Pol-Skone

Biłgoraj

Opinie o Pol-Skone

handy

hahaha, może i P[usunięte przez moderatora] był konkretnym gościem ale dodatkowo i skończonym osłem bo przejął od naczelnego sposób zarządzania ludźmi- szkoda, jeszcze, że nie stawiają w zakładach jak za średniowiecza szubienic itp dla zastraszania ludzi:) Dokładnie, w ich ślady poszedł kolejny, [usunięte przez moderatora] kierownik - J[usunięte przez moderatora] - następny buraczyna z Lublina, któremu wydaje się, że pozjadał największe rozumy i pokazuje jaki to on nie jest super a sam się koleżka zapętla i niedługo też pójdzie w ślady P[usunięte przez moderatora] i jemu powiemy baj baj. Szkoda, że taki niby (i jeden i drugi) wporządku chłopak daje sobą kierować w pełni i robić wszystko żeby tylko przypodobać się "górze", nawet kosztem innych. Pol-Skone schodzi na psy i może dzięki twardej ręce naczelnego będzie się utrzymywało wśród konkurencji ale na pewno przez te przestarzałe metody zarządzania personelem, liderem wśród producentów stolarki budowlanej nie będzie! Wystarczy popatrzeć na stosunek reklamacji do nowych zamówień (teraz w sezonie) i nic więcej dodawać nie trzeba. Powodzenia;)

Zostaw opinię o Pol-Skone - Biłgoraj

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Skone