POL- SKONE
counter
2 827 800 5 1

Popularne opinie

Zle traktowanie pracownika na pierwszym miejscu. Pracownicy boja się straty pracy więc gdy cokolwiek idzie nie tak jest zrzucanie winny na innych. Kierownicy również często zrzucają przed prezesem winę na majstrow, a oni na pracowników fizycznych. Nigdy nie wiadomo kiedy zostanie zabrana tzw. Premia i zarobi się znacznie poniżej minimalnej krajowej. Zatrudniając się nie wiesz że twoje zarobki netto to podstawa + premia która może być zabrana. Ludzie ciągle odchodzą bo nie mogą wytrzymać dlatego polskone już reklamuje się w radiu żeby ściągnąć nowe osoby. Niezależnie od stanowiska wszyscy pracownicy są zestresowani i w większości nieszczęśliwi

Tak22Nie3
Xyz

Panie X. Nie zachowuj się jak czopek. Pozdrawiam.

Tak81Nie

kejti pery

Witam, orientuje się ktoś czy po podwyżce stawki minimalnej przez Rząd w POL SKONE też wzrosną stawki czy pozostaną w granicach 8-9zł? Pozdrowionka

Rafal

Idę nie długo na rozmowę do Polskone czy warto się fatygowac?

Tak5Nie23

Wszystkie opinie

Ciekawski Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Dlaczego niewygodne komentarze zostają usuwane? Kilka ostatnio usunięto! Czyżby niektórych prawda bolała i się jej wstydzili? Hmmmmm.

Tak3Nie
PatON Nowy wpis

Jak wygląda kwestia PH jakie zarobki jaka flota aut ? ktoś może się wypowiedzieć widzę że zmieniana jest cała kadra PH

Tak4Nie
FAKRO Nowy wpis
@PatON

Flota dla PH to Audi A6 biturbo... Ph wymienieni bo nie spełniali oczekiwań, kolejni też będą bo też nie spełnią, być może Ty też. Poczytaj o firmie niżej opinie, świadczą o całokształcie.

PDK Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Czy to prawa, że teraz w Sosnowcu jest godzina 14:54 ??

Garbaty

Pracowałem w tej firmie kilka ładnych lat i jak zaczynałem też szukałem opinii tutaj. Po podpisaniu umowy byłem przerażony tym co tu przeczytałem ale trudno, klamka zapadła, trzeba było sprawdzić jak jest. Było nawet gorzej niż tu piszą. Donosiciele jakoś trzymają się posadek. Reszta ludzi, niektórzy na wyższych stanowiskach z jakimś pojęciem czy wykształceniem trochę pracują ale wszyscy siedzą cicho jak myszy i tylko jak pojawia się prezes to drżą ze strachu bo podpaść nie trudno, wystarczy trafić na gorszy dzień szanownego. Aż trudno uwierzyć, że tacy podli ludzie którzy mają wszystkich swoich pracowników za nic jeszcze istnieją i są tacy którzy chcą dla nich pracować! Zero szacunku. Jak nie donosisz to długo nie popracujesz. Praca z resztą nie jest adekwatna do pieniędzy rzucanych z łaską i tekstami, że ciągle są reklamacje a mimo to pensje są wypłacane. Wielka łaska zapłacić porządnemu pracownikowi za to że w lecie tyrał w pocie czoła na hali w której jest jak w saunie a w zimie zimno bo ciągle brama otwarta i jeżdżą wózkami. Wszedzie głoszą że ludzi przyjmą do pracy bo wykorzystując sytuację z koronawirusem Pan zabrał podwładnym znaczną część wypłat tłumacząc że będzie trudny czas, pozwalniali tych którzy mieli coś do powiedzenia i jeszcze mieli coś w głowie, mózg im pracował i to przeszkadzało bo przecież jak może uczeń przerastać mistrza? Ostatnio polityka firmy się zmieniła. Teraz zostawiają samą ciemnotę, bo ciemnymi łatwiej się kieruje.

Tak17Nie1
x
@Garbaty

Czy faktycznie pensje spadły przez pandemię? Ktoś może to potwierdzić?

Taboo
@x

Nie spadły, wzrosły ???? Weź się zastanów sam. Tarcza PiSiorów swoje zrobiła i ludzie cicho siedzą bo kryzys ????

Tak1Nie3
Garbaty
@x

Oczywiście, że wspaniałomyślny zarząd wpadł na to jak zrobić na pandemii i uczciwych ludziach interes

Tak5Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Xe

I jak tam bez siwowłosego kierownika ? Za mocno wszedł w tył ?

He
@Xe

Cudownie, wspaniałe, 95% zakładu bardzo się cieszy, oprócz tych lizotyłków którym też już nie wiele pozostało czasu w tej "wspaniałej" firmie. A co do pana siwowłosego, fałszywa wsza, nie szanująca ludzi, do tego z byle powodem szedł od razu do prezesa, tyle dobrych pracowników którzy przez niego wyleciało... Przez jego kłamstwa i bezpodstawne oczerniania... Ale karma wraca prędzej czy później.

Tak10Nie4
FAKRO
@Xe

To ilu kierowników czy majstrów już się przewinęło woła o uśmiech litości. Zakład nie ruszy pełną parą bez kompleksowego podejścia i zaangażowania osób także tych na najniższych stanowiskach. Zlepek doświadczenia i młodości która ma telefony w "łbach" nie uda się. Zmiany kierowników świadczą o bezsilności i braku pomysłu.

Ce
@Xe

@Xe o którym zakładzie mowa? Ten Siwowłosy to Kierownik zakładu?

Krzywy
Klient

Na polskone wisi baner rekrutujemy. Warto? Jak zarobki na początek? Umowa? Czego spodziewać się po tej firmie. Mowa tu o zakładzie w Niemcach.

Taboo
@Krzywy

Nikt (szczególnie z okolic) nie chce tam podjąć pracy bo opinia szybko się roznosi (od lat), reklamują się szeroko, nawet w radiu. Przede wszystkim zarobki, mizerne a praca nie należy do lekkich, miłych, czystych i dających satysfakcję czy nawet z perspektywami. Robola, potrzebują robola.

Ślepnąc od drewna

Witam. Ostatnio słyszałem ogłoszenie w radiu o poszukiwaniu pracowników do tej firmy. Firma działa już 3cia dekadę i odpowiedzcie sobie dlaczego poszukują pracowników z takim "rozmachem"? Tam przewinęło się setki dobrych pracowników, którzy pracowali po kilka- kilkanaście lat i dlaczego odeszli? Bo pomimo "plusów", że stabilna praca, pod dachem i w okolicach miejsca zamieszkania to jeszcze trzeba zarabiać jakieś godne pieniądze i mieć perspektywę wypracowania sobie czegoś po wielu latach sumiennej pracy. A tam wypracować sobie można jak w przysłowiu garba, ktoś się odezwie, że nie każdy, ok. Ale tak miało/ma 95% pracowników...

Tak21Nie
Egzorcysta za niecałe 300
@Ślepnąc od drewna

Omijajcie w Lublinie zakład na Felinie nr 4. Zarobki bardzo marne jak na te czasy. Co chwilę ktoś się zwalnia albo jest zwalniany.

Bruce lee
@Egzorcysta za niecałe 300

A zwolnili już rudego pseudo technologa wiecznie chowającego się w mistrzówsce?

@Bruce lee

Jaki jest z jego pożytek jak z każda pierdoła biega do Bartka, sam nic nie potrafi, jak sie coś zapytasz to czekasz kilka godzin luib dni na odpowiedz

Tak1Nie1
Ws
@Ślepnąc od drewna

Tam nikt nie chce robić najgorsza firma w lubelskim zero szacunku do pracownika I jakieś ochłapy co miesiąc

B-c

Drzwi Krzywe nie można wyregulować reklamacja już trwa 4 m-ce nie kupujcie tego badziewia

Tak5Nie1
lysy
@B-c

jezeli uznana reklamacja to niemozliwe ze czekasz az tyle

Kamil
@lysy

Możliwe u mnie po 3 tygodniach drzwi odchyliły się 7mm od normy reklamacja zgłoszona oczywiście oni swoje że nieodpowiednie warunki wilgoć itp.reklamacje uznali 3msc czekałem na drzwi.

Dariusz Zieliński
@B-c

Ja czekam 6 miesięcy i zapłaciłem 16 tysia problem z powłoka lakiernicza i frezowaniem klamki przesuwnej nie polecam

Bruce Baner
Użytkownicy czekają na odpowiedź 87 dni.

Chciałem się ostatnio zgłośić na operatora na zakład nr.4 ale znajomy mówił mi że tam się jakieś cyrki dzieją, jakieś nożowniki i ataki nożem na współpracowników, czy mógłby ktoś to potwierdzić czy to prawda ?

Marek Mostowiak

Witam, czy w związku z zakażoną na wirusa osobą, naszą koleżanką z Pliszczyna będą podejmowane jakiekolwiek kroki ? Wie ktoś coś o tym? Czy tylko zmniejszenie wypłat Nas czeka? "bo mamy wirusa" . A jeśli zaatakują Nas 3 wirusy to będziemy robić za darmo? ktoś coś ?

Tak3Nie3
Prezes
@Marek Mostowiak

Tak za darmo, premie w każdej chwili możemy zabrać także zostanie te kilka złoty na godzinę z umowy, A ze względu na wirusa jeszcze z tego utniemy panie marku pan się nie boi, napewno za dużo pan nie zarobi.

Tak10Nie

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie POL- SKONE?

kopakabana
@Pytanie

ale o co dokładnie chodzi? jakie pracownicy produkcji mają podejście do liderów z zewnątrz czyli z innych zakładów POL SKONE, czy wogole innych zakładów? Czy jakie zarząd ma podejście do liderów? Wogole liderów czyli do konkurencji będącej liderem na rynku? podejście kogo do kogo?

Kasa

Ryba pasuje się od głowy... Dobrze ktoś napisał. Bezwzględnie liczy się kasa.I tak trzeba podejść do tematu.

X
Użytkownicy czekają na odpowiedź 155 dni.

Jak wygląda praca w czasie epidemii? Czy normy bezpieczeństwa są zachowane?

Makor

Ile 'jałmużny' w tym roku na święta - 100zł?

Tak7Nie1
Skaradeusz
@Makor

O świętach już myślisz? W obecnej sytuacji panującej na rynku i świecie fajnie by było pomyśleć czy praca nadal będzie.

Tak1Nie2
Makor
@Skaradeusz

Ja mam pole i z niego zysk. Czy tu będzie praca czy nie mnie to nie obchodzi, ja abym ZUS miał zapłacony, resztę sobie zarobię sam.

Tak4Nie1
Pracownica

Czy firma pół-skone może wysłać swoje pracownice biurowe na dodatkowe szkolenia, kursy, szczególnie chodzi o wiedzę z zakresu przepisów ZUS a dokładniej z zasiłków, sposobu ich naliczania i prawidłowym liczeniu dni należnych pracownikom, bo one mówią swoje a ZUS swoje, one każą pisać dni pracujące w oświadczeniu na opiekę dziecka do lat 8 a ZUS każe pisać z dniami wolnymi nie wyszczególniać. Więc może ktoś w końcu zajmie się tym bałaganem. Bo od pracowników wymaga się dużo ale od siebie to już nie koniecznie. Jeśli za opiekę płaci ZUS to nie rozumiem dlaczego tak uparcie każą wyszczególniać tylko dni pracujące? Ktoś potrafi to wyjaśnić bo w biurze niczego się nie dowiem bo jest nie dostępne dla pracowników. Sami się boją a nam każą pracować.

TakNie4
Zmartwiony

Dlaczego Polskone nie zamknie swoich zakładów na ten trudny czas pandemii ? Lepiej narażać zwykłych ludzi, wysyłać ich na urlopy przymusowe lub zmuszać ich do zwolnień lekarskich, niż zawieśić działalność na 2 tygodnie. Zarząd sam już nie pokazuję się na zakładach produkcyjnych bo boi się o swoje zdrowie i wcale się nie dziwie bo też się boję, a muszę pracować codziennie i mieć kontakt z innymi ludźmi większości z Ukrainy. Myślę że firma dała by sobie radę z 2 tygodniową przerwą ... W końcu jak kogoś stać na wycieczki lub polowania na innym kontynencie za ok.pół miliona to i z tym dali by sobie radę. W tym komentarzu nie chodzi o to by kogoś skrytykować tylko o to by dać do myślenia tym, którzy są odpowiedzialni za zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników i ich rodzin.

Tak6Nie2
Pracownik;)
@Zmartwiony

Pożyjemy zobaczymy. Myślę że w tej trudnej sytuacji każdy sie boi. Narazie nie mamy na co narzekac. Ważne że robota sie kleji.

Tak1Nie3
Strzelsięwł...
@Pracownik;)

To nic że pracownicy i ich bliscy w niebezpieczeństwie ważne by się produkcją zgadzała i robota kleiła... Odpowiedzialność poziom Pol-skone...

On
@Zmartwiony

Mogą być i urlopy, aby zamknęli!

Gość
@Pracownik;)

Tobie pewnie jakby powiedzieli że pół roku Ci pensji nie wypłacą to byś się cieszył że robota się klei imbecylu

Heheszki

Jak chcesz sie dorobić garba to zapraszamy.

Matijas

Polecam

Kwarantanna

Dlaczego pół-skone pracownika który miał kontakt z kim kto wrócił z zagranicy wysyła na przymusowy urlop skoro należy się takiej osobie świadczenie takie samo jak na L4 mimo to że nie jest chory. Czyżby znowu oszczędności na pracownikach? Bo zakład musiał by płacić za 33 dni takiej kwarantanny a u pracowników powyżej lat 50 za 14 dni takiej kwarantanny.

TakNie2
x
@Kwarantanna

Dlaczego pytasz o to tutaj? To tylko zwykła strona do opinii. Nawet na umowie powinno być napisane, że wszelkie spory rozstrzyga Sąd Pracy.

Tak1Nie1
Nick

Nie polecam, pracowałem do niedawna na zakładzie nr 4. Różne historie słyszałem pracując niedługo. Większość można poczytać poniżej. Wyssane z palce raczej nie są bo i po co.

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o POL- SKONE - Lublin