobnego okresu co ostatnie opinie… to po dwóch latach ze stawki 28 zł od godziny do jakiej mogło to podskoczyć? Myślicie, że 33 dobije? I jak oceniacie sama prace?

sosna Nowy wpis

Uważajcie to jest złodziejska firma, która oszukuje ludzi! Za niewysłany i niechciany towar wystawia faktury a jeśli nie zapłacisz to sprawę przekazują do firmy windykacyjnej!! Reklamacji nie ma gdzei zgłosić bo nie chcą z Tobą rozmawiać!! Złodzieje!!

Bożena Nowy wpis
@sosna

No a jakiś uokik np? Nie pomógłby?

Rita Nowy wpis
@sosna

Otrzymałam wczoraj sms-a z żądaniem zapłacenia faktury za coś czego NIE zamawiałam i NIE otrzymałam. Próbowałam się skontaktować z nimi celem wyjaśnienia sprawy,ale,niestety,nie udało się. Dzwoniłam na 2 telef. Czekałam ponad 20 min.,konsultant nie odezwał się. Zgadzam się z opinią,że nie chcą rozmawiać.

Iwona

W jakim języku pracujecie? Pytam, bo wszystkie opinie są w obcych językach.

Margareta Utbult

Hej ! Mitt namn är Margareta Ulbult från Göteborg. Jag har klågmal att göra för jag hade inte beställt från er ingenting men jag fick varje månad CBD By stander unisex och faktura också.Jag skickade tillbacka varje gång och det kommer igen .Jag hade anmällt til polisen för att stopa detta och de ska kontakta er,eftersom ni tvinga och stressa gamla personer.Det kan jag inte betalla för nånting som jag inte använder. Jag fick ocskså en facktura från Inkasso men ni fick tillbacka ert produkt. Jag ber er att titta en gång till på fakturor och skicka inte till mig ingenting annat. Ni kan kontakta mig på tel 00460707297102.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Stander Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Biuro Obsługi Klienta Od Zaraz?
Švehla

Žádám okamžité ukončení dodávek zboží na adresu "Alois ŠVEHLA, Stojická 926/36, 190 17 PRAHA 9. V poslední době mi posíláte neoprávněné upomínky o platby, které byly již realizovány, nebo za zboží, které nebylo dodáno. Žádám o potvrzení přijetí mého e-mailu a ukončení dodávek. Ing. Alois ŠVEHLA

üllatus

EI OLE TEILT MIDAGI TELLINUD,MIS MAKSMATA ARVE.eI OLE KA MINGIT KAUPA MULLE SAADETUD

Vážení

Dobrý den, posílám zpět Váš testovací balíček. Objednávku jsem s Vámi telefonicky zrušila a i přesto mi dnes od Vás došel balíček zdarma (CBD oil by STANDER). Nechci, abyste mi zásilky zasílali. Žádám o výmaz mých osobních údajů z databáze a další zásilky od Vás si nebudu přebírat. Lada Grmelová Morávkova 745/1a 682 01 Vyškov

Zostaw merytoryczną opinię o Stander Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Stander Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stander Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stander Sp. z o.o.?

Stander Sp. z o.o.
  • Srebrna 16