POL- SKONE

Lublin

Opinie o POL- SKONE

Xyz

Panie X. Nie zachowuj się jak czopek. Pozdrawiam.

x

Piszecie wyraz "chala" i myślicie, że ktoś Wasze zdanie potraktuje poważnie ? Zastanówcie się, bo piszecieoskarżenia niezgodne z prawdą. No ale anonimowo to każdy z was jest kozakiem. A jak Prezes pyta na zebraniu o jakieś pytania czy uwagi to nie macie jaj, żeby się odezwać. Nie uważam, że to praca marzeń, ale pisanie takich głupot woła o pomstę do nieba. Skończyły się czasy, gdzie pracy nie było, więc możecie ją zmienić. Tylko najpierw zacznijcie od przestudiowania elementarza i podstawowych podstaw pisowni wyrazów. Bo w tym wieku to trochę wstyd :)

EsetNot32-109

Pol Skone to obóz pracy a nie zakład pracy tak jak powinno to mieć miejsce. Spóżnisz sie 20 sekund z przerwy ten śmieszny człowiek w zielonym szlafroku o imieniu Grzesio spojrzy na zagarek i pierdolnie do ciebie tekst "a co dla ciebie jest dłuższa przerwa??" .On wszystko robi w przekonaniu, iż ma do wypełnienia wielka misję :-) ale ok niech mu bedzie . Nie potrafię zrozumieć ludzi którzy na Facebooku piszą pracuje: Pol Skone Boże kochany czym tu sie chwalić to jest raczej powód do płaczu i wstydu... Ogólnie rzecz biorąc Pol Skone to firma dziad praca tam to trauma na całe życie nie polecam nikomu bo szybko przekona sie że popełnił najwiekszy błąd w swoim życiu zatrudniając sie u Janka.

H.O.D

Co się dzieję w tym Polskone?! Dobrze że już mnie tam nie ma. Pozdrawiam cały zakład produkcyjny w Niemcach. Życzę szybkich decyzji !!!

Polskone ( żydzone)

Jaki współczynnik W tym miesiącu W Lublinie Niemcach Biłgoraju podawajcie

Biłgoraj
@Polskone ( żydzone) 08.10.2017 16:34
Jaki współczynnik W tym miesiącu W Lublinie Niemcach Biłgoraju podawajcie

Biłgoraj 1,64 śmiech w ch.. PW cały czas robione a płacone jak upaincowi i stary jeszcze gada na zebraniach że musi dokładać do wypłat nam to już dawno upadło by to żydzone samochódów by nie miał za co zmieniać i nie budował by nowych hal co chwilę

Bilgoraj

Witam. Majstry z okien pokazują jacy oni ważni np pan p.p rzuca wszystkich pracowników po całej chali zamiast traktować wszystkich równo ale z kolegami pic alkohol w szatni zezwaka z byłymi pracownikami bo jemu wolno wszystko no prócz pana majstra. p.b bo reszta to pokazuje jacy są ważni a pracowników traktują jak śmieci pozdrawiam

Olek
@Bilgoraj 07.10.2017 18:42

Dokładnie kolego przesadza

Sąsiad

Witam. Nie jestem pracownikiem tego zakładu ale mieszkam w bliskim sąsiedztwie w Biłgoraju. I tu moje pytanie-czy oni(kierownictwo,dyrektorzy,prezes) nie słyszą bądz nie wiedzą jak hałasują wyciągi w nocy w dzień tego aż tak nie słychać ale w nocy koszmar,czy naprawdę jest aż tyle pracy żeby nie dać ludziom mieszkającym w sąsiedztwie spokojnie przespać nocy? nie sądzę!Jeszcze trochę to my mieszkańcy pobliskiego zakładu zaczniemy pisać skargi tam gdzie trzeba bo dalej tak nie da się żyć całe lato musowo spać z zamkniętym oknem jak w klatce i to jeszcze słychać jak napie...ją te wyciągi. No i jeszcze sprawa dymu jaki leci z komina w nocy też będzie do poruszenia(zdjęcia jakieś tam są) a jeśli trzeba będzie to się telewizję wezwie oni tylko czekają na takie sęsacje. I to nie jest tylko moje zdanie ale wielu osób mieszkających na tym osiedlu. I jeszcze powiedzcie temu co sześciesiątką naku...wi jedynką na pełnym gazie po północy żeby się w łeb pukną bo kiedyś go wyciągnę z kabiny i ryj stłukę.

Mieszkaniec
@Sąsiad 30.09.2017 08:20

Dokładnie taka sama sytuacja jest w Niemcach hałas dym ogólny syf dla nas oraz naszych dzieci. Chętnie wybiorę się do Kuriera Lubelskiego przekażę zdjęcia i nagrane filmy oni zajmą sie resztą. Pozdrawiam

Prawa strona medalu

Ciekawe jak tam wypłaty wyjdą ?? Czyżby znów współczynnik mniejszy ???? Ale nie ma co się wkur.... Przyjmują do Blacka, Modela , Convexu,Jobonu i nie tylko więc nie ma co się martwić pracy dużo i to w lepszych firmach za większe pieniądze w zakładzie Pol skonowskim w Niemcach zwolniło się 16 osób pasuje jak będzie dalej tak CH..... Płacił się skrzyknać w kilkanaście osób w Biłgoraju i się zwolnić mam już kilka osób chętnych tu nie doceniają pracowników łepek co robi rok czasu więcej zarobi jak trochę starszy pracownik śmiech na sali !!!!!

Polskoniak
@Prawa strona medalu 24.09.2017 14:21

Kolego masz nieaktualne dane z zakładu w Niemcach zwolniło się grubo ponad 30 osób i to jeszcze nie koniec :-)

Prawilniak

Masz rację to zwykły cham oderwany od pługa nie szanuje ludzi

Młoda

Bylam na wakacjach w Bilgoraju w Pol-skone ludzi nie znam wiec nie oceniam mistrzowie wydaja sie ok. Ale mialam okazje kilka razy uslyszec jak ten szef produkcji czy jakos tak odnosi sie do niektorych pracownikow ,tylko krzyk I od czasu do czasu przeklenstwa jak tak mozna pracownikow trzeba szanowac a nie dawac im do zrozumienia ze sa nikim tylko robolem za rok juz tam nie pojde na wakacje

były pracownik

Nie dajcie się oszukać! Przyjmują ludzi do pracy, bo miejsca się zwalniają z powodu zwolnień z błahego powodu, pracownicy sami się dziwią, dlaczego ktoś został zwolniony. Dyrektor A. P. jak już dostał władzę nad pracownikiem, nie liczy się z cudzym losem, widzi problemy, gdzie ich nie ma ! Jeśli macie kredyt, dzieci - nie warto !

Prawda w oczy kole

Tak szczerze to robiłem nie dawno w tej firmie nie polecam jej nikomu ani nawet najgorszemu wrogowi te wypłaty to jakaś kpina naliczają współczynnik jak im się podoba aby jak najmniej dać pracownikowi zarobić jak nie jesteś że tak się wyrażę rudym konfidentem to cię mają za nikogo traktują jak worek śmieci kto tu jeszcze pracuje to albo nie ma gdzie iść albo jest rudy albo głupi !!!! Tak jest prawda

ja

Dyrektor do spraw sprzedaży Arkadiusz P zwalnia z błahego powodu, z podkreśleniem "błahego" , a nawet za chęć do pracy, bo zwalnia za przyznanie się do wykonywania zadań, których on nie zlecił, a wykonuje się na stanowisku pracy. Nie ma odwagi przyznać się do prawdy ze strachu, tylko wierutne kłamstwa przedstawia zarządowi na uzasadnienie zwolnienia pracownika - wielki mi mężczyzna, haha, tchórz, typ bez honoru i tyle. Jego pycha przeważa nad całokształtem pracy pracownika . Rozlicza za coś, jak twierdzi powiedział, a w rzeczywistości nie mówił. Miły, ale zarozumiały, cicha woda, co brzegi rwie.

laleczka

Dyrektor do praw sprzedaży A. P. zwalnia z błahego powodu, z podkreśleniem "błahego", a nawet za chęć do pracy, bo zwalnia za przyznanie się do wykonywania zadań, których on nie zlecił, a wykonuje się na stanowisku pracy. Nie ma odwagi przyznać się do prawdy, tylko wierutne kłamstwa przedstawia zarządowi na uzasadnienie zwolnienia pracownika. Rozlicza za coś, co jak twierdzi powiedział, a w rzeczywistości nie mówił. Miły, ale zarozumiały, cicha woda, co brzegi rwie. Bleeeeeeeeeeeeeeeeeee

Jaf

Wszystko by bylo dobrze i dalej bym pracowal gdyby nie anto niak sweter tzw. Burak

Szukający

Wcześniej piszecie żeby iśc do BRW tak? Tam lepiej? Pytam, ponieważ nie jestem wogóle z Biłgoraja i nie znam tam firm. Poleci ktoś gdzie można spróbować pracować w Biłgoraju?

Student

Witam, chciałbym sobie dorobić na wakacjach bo planuję iść na studia, ale widzę po komentarzach jakieś ciągłe pretensje. Przecież tam nikt nikomu na siłę nie każe pracować i nie wiem jakich stawek oczekujecie pracując fizycznie. Poza tym ciągle narzekacie na zarząd czy szefostwo, przecież nikt nie zabrania wam założyć własnego biznesu i ponosić odpowiedzialności za firmę i pracowników. Pozdrawiam.

pozdrawiam

człowieku nikt ci nie każe tu pracować mamy wolność i możesz z niej korzystać nie musisz pracować możesz siedzieć na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i dłubać w nosie nikt ci tego nie zabroni.

Lech

Kolega
@Lech 09.05.2017 13:33
A co z pracą Przedstawiciela Handlowego. Interesuje mnie atmosfera, wynagrodzenie, auto itp.? Ktoś podpowie czy warto?...

Nie warto dla normalnego człowieka. Żeby mieć tu dobrze to musisz być pociotkiem czyimś. Najlepiej zgłoś się na produkcję do "sfetra", wtedy sam ocenisz prace w pol skone. Szkoda zdrowia, szukaj innego zajęcia.

Wito
@Prawilniak 11.05.2017 21:11
Ten kolega wyżej o nicku (pozdrawiam ) to jakiś ich przydupas i tu co ludzie piszą na tym forum to nic wyssaneg z palca tylko...

Dobrze kolega gada, mnóstwo wazeliniarzy, którzy mają najlepszą robotę (czytaj najmniej męcząca), chodzą sobie jak te święte krowy z telefonami w ręce przez 8 godzin bo mają czas na wszystko tzn. pospacerować wszędzie, pogadać z każdym, kawka 3 razy dziennie i takie tam pseudo zajęcia do udawania że coś robią. Spróbować możesz, może ci się powiedzie, ja tak dobrze nie miałem.

Abc

No słaba, bo to robione jest na ilość, a nie na jakość :) do tego dobra reklama i miliony na koniec miesiąca wpadają.

Szukający

Witam. Mam takie pytanie. Są przyjęcia na produkcję do Biłgoraja? Jaka stawka? Na godzinę czy miesięczna wypłata? Ile godzin pracujących 8,10?

Acab
@Idź do chmiela 25.04.2017 07:42
7zł 8godz 1500 czasaminiej zależy od współczynnika ale szczerze to lepiej idź do Chmiela w Pol Skone będziesz traktowany jak śc...

Kolega wyżej ma rację daj sobie spokój z tą firmą jeszcze kamery w szatniach mają być podobno [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się staremu przewraca to nie zgodne z prawem!!!!!! Chyba baby chcę podglądać !!!!!

Kola
@Idź do chmiela 25.04.2017 07:42

Dobrze napisane, taka prawda, do tego gorąco kolega pozdrowil :) :) :)

Pracownik Biłgoraj

Dali parę groszy więcej w tym miesiącu bo się boją że ludzie się zwalniają żeby sami nie zostali w Biłgoraju to co chwilę się zwalniają i tak na pewno nas robią w CH... Przed tymi podwyżkami co były z rok temu czy tam z 2 lata to współczynnik był około 2 a teraz po między 1.30 a 1.50 pare co to ma być??? To jest podwyżka??? Śmiech na sali na papierku dali niby to więcej na godz a w rzeczywistości współczynnik zmniejszyli żeby ludzie nie zarobili tylko tyle samo jak przed rzekomymi podwyżkami tak samo teraz w święta w poniedziałek sobie człowiek nie może po świętować z rodziną przy % bo oczywiście we wtorek trzeba iść do roboty na rano !!!! Co to za święta dla góry to i święta a dla normalnego pracownika nie szanują jakoś w Black Red wbite są mądrzejsi ludzie i tam sobie dużo wcześniej odrabiają i mają wolne we wtorek weekend majowy też mają odrobiony i mają cały tydzień wolny zawsze mają po odrabiane a my co jak zwykle do roboty !!!!!

Ula
@Pracownik Biłgoraj 16.04.2017 12:22

Bo to jest jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] k., do roboty na okrągło, a w wolne między świętami chętni też by się znaleźli żeby przyjść.

Gal
@Pracownik Biłgoraj 16.04.2017 12:22

Jedna wielka ściema z tymi podwyżkami, współczynnikami itd. Dwie wypłaty na rok dobre, jak pracujesz przez 25 dni. 2-3 lata temu tyle samo się zarabialo, nie zapłacą więcej niż ustalona pewna granica.

Wesołych i spokojnych świąt dla wszystkich narzekających i nie zadowolonych oraz życzę wam znalezienia nowej lepszej,lżejszej i lepiej płatnej pracy. PS.ja tu zostaję bo mi pasuje.

Olek
@pracownik 15.04.2017 10:16

Pasuje, jak niewiele się pracuje przez 8 godzin bo maszyna wszystko zrobi lub jest popsuta przez większość czasu. Pewnie, mi też by pasowało.

Yyyyyyyy

Po wypłacie cisza

Pracujacy

Gdyby kazdy przebieral sie w szatni przynalerznej do dzialu na ktorym pracuje to miejsca bylo by wiecej a tak ludzie z okien przebieraja sie na obrobce z obrobki na oknach nawet z nowj hali przebieraja sie na oknach a na nowej hali sa nowe szatnie,nowe szafki. Ale po co sie przenosic do szatni innej na swoim dziale jak sie juz przyzwyczailem lepiej sobie usiade przed kompem i popisze ponarzekam jaki to ja jestem biedny i jak tu jest zle jaki ja jestem swietny pracownik a kierownik i mistrzowie sa do niczego jak ja sie sie na wszystkim znam a inni nie maja pojecia o niczym. Ludzie sracie w swoje gniazdo,obrabiacie dupe wszystkim po kolei jak to jest zle jak nie dobrze jak komus nie pasuje proponuje zmienic prace,pojechac do niemca a ten co narzeka ze na oknach maja zle to chyba mu sie w pupie poprzewracalo proponuje na zime na tartak pojsc na probe to wtedy bedzie mial jakies porównanie. Ps.troche szacunku dla ludzi bo karma wraca i to potrójnie.

W szatni Polskone nie ma się nawet jak przebrać, bo każdy ma po pół szafki... gdzie przecież pracownikowi powinna przysługiwać cała szafka. Do tego jadalnia w Biłgoraju w pol-skone znajduje się obok filtra odpylajacego... idziesz na przerwę do jadalni a tam napiepsza tak że się odechciewa jeść... ;)

Robot
@pracownik 04.04.2017 21:55

Szatnia na 10 osób,a upchane ze 30, przejść nie można normalnie. Klitki pobudowane, a nie szatnie. Przynajmniej tak na futrynach jest. Porażka, jak wszyscy się zejdą to jak w konserwie.

Pol skone Biłgoraj to jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] płacą ile im pasuje traktują jak murzynów wiecznie im mało można się wykończyć psychicznie i jeszcze pełno konfidentów zwłaszcza ci którzy są pociotkami albo mają majstra w rodzinie czas poszukać innej pracy

Robot
@Były pracownik 03.04.2017 23:32

To samo jest w Niemcach, na futrynach i na arco w szczegolnosci, wazeliniarze mają najlepsza robotę, człowiek jak się na to patrzy to się robi niedobrze, wszędzie układziki, a majstry udają, że nic nie widzą. Grunt to wejść głęboko w d.., wtedy będziesz miał dobrze, tylko jak byś nawet chciał to nie dasz rady, bo już wszystko zapchane.

Bolek
@Były pracownik 03.04.2017 23:32

Podobno w Biłgoraju najlepsi fachowcy, tak u nas mówią ☺

nie ładnie

Jak to jest możliwe że mistrz każe przyjść na nockę po pierwszej zmianie?! co oni sobie myślą że pracownikiem można tak pomiatać,że nie potrzebuje odpocząć to się nadaje do inspekcji pracy. Pracownik po pracy musi mieć 11 godzin odpoczynku. Czy kierownictwo tego nie widzi ?

Gorgon
@nie ładnie 28.02.2017 09:46

To jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jedni przychodzą co 8 godzin, a inni tzn. "pupile" mają po 3 dni wolne na weekend, przykładów można podawać wiele. Tu obowiązuja zasady jakie ustali firma, a nie te ogólnie przyjęte. Ile byś nie chodził i nie robił to zawsze będzie mało.

PeHowiec

Panowie, A co z pracą Przedstawiciela Handlowego. Interesuje mnie atmosfera, wynagrodzenie, auto itp.? Ktoś podpowie czy warto?

Analityk

Przepracowałem w Pol-Skone trzy miesiące. Moja poprzednia firma wzięła była i zbankrutowała, więc szukałem jakiejkolwiek pracy. Akurat było ogłoszenie z Pol-Skone. Po krótkiej rozmowie trafiłem do futryn w Niemcach. Praca dwu-zmianowa, co druga sobota pracująca. Po pierwszym miesiącu dostałem 2900 brutto, w drugim i trzecim 3100 brutto. Praca w futrynach nie wymaga jakieś specjalnego wysiłku intelektualnego, potrzebne są zdrowe ręce i plecy. Generalnie po za nudą nic pracy niewiele można robocie zarzucić. Firma, zresztą jak większość dziaduje na drobiazgach typu ubrania robocze, herbata bez cukru czy też czystość w łazienkach. No ale byliśmy tam na samym dole łańcucha pokarmowego, więc trudno się dziwić. Załoga zgrana i fajna, wytłumaczy, podpowie i pomoże. Organizacja pracy kuleje, czasami z tego powodu jest spory bałagan w pracy. Tu się raczej nic nie zmieni póki prezesem jest Stary. Najwięcej do życzenia pozostawiają mistrzowie. Ja akurat miałem trzech. Dwóch z nich robiło tylko wiatr na hali, bo wiedzę mieli raczej słabą i jak przyszło co co czego to latali do tego trzeciego. Tych dwóch miało nas czyli zwykłych roboli za nic, ten trzeci był w porządku. Jeden z tych dwóch nazywał się A....niak, nazwisko drugiego umknęło mi. A......niak z którym miałem najwięcej do czynienia to tak zwany fragment większej całości czyli kawał s.......yna. Inaczej nie można go określić. Podsumowując, praca jak praca, gdyby nie A.....niak byłaby całkiem znośna.

Opinia

Bardzo duży minus dla firmy POL- SKONE To BARDZO niezadbane łazienki, szatnie. Brak lub zbyt małe przeznaczenie na wyposażenie szatni, jadalni.

@Opinia 02.08.2016 20:57

To prawda. W jadalni nie ma zadnej lodowki, czajnika czy mikrofali. Sa tylko stoly i krzesla, ktorych zreszta i tak jest za malo i ludzie jedza w szatni. Nie wspomne juz o myszach grasujacych po szafkach.

ja

Ludzie po co wy tam pracujecie skoro wam nie pasuje? Atmosfera w pracy zalosna tak jak i zarobki. Wiecej zarabiaja ludzie w marketach na kasie. Nie docenia sie starych pracownikow a wymaga sie od nich multum. Na halach w zimie 12 stopni a w lecie upal ze wytrzymac nie mozna. Dyrektor jak przyjedzie to sie ludzie po katach chowaja zeby go nie spotkac, zreszta mistrzowie tez. Ja zaluje tylko ze tak dlugo sie tam meczylem, bo na prawde nie warto!

Nowa hala rządzi reszta to ciemniaki

W czwartek wielki dzień remamentu. Znowu przyjadą lubliniaki a będziemy liczyć....zamiast robić sztuki. Przecież remament należy do działu technicznego wiec nie wiem z jakiej paki my to za nich robimy, a oni biorą za to naszą kasę. Po drugie jak to liczą skoro w ciągu miesiąca nie nadążam wywozic braków do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] który pali jak popadnie co mu w ręce wpadnie Mdf i te spraw y...

Służbista

A propo wydajności w pracy pracowników Pol-Skone. Czy kierownik dalej suwa się służbowym samochodem po mieście w godzinach pracy: wozi dzieci do szkoły, przywozi z szkoły w godzinach pracy bo go na opiekunkę nie stać, robi zakupy, itd. A jak przyjedzie to rozlicza wszystkich na produkcji z czasu pracy. Pracownicy z montażu doskonale wiedzą ile razy kier. wyjeżdża na miasto.

rozbawiony

zaczynają już żebrać żeby pracownicy się nie zwalniali i proponować stawki młodym pracownikom jakich nie mają ludzie pracujący nawet kilkanaście lat wiec jeszcze bym proponował zbojkotować soboty tak chociaż ze dwa miesiące to może by się opanowali i przemyśleli i zastanowili czy warto szanować pracownika czy nie!!!!!pracujmy od poniedziałku do piątku bez sobót i niech płacą te 1700zł i wtedy zobaczymy co będzie w pażdzierniku!?Ja wam powiem co by było w pażdzierniku schodził by towar sierpniowy a klient by się odwracał od firmy z powodu długich terminów i kto będzie cwany wtedy prezes,kierownik czy my pracownicy??!!! Pracujmy tyle za ile nam płacą a wiadomo płacą bardzo żle nawet w marketach zarabiają lepiej kiedyś kierownik proponował że załatwi pracę w tesco a dziś nic nie mówi że może załatwić i nie wysyła do tesco i nie ma gadania że podań jest kupa że na twoje miejsce jest 20-stu.Dziś jedno co kieownictwo potrafi powiedzieć -dlaczego pan się zwalniasz-a wiecie dlaczego jest po cwaniakach ?a to dlatego że nie ma kogo przyjąć a jeśli już ktoś złoży podanie to po ogólniaku co wkrętarki nie potrafi trzymać w ręku. WIĘC PROPONUJĘ SIĘ ZASTANOWIĆ NAD PŁACAMI I TO POWAŻNIE BO JESZCZE JEDNA DWIE TAKIE WYPŁATY TO MAJSTRY I KIEROWNIKI TYLKO ZOSTANĄ I WTEDY NA PEWNO BĘDĄ ROBIĆ WYNIK WTEDY PW BĘDZIE ZAWSZE DOBRE A I WSPÓŁCZYNNIK WYSOKI. AMEN

xyz

w tym miesiącu to już był szczyt pazerności

Oskubany

Tak więc mój drogi kolego nie odkryłes Ameryki takie rzeczy się zdarzały, zdążają i będą zdazac. Temat plac w Pol-skone to temat tabu nic się dowiesz od majstrow, kierowników a nawet naczelnego jeden gościu juz próbował spytał się prezesa "czemu tak mało zarabiamy" i nagle rozgadany naczelny wszystko wiedzacy zamilkł. Podsumowując na to wychodzi ze za 21 zrobiłeś 1900 ZL czyli dniowka wyszła ok. 90 zł a za 25 dni pracy w tym dwie soboty 100% zrobiłeś 1850 zł wychodzi dniowke 75 zł. Wiec następnego 10 wszyscy liczymy ile wychodzi na jeden dzień. A soboty nie są obowiązkowe wiec je zostawmy dla rodziny bo szkoda palić paliwo do pracy.

powiedzcie mi bo może ja za głupi jestem. jednego miesiąca mam 21 dni roboczych zarabiam w tym miesiącu 1900zł a nastepnego miesiaca mam 23dni robocze bo byłem dodatkowo w dwie soboty dodam że sobota płatna 100% i zarobiłem 1850zł!!!!Jak to jest możliwe czym więcej pracuję tym mniej zarabiam w tym zakładzie rozgrywają się sceny jak z filmów Barei!!! Przecież powinienem zarobić więcej a nie mniej!! To się nadaje do sądu pracy lub jakiegoś innego urzędu należało by to zgłosić bo to jest chore

robol
@pracownik 13.05.2016 07:40

Moim zdaniem "To się nadaje do" do inspekcji pracy PIP. Jeden telefon, jeden list i "pozmiatane". Przyjadą skontrolują, posprawdzają przy okazji sprawdza inne rzeczy.

Realista

Jestem ciekaw jak się sprawą potoczyła z tym mieszkaniem zakładowym. Czy zarząd staną na wysokości zadania? Być może prezes podszedł indywidualnie do sprawy zgódnie z prowadzoną polityka personalna firmy. Bo jeśli za to wziął się kierownik to lipa. Jego zdanie w takich sprawach to radzą sobie sam nawet jeśli chodzi o wspólny dojadę jednym autem do pracy żeby przenieść się na inna zmiana to jest wielki problem wtedy mówi można przecież jeździć do pracy taksówką. A spytany dziesiątego po wypłacie czy za takie pieniądze jak ja by pracował musi z nieee.

jestem za a nawet przeciw
@Realista 11.05.2016 16:28

co to za bełkot bez żadnej składni i sensu.

Braki kadrowe

System śita działa. Komu nie pasuje praca to się zwalnia przecież nikt za karę ani z przymusem nikogo nie trzyma... Przyjdzie "nowy" to będzie lepiej pracował jak twierdzi naczelny z kierownikiem. Wiec mamy otwarta drogę.Tylko się zastanawiam kto będzie produkował skoro kierownictwo się zwalnia. Jak oni uciekają to ja też uciekam z tonocego okrętu. życzę powodzenia wszystkim pozostałym

Kolega korony niemce ;)

Witam panowie ;) A ja muszę powiedzieć że ostatni rok w Pol - Skone wspominam bardzo miło, to co piszecie jak najbardziej zgadzam się z tym. Jest wyzysk, Jan płaci ile mu sie podoba. Ale to każdy wie nie ma potrzeby powtarzać tego 50 raz;) A ja miło wspominam atmosferę która panowała w jednym rogu jednej z hal firmy pol-skone;) Ciasteczko , kawka , i te sprawy;) Trafiłem na bardzo fajną maszynę gdzie prawie nie musiałem pracować , a zarobki miałem nie najgorsze jak na jana hojność, no ale rządza wyższych zarobków i zmiany czegoś w życiu zmusiła mnie do zmiany otoczenia ;) Pozdrowienia dla kolegów z hali sami wiecie jakiej;)

nooooooo w tym miesiącu to przeszli samych siebie skurwisyny hieny jedne--1300zł za miesiąc pracy ja pie r dole

nocki

dziękuję firmie pol-skone za pracę we wszystkie soboty za możliwość pracy w nocy za kilku majstrów idiotów co jak by mogli to z batem by stali a sami ani be ani me i co najważniejsze po tak ciężkim miesiącu dziękuję za wypłatę 2 tys-to jest to co motywuje nas do rzetelnej pracy ale całe szczęście już wiosna nie daleko i czas się pakować bo za takie pieniądze to grzech wstawać o 5 i zapiepszać 6 dni w tygodniu. Przy takich zarobkach nawet nie wiecie jak bardzo człowiek czyje się upodlony i poniżony.Pracownik dostaje to co spadnie z pańskiego stołu panie prezesie-zero szacunku i poważania dla ludzi którzy ciężko pracują na to żeby góra mogła się bawić,używać i jeżdzić nowymi samochodami a człowiek często nawet nowych ubrań nie może sobie kupić tylko w ciuchlandzie się musi ubierać więc nie mówcie że pracownika się szanuje w tej firmie bo pierwszym i najważniejszym wykładnikiem szacunku tak w tej jaki i każdej innej firmie są zarobki a nie głupie gadanie na zebraniach że inwestycje które prowadzi firma to są robione dla pracowników.A głupi naród siedzi na zebraniu z otwartymi gębami i słucha tych bzdur a głoszący te bzdury myśli że jest Bogiem bo tyle robi dla ludzi. DAJCIE PRACOWNIKOM GODNE ZAROBKI NIE OCHŁAPY

Poważny
@nocki 02.02.2016 08:04

Kolega ma rację takie zarobki to upadlińcom mogą sobie dawać !!!!!!

Derta

Tak,pracownikom zarząd dał 100 zł podwyżki . A tobie da mieszkanie

ghg

Od jakiegoś czasu to forum to czysta propaganda pol-Skone. Niektóre wpisy są usuwane!!! W zakładzie w Niemcach jakiś czas temu kierownik poruszał temat negatywnych komentarzy na tym forum wiec wiadomo ze są czytane przez kierownictwo i zarząd. Jak widac cenzura juz działa.

gość

blaa
@gość 18.01.2016 17:41
jest jakaś szansa na dostanie mieszkania zakładowego czy coś w tym stylu jeśli ktoś mieszka zbyt daleko żeby tam dojeżdżać?...

Prowadzona polityka personalna i kultura organizacyjna spowodowały, że POL-SKONE jest postrzegane jako dobry pracodawca, oferujący swoim pracownikom oprócz dobrego wynagrodzenia także pracę w stabilnej firmie. U nas pracownicy współdecydują o przyszłości firmy, otrzymując od Zarządu dużą samodzielność i swobodę w podejmowaniu decyzji. Polityka personalna oparta jest na stałym rozwoju pracowników poprzez różne formy podnoszenia kwalifikacji i wykształcenia. Nasi pracownicy kierowani są na specjalistyczne kursy i szkolenia, celem zdobywania nowych doświadczeń i zapoznawania się ze zmianami technologicznymi, zaznaczając tym samym obecność firmy na konkurencyjnym rynku. Szacunek i indywidualne podejście do pracowników są przyczyną ciągłych sukcesów naszej firmy, w której Twoja kariera ma szansę się rozwinąć. Jak najbardziej nasza firma ma bardzo rozbudowany fundusz socjalny "Zarząd jest dostępny dla nich także wówczas, gdy pojawiają się sprawy i problemy wykraczające poza sferę zawodową." Więc drogi kolego porozmawiaj z prezesem, dyrektorem bądź kierownikiem a on na pewno ci pomoże................. Ps. Nie czytaj tego forum bo to same kłamstwa.

me

hee,na waciki starczy :-)

Podwyżka dla wszystkich...

Drodzy pracownicy widząc wasze zaangażowanie i zapał podczas pracy jako zarząd postanowiliśmy dać podwyżkę wszystkim w wysokości 100 zł brutto od pierwszego stycznia 2016. Teraz każdy z was będzie miał minimum 1850 zł brutto co miesiąc to taki miły gest od nas po rozmowach z pracownikami i waszymi przełożonymi. Z nowym rokiem wkraczamy z nowymi wyzwaniami inwestycyjnymi w naszej firmie i nie chcieliśmy was w żaden sposób pominąć.

szymon wydra piękna

Co do zarobków Przedstawiciela Handlowego na region wschodni to myślę ,że mx 3000 netto ma a nawet mniej. Dyrektor han...lowve ok 10 do 15 tyś może zainkasować za wiernopoddaństwo.

Sory

Okej skoro dla ciebie studia to nic potrzebnego - nie namawiam żebyś zmieniał zdanie. Jesteś dumny z siebie że skonczyles technikum ? Zajexxcie! Co za tym idzie już wybierając szkole wiedziales juz że wybierasz pracę fizyczna, po co więc narzekać ? Zarobki ? Takie jak wszędzie ! A jak nie pasuje, i uwazasz że możesz znaleźć lepszą pracę to po co tu siedzisz ?! Fakt że powinni więcej płacić w porównaniu do tego jak ciężką jest praca ale ludzie uwierzcie, lepszych warunków nie znajdziecie..

Zostaw opinię o POL- SKONE - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POL- SKONE