Opinie o Davis Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Davis Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Davis Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Davis Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

@Monti

Nie polecam, w rozmowie kwalifikacyjnej obiecywali nie wiadomo co a w rzeczywistości co innego. Słaba kadra zarządzająca. Żenada.

Szatan
@@Monti

Witaj Monti , co masz na myśli napisz coś więcej bo chciałem złożyć podanie o pracę w tej firmie , ale z twojego sposobu pisania wydaje mi się że wszystko wiesz najlepiej i jesteś zarozumiały

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Davis Poland Sp. z o.o.?

Jej. Jakiś czas temu ludzie pisali o produkcji. Ze brak ofert pracy. Dalej pusto i nie ma ofert … Dlaczego? Jest przestój w firmie czy są stali pracownicy a ich ilość przy produkcji nie jest duża? Ile pracowników w sumie jest firmie? Jest małe zapotrzebowanie na produkt? Szukam przyczyny braku ofert.. nie wiem czy warto się przejść osobiście, czy będą nowe nabory?

Meggi Nowy wpis

Główna działalność firmy ma charakter handlowy. Tylko jej część jest produkcyjna. Stad stanowisk produkcyjnych nie jest tak dużo. Załoga jest stała i nie ma zbytniej rotacji.

Panadolf Nowy wpis

Jakie piniadze sie tam zarabia

Czy Davis Poland Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

logo firmy Serwisant rowerowy
@Monti

@@Monti

Co takiego ci obiecali na rekrutacji że potem nie miało to zastosowania w realnej pracy? Chodzi o zarobki czy zakres obowiązków? Chętnie się dowiem co jest podkoloryzowane na rozmowie.

Szatan
@@Monti

Czy Davis Poland Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Jak się pracuje z ludźmi z Davis Poland Sp. z o.o.?

Bardzo dobrze się pracuje.

Edward

A co najbardziej Ci się tu podoba, atmosfera właśnie? ;) Ja jestem przed podjęciem decyzji, czy tu aplikować, więc każda opinia na wagę złota hehe :D Jakieś tu były wpisy, co do słabej atmosfery a Ty chyba masz inne zdanie? Może to od stanowiska zależy, Ty na jakim pracujesz?

kandydat
@Edward

Na jakie stanowisko chcesz aplikować? Nie widzę otwartej rekrutacji a też obserwuję.

@kandydat

Ja też nie, a szukałam dokładnie. Może chodziło mu o to, że wyśle cv tak "na pałę", sam z siebie. Czemu nie szukają tam ludzi na produkcję? Tutaj tyle jest jęków, ale jednak w kryzysie ludzie się trzymają i nie odchodzą, czy co...

Nie polecam pracy. Firma nie zdążyła jeszcze wyjść z PRL jeśli chodzi o zarządzanie. Generalnie cały zakład jest że sobą spokrewniony. Ciężko żeby dostał się ktoś z zewnątrz a jeśli przypadkiem się dostanie jest szybko eliminowany bo nie ma cioci na wyższym stanowisku.

Nope

Zdecydowanie zgadzam się z tą opinią. Dodatkowo dodam, że panuje tam zła atmosfera pracy, obgadywanie za plecami i pomawianie. Bałagan organizacyjny. Słaba kadra zarządzającą i brak możliwości rozwoju.

@Nope

Po co się męczysz , odejdź a nie pisz bzdur..

Cletus Grahame

@Ja @Nope - ZDECYDOWANIE nie zgadzam się z waszymi opiniami. Jestem pracownikiem tej firmy od 7 lat, z nikim nie "spokrewniony", rozpoczynający racę od niższego szczebla i rozwijający swoje umiejętności oraz zdobywający nowe doświadczenia. Jeżeli komuś nie chce się pracować, lub nie posiada odpowiednich predyspozycji, zawsze znajdzie powód do negatywnej oceny. Macie do tego prawo, tak jak i ja :)

Mocny

Nie polecam tej firmy. Wszystko ładnie wygląda na ich stronie www. Ludzie to my - na ich stronie w zakładce O nas. Tam rządzi pani prezes (nie jest właścicielem), która jest despotyczna i humorzasta. Każdy na nią trafi jak się przyjmie. Bardzo dziwna firma i ludzie.

@Mocny

Firma jest ok jak i ludzie tam pracujący.

Cletus Grahame
@Mocny

@Mocny Nie mam pojęcia jakie masz doświadczenie z tą Firmą, ale nie masz racji. Moje kilkudziesięcioletnie doświadczenie na rynku pracy dało mi możliwość porównania komfortu pracy w różnych Firmach. Jeżeli chodzi o firmę Davis - polecam każdemu specjaliście w swojej branży. Komfort pracy jak i stosunki pracownicze - bardzo pozytywne. Pani Prezes może i wymagająca, ale bardzo konkretna, doświadczona i twardo stąpająca po tym "rynku" ;)

Katarzyna

Co z tym rozwojem w tej firmie? Da się rozwinąć swoje umiejętności, czy nie? Np. poprzez jakiś awans? ;)

Anatol

A ja myślę, że komuś nie po drodze z sumienną pracą i teraz narzeka. Dla mnie dobra firma pod każdym względem!

gość
@Anatol

Zgadzam się! Wspaniali ludzie, super atmosfera.

@Anatol

Tak jest

Jarosław

Ogłoszona została rekrutacja na następujące pozycje: Specjalista ds. eksportu, Specjalista ds. kadr i płac oraz Księgowa. Ofertę znajdziecie na stronie: https://pracodawcy.pracuj.pl/davis-poland-sp-z-o-o-sp-k,434002 Pierwsze ogłoszenie jest ważne do 17 września, a dwa pozostałe do 16 września, zostało więc niewiele czasu, żeby podjąć decyzję o składaniu dokumentów. Będziecie aplikować? Wiecie coś więcej o pracy w tym miejscu?

Nope
@Jarosław

..wiem tylko tyle że to co obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej i to co można przeczytać w ogłoszeniu nijak się ma do tego co w rzeczywistości! NIE POLECAM tam aplikować.

Honorata
@Nope

Możesz podać więcej konkretów dotyczących tej sytuacji? Opowiedz proszę, jak przebiegała rozmowa i co oferuje Davis nowym pracownikom. Z tego co rozumiem, nie podjąłeś/łaś pracy w firmie z uwagi na warunki?

@Honorata

Oferuje to co podaje w warunkach zatrudnienia na które zgadza się potencjany pracownik. Nikt nikogo nie wprowadzał w błąd podczas mojej rekrutacji. Wszystko było klarowane...

Każda praca ma swoje plusy i minusy. Ja jestem osobiście bardzo zadowolony i uważam , że jesteśmy zgranym zespołem. Jeśli traktujemy ludzi tak jak sami chcielibyśmy być traktowani to wszystko jest ok. Każdy ma swoje zadania za które odpowiada i wie co ma robić. Jeśli nie to trzeba pomyśleć.nad sobą i wyciągnąć wnioski . Dopiero wtedy pisać tutaj swoje opinie...

Myślę, że firma działa zbyt krótko i dlatego nikt nie wie o tym forum pracowniczym. Firma generalnie dobrze oceniana.

Zostaw merytoryczną opinię o Davis Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Davis Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Davis Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Davis Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Davis Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Davis Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Davis Poland Sp. z o.o.
  • Józefa Chełmońskiego 18