PI Management sp. z o.o.

Opinie o PI Management sp. z o.o.

Firma ma przeważającą działalność - hotelarstwo, ale to nie odznacza, że firma ma upaść. Nie upadła, realizuje rozpoczęte inwestycje i ma zamiar rozszerzać działalność na inne miasta. Próba zdyskredytowania firmy, przez jakiegoś maksia ???, oczach potencjalnych kandydatów będzie potraktowania również w kontekście naruszenia dóbr osobistych przedsiębiorcy i rozpowszechniania fałszywych informacji.

Kucharz
@Pracodawca

Ktos tylko zadal pytanie , skoro upadkiem strasza takie potegi jak Golebiowski a hotele sprzedaja sie ponizej polowy swojej wartosci to cos jest na rzaczy.

@Kucharz

Pomimo negatywnej opinii na temat warunków pracy to pianie o upadłości firmy to totalna żenada i nie mająca nic wspólnego z stanem faktycznym.Można być niezadowolonym ze stanowiska i traktowania ale firma cały czas się rozwija. Być może kosztem pracowników.Ale niech każdy ocenia to na swój sposób.

Joanna

A w jaki sposób firma się rozwija? Więcej klientów przychodzi?

paulina
@Joanna

Zarządza coraz większą ilością hoteli, niestety kosztem pracowników.

Joanna
@paulina

Czemu kosztem pracowników? Chyba jak ilość hoteli się zwiększa to więcej ludzi do pracy potrzeba. No chyba, że ogólne zarobki wszystkich się zmniejszają?

A

W PIM pracuję od niedawna. Co prawda jestem świeżym pracownikiem, ale dzięki temu mogę z dystansem spojrzeć na sytuację panującą w firmie. Mam 7-letnie doświadczenie w hotelarstwie, a tak naprawdę po raz pierwszy od bardzo długiego czasu czuję, że pracuję w naprawdę zgranym zespole, przy ludziach którzy się lubią i przede wszystkim szanują. Już od pierwszych dni dało się zauważyć, że tutaj naprawdę istnieje przyjazna kultura pracownicza. Mam przełożonych, którzy są dobrze wykwalifikowani i można się od nich wiele nauczyć. Z marszu dostaje się umowę o prace z dobrym wynagrodzeniem. Pracownicy mogą korzystać z różnych benefitów - prywatna opieka medyczna, Multi-Sport, szkolenia podnoszące kwalifikacje, owocowe środy, świętowanie urodzin członków zespołu, czy choćby wydarzenia dla dzieci pracowników np. Mikołajki, albo Dzień Dziecka w AC. Po przeczytaniu opinii na GoWork długo zastanawiałam się nad dołączeniem do Zespołu, a w tym momencie wiem, że gdybym tego nie zrobiła, to pożałowałabym takiej decyzji. Cieszę się, że zmieniłam swoją poprzednią pracę i dołączyłam do ich Zespołu.:) Negatywne opinie zbiera się najłatwiej. Zawsze chętnie piszemy niepochlebne recenzje np. restauracji która nie sprostała naszym oczekiwaniom, a ile razy napisaliśmy coś dobrego o miejscu, w którym było nam fajnie? Ja sama mogę policzyć to na palcach jednej ręki. Dlatego śmiało mogę powiedzieć, że znajdzie się tutaj wielu pracowników, którzy w realu powiedzą dużo dobrego, o firmie, a nie obnoszą się z tym na GoWork. Jak wszędzie, będą lepsze i gorsze dni, ale jeśli podchodzi się do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem, to obowiązki staną się przyjemnością, a starania zostaną zauważone i docenione. Podsumowując jednym zdaniem, bardzo polecam pracę w PIM!

Dzień Dobry, Mam pytanie jak wygląda rekrutacja na stanowisko Marketing Manager. Widziałam ogłoszenie, ale opinie widzę mocno podzielone, nawet w niektórych pada słowo mobbing? Mam duże doświadczenie w zarządzaniu zespołem natomiast po przeczytaniu opinii na gowork'u mam wiele obiekcji. Jaka jest atmosfera? Osoba zarządzająca firmą jest "mocno" ingerującą w prace? Skąd takie mieszane opinie? Czy występują osoby/ działy faworyzowane i nielubiane, że jest tu taki podział? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam :)

Beata
@Kandydat

Dzień dobry, Reprezentując dział HR, chętnie odpowiem za zadane pytania: Rekrutacja na stanowisko Marketing Managera jest dwuetapowa (rozmowa z kolegą z działu rekrutacji / rozmowa z Prezesem firmy lub Pre - Opening Marketing Managerem). Opinie są podzielone z prostej przyczyny, są być może publikowane przez obecnych pracowników, byłych pracowników - tych, z którymi firma się pożegnała, niejednokrotnie z ich winy, osoby z konkurencji. Piszę być może, ponieważ opinię, tak pozytywną jak i negatywną, może zamieścić każdy - to nie jest żadnym wyznacznikiem. Nie wiem, czy Pani wie ale współpracując z tym portalem w szerszym zakresie, jest możliwość szybszego reagowania na wpisy, a wręcz usuwania negatywnych opinii, w pewnym zakresie. W naszej firmie nie ma zgody na tego typu działania, nie zamierzamy za nie płacić. Osoba zarządzająca firmą jest osobą wymagającą, zarówno w stosunku do pracowników, ale przede wszystkim do siebie. Nie ma osób / działów lubianych i nielubianych / faworyzowanych i niefaworyzowanych. Pracownicy spotykają się również na gruncie nieformalnym, a jedynym kryterium oceny jest kompetencja, wiedza i zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Jak coś wzbudza Pani wątpliwości, proszę po prostu przyjść i porozmawiać. Zapraszam do nowego biura. Jeżeli chce Pani zostać anonimowa zapraszam do kontaktu telefonicznego 517 884 791

Elzbieta

Pracuje w tej firmie od pół roku. W każdym miejscu są lepsze i gorsze momenty. Praca z ludźmi jak i praca w usługach nie jest łatwa. Zarządzanie obiektem hotelowym o wysokim standardzie to wyzwanie. Bez odpowiednich procedur, które jak widać niektórym nie odpowiadają nie ma szansy na powodzenie. Za wymaganiami, które są stawiane pracownikom idzie bezpieczeństwo i stabilność. Profesjonalista bądź pretendent do bycia nim doceni środowisko tej firmy.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PI Management sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Dyrektor ds. Marketingu?
A

Współpracuję ze spółką już prawie 4 lata począwszy od pracy w PIA, aktualnie w siedzibie firmy. Firmę wyróżnia na pewno dbanie o komfort i dobro pracowników (pakiet Luxmed, karta Multisport, w trakcie pandemii były robione dla chętnych testy na COVID, mikołajki dla dzieci pracowników oraz wiele wiele innych...długo by tu wymieniać). Wynagrodzenie zawsze adekwatne i na czas - premie również terminowo wypłacane. Atmosfera w każdym z obiektów jest bardzo przyjazna, a co najważniejsze wszędzie są zgrane zespoły. Firma mocno stawia na rozwój pracowników, więc szkolenia, kursy czy podnoszenie kwalifikacji w innych formach jest często zjawiskiem spotykanym. Podsumowując - bardzo polecam pracę w PIM.

kelner

jak dla mnie git firma, awansować się nawet da, kasa się zgadza, proste

xyz

Ja tam mogę polecić firmę, pracuje się ok, chyba jako jedyni nie zwalniali podczas pandemii, a nawet zatrudniali, więc ja się stąd nie ruszam!

pracownik od dwóch lat

Pracuję tu już dwa lata i aż oczom nie wierzę, co tu się wyrabia.. Firma na prawdę spoko, wszystkie luxmedy, multisporty, wyjścia firmowe, nawet wyśmiewane (nie wiem czemu) w necie owocowe dni.. Nikt się na nikogo nie wydziera, pełna kulturka, z każdym można pogadać. Pracy jest sporo, no ale to po to tu przychodzimy ;) Ludzie, wrzućcie na luz i po prostu róbcie, co do was należy! Wylewać swoje żale każdy potrafi, jakie to infantylne...

Pozytywnie

Pozytywne miejsce do pracy :)

Małgorzata
@Pozytywnie

Tak, to co dla Ciebie jest tutaj takiego pozytywnego? :) Co się na Twoją opinię składa? :)

Zapytanie

Mam doświadczenie w hotelarstwie i gastronomii, wchodząc na ich stronę firma wydaje się ok, chce tam aplikować. Z kolei moja znajoma zdecydowanie odradza mi tam prace, bo jej koleżanka odeszła stamtąd z hukiem, bo podobno (usunięte przez administratora) i odgórne krzyki. Czy ktoś może mi odpowiedzieć obiektywnie jak pracuje się w tej firmie?

Do zobaczenia :)
@Zapytanie

Ja tu pracuję rok, i powiem ci szczerze trzeba mieć wiedzę i umiejętności, aby pracować w naszej branży. Osoby które u nas już nie pracują, nie wyleciały z hukiem, tylko po prostu albo kombinowały wykonywaniem lewych zleceń na boku podczas godzin pracy, albo tak nakłamały na rozmowie rekrutacyjnej, że w praniu wyszło że mają słabe kompetencję. Ja osobiście jestem zadowolona, jest dużo pracy, ale jest czas na pogadanie, kawę z koleżanką zza biurka i trochę żarcików dziennych. Na początku pracowały tu takie dziewczyny w dziale marketingu, które robią teraz zły PR firmie, nie można im było zwróci uwagi o nic, zawalały terminy no i foch bo nie dostały podwyżek w pandemii :) . Twój wybór, dla mnie w firmie jest ok. nawet mieliśmy spotkanie integracyjne i wyjazd integracyjny mimo ciężkich czasów. Na święta były drobne prezenty, a dla nas roczniaków grawerowane pióra. Trzeba samemu wyrobić sobie opinię. Z resztą wiesz jak jest nikt nikomu nie każe tu pracować, hotelarstwo to plotkarska branża, więc zawsze będą mówić dobrze lub źle. Fajne projekty mamy na tapecie teraz, więc jest co robić.

Katia

Nie rozumiem tej pokrętnej retoryki - czyli szukając pracy mam nie opierać się na opiniach znajomych??? Dla mnie osobiście to opinie zaufanych osób na temat pracy w danej czy innej firmie są NAJWAŻNIEJSZE przy dokonywaniu wyboru przy ewentualnym zamiarze zmiany pracodawcy!

Aleksandra
@Katia

No tak, to jest aspekt indywidualny. Na pewno warto się sugerować opiniami innych, tego nie neguję, ale jednak czasami warto zaryzykować i samemu czegoś doświadczyć, bo tak samo jak mamy odmienne charaktery to też sytuacje inne mogą się w takiej firmie przytrafiać i to naprawdę dość mocno wpływa na opinię i jej indywidualne wyrobienie. Nie masz tak czasami, że ktoś Ci natarczywie coś radzi / sugeruje a Ciebie kusi, żeby i tak samej sprawdzić? ;p

zapytanie

A gdzie ma ktoś szukać informacji na temat firmy w której chce się zatrudnić ? tu na forum według Pani sami kłamcy którzy piszą nieprawdę. Znajomi kłamcy. Znajomi znajomych również kłamcy. Ludzie którzy sami podejmują decyzje i odchodzą są również niepoważni. Jedynie pracodawca jest tylko i wyłącznie w porządku.

Pracowałam przez firmę Pi Management w hotelu AC hotel by Marriott w Krakowie. Powiem szczerze...radzę uciekać jak najszybciej chyba że ktoś chce mieć zniszczoną psychikę. Osoby profesjonalne i umiejące współpracować w grupie odchodzą, a zostają same które mają kompleks wyższości i ciężko wytrzymać z nimi bez kłótni kilka razy dziennie. Kierownicy nagrywają pracowników i donoszą do Pani prezes. Ogromny haos w kwestii organizacji. Kucharze gotujący jedzenie dla pracowników podają jedzenie które spadło na ziemię bądź resztki.

Beata

Proszę nie pisać bzdur, że w hotelu pracują osoby z manią wyższości. Jak w każdej firmie pracują różne osoby, z różnym doświadczeniem zawodowym, usposobieniem i charakterem. Kierownicy niczego nie muszą donosić, to, że przekazują informacje bezpośredniemu przełożonemu, czyli Prezesowi spółki jest rzeczą zupełnie normalną. Niektórzy pracownicy lub potencjalni pracownicy próbują wykorzystać sytuację w której znalazła się branża hotelarsko - gastronomiczna, więc nie odosobnione są przypadki kombinatorstwa, nieuczciwości i zwykłego złodziejstwa. Żaden pracodawca nie pozwoli sobie na takie sytuacje. Osoba, która pisze o resztkach, była uprzejma wysłać donos do Sanepidu. Natomiast zapewne nie wie, że kontrola się odbyła, a jej wynik był jasny: rzadko który obiekt może poszczycić się takim zapleczem, standardem kuchni i czystością. Tyle w temacie.

@Beata

Pani Beato odwróćmy znaczenie: Niektórzy pracodawcy lub potencjalni pracodawcy próbują wykorzystać sytuację w której znalazła się branża hotelarsko - gastronomiczna, więc nie odosobnione są przypadki kombinatorstwa, nieuczciwości i zwykłego złodziejstwa. Żaden pracownik nie pozwoli sobie na takie sytuacje. Prawda jest taka że są nieuczciwi pracownicy i pracodawcy.Nie będę się wypowiadał ponieważ moja wypowiedz jako pracownika niedoszłego, byłego lub aktualnego może lub będzie w oczach pracodawcy lub pracownika stronnicza i nieprawdziwa bez względu czy wypowiem się pozytywnie czy negatywnie.

Miejsce z którego wszyscy uciekają, wymagania względem pracownika, ale nic w zamian- brak podwyżek czy premii, zero wdzięczności dla pracownika! I jeszcze za wszystko kary finansowe!

Pracuje w tej firmie 5 miesięcy. Co prawda jako pracownik fizyczny czyli kucharz, ale nie spotkałem się z tym co piszą hejterzy lub hejterki. Nigdy niczego nie podałem gościom z podłogi a co dopiero współpracownikom. Hotel jest nowym miejscem i wiadomo ze musi się wszystko dotrzeć ale jak ktoś pracował więcej niż trzy dni w jakimkolwiek nowym miejscu wie ze to norma. Z mojego punktu widzenia ani nie spotkałem się z żadnym nadużyciem ani (usunięte przez administratora) (choć czasami bym chciał;)) . Ogólnie cieszę się ze tam pracuje i polecam. Pozdrawiam Kucharz (usunięte przez administratora)

Aleksandra

Dość śmiesznie cenzura Ci wypadła w tekście, wygląda jakbyś chciał spotkać się z nadużyciem tutaj. ;p Widzę, że minęły kolejne prawie już 3 miesiące Twojej pracy tutaj i jak teraz wygląda Twoja opinia? Wciąż bez zmian?

Obecny pracownik

Polecam! Jeśli chcesz się rozwijać to dobre miejsce. Wymagania równa się odpowiednie wynagrodzenie. Jestem zadowolona ????

aga

Na jakie stanowiska jest zapotrzebowanie w firmie PI , jaki rodzaj umowy i na jaki okres jest preferowana praca. Czy w firmie są wypłacane nadgodziny za prace poza grafikiem, dni wolne od pracy i święta. Czy oprócz podstawowej wypłaty są płacone premie, nagrody lub inne gratyfikacje finansowe.

Szkoda gadac
@aga

Radze szukać innego miejsca pracy, pozdrawiam

noo
@Szkoda gadac

bo to prawda

@Szkoda gadac

Od początku istnienia firmy nie było mowy o wypłacaniu jakichkolwiek nadgodzin. Tak, jak można zapomnieć o ludzkich warunkach pracy, czy zwyczajnym podejściu do człowieka. Absolutnie i z całkowitą pewnością - odradzam zatrudnianie się w tej firmie.

Daria

Tak Pani Beato, każdy wypowiadający się na forum nieprzychylnie to leniuch, każdy były pracownik to leniuch, milion Krakowian to same leniuchy. Nikomu nie chce się pracować tylko w waszej firmie :-)

Somebody

Pracuje w firmie w dziale HK i jestem zadowolona, codziennie cis nowego, dużo szkolen. Atmosfera jest świetna, wypłaty na czas, wszystko się zgadza.

Katarzyna Musiał

Czytając wszystkie poniższe opinie, nie mogę pozostać bezstronna. Plucie jadem to nie konstruktywna krytyka, to po pierwsze. Każdy ma prawo dodać swoją opinię, jednak, na litość – merytoryka! I kultura osobista! Pracuję w firmie prawie pół roku. Ciekawych projektów jest mnóstwo, więc i pracy oraz wyzwań jest mnóstwo. Jeżeli ktoś szuka miejsca, gdzie będzie mógł scroll’ować fejsa przez pół dnia i współtworzyć kółka socjalne przy kawie – odradzam aplikację. To jest miejsce pracy i tu się pracuje. Nie będę ukrywać – Pani Prezes (można ją lubić bądź nie, ale szacunek należy się bezsprzecznie, więc pisanie tego małymi literami świadczy tylko i wyłącznie o braku kultury danej osoby) jest osobą wymagającą – ale jak inaczej może być w przypadku osoby na takim stanowisku? Ma siedzieć i pić kawkę z pracownikami podczas gdy kilkanaście toczących się projektów ma żyć własnym życiem? Minionki przyjdą i zrobią? O jednym mogę zapewnić – jeżeli ktoś rzetelnie i uczciwie wykonuje swoją pracę – nie będzie mieć z niczym problemu. Powtórzę raz jeszcze – merytoryka – jeżeli stoi za pracownikiem wiedza, doświadczenie oraz pewność siebie – jest to doceniane. Jeżeli ktokolwiek wspominał tu wcześniej o mobbingu w tej firmie – to z całym szacunkiem, mobbingu nie zaznał. Gdy zbliża się deadline, owszem jest nerwowo. Ale nie jest to nic nadzwyczajnego ani niespotykanego. Jeżeli ktoś ma w sobie choć krztę charyzmy i chęci do pracy – zapraszam do aplikacji.

Uwaga na firmę!

Post ma na celu ostrzec przyszłych kandydatów do firmy w której stosowany jest mobbing, wyzysk, zmuszają do udostępniania swojego wizerunku i wrzucają głupawe filmiki do sieci, pani prezes mocno niekompetentna i wręcz chamska. Pracownikom płacą niestety grosze. Pracując w firmie otwierałem oczy ze zdziwienia słysząc nieraz obgadywanie, chamskie odzywki i docinki od pani prezes i nie tylko. Szczerze odradzam, bo ja i moi koledzy za biurka już dawno zrezygnowaliśmy z pracy w tym dziadostwie.

@Uwaga na firmę!

Pisząc o mobbingu i wyzysku proponuję posłużyć się konkretnymi przykładami, a nie ogólnikami ( kiedy i w stosunku do kogo miał miejsce mobbing ). W kwestii wrzucania głupawych filmików do sieci - wszystkie materiały były publikowane w mediach społecznościowych z inicjatywy i zgodnie z koncepcją ówczesnego Managera Działu Marketingu. Fakt zmuszania do udostępniania wizerunku w dziwny sposób zbiegł się z wystąpieniem, w dniu dzisiejszym, byłego już Managera Działu Marketingu z roszczeniem w stosunku do byłego już pracodawcy. W momencie kiedy osoba ta wykonywała usługi na rzecz naszej firmy, nie miała problemu z udostępnieniem ani swojego wizerunku ani namawianiem współpracowników do udostępniania ich wizerunków, w ramach filmików, których sama była twórcą (dysponujemy korespondencją emailową, gdzie pozywająca nas osoba przedstawia scenariusz według własnej koncepcji). Wystąpienie z roszczeniem ma miejsce dopiero po kilku miesiącach od momentu rozstania się z firmą, przy czym rozstanie nastąpiło na mocy osobiście podjętej decyzji przez tę osobę. Osoba ta oprócz wykonywania usług na rzecz naszej firmy wykonywała usługi na rzecz innej firmy z tej samej branży, a jak wiadomo branża hotelarsko - gastronomiczna w aktualnym stanie rzeczy zrezygnowała z usług marketingowych. Pracownikom płacą grosze - firma w stosunku do żadnej osoby nie dokonała ani zmniejszenia wymiaru etatu ani wysokości wynagrodzenia (nawet nie mając w tym okresie przychodów). Proszę o podanie konkretnego stanowiska i wysokości wynagrodzenia - w odniesieniu do stwierdzenia grosze. Skoro ktoś tak odważnie na forum publicznym wypowiada się negatywnie o firmie, to słysząc obgadywanie, tylko otwierał oczy ze zdumienia, a gdzie odwaga, żeby zareagować ? Będąc anonimowym łatwo publikować negatywne komentarze, bo do cywilnej odwagi to komuś daleko. Zrezygnowaliśmy z pracy w tym dziadostwie - pytanie ktoś pracował bez umowy, nie miał wypłaconego wynagrodzenia, nie miał narzędzi pracy, musiał wystąpić na drogę sądową, żeby odzyskać wynagrodzenie ? Proszę o konkrety, dotyczące sformułowania (usunięte przez administratora) Zakładam, że ktoś formułując kolejny raz negatywne opinie, dysponuje odpowiednimi argumentami, w momencie kiedy pracodawca zechce wystąpić z roszczeniem o naruszenie dóbr osobistych firmy w postaci dobrego imienia. Nieuzasadnione zarzuty pod adresem pracodawcy mogą stanowić podstawę do wszczęcia postępowania sądowego - proponuję, żeby osoba ta była tego świadoma.

Koleżanka zza biurka
@Uwaga na firmę!

Koleżanko G. ja chyba che teraz coś napisać. Pracuje tu od ponad roku, jak kilkanaście innych osób, aż przykro patrzeć na Twoje wpisy. Bardzo Cię proszę przestań już z koleżankami nakręcać sztuczne negatywne posty na pracodawcę. Podczas swojej pracy, robiłaś w trakcie godzin pracy zlecenia dla innych zleceniodawców, widzieliśmy to i aż przykro było patrzeć, jak pracodawca ci płaci, a Ty pracujesz na rzecz kogoś innego. Pisanie na FB do E. czy E. to strata czasu, zajmij się pracą.

Daria

Wszyscy wiemy, że w związku z pandemią sytuacja całej branży jest tragiczna. Nie znaczy to jednak, że firma upada, pewnie będzie trudniej się rozwijać

Bartosz

Niestety to co piszą byli pracownicy jest prawdą i próbowanie "zatuszowania" złych opinii według mnie nie ma sensu i tym bardziej pokazuje jak bardzo firma jest zagubiona. Branża jest bardzo mała wbrew pozorom i wszystkie sprawdzone przypadki oraz opinie krążą po "mieście" przecież nie od dzisiaj. Niestabilność emocjonalna złych leaderów i tak ich w końcu pogrąży, bo nigdy nie uda im się zbudować zespołu, który razem będzie za Nim/Nią obstawał. Są to błędy wynikające z braku odpowiednich wzorców a w szczególności braku szkoleń z zarządzania ludźmi. (usunięte przez administratora) W tym przypadku sprawa jest prosta bo dowodami można sypać jak z rękawa. Smutne jest jedynie to, że pracownicy (dobrzy oczywiście) tracą swój czas zawodowy i życie na taką "podróż" w jedną stronę, a firma nawet w najmniejszym stopniu nie próbuje wyciągnąć z tego odpowiednich wniosków, co tym bardziej świadczy o jej słabości.

@Bartosz

W kwestii finału w sądzie. Sytuacja finansowa wielu osób wymusza irracjonalne pomysły na osiągnięcie dochodu. Skoro ktoś stracił pracę i nie ma pomysłu co dalej, chwyta się każdego sposobu, żeby mieć środki na utrzymanie, może nim być skierowanie sprawy do sądu przeciwko byłemu pracodawcy. Mając doświadczenie w takich sprawach szczerze polecam takie rozwiązanie - skoro ktoś jest w stanie doradzać w kwestiach prawa pracy - to niech będzie uprzejmy się ujawnić i robi to oficjalnie, tak jak funkcjonujące kancelarie prawnicze, specjalizujące się w tego typu sprawach. Czy praca w firmie jest podróżą w jedną stronę, to zależy od punktu widzenia - każda praca czegoś uczy.

Zostaw merytoryczną opinię o PI Management sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w PI Management sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PI Management sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PI Management sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 15 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PI Management sp. z o.o.