POL- SKONE
counter
2 827 800 5 1

Popularne opinie

Były pracownik

Zle traktowanie pracownika na pierwszym miejscu. Pracownicy boja się straty pracy więc gdy cokolwiek idzie nie tak jest zrzucanie winny na innych. Kierownicy również często zrzucają przed prezesem winę na majstrow, a oni na pracowników fizycznych. Nigdy nie wiadomo kiedy zostanie zabrana tzw. Premia i zarobi się znacznie poniżej minimalnej krajowej. Zatrudniając się nie wiesz że twoje zarobki netto to podstawa + premia która może być zabrana. Ludzie ciągle odchodzą bo nie mogą wytrzymać dlatego polskone już reklamuje się w radiu żeby ściągnąć nowe osoby. Niezależnie od stanowiska wszyscy pracownicy są zestresowani i w większości nieszczęśliwi

Pomocna?
Tak22Nie3
Zgłoś
Xyz

Panie X. Nie zachowuj się jak czopek. Pozdrawiam.

Pomocna?
Tak81Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kejti pery

Witam, orientuje się ktoś czy po podwyżce stawki minimalnej przez Rząd w POL SKONE też wzrosną stawki czy pozostaną w granicach 8-9zł? Pozdrowionka

Pomocna?
TakNie
Zgłoś1
Rafal

Idę nie długo na rozmowę do Polskone czy warto się fatygowac?

Pomocna?
Tak5Nie23
Zgłoś

Wszystkie opinie

Ciekawski Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.
Pracownik
 Pytanie

Dlaczego niewygodne komentarze zostają usuwane? Kilka ostatnio usunięto! Czyżby niektórych prawda bolała i się jej wstydzili? Hmmmmm.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
PatON Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Jak wygląda kwestia PH jakie zarobki jaka flota aut ? ktoś może się wypowiedzieć widzę że zmieniana jest cała kadra PH

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
FAKRO Nowy wpis
Pracownik
@PatON

Flota dla PH to Audi A6 biturbo... Ph wymienieni bo nie spełniali oczekiwań, kolejni też będą bo też nie spełnią, być może Ty też. Poczytaj o firmie niżej opinie, świadczą o całokształcie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
PDK Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.
Pracownik
 Pytanie

Czy to prawa, że teraz w Sosnowcu jest godzina 14:54 ??

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Garbaty
Były pracownik
 Pytanie

Pracowałem w tej firmie kilka ładnych lat i jak zaczynałem też szukałem opinii tutaj. Po podpisaniu umowy byłem przerażony tym co tu przeczytałem ale trudno, klamka zapadła, trzeba było sprawdzić jak jest. Było nawet gorzej niż tu piszą. Donosiciele jakoś trzymają się posadek. Reszta ludzi, niektórzy na wyższych stanowiskach z jakimś pojęciem czy wykształceniem trochę pracują ale wszyscy siedzą cicho jak myszy i tylko jak pojawia się prezes to drżą ze strachu bo podpaść nie trudno, wystarczy trafić na gorszy dzień szanownego. Aż trudno uwierzyć, że tacy podli ludzie którzy mają wszystkich swoich pracowników za nic jeszcze istnieją i są tacy którzy chcą dla nich pracować! Zero szacunku. Jak nie donosisz to długo nie popracujesz. Praca z resztą nie jest adekwatna do pieniędzy rzucanych z łaską i tekstami, że ciągle są reklamacje a mimo to pensje są wypłacane. Wielka łaska zapłacić porządnemu pracownikowi za to że w lecie tyrał w pocie czoła na hali w której jest jak w saunie a w zimie zimno bo ciągle brama otwarta i jeżdżą wózkami. Wszedzie głoszą że ludzi przyjmą do pracy bo wykorzystując sytuację z koronawirusem Pan zabrał podwładnym znaczną część wypłat tłumacząc że będzie trudny czas, pozwalniali tych którzy mieli coś do powiedzenia i jeszcze mieli coś w głowie, mózg im pracował i to przeszkadzało bo przecież jak może uczeń przerastać mistrza? Ostatnio polityka firmy się zmieniła. Teraz zostawiają samą ciemnotę, bo ciemnymi łatwiej się kieruje.

Pomocna?
Tak17Nie1
Zgłoś
x
Były pracownik
 Pytanie
@Garbaty

Czy faktycznie pensje spadły przez pandemię? Ktoś może to potwierdzić?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Taboo
Pracownik
@x

Nie spadły, wzrosły ???? Weź się zastanów sam. Tarcza PiSiorów swoje zrobiła i ludzie cicho siedzą bo kryzys ????

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
Garbaty
Były pracownik
@x

Oczywiście, że wspaniałomyślny zarząd wpadł na to jak zrobić na pandemii i uczciwych ludziach interes

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Xe
 Pytanie

I jak tam bez siwowłosego kierownika ? Za mocno wszedł w tył ?

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
He
@Xe

Cudownie, wspaniałe, 95% zakładu bardzo się cieszy, oprócz tych lizotyłków którym też już nie wiele pozostało czasu w tej "wspaniałej" firmie. A co do pana siwowłosego, fałszywa wsza, nie szanująca ludzi, do tego z byle powodem szedł od razu do prezesa, tyle dobrych pracowników którzy przez niego wyleciało... Przez jego kłamstwa i bezpodstawne oczerniania... Ale karma wraca prędzej czy później.

Pomocna?
Tak10Nie4
Zgłoś
FAKRO
@Xe

To ilu kierowników czy majstrów już się przewinęło woła o uśmiech litości. Zakład nie ruszy pełną parą bez kompleksowego podejścia i zaangażowania osób także tych na najniższych stanowiskach. Zlepek doświadczenia i młodości która ma telefony w "łbach" nie uda się. Zmiany kierowników świadczą o bezsilności i braku pomysłu.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Ce
Były pracownik
 Pytanie
@Xe

@Xe o którym zakładzie mowa? Ten Siwowłosy to Kierownik zakładu?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Krzywy
Klient
 Pytanie

Na polskone wisi baner rekrutujemy. Warto? Jak zarobki na początek? Umowa? Czego spodziewać się po tej firmie. Mowa tu o zakładzie w Niemcach.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Taboo
Były pracownik
@Krzywy

Nikt (szczególnie z okolic) nie chce tam podjąć pracy bo opinia szybko się roznosi (od lat), reklamują się szeroko, nawet w radiu. Przede wszystkim zarobki, mizerne a praca nie należy do lekkich, miłych, czystych i dających satysfakcję czy nawet z perspektywami. Robola, potrzebują robola.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Ślepnąc od drewna

Witam. Ostatnio słyszałem ogłoszenie w radiu o poszukiwaniu pracowników do tej firmy. Firma działa już 3cia dekadę i odpowiedzcie sobie dlaczego poszukują pracowników z takim "rozmachem"? Tam przewinęło się setki dobrych pracowników, którzy pracowali po kilka- kilkanaście lat i dlaczego odeszli? Bo pomimo "plusów", że stabilna praca, pod dachem i w okolicach miejsca zamieszkania to jeszcze trzeba zarabiać jakieś godne pieniądze i mieć perspektywę wypracowania sobie czegoś po wielu latach sumiennej pracy. A tam wypracować sobie można jak w przysłowiu garba, ktoś się odezwie, że nie każdy, ok. Ale tak miało/ma 95% pracowników...

Pomocna?
Tak21Nie
Zgłoś
Egzorcysta za niecałe 300
@Ślepnąc od drewna

Omijajcie w Lublinie zakład na Felinie nr 4. Zarobki bardzo marne jak na te czasy. Co chwilę ktoś się zwalnia albo jest zwalniany.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Bruce lee
@Egzorcysta za niecałe 300

A zwolnili już rudego pseudo technologa wiecznie chowającego się w mistrzówsce?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
pracownik
@Bruce lee

Jaki jest z jego pożytek jak z każda pierdoła biega do Bartka, sam nic nie potrafi, jak sie coś zapytasz to czekasz kilka godzin luib dni na odpowiedz

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Ws
@Ślepnąc od drewna

Tam nikt nie chce robić najgorsza firma w lubelskim zero szacunku do pracownika I jakieś ochłapy co miesiąc

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
B-c

Drzwi Krzywe nie można wyregulować reklamacja już trwa 4 m-ce nie kupujcie tego badziewia

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś
lysy
@B-c

jezeli uznana reklamacja to niemozliwe ze czekasz az tyle

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś1
Kamil
@lysy

Możliwe u mnie po 3 tygodniach drzwi odchyliły się 7mm od normy reklamacja zgłoszona oczywiście oni swoje że nieodpowiednie warunki wilgoć itp.reklamacje uznali 3msc czekałem na drzwi.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Dariusz Zieliński
@B-c

Ja czekam 6 miesięcy i zapłaciłem 16 tysia problem z powłoka lakiernicza i frezowaniem klamki przesuwnej nie polecam

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Bruce Baner
Użytkownicy czekają na odpowiedź 87 dni.
 Pytanie

Chciałem się ostatnio zgłośić na operatora na zakład nr.4 ale znajomy mówił mi że tam się jakieś cyrki dzieją, jakieś nożowniki i ataki nożem na współpracowników, czy mógłby ktoś to potwierdzić czy to prawda ?

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Marek Mostowiak
 Pytanie

Witam, czy w związku z zakażoną na wirusa osobą, naszą koleżanką z Pliszczyna będą podejmowane jakiekolwiek kroki ? Wie ktoś coś o tym? Czy tylko zmniejszenie wypłat Nas czeka? "bo mamy wirusa" . A jeśli zaatakują Nas 3 wirusy to będziemy robić za darmo? ktoś coś ?

Pomocna?
Tak3Nie3
Zgłoś
Prezes
@Marek Mostowiak

Tak za darmo, premie w każdej chwili możemy zabrać także zostanie te kilka złoty na godzinę z umowy, A ze względu na wirusa jeszcze z tego utniemy panie marku pan się nie boi, napewno za dużo pan nie zarobi.

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie POL- SKONE?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
kopakabana
@Pytanie

ale o co dokładnie chodzi? jakie pracownicy produkcji mają podejście do liderów z zewnątrz czyli z innych zakładów POL SKONE, czy wogole innych zakładów? Czy jakie zarząd ma podejście do liderów? Wogole liderów czyli do konkurencji będącej liderem na rynku? podejście kogo do kogo?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kasa

Ryba pasuje się od głowy... Dobrze ktoś napisał. Bezwzględnie liczy się kasa.I tak trzeba podejść do tematu.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
X
Użytkownicy czekają na odpowiedź 155 dni.
 Pytanie

Jak wygląda praca w czasie epidemii? Czy normy bezpieczeństwa są zachowane?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Makor

Ile 'jałmużny' w tym roku na święta - 100zł?

Pomocna?
Tak7Nie1
Zgłoś
Skaradeusz
@Makor

O świętach już myślisz? W obecnej sytuacji panującej na rynku i świecie fajnie by było pomyśleć czy praca nadal będzie.

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Makor
@Skaradeusz

Ja mam pole i z niego zysk. Czy tu będzie praca czy nie mnie to nie obchodzi, ja abym ZUS miał zapłacony, resztę sobie zarobię sam.

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
Pracownica

Czy firma pół-skone może wysłać swoje pracownice biurowe na dodatkowe szkolenia, kursy, szczególnie chodzi o wiedzę z zakresu przepisów ZUS a dokładniej z zasiłków, sposobu ich naliczania i prawidłowym liczeniu dni należnych pracownikom, bo one mówią swoje a ZUS swoje, one każą pisać dni pracujące w oświadczeniu na opiekę dziecka do lat 8 a ZUS każe pisać z dniami wolnymi nie wyszczególniać. Więc może ktoś w końcu zajmie się tym bałaganem. Bo od pracowników wymaga się dużo ale od siebie to już nie koniecznie. Jeśli za opiekę płaci ZUS to nie rozumiem dlaczego tak uparcie każą wyszczególniać tylko dni pracujące? Ktoś potrafi to wyjaśnić bo w biurze niczego się nie dowiem bo jest nie dostępne dla pracowników. Sami się boją a nam każą pracować.

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś
Zmartwiony

Dlaczego Polskone nie zamknie swoich zakładów na ten trudny czas pandemii ? Lepiej narażać zwykłych ludzi, wysyłać ich na urlopy przymusowe lub zmuszać ich do zwolnień lekarskich, niż zawieśić działalność na 2 tygodnie. Zarząd sam już nie pokazuję się na zakładach produkcyjnych bo boi się o swoje zdrowie i wcale się nie dziwie bo też się boję, a muszę pracować codziennie i mieć kontakt z innymi ludźmi większości z Ukrainy. Myślę że firma dała by sobie radę z 2 tygodniową przerwą ... W końcu jak kogoś stać na wycieczki lub polowania na innym kontynencie za ok.pół miliona to i z tym dali by sobie radę. W tym komentarzu nie chodzi o to by kogoś skrytykować tylko o to by dać do myślenia tym, którzy są odpowiedzialni za zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników i ich rodzin.

Pomocna?
Tak6Nie2
Zgłoś
Pracownik;)
@Zmartwiony

Pożyjemy zobaczymy. Myślę że w tej trudnej sytuacji każdy sie boi. Narazie nie mamy na co narzekac. Ważne że robota sie kleji.

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
Strzelsięwł...
@Pracownik;)

To nic że pracownicy i ich bliscy w niebezpieczeństwie ważne by się produkcją zgadzała i robota kleiła... Odpowiedzialność poziom Pol-skone...

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
On
@Zmartwiony

Mogą być i urlopy, aby zamknęli!

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Gość
@Pracownik;)

Tobie pewnie jakby powiedzieli że pół roku Ci pensji nie wypłacą to byś się cieszył że robota się klei imbecylu

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Heheszki

Jak chcesz sie dorobić garba to zapraszamy.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Matijas

Polecam

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Kwarantanna

Dlaczego pół-skone pracownika który miał kontakt z kim kto wrócił z zagranicy wysyła na przymusowy urlop skoro należy się takiej osobie świadczenie takie samo jak na L4 mimo to że nie jest chory. Czyżby znowu oszczędności na pracownikach? Bo zakład musiał by płacić za 33 dni takiej kwarantanny a u pracowników powyżej lat 50 za 14 dni takiej kwarantanny.

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
x
@Kwarantanna

Dlaczego pytasz o to tutaj? To tylko zwykła strona do opinii. Nawet na umowie powinno być napisane, że wszelkie spory rozstrzyga Sąd Pracy.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Nick

Nie polecam, pracowałem do niedawna na zakładzie nr 4. Różne historie słyszałem pracując niedługo. Większość można poczytać poniżej. Wyssane z palce raczej nie są bo i po co.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o POL- SKONE - Lublin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

POL- SKONE