PI Management sp. z o.o.

Opinie o PI Management sp. z o.o.

Henry

Powiedzcie czy w aktualnej sytuacji pandemicznej są w ogóle szanse na pracę w firmie?

Praca w firmie PI Management jest bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem. Atmosfera, którą wprowadza pani prezes (małe litery nieprzypadkowe), jest najgorszą z jaką kiedykolwiek się spotkałam. Komplatny brak szacunku do pracowników, a humory wspomnianej pani są nieprzewidywalne do granic absurdu. Na porządku dziennym jest wymyślanie irracjonalnych zadań, o których informuje się tuż przed wyjściem z pracy, co skutkuje nadgodzinami (usunięte przez administratora). Zdarza się również wydawanie sprzecznych poleceń, za których wykonanie pracownicy są krytykowani, oraz celowe wprowadzanie w błąd w celu "motywacji" i dłuższego pozostawania po godzinach. Zdecydowanie należy omijać firmę, a w szczególności "szanowną" panią prezes z daleka!

Beata

Osoby pracujące w firmie, mają różne charaktery, usposobienie, oczekiwania, inna jest ich sytuacja osobista i zawodowa i nie ma w tym przypadku znaczenia czy jest to Pracownik na stanowisku szeregowym, kierowniczym czy osoba z Zarządu. Jeżeli ktoś nie jest w stanie pracować z osobami o różnych temperamentach, to pozostaje wyłącznie podjęcie jednoosobowej działalności, w której ktoś sam będzie sobie i szefem i pracownikiem. Zadania irracjonalne nie zdarzają się, ponieważ na irracjonalność nie ma czasu. Ewentualna korekta wykonanych zadań jest nieodłącznym prawem pracodawcy i nie ma na celu zwiększenia motywacji, bo albo ktoś ma motywację i lubi to co robi albo jej po prostu nie ma. Zdarzają się zadania ad hoc i to całkiem normalne w tej branży.

@Beata

Pani Beato, obawiam się że Pani próba odwrócenia kota ogonem jest nie do końca trafiona. Mój komentarz nie dotyczył ogólnej współpracy z osobami na różnych szczeblach, a jednej konkretnej osoby. Różnice temperamentów i/lub charakterów są czymś całkowicie naturalnym, natomiast diametralne różnice w nastroju danej osoby (które potrafią zmienić się z minuty na minutę) są czynnikiem utrudniającym codzienne wykonywanie obowiązków w stopniu, co najmniej, znacznym. Sytuacja życiowa z kolei w żaden sposób nie powinna wpływać na sytuację zawodową. W hotelach zazwyczaj nie ma miejsca na zadania irracjonalne, i tym bardziej dziwi że tutaj faktycznie miały miejsce. Jeśli zaś chodzi o motywację, to niestety w firmie PI Management nawet najbardziej zmotywowany z początku pracownik szybko zostanie jej pozbawiony, a zadania początkowo wykonywane z ogromnym zaangażowaniem staną się przykrymi obowiązkami okraszonymi nieuprzejmymi uwagami ze strony wspomnianej już osoby. Znając Pani stanowisko w firmie rozumiem, ze jest Pani zobligowana do obrony pracodawcy, natomiast patrząc na odpowiedzi (również na PI Apartments) widzę, że ze względu na brak argumentów każdemu niezadowolonemu poleca Pani samozatrudnienie. No cóż, obawiam się że nie tak działa gospodarka, a i nie każdy od razu chce być sam sobie szefem, a po prostu oczekuje dobrej współpracy z osobą na wyższych szczeblach.

Beata

Nie jest tajemnicą jakie stanowisko zajmuję w firmie. Nie jest również tajemnicą, że z racji zajmowanego stanowiska powinnam reprezentować interesy pracodawcy, niemniej jednak staram się być obiektywna. Nie jest prawdą, że nie mam argumentów. Mam, ja nie spotkałam się z irracjonalnymi zadaniami. Jak dotąd w firmie, nikt nie podnosił kwestii irracjonalności wykonywanych czynności. To że proponuję komuś samozatrudnienie, nie jest niczym nagannym. Przynajmniej ktoś będzie miał okazję zweryfikować swoje poglądy, patrząc na wszystko z drugiej strony.

Dostawca

Potwierdzam ta opinie.

kandydat

Uprzejmie informuję firmę PI MANAGEMENT, że brak odpowiedzi na przesłane aplikacje (brałem udział w 2 "procesach") jest nieprofesjonalne . Wystarczyłaby nawet automatyczna zwrotka - telefonu czy emaila z informacją zwrotną chyba już się nie spodziewam. Świadczy to o uchybieniach w procesach i nie buduje pozytywnego wizerunku.

@kandydat

Zasada przy rekrutacji jest prosta, kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Zdarzają się również procesy rekrutacji na zlecenie innej firmy, więc nie mogę brać odpowiedzialności na poinformowanie bądź nie poinformowanie o jej wyniku. Standardowo staram się kontaktować z osobami, z którymi rozmawiam, w tej czy innej formie. Mam nadzieję, że znajdzie Pan / Pani firmę na miarę swoich marzeń.

Zostaw merytoryczną opinię o PI Management sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w PI Management sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PI Management sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PI Management sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 15 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PI Management sp. z o.o.