UNIWORK Sp. z o.o.

Opinie o UNIWORK Sp. z o.o.

Nikki

Witam, was tez po rozmowie przez telefon z pracownikiem Uniwork przeniosło do agencji flexspecialisten? Tak powinno być?

Domi32
@Nikki

Też się na początku zastanawiałam ale później okazało się że to normalne jak się chce pracować na holenderskiej umowie.

lo

Hej, czy jest ktoś w Venlo na Komisjoner/Pakowacz i może powiedzieć jak wygląda praca/zakwaterowania? Bądź może ktoś się wybiera, to razem zawsze raźniej.

Agniecha94
@lo

Jestem. Mieszkanie zadbane, mamy pokoj 2 osobowy. Praca w porządku, pomocni ludzie.

Nikki
@lo

Hejka, zamierzam tam się wybrać. Jak wyglada praca i zakwaterowanie ?

Wiktoria

Cześć, planuję wyjechać do Niemiec wraz z jedną osobą na początku czerwca, niestety z tego co wyczytałam trzeba mieć swój transport, zatem mam pytanie czy ktoś planuje wyjazd z początkiem czerwca i można się do niego dokoptować? Sama samochodu nie posiadam.

Aga

Hej, czy jakaś dziewczyna chce jechać na komisjonowanie zabawek w Lotte? Jeśli tak napisz na maila, we dwie zawsze raźniej ;) bimyou@o2.pl

Izabela
@Aga

Cześć pozdrawiam, jakie zarobki i ogólnie i od kiedy jest ta praca na ile

Izabela
@Aga

Proszę o więcej informacji, dziękuję

rekrutacja bardzo szybka, wcześniej wysłałem cv

pani zapytała czy już pracowałem na magazynie, czy chce jechać własnym autem czy busem oraz od kiedy chce zacząć pracę

Nowinka23

Hej czy pracuje ktos w Heinsberg przy pakowaniu bulek i kanapek jakie warunki pracy i mieszkalne..Pozdrawiam

Iza
@Nowinka23

Jestem, zakwaterowanie i praca bardzo fajne. Jestem z koleżanką w pokoju. Dużo osób mówi po polsku, nie mamy problemu z dogadaniem się.

Iza
@Iza

Dziękuję bardzo za informację od poniedziałku tez mamy zaczac.Pozdrawiam

Justyna
@Iza

Mieszkanie zostało opłacone przez firmę??

Tom

Witam czy jest ktoś w stanie powiedzieć o pracy w Bingen jako operator wózka widłowego? Jak praca, mieszkanie, czy pieniądze normalnie wypłacane? Z góry dziękuję za odpowiedź

Nowinka23

Hej czy ktos pracuje przez firmę Uniwork i warta jest polecenie...

Maja

Hej, czy ktoś wybiera się na Komisjoner/kompletacja zamówień w Bredzie? Bądź może ktoś pracował tam już i może powiedzieć coś więcej o pracy/zakwaterowaniach.

Jagodagoda
@Maja

Pracuje z moim chlopakiem, praca spoko, baliśmy się, że będzie dużo dźwigania, ale nie jest ciężko. Ludzie na miejscu bardzo w porządku, jedynie język trzeba znać

@Jagodagoda

Jak bardzo płynnie? Jaki poziom macie?

Justyna
@Jagodagoda

Obydwoje robicie to samo? Czy kobiety co innego a mężczyźni coś innego? Czy równouprawnienie i nie ma to znaczenia?;)

Maja
@Justyna

Też bym się z chęcią dowiedziała c:

Rozczarowana

Z całego serca nie polecam tej agencji, organizacja zerowa, agencja pracy nawet nie powiadomiła firmy, że przyjeżdżamy, koordynatorka dowiadywala się o nas tego samego dnia co przyjechaliśmy, okazało się że nie ma człowieka, który ma nas przeszkolić i zacząć możemy dopiero od przyszłego tygodnia, zakwaterowanie było ok, aczkolwiek dopiero po drodze dowiedzieliśmy się ze znajomymi, że będziemy w oddzielnych mieszkaniach z obcymi ludźmi. Omijać ją z daleka

Wojciech

Pracuje ktoś na wózku w Bingen? Jak warunki?

Grzegorz
@Wojciech

Też kolego tam się wybieram?

@Wojciech

Pracuje 2 tygodnie, na razie wszystko zgadza się z tym co było ustalane. Mieszkania są w dobrym stanie, praca okay

@Andrzej

A w ile osób mieszkacie i ile jest pokoi?

kx

hej, jest ktoś może w LOTTE NA komisjonowaniu zabawek ? i moze cos więcej powiedzieć jak warunki ? :) jak zakwaterowanie ?

Joanna

Witam. Chciałam zapytać czy ktoś jest na magazynach netto przy komisjonoeaniu w kerpen i może podzielić się opinia? Będę bardzo wdzięczna

Paulo

Witam. Zastanawiam się nad złożeniem CV do Holandii jako elektryk. Ktoś może jest na wyjeździe tam? Jak z warunkami mieszkaniowymi,atmosfera w pracy?

Arian
@Paulo

Pracowałem w zeszłym roku, zakwaterowania normalne, miałem pokój dla siebie, kuchania ok, łazienka też. W pracy ludzie w porządku

szukam
@Paulo

i jak kolego podjąłeś pracę ? Sam zastanawiam się nad ofertą ktoś się wypowie ?

Gregor

Montujemy wentylacje w salzburgu, jest ktoś chętny żeby dołączyć do ekipy?

Artur
@Gregor

Witam aktualnie poszukuje pracy w Niemczech na dłuższy okres czasu .

kristof
@Gregor

kolego z ciekawości jakie tam macie warunki . Bo ja obecnie pracuje także w niemczech na umowie normalnej i ciekawi mi jak tam masz

Luki
@Gregor

Hej ,jestem chętny wraz z kolegą. Jak atmosfera ,zarobki oraz pracy?

Marekmarek89

Miła i w porządku obsługa oraz jedna z lepszych agencji pracy

Spawacz

Praca w porządku, stawka ok, wypłata jest

Kamilkamil

polecam każdemu, kto chce dostawać dobre pieniądze na czas. wszystkie warunki ustalane przed wyjazdem i mieszkanie spoko

pati333p
@Kamilkamil

a gdzie pracujesz i w jakiej mijscowości?

Jarek

Jestem teraz na drugim projekcie przez uniwork w austrii, wszystko tak jak bylo uzgadniane

Sebastian

Witam, szukam opini na temat pracy w UNIWORK w miejscowości Offenburg w Niemczech na stanowisku : Stapler ma za zadanie transportować palety w hali i ustawiać je przy pomocy wózka typu 'amaise" na wysokość ok. 2 m. Wynagrodzenie: 12,82 euro brutto/h 13,38 po 6 tygodniach 14,37 po 3 miesiącach Możliwość nadgodzin Praca na długi okres czasu Dodatek dla kierowcy - 150 euro/miesiąc Zakwaterowanie: zapewnia firma, ładne i zadbane zakwaterowanie (blisko miejsca pracy) Koszt zakwaterowania: GRATIS Wypłaty wynagrodzenia: do 15-tego dnia każdego miesiąca. Dojazd do Niemiec we własnym zakresie Niemiecka umowa o pracę. Czy ktoś jest w stanie potwierdzić i zaopiniować?

Praca

Witam, czy ktoś pracuje na magazynie sephory? Jak wygląda praca i zarobki ?

Gb
@Praca

Z tego co wiem to projekt dopiero będzie ruszał od października wiec nie wiem czy ktoś jest w stanie wydać opinie. Jak coś ja razem z partnerem również się chcemy wybrać na ten projekt

Zostaw merytoryczną opinię o UNIWORK Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w UNIWORK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy UNIWORK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNIWORK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 22 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UNIWORK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w UNIWORK Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UNIWORK Sp. z o.o.