Opinie o Industrie Montage Service Elektro Sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Industrie Montage Service Elektro Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Industrie Montage Service Elektro Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Industrie Montage Service Elektro Sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

Ninja Elektro Nowy wpis

Miałem do czynienia ze spółka zarówno pod tą nazwą jak i poprzednią czyli Elektro service Tomek przez okres kilku miesięcy. Popieram przedmówce w kwestii mieszkalnej, dom w którym przyszło mi mieszkać był przeznaczony do rozbiórki, znajdował się w miejscowości Temse. Płaciłem miesięcznie 350 euro za ruine, za pokój w którym odpadał tynk, okna byly nieszczelne i panowal wszechobecny brud i grzyb. Początkowo godziny pracy byly zgodne z ustaleniami, w późniejszym okresie było nieco gorzej. Zarząd spółki czyli małzenstwo panśtwa B interesuje tylko i wyłacznie zysk bez względu na podwykonawców, a wieczne kłamstwa oraz traktowanie ludzi poniżej krytyki było powodem mojej rezygnacji.Oferują zaniżone stawki za podwykonawstwo. Zalecam zapoznanie się z normalnymi stawkami panujacymi w Belgii na kontrakcie A1. Od znajomych, którzy pozostali jeszcze przez jakis czas przy spółce dowiedziałem się , że nie wypłacili pieniędzy kilku podwykonawcom.

człowiek

Pieniądze raczej płacą, bo współpracowałem z tą firmą dwa dni i mi zapłacili, chociaż za taką robotę jaką zwykle robią według mnie, to małe pieniądze. Rekomenduje przy rozmowie telefonicznej o współpracy z tymi ludźmi wnikać w szczegóły, ponieważ jeżeli mówią że zapewniają zakwaterowanie z pościelą, to w moim przypadku był pokój w którym na łóżku była brudna, śmierdząca, dziurawa, zgnieciona pościel, i taka sama poduszka. Firany leżały sobie na ziemi, ponieważ byłe zniszczone, w sumie jak i szafki, dżwiczki od których byly rozrzucone po całym pokoju. Jeszcze było sporo śmieci, po poprzednich łokatorach, syf i smród za 325 euro. Dżwi do pokoju były bez klucza i w ogóle bez klamek. Całe mieszkanie było w podobnym stanie. Zleceniodawca jak o tym usłyszał, to powiedział że w tym niema takiego problemu, niema problemu że dla człowieka nie widzą potrzeby zapewnić ludzkie warunki. Jeśli chodzi o pracę to w moim przypadku mimo tego, że przyjechałem w niedzielę, pracę rozpocząłem dopiero we wtorek, nie wiem z jakiego powodu. Z słów zleceniodawcy mieliśmy wspólnie pracować dwa tygodnia na jednej budowie, bo trzeba było ją skączyć. W trakcie wynikło że roboty na tej budowie nie skączymy, bo niema materiałów i t. d. Postanowiliśmy że zostaje tylko na cztery dni, ale po dwóch niecałych dniach zleceniodawca nagle mówi w środę, że praca na tej budowie się skączyła, bo coś tam, coś tam, a na innej on mi tak szybko nie załatwi przepustkę, i może ją załatwić tylko na pjątek, ale uważa że na ostatni dzień w tygodniu to niema sensu, i jak ja chcę popracować aż w następnym tygodniu, to on to ogarnie. Zebrałem rzeczy i pojechałem do Polski, nawet nie pokryłem raczej wydatków na dojazdy i t. d. Brak zrozumienia potrzeb innych, i skupienie się tylko na swoich interesach, właśnie to zauważyłem pracując z tym zleceniodawcą.

Zostaw merytoryczną opinię o Industrie Montage Service Elektro Sp. z o.o. - Stargard Szczeciński

Firma Industrie Montage Service Elektro Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Elektryk budowlany, pomocnik elektryka, niemiecka Umowa, Gorzów Wielkopolski - Kwiecień 2024

Czy pracujesz w firmie Industrie Montage Service Elektro Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Industrie Montage Service Elektro Sp. z o.o.
  • Bolesława Chrobrego 8C lok. 19
    73-110 Stargard Szczeciński

Industrie Montage Service Elektro Sp. z o.o.